PDA

View Full Version : Как да ги сваля?



07-06-2006, 15:44
Здравейте момче на 17 години съм и от няколко месеца напълнях с около 5 килограма и ако мога така да се изразя "увеличи ми се задникът" :) Та искам да ви питам как мога да ги сваля задните части явно са се образували мазнини малко по бутовете отзад. С тичане,как предлагате?

Qgodka_
07-06-2006, 15:52
Спорт (тичне, колело,плуване, фитнес) + по-малко "вредни" храни

MischaBARTON
01-31-2009, 16:00
Спираш хляба и всички тестени изделия, сладкото и всичко от сферата на чипсовете... Отиваш на фитнес, там си има треньори/инструкрури и ти дават упражения и напътствия как да си "оправиш" проблемните зони.

:)

SiegHeil
01-31-2009, 16:33
Спираш хляба и всички тестени изделия, сладкото и всичко от сферата на чипсовете...

:)
И ти се скапват бъбреците и пикаеш кръв, честито.. :)
харесай си някоя свястна диета и карай по нея + яко тренировки и много вода..

MischaBARTON
01-31-2009, 16:41
Спираш хляба и всички тестени изделия, сладкото и всичко от сферата на чипсовете...

:)
И ти се скапват бъбреците и пикаеш кръв, честито.. :)
харесай си някоя свястна диета и карай по нея + яко тренировки и много вода..


За смъкване на килограми диетите са най-вредни, защото винаги има йо-йо ефект. Просто трябва да се ограничи от тези "вредни храни" и да свикне да живее без или със тях, но по малко. Аз също често съм смъквала за състезание за категория, и от личен опит и от треньора си знам, че диетите нито са полезни нито имат дълготраен ефект. Ако иска да запази теглото си просто трябва да спазва някакъв режим. А за "+ яко тренировки и много вода" ..съм съгласна! :wink:

SiegHeil
01-31-2009, 18:45
затова казвам 'свястна диета' ^ 8-)