PDA

View Full Version : Mnogo me drazni kato govori taka .....



FiRe_LaDy
07-06-2006, 20:28
Oll mnogo sam bqsna.Izlizah s edna priqtelka,momcheto,koeto haresvam i negovite priqteli.TO neshta vyrvqt na tam che shte trygvame.TO tova e qsno,ama toi enska prekali.Qko e nipukis i mnogo vesel.VInagi e usmihnat i vesel.Ne se syrdi za nishto i na nikogo.Obache i ne se useshta koga prekalqva.POneje shte praim kupon i negovite priqteli iskat si hvanat priqtelki i sq ni karat da zemame momiche.Dobre do tuka sichko OK,razbirma gi.Ama za koqto ida pochnem da govorim i toi se slaga tam i se shtql da q *** ... estestveno bazikat se.Obache tva men mnogo me drazni.Kajete kak da mu pokaja che tova me drazni i ne mi haresva.Tq priqtelkata mi zabelqza che gledah gadno,dori negoviq priqtel na nqkolko pyti go vika da mu kaje da se spre,ama toi kato ne se syrdi i si misli che i az sam taka.Olll mnogo se nervq.Pak i zabelqzah oshte neshto.Revnuvam go ... za pyrvi pyt da revnuvam momche i to dori samo ot dumi ... maikooo pobyrkala sam se qko. ](*,) ](*,) ](*,) Kajete kvo da praqqq!

Angel_eyes
07-06-2006, 20:33
Хаха милата :) Ревнуваш го-нормално е,просто му имай доверие,А това за дразненето,ми говори с него и му кажи,че ти става кофти като говори така и той ще си направи равносметка.Иначе не тряа ти кипва...те момчетата си приказват така :wink:

Sexapilna_kukla
07-06-2006, 20:35
Ami mnogo e prosto-napravo si mu kaji,che ne ti e osobeno priqtno kato govori taka,che prekalqva s shegite i che ne vsichi imat takova golqmo chuvstvo za humor-vse pak vsqko neshto si ima granici!Tova e.

FiRe_LaDy
07-06-2006, 20:35
Amm az ne se draznq lqsno,ne izbuhvam nikoga(edinstveno nqkoq myrsha ako me iznervi).Ne mi e daval povodi za revnost,maaa teq dumi negodite shte me dovyrshat .... inache toi govori taka i prez tova vreme si me gushka i mi se natiska ... :roll:

6emet4e
07-06-2006, 20:36
покажи му че ти е неприятно и той ако му пука ще направи нещо по въпроса все пак!!!а тва че го ревнуваш-ми нормално е!!!

Sexapilna_kukla
07-06-2006, 20:36
Ami mnogo e prosto-napravo si mu kaji,che ne ti e osobeno priqtno kato govori taka,che prekalqva s shegite i che ne vsichi imat takova golqmo chuvstvo za humor-vse pak vsqko neshto si ima granici!Tova e.

kisS``me
07-06-2006, 20:41
kakto kazaha,te prosto vsichko shto ima h*i si govori che shte e*e vsqko momiche!takiva sa si!ne mu obryshtai vnimanie .. nali gushka teb-ne druga!! \:D/

POLA^_^
07-06-2006, 20:47
kakto kazaha,te prosto vsichko shto ima h*i si govori che shte e*e vsqko momiche!takiva sa si!ne mu obryshtai vnimanie .. nali gushka teb-ne druga!! \:D/
:wink:

koalka
07-06-2006, 20:50
Ами най-добре му кажи,че ти става зле и го помоли да престане.

Angel_eyes
07-06-2006, 20:51
kakto kazaha,te prosto vsichko shto ima h*i si govori che shte e*e vsqko momiche!takiva sa si!ne mu obryshtai vnimanie .. nali gushka teb-ne druga!! \:D/ Нямаш си на идея колко си права,така е,той нека си говори,ама тебе да си гушка :P

zoben_pitbul
07-06-2006, 20:57
Щом не се чувстваш добре когато говори така говори с него.И все пак-наистина както ти написаха по-горе той само се говори така,важното е че е с теб.

FiRe_LaDy
07-06-2006, 20:58
HehHh tva s gushkaneto mi haresa i ste pravi.Ma si e gotinichak i mnogo momicheta mu se lepkat i trqa si go branq.Pak i s pochti 4 godini po golqm ot men ... ii kakto se kazva ima golemi kakichki koito qko zqpat i zavijdat.

Sexapilna_kukla
07-06-2006, 21:09
Az puk ako sam na tvoe mqsto izobshto nqma da mi e priqtno da govori taka,dori i da me"gushka"-tova hich ne me uspokoqva,kofti e i nqma da tarpq tova polojenie v nikakav sluchai,no tova e lichno moe mnenie,vseki sam otgovarq za sebe si.

FiRe_LaDy
07-06-2006, 21:13
Mmm ko da se prai ... mnogo go haresvam. ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

Sexapilna_kukla
07-06-2006, 21:18
Rabiram te mila,no predstavi si,che ti taka pochnesh da govorish pred nego:kak ti se chuka s tozi,s onzi i t.n.-na nego edva li she mu stane mn priqtno i sas sigurnost shte ti napravi zabelejka :wink: pone taka predpolagam de,taka che ne mu pozvolqvai takiva volnosti,draj go izkaso :wink:

FiRe_LaDy
07-06-2006, 21:24
Ame daje shte pochne da se bazika s mene ... nqa se nacupi nikoga. :wink: Em da znam ... shte si pogovorq s nego az :)

Sexapilna_kukla
07-06-2006, 21:37
Ok mila i dano malko se poopravi :D

IKisseDAGirL
07-07-2006, 13:45
ми да ти кажа нормално е да го ревнуваш като говори така, все пак го харесваш :) ама за жалост на тоя етап и нищо не можеш да направиш, защото вие не ходите и следователно нямаш никво право да му се сърдиш или да му казваш как и какво да говори :roll:
за това най-добре малко задействай нещата, че да тръгнете по-бързо и да сте заедно O:)