PDA

View Full Version : imam seriozen vapros,i molq za otg kolkoto se moje po-skoro



pritesnena
07-06-2006, 21:59
predi sedmica pravih sex s priqtelq mi za 1vi put(t.e bqh devstvena),vsi4ko mina normalno no sled nqkolko dni zapo4naha simptomite na:"Трихомониаза
Това е често срещана инфекция на гениталиите, която най-често поразява влагалището, но може да засегне и пикочните канали и простатната жлеза при мъжете. Трихомониазата е една от най-честите причини за вагинално течение. Симптомите й са изявено дразнене в областта на гениталиите, сърбеж и парене, жълтеникаво течение с неприятна миризма. Често наличието на трихомониаза причинява болка по време на полов акт. Лекарят поставя диагноза с помощта на вагинална намазка и провежда лечение с антибиотици. Трихомониазата не застрашава репродуктивната система, но и двамата партньори трябва да се подложат на лечение, дори ако при единия от тях отсъстват симптоми."ako nqkoi e imal takuv problem ili znae ne6to po vuprosa molq da pomogne.vuzmojno li e da e tova vapreki 4e simptomite ne sa 4ak tollkova ostri.molq ako nqkoi e imal podobni problemi sled 1viq put da kaje,i dali ima lekarstvo koeto ne e zaaduljitelno da se preporu4a ot lekar.molq za pomo6t kolkoto se moje po-barzo.blagodarq :(

WILD__BOY
07-06-2006, 22:18
Проблема е, че не може ей така от нас да разбера какво ти е. Отиди на лекар. Просто трябва.

07-06-2006, 22:26
emi mn ti blagodarq,no az razglejdam dr varianti,6toto imam mn slabi simptomi i nz dali tova moje da se polu4i ako sme izpolzvali prezervativ 8-[

nimfata
07-06-2006, 22:48
Какво значи "слаби симптоми", говори с приятеля си и идете на лекар, може и в аптека да питате, ако си в малък град и се притесняваш от това, толкова ще си намерите превоз до съседен град.Не е задължително да разбира никой друг :)

07-06-2006, 22:54
slabi imam v predvid,4e parene da imam,no e nakraq na oriniraneto,a ostanaloto e mn rqdko i to samo kato se zamislq za tva,4e moje da e tri...ne6to si ama mi e adski pritesneno i se nadqvam da e fal6iva trevoga :smt010

nimfata
07-06-2006, 22:59
Тц, внушаваш си ако питаш мен.Паренето и аз го имах, нормално е да имах и капчици кръв като ходиш до тоалетната ако не сте го правили още за втори път.Ципата не е добре разкъсала и затова така.Все пак, защо не идете в някаква апрека, или при някой келар, който да ви каже нещо повече за самата болест.
Иначе споко, след първия път и аз си внушавах, че едва ли не имам рак ... ще се осъзнаеш ;)

TALIBANA
07-06-2006, 23:37
Хванала си ТРИПЕР със сигурност-може и ШАП да си хванала-едно от двете е сигурно :-D

07-07-2006, 08:09
Kakvo zna4i triper ili 6alter?????????Pls obqsnete ako znaete ot kakvo moje da se e polu4ilo i eventualno nqkakvo le4enie :smt009

^KaSiDi^
07-07-2006, 08:30
ami milichka znam,che ne izgarqsh ot jelanie da idesh na lekar,no mislq,che ginekologa moje da ti pomogne nai dubre,vse pak nito az,a mislq che i nikoi dr v tozi forum,ne moje da opredeli v momenta kakvato i da bilo diagnoza,kakvoto shte ti dade edin lekar sled vaginalna namazka,koqto mejdudrugoto hich nqma da ti e priqtna,no ....a i potyrsih nabliudeniqta pri tazi bolest,ot koqto ti se strahuvash,che zabolqvash,te sa slednite
-Lechenieto trqbva da se naznachi sled medicinski pregled!!!(tva te syvetvam i az)
-Zarazqvaneto s Trihomona ne syzdava posledvasht imunitet!!!
-Pri otsystvie na predpazni sredstva,syshtestvuva opasnost ot povtorno zarazqvane!!!

naistina nz kak tochno bih mogl da ti pomogna ot tuk natatyk,no moq syvet e kolkoto i da ne iskash,ako smqtash,che simptomite gi imash,idi na lekar....aide uspeh :wink:

07-07-2006, 08:36
Emi...mn ti blagodarq,4e si se pointeresuvala ot moq problem!Az sum ot sf i ako ima6 nqkoi ginekolog(po vuzmojnost jena)da mi preporu4a6 li da mi kaje6 kude da ida nqma da e zle!Su6to mi se iska da te popitam dali znae6 kakvo to4no e tova "vaginalna namazka"i razbira se kakva e cenata za da znam kolko pari trqbva da vzema i soven tova moga li da ida sama ili s nqkoq fr bez roditeli

^KaSiDi^
07-07-2006, 08:57
Emi...mn ti blagodarq,4e si se pointeresuvala ot moq problem!Az sum ot sf i ako ima6 nqkoi ginekolog(po vuzmojnost jena)da mi preporu4a6 li da mi kaje6 kude da ida nqma da e zle!Su6to mi se iska da te popitam dali znae6 kakvo to4no e tova "vaginalna namazka"i razbira se kakva e cenata za da znam kolko pari trqbva da vzema i soven tova moga li da ida sama ili s nqkoq fr bez roditeli

taka,za syjelenie az sam ot Burgas i syotveno ne moga po nikakyv nachin da te upytq kam nqkoi lekar,moje bi tr da se pozainteresuvash ot tvoi priqtelki ili poznati,no MOLQ TE pozainteresuvai se,zashtoto edna priqtelka tolkova sa q gavrili vyv Varna na edin takyv kontrolen pregled,vmesto taq typa marula(ginekolojkata)da q pregleda s videozon,dali tam vsichko si i e nared,onaq tryganala da i byrka....ujasT,a sega da te uspokoq ....ima i ujasno mn kadyrni lekari,primerno moita ginekolojka e strahotna :) taka che molq te ne se pritesnqvai zatva,prosto ne iskam da popadnesh na nqkoq idiotka,zatva te preduprejdavam....potyrsi si vnimatelno lekarka!!

vaginalna namazka,narecheno oshte cervikalna namazka=Cervikalnata namazka se izpolzva,za da se proveri systoqnieto na matochnata shiika(cerviks)-dolnata chast na matkata,za da se vidi dali vsichki kletki sa normalni i zdravi.Za tazi cel se izpolzva malyk instrument(narechen spekulum),koito se postavq vyv vlagalishteto,za da go dyrji otvoreno,sled koeto shiikata na matkata vnimatelno se "obyrsva" s edna shpatula,koqto zagrebva nqkolko kletki.Te se izprashtat v laboratoriq,kydeto gi preglejdat pod mikroskop.Ako ima nqkakvi signali za anormalno razviti kletki,ginekologyt shte ti preporycha podhodqshtoto lechenie.
Ima i vytreshen pregled,toi predstqvlqva slednoto:Moje da se napravi i vytreshen pregled,za da se preceni razmeryt i systoqnieto na matkata i qichnicite.

ami po princip ako imash napravlenie ot lichniq lekar....tr da e absoliutno bezplatno,ako nqmash 18 god,a ako imash ne poveche ot 2lv,ako shte e chasten priem predpolagam,che okolo 20 lv,v Bs e 15,no nqmam predstava pri vas kolko shte e...

a otnosno s koi shte otidesh,ako ne mojesh da obqsnish na maika si,idio s priqtelka,na koqto znaesh,che mojesh da razchitash...i shte te podkrepq
ami dano sam ti pomognala,ako ima oshte neshto pitai :P aide uspeh milichka :wink:

07-07-2006, 09:02
Leleeeee stra6no ti blagodarq 6te porazpitam nqkolko fr i 6te ida,nadqvam se vs da e nared,a i da ne e da se opravq!Stra6no mi e prit,no 6te otida nqma kakvo!Mn ti blagodarq,a boli li namazkata?

^KaSiDi^
07-07-2006, 09:06
Leleeeee stra6no ti blagodarq 6te porazpitam nqkolko fr i 6te ida,nadqvam se vs da e nared,a i da ne e da se opravq!Stra6no mi e prit,no 6te otida nqma kakvo!Mn ti blagodarq,a boli li namazkata?

nqma da te boli,men me beshe strah da ti kaja kakvo tochno e,zashtoto pri momichetata na nashta vyzrast(az sam na 16 i polovina,predpolagam,che i ti si dolu gore na tolkova) kat doide edin sram i se strahuvah,che shte te stresne fakta,che shte tr da se syblechesh i da se razkrachish,no imai predvid,che tva sa lekari vse pak i spokoino,prosto s tazi shptulka syvsem vnimatelno shte zagrebe nqkolko kletki ot vytreshnostta na vlgalishteto ti,spoko nqma da te boli,aide uspeh,dano vsichko e nared [-o< :wink:

07-07-2006, 09:13
Mn mersi az sa trugvam da razpitam edna ginekolojka stiskai mi palci kato se pribera 6te ti pi6a!Stra6no ti blagodarq naistina ADSKI MN MI POMOGNA!aide 4ao za sega do posle

^KaSiDi^
07-07-2006, 09:28
Mn mersi az sa trugvam da razpitam edna ginekolojka stiskai mi palci kato se pribera 6te ti pi6a!Stra6no ti blagodarq naistina ADSKI MN MI POMOGNA!aide 4ao za sega do posle

nqma nishto,aide stiskam palci,dano vs e nared,posle kaji kakvo e stanalo! :wink:

07-07-2006, 20:25
Emi kakvo da ti kaja ne e ni6to seriozno kakto i ne purviqt mi polov kontakt e problema!Problema e v tova,4e ot posledniqt basein sum hvanala bqlo te4enie(koeto vsu6tnost ozna4ava gubi4no vuzpalenie)i sega mi predpisaha le4enie!Nadqvam se sled okolo 5 dni pak da pi6a i da kaja,4e vs e perfectno,kakto vsu6tnost mi se iska i trqbva da bude!MNOGO VI OBI4AM VSI4KI BLAGODARQ,4E MI POMOGNAHTE,NO NAI VE4E TI BLAGODARQ NA TEB MILA MAKAR,4E NE RAZBRAH IMETO TI :( !
Sega ve4e se 4uvstvam mn po-spokoina makar,4e gadnata infekciq e mn nepriqtna i samoto le4enie 6tipe,surbi i ne moga mn,mn da hoda 6oto mi e nepriqtno,no pone znam kakvo e i 4e ne e ni6to seriozno!!!! 8-[ [-o<
Stiskaite palci napulno da se opravq i 6te pi6a vseki den za sustoqnieto si(nadqvam se da ne sum dosadna ili da vi pre4a) O:) OBI4AM VIIIIIIIIII

`Death`Whore`
07-07-2006, 20:27
Ако приятелят ти е имал такава инфекция, би трябвало да има признаци - лош вкус и мирис на пениса, например.

koalka
07-07-2006, 20:30
За да си 100% сигурна отиди на лекар.