PDA

View Full Version : Защо хората са толкова лицемерни???



07-06-2006, 13:03
Не знам къде точно да постна тази тема и затова я поствам тук.Ако трябва преместете я.Та въпросът ми е:
Защо хората са толкова лицемерни.
Има едно момиче,което обичам.Засега нещата нещо не се получават,но не за тва пиша темата.
Може ли,вчера това момиче дошло на кафе,говориме си,бъзикаме се,всички ни правят мили очички и те се бъзикат с нас и така.Днеска аз съм отишъл и чувам неща от рода "Тая е ебати курвата","Ако си свалиш гащите веднага е твоя","Ще я шибаш ли яко",Ще я разпориш" и тем подобни глупости.Все едно нарочно да ме нервират.В училището пък преди ми говореха че незнам си каква била незнам си какви работи правела,незнам си с кой.Когато разбраха че я харесвам пулна тишина.Само оттук там някой се "изпуснеше".Един от класа само ми разправя как я "порел".Само ме базикат като казвам че я обичам и постоянно ми разправят да не съм се занимавал с "тая курва"и че съм нямал мозък.Вярно малко по свободно се държи,но какво от това животът си е нейн.Впрочем какво по свободно просто флиртува повечко като повечето момичета от тоя форум.
Чудя се само мен как ли ме удумват и какво разправят зад гърба ми.

lina15
07-06-2006, 13:10
Бе не мисля че си попаднал на правилната компания :?

niki7o
07-06-2006, 13:13
Бе не мисля че си попаднал на правилната компания :?
i az taka mislq ako bqha naistina tvoi priqteli nikoga nqma6e da govorqt takiva ne6ta daje zad gurba ti

mnogomili4kata-sf
07-06-2006, 13:13
Единственото нещо,което мога да те посъветвам е да се дистанцираш от тези хора,въобще като видиш,че са такива...бягай далеч,щото е ясно,че и за теб говорят някви работи 99,9%

LP_girl_14
07-06-2006, 13:17
Ne vsi4ki hora sa licemerni,prosto qvno kryga na horata s koito si zaobikolen e takyv!Moje bi naistina povedenieto na tova momi4e e prekaleno svobodno,4esto q vijdat s razli4ni mom4eta v po-blizki otnosheniq i tova i syzdava etiket na"kurva".Oba4e shtom ti q obi4ash,zna4i si q poznavash dobre i znaesh kakva vsyshnost e tq.Kolkoto za priqtelite ti..ne mislq 4e sa dostoini da se nari4at takiva!Ako naistina useshtat 4e tq ne e momi4eto za teb sa dlyjni da ti go kajat i da se opitat da tepredpazqt,no samo dotuk.Vkraina smetkati si reshavash s koi da bydesh i te nqmat pravo da ti pre4at.Priqtelite nepostypvat taka.Ako imat mnenie za neq-da si go zapazqt za sebe si.Ako tova momi4e ti haresva-opitai se da q spe4elish i eventualno ako se polu4i neshto mejdu vas q pomoli da pospre malko sys flirtovete.

Kolkoto do licemerieto mejdu horata...ima go i veroqtno shte go ima,no nikoga ne dopuskai do sebe si hora,koito mislish 4e sa licemeri i koito govorqt zad gyrba ti.Tova ne sa istinski priqteli :!:

07-06-2006, 13:20
Попринцп,аз говоря за всички в училището,тези от класа ми и техните други приятели.Обаче проблема че сме в малко градче и всичко бързо се разпространява.Този от класа дето писах ни играе в последно време контра на няколко човека е така за базика.Също тези хора като чуят думата любов им е много смешно.Един друг човек от класа,сваляч уж ,като се влюби го скъсаха от бъзици.Ние сега,класа се поразделихме малко,но тези хора от класа са направили много за мен.

07-06-2006, 13:32
Ne vsi4ki hora sa licemerni,prosto qvno kryga na horata s koito si zaobikolen e takyv!Moje bi naistina povedenieto na tova momi4e e prekaleno svobodno,4esto q vijdat s razli4ni mom4eta v po-blizki otnosheniq i tova i syzdava etiket na"k***a".Oba4e shtom ti q obi4ash,zna4i si q poznavash dobre i znaesh kakva vsyshnost e tq.Kolkoto za priqtelite ti..ne mislq 4e sa dostoini da se nari4at takiva!Ako naistina useshtat 4e tq ne e momi4eto za teb sa dlyjni da ti go kajat i da se opitat da tepredpazqt,no samo dotuk.Vkraina smetkati si reshavash s koi da bydesh i te nqmat pravo da ti pre4at.Priqtelite nepostypvat taka.Ako imat mnenie za neq-da si go zapazqt za sebe si.Ako tova momi4e ti haresva-opitai se da q spe4elish i eventualno ako se polu4i neshto mejdu vas q pomoli da pospre malko sys flirtovete.

Kolkoto do licemerieto mejdu horata...ima go i veroqtno shte go ima,no nikoga ne dopuskai do sebe si hora,koito mislish 4e sa licemeri i koito govorqt zad gyrba ti.Tova ne sa istinski priqteli :!:


Страх ме е единствено да не ме е заслепила,защото я обичам.
Веднъж и казах че много добре я познавам,а тя ми отвърна "Ти изобщо не ме познаваш."
Един път като и признах какво изпитвам към нея,тя каза"Незнам,защо толкова ме обичаш.
Каза и че много ме харесвала и обичала обаче като приятел и ми каза:
"Аз не съм за теб"Как да го тълкувам това неразбрах,защото се сдухах и повече на тая тема не сме говорили.

LP_girl_14
07-06-2006, 13:47
Страх ме е единствено да не ме е заслепила,защото я обичам.
Веднъж и казах че много добре я познавам,а тя ми отвърна "Ти изобщо не ме познаваш."
Един път като и признах какво изпитвам към нея,тя каза"Незнам,защо толкова ме обичаш.
Каза и че много ме харесвала и обичала обаче като приятел и ми каза:
"Аз не съм за теб"Как да го тълкувам това неразбрах,защото се сдухах и повече на тая тема не сме говорили.


Ами явно тя няма чувства към теб или може би е погледнала на теб само като на приятел и това я спира да има други чувства към теб.Казала ти е всичко това,защото явно не иска да те нарани.Възможно е и да не си пада по дългите връзки или пък в момента да не е готова за това.Може би пък се чувства недостойна за теб,заради този образ,който си е създала.Незнам каква е причината,но ако момичето те обича не като приятел,а като нещо повече според мен нямаше да ти каже тези неща.Всичко което ти е наприказвала е било със цел да те отдалечи от себе си :roll:

07-06-2006, 14:00
Добре.Малко се отдалечавам от темата,но защо тогава цяла година се зарибявахме,от време навреме ми правеше малки жестове,който ако не са били от сърце трябва да е голяма актриса,а не ми се вярва,защото все пак е на 15 почти 16 години.И защо като заговорят винаги ме вмъква в темите.Все ще намери повод да каже моето име и да ме включи в разговора.

За всички,който ще пишат по темата,може да пишете за това или за лицемерието,а може и за двете.

kristini4ka
07-06-2006, 14:11
Бе не мисля че си попаднал на правилната компания :?
i az taka mislq ako bqha naistina tvoi priqteli nikoga nqma6e da govorqt takiva ne6ta daje zad gurba ti
Da ama predstavete si che momicheto naistina e takava i te se opitvat da go zashtitqt...

niki7o
07-06-2006, 14:12
Бе не мисля че си попаднал на правилната компания :?
i az taka mislq ako bqha naistina tvoi priqteli nikoga nqma6e da govorqt takiva ne6ta daje zad gurba ti
Da ama predstavete si che momicheto naistina e takava i te se opitvat da go zashtitqt...
ako naistina e takava te 6te mu go kajat v o4ite a ne samo da ovurtat

07-06-2006, 14:22
Особено от когато почнах да говоря за любов те като чели започнаха повече да се бъзикат.

iiirish
07-06-2006, 15:07
не казвайте, че не всички хора били лицемерни! моля ви се!!! :? всеки малко или много е проявявал това "качество"

а сега по въпроса! пробвай с това момиче, пък каквото излезе. може пък хората около теб да ти завиждат, че точно ти си със нея. нищо не се знае, така че давай. от опит глава не боли :wink:

IvicHkA
07-06-2006, 15:11
Лицемерието не отминава никой, ама никой!

He3HauKa
07-06-2006, 15:12
Vseki malko ili mnogo e licemer ,osven tova zamisli se tochno zashtoto sa ti priqteli te ti kazvat da ne se zanimavash s neq,kazvat si mnenieto bez znachenie che ne go pravqt po pravilniq nachin

Nadelina
07-06-2006, 16:01
Ne se uchudvam.. Vsichko e ot zavist.. Moita kompaniq e sashtata.. Biha napravili vsichko samo za da ne sa zaedno edno momiche i edno momche ot priatelite ni .. i az sas moq pich (za nas uspqha sigurno triumfirat).. Zashto ? Ami bez prichina.. Izmislqt vsevyzmojni istorii.. koq ot koq po smeshni .. licemerieto im nqma krai.. No nqma nachin.. Takiva sa !!! Gledat te che si shtastliv i zavijdat.. Ne mogat da se zaradvat i za mig.. Predi se qdosvah.. Sega gledam da ne obrashtam mnogo mnogo vnimanie.. Shtoto i bez tfa nqma smisal..

Tesinka
07-06-2006, 16:44
Ami kakto nqkoi predi men kazaha.... ne si popadnal v podhodq6tata kompaniq!Ako q obi4ash naistina silno... da ne ti puka kakvo govorqt drugite,za6toto tova si e tvoq izbor i drug nemoje da se mesi!!!

greshka
07-06-2006, 17:03
Ne se uchudvam.. Vsichko e ot zavist.. Moita kompaniq e sashtata.. Biha napravili vsichko samo za da ne sa zaedno edno momiche i edno momche ot priatelite ni .. i az sas moq pich (za nas uspqha sigurno triumfirat).. Zashto ? Ami bez prichina.. Izmislqt vsevyzmojni istorii.. koq ot koq po smeshni .. licemerieto im nqma krai.. No nqma nachin.. Takiva sa !!! Gledat te che si shtastliv i zavijdat.. Ne mogat da se zaradvat i za mig.. Predi se qdosvah.. Sega gledam da ne obrashtam mnogo mnogo vnimanie.. Shtoto i bez tfa nqma smisal..

A e trqbvalo da se qdosash oshte poveche. Imenno zashtoto ne obryshtash vnimanie, te nikoga nqma da se promenqt i shte prodyljavat da se byrkat, kydeto ne im e rabotata i da razvalqt otnosheniqta ot zavist che te ne sa v takiva. Trqbvalo e togava da se qdosash mnogo i da im zapushish ustata...Sega kakvo??? Kato ne obryshtash vnimanie po-dobre li ti e? Razdeli se s gadjeto si, a oshte go obichash i stradash po nego i izpadash v otchaqnie...V nqkoi sluchai "po-umniqt otstypva" ne e pravilniq variant.

kristini4ka
07-06-2006, 18:19
Бе не мисля че си попаднал на правилната компания :?
i az taka mislq ako bqha naistina tvoi priqteli nikoga nqma6e da govorqt takiva ne6ta daje zad gurba ti
Da ama predstavete si che momicheto naistina e takava i te se opitvat da go zashtitqt...
ako naistina e takava te 6te mu go kajat v o4ite a ne samo da ovurtat
Да ама аз си държа на мнението...винаги има такава възможност

koalka
07-06-2006, 20:09
Ами просто всякакви ора има.Не мисля,че те разбират и че са ти приятели.

Nadelina
07-06-2006, 20:18
Ne se uchudvam.. Vsichko e ot zavist.. Moita kompaniq e sashtata.. Biha napravili vsichko samo za da ne sa zaedno edno momiche i edno momche ot priatelite ni .. i az sas moq pich (za nas uspqha sigurno triumfirat).. Zashto ? Ami bez prichina.. Izmislqt vsevyzmojni istorii.. koq ot koq po smeshni .. licemerieto im nqma krai.. No nqma nachin.. Takiva sa !!! Gledat te che si shtastliv i zavijdat.. Ne mogat da se zaradvat i za mig.. Predi se qdosvah.. Sega gledam da ne obrashtam mnogo mnogo vnimanie.. Shtoto i bez tfa nqma smisal..

A e trqbvalo da se qdosash oshte poveche. Imenno zashtoto ne obryshtash vnimanie, te nikoga nqma da se promenqt i shte prodyljavat da se byrkat, kydeto ne im e rabotata i da razvalqt otnosheniqta ot zavist che te ne sa v takiva. Trqbvalo e togava da se qdosash mnogo i da im zapushish ustata...Sega kakvo??? Kato ne obryshtash vnimanie po-dobre li ti e? Razdeli se s gadjeto si, a oshte go obichash i stradash po nego i izpadash v otchaqnie...V nqkoi sluchai "po-umniqt otstypva" ne e pravilniq variant.

Kolkoto i da me boli.. si prava.. Za sujalenie sam prekaleno dobra i gledam neshtata vinagi ot dobrata strana.. v nqkoi sluchai nqma dobra strana no vinagi opravdavam vsichko.. i tam mi e greshkata.. za tova stradam tolkova.. Sega e prekaleno kysno da pravq kakvoto i da e.. No pone moga da posavetvam vsichki chiito priateli sa ne Priateli a "priateli" .. da se pazqt.. shtoto tova sa vragove koito darjat prekaleno blizo.. i ot koito mogat da postradat nai mnogo..

07-06-2006, 20:27
Еми незнам и аз.Вече много съм объркан.Сега искам да говоря с нея без посредници но има много пречки.Ами ако тези слухове,който се говорят са истина а аз съм просто съм заслепен,макар че не ми се вярва,виждаме се много рядко вече тъй като аз завърших 12клас и тя сега завърши 9 клас,нямам и телефона и нищо,даже незнам къде живее,вече на никой нямам доверие за да ми помогне затова.

Fiola
07-06-2006, 20:36
Не ги слушай. Тези хора се перверзни същества, чиито мръсни пориви са възпрени от очевидните им физически недостатъци! Нищо не цакна? Просто са прекалено зле, за да ги загледа някой! Те ревнуват, ревнуват и ревнуват! Тази компания не е за вски. Трябва да имаш железни нерви, за да изтърпиш заядливите им коментари. Следващия път просто ги попитай: "Вас какво ви засяга? Ще ходя, ще спя, ще обичам когото си искам! За разлика от вас, аз мога да си хвана някое по-готино момиче от училищната зубърка..." Ще видиш как пред теб, лицата им ще сменят поне десет нюанса на червено, лилаво, синьо и зелено! :smt005 Е! Успех с момичето и компанията! :smt023

Sexapilna_kukla
07-06-2006, 20:46
Te prosto moje da ti zavijdat i za tova da se zaqjdat s teb,no ti ne im obrashtai i gram vnimanie.Prosto ne si zaslujava da se qdosvash zaradi takiva dolnoprobni hora i da se snijavash do tqhnoto nivo,ne si zaslujava.V dneshno vreme prosto nqma nqkoi,koito da ne zavijda na drug-tova e bolnata istina.E ima i malko izkliucheniq,no v povecheto sluchai vsichki sa licemeri,gledat samo kak da te precakat i t.n.

07-06-2006, 20:56
Чакай малко сега да се уточним.Всичките не са от моята компания,от моята компания ме базика само един,защото няма как да го затапя,Други от компанията ме съветват дя я забравя след това нейното "само приятели",трети ми казват че нямам мозък,а четвърти само се интересуват какво е станало за сеира.С другите не съм в една компания.А повечето ми приятели са бая по-големи свалячи от мен.Аз съм дори малко срамежлив.Затова говори и факта че вече съм на 20 години,а още не съм имал серозна връзка.

Sexapilna_kukla
07-06-2006, 21:48
Chisto i prosto shte ti kaja:NIKOGA NE SE VLIQI OT MNENIETO NA DRUGITE tova e!V dneshno vreme veche nqma priqteli,a prosto poznati.Vseki se spasqva po edinichno.Nikoga ne trqbva da se doverqvash napalno na nqkogo,zashtoto ne znaesh v edin prekrasen moment kakvo moje da napravi,vinagi si imai edno na um,zashtoto ZAVISTTA e ogromna!

teenkopele
07-06-2006, 23:08
Ne vsi4ki hora sa licemerni,prosto qvno kryga na horata s koito si zaobikolen e takyv!Moje bi naistina povedenieto na tova momi4e e prekaleno svobodno,4esto q vijdat s razli4ni mom4eta v po-blizki otnosheniq i tova i syzdava etiket na"k***a".Oba4e shtom ti q obi4ash,zna4i si q poznavash dobre i znaesh kakva vsyshnost e tq.Kolkoto za priqtelite ti..ne mislq 4e sa dostoini da se nari4at takiva!Ako naistina useshtat 4e tq ne e momi4eto za teb sa dlyjni da ti go kajat i da se opitat da tepredpazqt,no samo dotuk.Vkraina smetkati si reshavash s koi da bydesh i te nqmat pravo da ti pre4at.Priqtelite nepostypvat taka.Ako imat mnenie za neq-da si go zapazqt za sebe si.Ako tova momi4e ti haresva-opitai se da q spe4elish i eventualno ako se polu4i neshto mejdu vas q pomoli da pospre malko sys flirtovete.

Kolkoto do licemerieto mejdu horata...ima go i veroqtno shte go ima,no nikoga ne dopuskai do sebe si hora,koito mislish 4e sa licemeri i koito govorqt zad gyrba ti.Tova ne sa istinski priqteli :!:

Напълно съм съгласен. :wink:

07-07-2006, 06:15
Zemi se premesti nqkude drugade ne im obru6tai vnimanie!Kvi sa teq WE!!?!??!?!?!?!?!Mamka im teq imat li mozuk?!?!?!??!Zemi pogovori s neq 6tot taka nqma da izdurji6 az ti kazvam!!!Ebati KOFTITO e taka!!!

07-07-2006, 07:04
Еми аз искам да говоря с нея,но тук:


Еми незнам и аз.Вече много съм объркан.Сега искам да говоря с нея без посредници но има много пречки.Ами ако тези слухове,който се говорят са истина а аз съм просто съм заслепен,макар че не ми се вярва,виждаме се много рядко вече тъй като аз завърших 12клас и тя сега завърши 9 клас,нямам и телефона и нищо,даже незнам къде живее,вече на никой нямам доверие за да ми помогне затова.

Много добре съм написал какво ме спира.А дори и по случайност като онзи ден да се засечем няма да е сама,а може би и аз така.Няма как да останеме насаме без другите да разберат и след това започват разпитванията,бъзиците и т.н.

Sexapilna_kukla
07-07-2006, 09:06
Eto-ti otnovo se vliqesh ot mnenieto na drugite!Kakvo ti puka dali shte razberat,kakvo shte govorqt i t.n. tova vse pak si e tvoq jivot!Nedei tolkova da se vprqgash kakvo shte kajat "priqtelite ti".A otnosno sluhovete-ami trqbva da q opoznaesh i sam shte razberesh dali tova e istina ili naistina sa samo sluhove i mislq,che vse ima nachin da i namerish telefona-porazpitai,pointeresuvai se i shte stane.Nali znaesh-koito ima jelanie namira nachin :wink: Aide uspeh ot men

07-07-2006, 12:22
Eto-ti otnovo se vliqesh ot mnenieto na drugite!Kakvo ti puka dali shte razberat,kakvo shte govorqt i t.n. tova vse pak si e tvoq jivot!Nedei tolkova da se vprqgash kakvo shte kajat "priqtelite ti".A otnosno sluhovete-ami trqbva da q opoznaesh i sam shte razberesh dali tova e istina ili naistina sa samo sluhove i mislq,che vse ima nachin da i namerish telefona-porazpitai,pointeresuvai se i shte stane.Nali znaesh-koito ima jelanie namira nachin :wink: Aide uspeh ot men

1.Не ми пука от чуждото мнение,ако ми пукаше щях да съм се отказал още в началото,когато много хора,включително и един възрастен човек,който преди това ме окуражаваше ми казваха че няма да ми върже с нея.
2.От малък град съм и просто ме е страх,ако това случайно се окаже вярно да не стана за смях и да се окаже че ме е водила за носа.Нали знаеш:"Любовта е сляпа",но просто се появи в живота ми,когато чувсвах една празнина и постепенно я запълни.
3.Не искам да се карам с никой,защото и без това на моменти няма с кой да изляза и се чувсвам много самотен.
4,Аз и дадох телефона ми на абитурентският ми бал,но тя не се обади,а класа ходихме на екскурзия.Тя не ми се обади,но каза че си била счупила ГСМ-а и действително говореше от ГСМ-а на една нейна приятелка.

Krem4eto
07-09-2006, 15:16
Не знам къде точно да постна тази тема и затова я поствам тук.Ако трябва преместете я.Та въпросът ми е:
Защо хората са толкова лицемерни.
Има едно момиче,което обичам.Засега нещата нещо не се получават,но не за тва пиша темата.
Може ли,вчера това момиче дошло на кафе,говориме си,бъзикаме се,всички ни правят мили очички и те се бъзикат с нас и така.Днеска аз съм отишъл и чувам неща от рода "Тая е ебати курвата","Ако си свалиш гащите веднага е твоя","Ще я шибаш ли яко",Ще я разпориш" и тем подобни глупости.Все едно нарочно да ме нервират.В училището пък преди ми говореха че незнам си каква била незнам си какви работи правела,незнам си с кой.Когато разбраха че я харесвам пулна тишина.Само оттук там някой се "изпуснеше".Един от класа само ми разправя как я "порел".Само ме базикат като казвам че я обичам и постоянно ми разправят да не съм се занимавал с "тая курва"и че съм нямал мозък.Вярно малко по свободно се държи,но какво от това животът си е нейн.Впрочем какво по свободно просто флиртува повечко като повечето момичета от тоя форум.
Чудя се само мен как ли ме удумват и какво разправят зад гърба ми.

"Керванът си върви,кучетата си лаят!"

Не ги слушай тези,те са просто едни интриганти...Ах,как мразя такива хора...Явно нещо имат зъб на това момиче и говоят най-големите глупости,за които могат да се сетят...

PrIqTeLkA_oT_AdA
07-09-2006, 15:24
Zdr.. ne 4e ne6to noo mnenieto na ostanalite ne trqbva 4ak tolkova da te vulnuva i razbaeri 4e 'Na toq svat si sam, priqtelite mogat da te predadut a blizkite da ne te podkrepqt ' i ot tuk natam si pravi izvodite.. Naistina ima mn pruqteli koito moje da raz4ita6 no samo kogato si izpital nqkfa gre6ka svu4naza s tqh i da si se po4ustfal dobre sled kato sle se sdurpali govorq za seriozni temi da sa se slu4ili mejdu vas ili svurzani s teb i nqkoi priqtel .. a za neq teb ti haresva nqma da pita6 ostanalite dali q haresvat 4e ti da trugne6 s neq ili tozi sort .. davai i da ne ti puka !