PDA

View Full Version : Moqta golqma liubov



MartiSSima
07-06-2006, 21:42
Predi da te sreshna jivotut mi nqmashe smisal, predi da te sreshna az ne bqh chovek a prosto vesht, predi da te sreshtna az nqmah chuvstva no kogato ti se poqvi v jivota mi az se prevurnah v chovek s chuvstva i dade smisal na moq jivot.Moje bi, banalno zvuchi no TI si chovekut s koito iskam da buda ti si moqta golqma LIUBOV, ti si chovekut koito me nakara otnovo da povqrvam v liubovta, ti si choveka koito mi dava vsichko ot koeto imam nujda.Sega razbiram zashto jivota mi e predlagal tolkova mnogo gorchivina, zashtoto sled vsqko zlo idva dobro, zashtoto sled vsqka nespodelena liubov idva nai - hubavata i nai - sladkata liubov, a tova e TVOQTA.Blagodarna sam ti za tova che si s men i che mi davash tova ot koeto se nujdaq, radvam se za tova che vseki den imam vuzmojnost da chuq glasa ti i da ti kaja kolko mnogo te obicham.
Ti si chovekut koito preoburna moq den,promeni denq mi i zameni sivite misli samo s priqtni.Kakto za edno cvete e nujna svetlinata,vuzduhut i vodata taka si i ti za men.TI si mi vsi4ko.Sutrin stavam s misulta za teb,prez denq mislq samo za teb i noshtem kogato vsi4ki spqt ti pak se razhojdash v mislite mi.Blagodarna sam che sadbata me sreshna s TEB!
Moje bi tova ne sa nai prekrasnite dumi s koito bih izkazala liubovta si no znam samo edno che te idat ot dunoto na sarceto mi.Tam kadeto si TI i nikoi ne moje da te izmesti.Tam kadeto moeto surce bie samo i edinstveno za TEB!!!!!!!!!
Babaleche, obicham te strashno mnogo!Radvam se che sudbata ni sabra dvamata!

Na moeto sladko babaleche - Koceto!!!

Angel_eyes
07-06-2006, 21:52
Браво,страхотно е...ТОлкова е чувствено :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 Браво! =D> =D> =D> =D> =D>

viki91
07-06-2006, 21:57
Найстина е страхотно....поздравления ;)

MartiSSima
07-06-2006, 21:59
Angel_eyes Viki_91 mersi mnogo za komentarchetata vi!Blagodarq \:D/ :D

Angel_eyes
07-06-2006, 22:14
Няма проблем :wink:

LuCkY_YoU
07-06-2006, 22:17
malko komersialno no se radvam 4e si otkrila takava luybov ;)

07-06-2006, 22:34
Мен не ме кефи!Плоско и банално...И написано на латинаца...

MartiSSima
07-06-2006, 23:34
Алооо Гост-а като не ти харесва не го чети бе!Аз не съм го сложила заради теб!Като знаеш толкова много драсни нещо по - добро.Дано преуспееш повече от мен!ХаХаХа :lol: :lol:

IvI4k0
07-07-2006, 04:23
=D> =D> браво не го изчетох цялото малко комерсиално ми изглежда но браво че си срещнала лубовта радвам се за теб =)

iiirish
07-07-2006, 12:10
еми, моето пиленце и аз се обичкаме повече пък!!! :smt016

07-07-2006, 12:11
еми, моето пиленце и аз се обичкаме повече пък!!! :smt016
ne e vqrno moito milo i az se loff pove4e :smt008 :wink: :smt005

sweety^tweety^Kz
07-07-2006, 12:16
verny e malko banalno...no ina4e e supersko...brau macka =D> naistina vsi4ki mn se radvame za teb :P

Fiola
07-07-2006, 12:19
Аре дай да мерим кой обича най-силно! Всеки обича различно и никой не може да каже кой обича най-много... Важното е, че любовта ти дава сила. Прави те мечтател, герой и в този случай поет! :wink: Хубаво е. Има повторения, малко е комерсиално, но е написано от сърце. Това го прави неаобикновено и красиво. Радвам се, че си открила любовта на живота си. Желая ви красива, малко луда и романтична едновременно, интересна и много силна връзка! :smt023

Fiola
07-07-2006, 12:20
Мен не ме кефи!Плоско и банално...И написано на латинаца...

Кво като е на латиница?! Пак като не е на английски... Тогава нищо немаше да разбереш. Плоски са ти поривите на тебе... Момичето е влюбено бе! Иска да си изрази чувствата! Не можеш ли да разбреш?! [-X

sherry
07-07-2006, 16:12
Хубаво е,че пишеш нещо такова за момчето,което обичаш.Пожелавам ви да запазите хубавата си връзка и да продължавате да правите такива мили неща един за друг. :)

kudravoto
07-07-2006, 16:23
super qko eee

Wander_girl
07-07-2006, 16:56
Мила,знай,че и аз мнооого се радвам за вас! :D Бъдете все така влюбени един в друг!Любовта е най-прекрасното нещо,което може да се случи на човек!
Но ще те посъветвам нещо от личен опит и се надявам да го приемеш.
Не му разкривай толкова чувствата си,защото колкото и да те обича той,ще дойде един момент,в който ще му писне от векидневното"Обичам те!".Няма нищо лошо в това да се обичате,но не го повтаряй толкова често,защото ще му омръзне да го чува.
Може би аз не съм човекът,който може да ти казва какво да правиш с живота си,но ме послушай.Казвам го от опит!
Успех!