PDA

View Full Version : Na nikogo ne mupuka za men.



blue_dream
07-06-2006, 20:17
Vinagi sym iskala da vidq kak izglejda polojenieto,v koeto sym izpadnala prez pogleda na hora,koito ne poznavam,pyk i e anonimno.Ta zna4i mn mi e kofti,za6toto vsi4ki me precakaxa,a v kraina smetka na nikogo ne mu e pukalo za men.Onzi den razhojdame se s nai-dobrata mi priqtelka pred bloka i izvednyj vidqhme edno mom4e,vsy6tnost tova e mom4eto,koeto vinagi sym haresvala i dori da sym izlizala s drugi vinagi sym mislila za nego i vinagi sym sravnqvala vsi4ki s nego,vinagi e bil moqta slabost.Kogato sme se vijdali vinagi se e dyrjal mn milo i vinagi mi se e usmihval.Daje na tozi etap ve4e bqh re6ila da go karam da izlezem,bqh mn vyodu6evena da sym s nego i daje si mislex,4e sega e momenta da sym s nego.Ta taka re6ihme s priqtelkata mi da otidem pri nego sednaxme 3mata i zapo4naxme da si govorim.Priqtelkata mi be6e kazala,4e po nqkoe vreme 6te ni ostavi sami sled kato mn dobre znae6e,4e mi e obsesiq tova mom4e.Ta zagovorixme se 3mata kak priqtelkata mi zaminava utre za more okaza se,4e sled sedmica toi otiva v sy6tiq grad.Zapo4na da q kani da izlizat tam i da i iska nomera.Tq se okaza mn vyodu6evena ot nastoqvaneto mu da izlizat 2mata tam,zarazlika ot men,za6toto mi stana super kofti.Sled kato tq mu dade nomera si az mu kazax "X znae6 li,4e moq nomer sy6to go nqma6,a sme v edin kv".I toi mi kaza "da znam i tova,4e sme ot edin kv ne zna4i,4e trqbva da si imame nomerata,daje ako ima ne6to nomera ne sa nujni".V kraina smetka si zapisa nomera mi.Sled tova zapo4na da govori s priqtelkata mi kyde sa 6tqli da hodqt tam,az se my4eh postoqno da promenq temata.Sled tova edno mom4e negov priqtel izleze ot edin vhod i se pozdravixa priqtelkata mi zapo4na da se byzika i da razpravq,4e i toi trqbvalo da doide na moreto,za6toto i haresval.X kaza "I za kvo ti e toi nali az 6te sym tam".Super mn me qdosa.Nakraq kato si trygva6e toi se obyrna kym priqtelkata mi i i kaza "s teb 6te se vidim" a az mu kazax "s men nqma li da izleze6 tiq dni" toi se obyrna i me izgleda mn u4udeno stranno i mi kaza,4e 6te mi zvynne tiq dni dokato e v sf ne be6e mn ubeditelen,a i pogleda mu...... :smt009 :smt009 .Posle se obyrna kym priqtelkata mi usmihna i se mazno i si otide.Znam,4e ne nqma da zvynne prosto ne vqrvam minaxa ve4e 2 dni i est. ni6to.Use6tam,4e ne mu puka za men i tova mn me ot4aq.Sega razo4arovanieto mi e 3ino-toi,priqtelkata mi ot4asti,kakto i edno mom4e,s koeto izlizax,koeto me nakara da si sydam iluzii i iz4ezna.Vyob6te.....ot vsqkyde razo4arovaniq.Btw blagodarq na tezi,koito 6te pro4etat tova,za6toto go priemam edin vid spodelqne.

kisS``me
07-06-2006, 20:34
mila .... e tova e to myja!!ne mu puka za nishto i vinagi iska samo na nego da mu e izgodno....mnogo rqdko se sreshtat svestni myje i momcheta!prosto na toq izobshto ne mu obryshtai vnimanie,a priqtelkata ti qvno se e promenila!dokolkoto razbrah tq znae,che ti si vliubena v nego,ama shtom e napraila tva ... ako bqh na tvoe mqsto prosto poveche nqma da i spodelqm absoliutno nishto....nameri si nqkoe momche s koeto mojesh da se razbirash nai-normalno i da si spodelqsh i to syshto da izpitva neshto kym teb ... :smt023

kisS``me
07-06-2006, 20:35
btw vij mi podpisa i vij,che e super verno i mu e*i maikata na onq .. ;-)

Angel_eyes
07-06-2006, 20:41
Като прочетох написанато от теб и се сетих за нещо мн кофти,ама то си е друга тема :smt010 А това за твоя проблем,просто той не те заслужава,а що за приятелка ти е тази,знаейки,че го харесваш да се уговарят да разменят телефони иииии ужас!!!Просто бъди над тези неща,покажи безразличие спрям о него,нека той те търси,и ако наистина има интерес към теб,ще го направи,ако ли пък не,много му здраве...не е единствен :|

Angel_eyes
07-06-2006, 20:42
btw vij mi podpisa i vij,che e super verno i mu e*i maikata na onq .. ;-) Страшен подпис =D> =D> =D> =D> Мисля,че е напълно подходящ за случая :wink:

kisS``me
07-06-2006, 20:44
btw vij mi podpisa i vij,che e super verno i mu e*i maikata na onq .. ;-) Страшен подпис =D> =D> =D> =D> Мисля,че е напълно подходящ за случая :wink:
misiiiiiiii {}

koalka
07-06-2006, 20:47
Приятелката ти е постъпила много гадно.Не е трябвало да постъпва така и то пред теб.Според мен тя не ти е приятелка или поне аз не мога да разбера приятелството и.Не се занимавай с това момче.Той явно не те харесва.Остави ги да правят каквото искат.

kristini4ka
07-06-2006, 20:52
btw vij mi podpisa i vij,che e super verno i mu e*i maikata na onq .. ;-)
Offf kvo vsechki ste nastroeni protiv momchetata ebati...Te sa nai-obiknoveni jivi sushtestva s chyvstva abe sushtite sa kato momichetata samo che s xyi i sa malko po-neorientirani...Kvo vikate tipichen muj.Vseki e razlichen.A osnovno temata priqtelkata ti e syper gadna...nz shtom tva za teb e best fr...

Nadelina
07-06-2006, 20:56
"Priatelkata" ti (btw predi malko pisah v temata za licemerieto.. e kajete ne e li ujasno?) e vinovna che ne znae kyde e granicata.. ne znae kyde da spre.. a uj shtqla da vi ostavi sami.. oh lele maiko.. napravila ti e usluga ta ne se trae.. Pishe ti se za priatelka a vij kfo pravi be.. A ako trqbva da kaja neshto za momcheto... i uj interesa mu kam neq .. ne se kosi.. tfa e prosto edno typo uvlechenie ot maznite pogledi na "priatelkata" ti..Ama nali znaesh .. Edin den vsichko se vryshta!!

thirteen
07-07-2006, 17:11
оф леле,че не ти е добра приятелка си пролича.Но не разбирам защо момчето да е глупак.Никой не е длъжен да харесва друг,защото той го харесва.Това са чувства да не е сценарий,"ти ша харесваш ония , а пък той еди кой си"И защо тази приятелка да не тръгне с него,след като той харесва нея,а и явно не ие безразлича.И да не тръгнат от къде си сигурна,че ще тръгне с теб.Да от една страна е кофти,но от другаси е съвсем нормално ако сте приятели няма да делите маже.Ако на нея и се е усмихнал късмета -Супер.Ако си малко по широка душа ще видиш колко други момчета има около теб.Явно си на 14-15... когато всяко момче в което се влюбиш е различен,не е като миналите,по-специален и така нататака..

Skinnyman
07-07-2006, 18:08
mila .... e tova e to myja!!ne mu puka za nishto i vinagi iska samo na nego da mu e izgodno....mnogo rqdko se sreshtat svestni myje i momcheta!prosto na toq izobshto ne mu obryshtai vnimanie,a priqtelkata ti qvno se e promenila!dokolkoto razbrah tq znae,che ti si vliubena v nego,ama shtom e napraila tva ... ako bqh na tvoe mqsto prosto poveche nqma da i spodelqm absoliutno nishto....nameri si nqkoe momche s koeto mojesh da se razbirash nai-normalno i da si spodelqsh i to syshto da izpitva neshto kym teb ... :smt023
Напълно съгласен сам с теб . И да добава за това ,че на никои не му пука за нея не е вярно това е вид депресия , и аз я имах .. гадно е ама ся за тоя боклук няя са мре ! Мразя ги такива дето им пука само за тях мн са нерва .. а и на позиорите :)

07-08-2006, 19:11
blue_dream s izvinenie no priqtelkata ti e edno gnusno malko tupo petno kak moje da ob6tuva6 s takuv 4ovek !!!! ](*,) o boje moi mnogo lo6o e postupila v smisul 4e kogato s edna priqtelka vidim nqkoi nein poznat ne govorq mnogo za6toto moje tq da go haresva olelelle reagirah taka za6toto i s men se be6e slu4ilo ne6to podobno kato s teb ne se predavai az si namerih noci priqteli![/quote]

nai_dobrata
07-08-2006, 19:48
Леле горката.....май и ти като мене не си попаднала на приятелка....а момчето...ко ти кажа те сички са такива,рано или късно и той ще страда така че не се тормози напразно....

CRaZy_IKT
07-08-2006, 20:11
Еба* си тъпата овца е приятелката ти лелеееее ужас-тая трябва да я метнеш отнякъде баси дзомбила

hristina^
07-08-2006, 20:12
6tom kato e napravila taka priqtelkata ti tq ne ti e nikakva priqtelka.... a za mom4eto...zareji go ! toi ne zaslujava stradanieto ti !Ne e poslednoto mom4e na zemqta 6te sre6tne6 dryg koito 6te oceni tova koeto si ti !!

Malko_kote
07-08-2006, 20:32
Mi macka...abe zareji q i tazi i toq.1vo tva momi4e ne moje6 da go vodi6 kato nai-dobra fr.6tom e postupila taka, a otnosno mom4eto nqma smis da si habi6 nervite i vremeto s nego.Toi ili ne te haresva i iska da te nakara da se 4uvstva6 zle kato postupva taka ili haresva fr. ti.Zabravi tva koeto e stanalo i nikoga ve4e ne raz4itai za ni6to na taq priqtelkata ti.A tva mom4e go zaebi!!!

biskvitena_tortichka
07-11-2006, 09:38
Koftito e,4e bqh ostanala s razli4no vpe4atlenie ot predi6nite mi kontakti s nego.Vinagi se e otnasql mn dobre s men,mn mili4ko mi e govoril.Daje e imalo pyti,v koito toi sam me e zagovarql i dokato az mu govorq ne6to toi mi se usmixva,mn mi se mazne6e predi.Ob6to vzeto ostanax s vpe4atlenie,4e me haresva malko ili mnogo.Ne sym predpolagala,4e taka moje da se razviqt ne6tata,dALI vinata e ne6to v men nz :-s 8-[.Vsi4ko se ubyrka.....i ve4e nz kvo da si mislq.

cskamoni4ka
07-11-2006, 18:40
Тя не ти е истинска приятелка!

sUnnY_f
07-11-2006, 19:21
da,verno si e,4e fr ti e postupila otvratitelno.No puk se zamisli,ne e do6ul kraq na sveta,znam,4e sigurno v negovite o4i otkriva6 mn drugi,vul6ebni svetove,no ima tolkova drugi,za koito prosto si zaslujava da jivee6!...gore nosleto!

Jessika_MG
07-11-2006, 19:40
Na nikogo ne mu pukalo za teb...aide molq ti se :roll: Tova 4e priqtelkata ti ne ti e istinska priqtelka ne ozna4ava 4e na nikoi ne mu puka za teb!!! I go zapomni, za6toto 6te se sre6tne6 s mnogo hora det nqma da davat i puknata para za teb, kogato sa ti nujni. Taka 4e se nau4i da se primirqva6 s mnogo ne6ta, za6toto jivota e nai-skapanoto ne6to, koeto moje da ti se slu4i. I samo zaradi fakta, 4e sme rodeni si zaslujava da jiveem i da se izpravqme seki den pred vsi4ko tova. Ne vzemai si4ko tolkova navytre, 6tom onaz e patka..kvo te interesuva, na4ukai i go i ti. A 6tom nqma6 6ans s mom4eto.. mi nameri si drug, nameri si 4ovek, koito da iska da e s teb i ti da go iska6. Sigurno ti e stanal ideal, za6toto nikoga ne si mogla da go ima6 (mnogo e veroqtno, povqrvai). Tyi4e se radvai na tova, koeto ti e ostanalo i ne obry6tai vnimanie na podobni gluposti!

dinkisa
07-12-2006, 10:21
има 2 гледни точки некои мранкат че момчето е гадно но какво е виновно то?ти го харесваш а тои теб не дори незнае че го харесваш #-o защо да не зарибява приятелката ти като очевидно я харесва тук идва другата гледна точка приятелката ти е тя другите преди мен са го казали по добре....

cold_kiss
07-12-2006, 12:16
има 2 гледни точки некои мранкат че момчето е гадно но какво е виновно то?ти го харесваш а тои теб не дори незнае че го харесваш #-o защо да не зарибява приятелката ти като очевидно я харесва тук идва другата гледна точка приятелката ти е тя другите преди мен са го казали по добре....
napylno sym syglasna s tova...vij mom4eto ne e dlyjno da te haresva ...gadno e 4e taka ti e dalo nadejdi (no kato se zamislq m,oje prosto da se e dyrjalo milo i priqtno s tebe zaradi tvoqta priqtelka koqto e iskal da spe4eli i ti si 4oveka s koito moje da se sbliji za da moje da se sbliji i s neq... :-k pfu...ako e taka tva e ujasno...na mene mi se e slu4valo vednyj-po4uvstvah se dosta precakana i tyjna...no ponqkoga horata si igraqt s nas za tehen kef...vse pak nali znae6 4e ne moje vs da sa ednovremenno 6tastlivi? :smt012 )a ina4e syveta mi kym tebe e sy6tiqt kato i na dr-te predi men-prosto mili4ka opitai se da go zabravi6-qvno ne si struva mom4eto...prosto nqma smisyl da ti4a6 po nego i da se unijava6 a toi da se pravi 4e ne te zabelqzva...prosto e jalko-dryj se na polojenie-mislq 4e si svqtsna i 4e zaslujava6 ne6to po-dobro-aide uspeh ot mene-dano ne6tata se opravqt
p.s : a za tova 4e kazva6 4e na nikoi ne mu puka za tebe..molq ti se be mila...tova 4e edno mom4e si igrae s teb i 4e ima6 "priqtelka"koqto e gotova da te predade sled kato nqkakvo mom4e i podsvirne...ne mi se struva 4e e osnovatelna pri4ina da si misli6 4e na nikoi ne mu puka ...vse pak ti jivee6 v edin svqt v koito si zaobikolena ot stra6no mn hora ...i sym sigurna 4e golqm procent ot tqh si te obi4at i uvajavat a dori i da ne e tolkova golqm-znai 4e ima li edin 4ovek koito da te obi4a i podkrepq do grob...si struva da jivee6 za nego i togava ne moje6 da kaje6 4e na NIKOI ne mu puka za tebe :):) taka 4e mili4ka-gore glavata i be happy :smt006

yo-ma-nigga
07-13-2006, 09:41
nikoi muj ne zaslujava da strada nqkoe momiche za nego v kraina smetka 90 % za p roblemite v edna vruzka sa momchetata te i tehnite problemi !

sexy_haos4eto
07-13-2006, 11:13
vij az imah edna podobna sityazia.v slu4aq priqtelkata ti e postupila mnogo gadno, za6toto izglejda e imala 4uvstva kum mom4eto ,a ne ti e kazala.ta nali tova e priqtelstvoto.a za mom4eto ne stradai, za6toto izglejda 4e nqma 4uvstva kum teb ili pone ne gi pokazva. savetvam te da si nameri6 istinski priqteli ,na koito moje6 da se doveri6 i da te podkrepqt.a istinskata lubov 6te doide, kogato si gotova.a za tova ,4e nikoi ne raz4ita na teb ne e vqrno , :wink: :wink: :wink: prosto ne si otkrila 4oveka

iiirish
07-13-2006, 11:54
не мисля, че трябва да съжаляваш за нещо. щом той изразява по подобен начин пренебрежението и безразличието си към теб, тогава просто не си заслужава да мислиш за това. има и други момчета на тая земя все пак. понякога обичаме да харесваме (дори и несподелено) докато не се появи друг човек, който да ни грабне окото. така че моят съвет е да се огледаш около себе си. кой знае може и да познаеш щастието в очите на друго момче, което до сега не си забелязвала...
относно приятелката ти, мисля, че е постъпила доста подло спрямо теб. ако държеше на теб, щеше да намери начин да се измъкне от положението и да не му дава номера си и обещания, че ще излизат. от тук си направи изводи, че симпатиийте по между им са взаимни :-k

lost_girl
07-13-2006, 16:10
mila .... e tova e to myja!!ne mu puka za nishto i vinagi iska samo na nego da mu e izgodno....mnogo rqdko se sreshtat svestni myje i momcheta!prosto na toq izobshto ne mu obryshtai vnimanie,a priqtelkata ti qvno se e promenila!dokolkoto razbrah tq znae,che ti si vliubena v nego,ama shtom e napraila tva ... ako bqh na tvoe mqsto prosto poveche nqma da i spodelqm absoliutno nishto....nameri si nqkoe momche s koeto mojesh da se razbirash nai-normalno i da si spodelqsh i to syshto da izpitva neshto kym teb ... :smt023

сагласна сам