PDA

View Full Version : kvo mu staa v posledno vreme?



07-06-2006, 20:11
hi horica,az iskam da vi se opla4a,zn,4e sum porednata glupa4ka koqto vi se oplakva,ma iskam da go napraa!ta na4i moq problem e 4e s edno mom4e sme zaedno ot 6 meseca,uj mnoo durjim edin na drug,ma ne6to naposleduk toi se durji super stranno :cry: ,samo mi se surdi za gluposti,kato se vidim pozdravqva priqtelkite mi,no ne i men :smt011 durji se super zle,daje i ot skype ne e iztril :!: qvno ne iska pove4e da sme zaedno,no za6to ne mi go kazva :?: mnoo e kofti horica,toi e ot horata koito biha mi kazali "sorry macka,ma bqhme do tuk",no ne mi go kazva i nz za6to,spored vas kva e pri4inata da se durji taka?pls kajete mi,6ot nemoga da go razbera tva govedo

RockMan
07-06-2006, 20:16
Ами явно чувствата му към теб са истинали или си му омръзнала незнам.А може и да се е влюбил в друго момиче и сега лека полека да иска да се отдалечава от теб,за да може да се заеме по сериозно с нея.Най-добре говори с него и то сериозно!

6emet4e
07-06-2006, 20:18
еми мацка причината ти си я отбелязала според мен...ами просто поговори с него,попитай го дали има нещо,кажи му кво ти е и т.н. и после ще видиш кво ще стане...кво др да ти кажа?!?иначе ситуацията е много гадна но... :?

Fiola
07-06-2006, 20:19
Значи незнам каква друга причина може да има освен да му е писнало от теб. Нз... Дори и семейни проблеми да бяха едва ли щеше чак пък да не те поздравява. Извинявай, че го казвам, може би ще те заболи, но по-добре болезнената истина, отколкото лъжите! Виж може да не ти го казва, защото през тези месеци е държал на теб. Може би вашата връзка е значела много за него и той уважава случилото се и най-вече уважава теб. Но според мен ти не трябва да търпиш това държание и да го чакаш да къса или не. Просто въри при него и си поговорете. Това може би ще свърши работа! Питай го защо се държи студено и му кажи, че ако иска да къса просто да каже! Тук вече няма 'ами'! Или 'да' или 'не'! Е, Успех! Дано да е едно голямо 'ДА'! :smt023

Sexapilna_kukla
07-06-2006, 20:22
Mila za vsqko neshto si ima prichina.Nie tuk kakvito i saveti da ti davame ne mojem da obqsnim povedenieto na tvoq priqtel prosto zashtoto edinstveno ti trqbva da pogovorish s nego na tazi tema,da poiskash nqkakvo obqsnenie za strannoto mu povedenie i taka.Nai-dobre kolkoto se moje po-skoro pogovori s nego,zashtoto kato si v nevedenie samo shte se izmachvash,a po-dobre toi samiq da ti obqsni,a ne samo da se chudish kakvo stava,gadno e!

`Death`Whore`
07-06-2006, 20:25
Просто е малоумен пубер и е избрал най-неуважителния начин да ти каже, че не иска да е с теб - да те отбягва.

cveti4ka
07-06-2006, 20:38
еми мацка причината ти си я отбелязала според мен...ами просто поговори с него,попитай го дали има нещо,кажи му кво ти е и т.н. и после ще видиш кво ще стане...кво др да ти кажа?!?иначе ситуацията е много гадна но... :?
6emet4e,ti si mi nai-dobrata fr i mnoo dobre go poznava6 i zn,4e toi 6te6e da mi kaje,ako ne iska da sme zaedno,a kato govorq s nego,toi mi kazva,4e prosto e bil nerven,a ako mu kaja kvo mi e,ti nai-dobre zn,4e 6te se vuzgordee i 6te se durji s men o6te po zle!

cveti4ka
07-06-2006, 20:41
Просто е малоумен пубер и е избрал най-неуважителния начин да ти каже, че не иска да е с теб - да те отбягва.
ti mai si nai-prava!blagodarq na vsi4ki za tova koeto napisahte,dano da svur6i rabota,tva e edin strahote forum i mnoo se radvam,4e be6e "6emet4e"za da mi kaje,4e toi su6testviva!a otnosna tva govedo za koeto napravih tazi tema,toi ne me zaslujava,toi si misli,4e moje da me vurti na malkiq si prust,ma ne e poznal,vinagi taka stava i kogato razbere,4e ne mi puka,samo 6e doide pri men,ma toq put 6e polu4i [-X

koalka
07-06-2006, 20:42
Да,напълно е възможно да няма чувства към теб.Но най-добре говори с него и му кажи да ти каже причината за държанието си.

zoben_pitbul
07-06-2006, 20:52
Като говориш с него най-добре ще си изясниш ситуацията.Ако иска да се разделите вероятно ще ти го каже,а ако не иска-ще разбере,че това отношение ти е неприятно .Макар,че щом се държи така...Не храни големи надежди за това да сте още дълго заедно.

miNiTo
07-06-2006, 21:04
Просто е малоумен пубер и е избрал най-неуважителния начин да ти каже, че не иска да е с теб - да те отбягва.

mi i az mislq taka po-dobre napravo go ostafqi ne mu se varzvai na glupostite
i ne go ostafqi toi da si misli 4e bez nego ne moje6 i si "negova"