PDA

View Full Version : Moderated: Вярно ли е, че ако позлваш тампони и си девствена



07-06-2006, 16:12
4etoh v edin sait 4e ako izpolzva6 tampon a si devstvena, pri purviq put moje da NE se poqvi kurvene. vqrno li e tova? ot edna e strana e mn dobre ako nqma kruv, no puk druga se polu4ava super kofti za6toto ako priqtelq ti znae 4e si devstvena i moje da si pomisli 4e si go izlugala koeto e super tupo :? ?kakvo mislite po vuprosa..

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 7 от правилника!
Благодаря!

:PpPpPpPp
07-06-2006, 16:18
purvo ne mi pri vseki pri purviq put te4e kruv drugo kakvo lo6o ima da mu obqsni6 4e e ot tampona a az izob6to ne sum 4uvala da ima takova ne6to no dano e vqrno :D

IvicHkA
07-06-2006, 16:19
Тампоните са безвредни в това отношение хораа, и на опаковките си го пише!

бтв ти на колко си??

`Death`Whore`
07-06-2006, 16:20
На мен никога не ми е текло кръв заради полов акт, а си бях девствена. Какво ти пречи да кажеш на мъжа, че не е задължително да има кръв, ако няма?

strange__
07-06-2006, 16:57
Е предполага се,че приятелят ти има поне малко доверие и ако не тече кръв (което както ти казаха не е задължително да се случи) няма да си помисли,че го лъжеш,още повече за нещо такова...ии другото ти го казаха :arrow: тампоните са безвредни и освен това има тампони за девствени момичета,които са по-малки на размер :wink:

LuCkY_YoU
07-12-2006, 12:32
nqma takova ne6to, tova dali 6te kurvi6 1viq put izob6to ne zavisi ot tamponite

oli_to
07-13-2006, 13:29
Тампоните наистина нямат нищо общо с девствеността.Така или иначе има един отвор разположен до хименът, през който изтича менструалната кръв и тампонът застава точно там като няма опастност ципата да се скъса.Пък и при всеки е различно.Тя може да се скаса и от едно каране на колело например.А ако те е страх че може да те заболи (ако не си ползвала още разбира се) няма страшно не боли.Обобено ако ползваш тампони с апликатор!!! :)

koalka
07-13-2006, 20:36
Това е някакъв мит.Не е вярно.

Heaven_inhabitant_f
07-13-2006, 20:39
Това е някакъв мит.Не е вярно.


Възможно е и да се случи,ако не го поставиш правилно... Дай боже обаче да няма кръв според мен!!!

ThePainIsReaL
07-13-2006, 22:14
Охх.. предразсъдъци.
Чети малко нещата писани по-горе в отдела "секс" на форума , преди да питаш СМЕХУРИИ :mrgreen:

А за тампоните без коментар , мислех че живеем в 21 век и че момичетата имат по-висока обща култура :mrgreen: Се тая де , явно много мисля :mrgreen: