PDA

View Full Version : Не разбирам!



FiToKa
07-06-2006, 22:03
100% има и друга такава тема и ще извинявате, че сигурно четете глупостите на няк'ъв изпаднал, ама ми е интересно. Така ...
ами интересно ми е защо повечето момиче на моята възраст (аз съм на 15) си харесват и тръгват задължително с по-големи от тях. Та ние подрастващите младежи не струваме ли :P ? Много е странно. Какво толкова има в тия "батковци" дето само търсят кое младо девойче да "опарят". Не упреквам всички и ми е ясно, че за любовта няма граници, ама тук става въпрос за някакви момиченца, за които просто fashion баткото е няк'ва близалка и задължително трябва да са с такъв. :-k

Благодаря за четенето и изхабените нерви! :)

07-06-2006, 22:08
ami az pitah edna averka za sa6toto i tq mi kaza za6toto po golemite ne bili s lape6ki 1k1l i bili po majestveni oformeni ... a tretoto nemojelo da sme go razberem mom4etata takova bilo jenskoto mislene ...

Tekitha
07-06-2006, 22:09
Еми не знам ама аз на твоите години тоест преди 3 тръгнах със сегашния ми приятел който е колкото мен..... просто си мислят че са покорили някакъв недостижим връх и са много горди че са с батко ама след 2 седмици като ги прасне и каже айде мила аста ла виста и реват.... споко ще им дойде акъла

Angel_eyes
07-06-2006, 22:12
Работата е там,че малките момичета(не че аз съм голяма де)харесват отраканите батковци или пък в повечето случаи просто харесват по-зрели момчета...това не трябва да те притеснява малко е тъпо това,ама какво да се прави,нали нас момичетата никой неможе да ни разбере... :wink:

Tekitha
07-06-2006, 22:13
ami az pitah edna averka za sa6toto i tq mi kaza za6toto po golemite ne bili s lape6ki 1k1l i bili po majestveni oformeni ... a tretoto nemojelo da sme go razberem mom4etata takova bilo jenskoto mislene ...

глупости на баба ти килотите..... Какво мъжествени има момчета на 15-16 дето изгеждат къде къде по-добре от някой мръхльо студентче кльощав като затворник и не се къпе по 5 дена не е така..... въпрос на мислене но все пак има и големи лайна лигави тъпанари от този набор

07-06-2006, 22:16
abe ti kiorav/va li si ili da kade sam kazal 15-16 godi6ni? govorq ob6to emi po dobre ot 12-11 godi6nite nalI?i kfi zatvornici te gonqt..

Tekitha
07-06-2006, 22:24
abe ti kiorav/va li si ili da kade sam kazal 15-16 godi6ni? govorq ob6to emi po dobre ot 12-11 godi6nite nalI?i kfi zatvornici te gonqt..

абе я пий един валериан какво си скочил успокой се малко.... нали пишеш че си на 15 я малко си припомни какъв ти е поста и после ми говори глупости.... Ти ако на всяка дето ти каже нещо на въпреки скачаш така как искаш да те харесват? нали искаш мнение на ти мнение като неможе да ти го схване празната главица няма да ми се напичаш толко

sometimes_
07-06-2006, 22:36
Има хиляди такива теми. Така ли не разбрахте защо си харесват по-големи?! Защотот имат коли и пари!

MaXy_GiRL
07-06-2006, 22:36
Za6toto nie jenskite haresvame po zreli majki,a ne ligliovcite na na6ata vazrast :smt019 ....pone taka si mislq de....pri mene e za tova!Ne 4e vie ne stavate za ni6to de...ama si tarsete po malki za tqh ste batkovciiii........ :smt043

07-06-2006, 22:38
abe ti kiorav/va li si ili da kade sam kazal 15-16 godi6ni? govorq ob6to emi po dobre ot 12-11 godi6nite nalI?i kfi zatvornici te gonqt..

абе я пий един валериан какво си скочил успокой се малко.... нали пишеш че си на 15 я малко си припомни какъв ти е поста и после ми говори глупости.... Ти ако на всяка дето ти каже нещо на въпреки скачаш така как искаш да те харесват? нали искаш мнение на ти мнение като неможе да ти го схване празната главица няма да ми се напичаш толко

ne sam avtora na temata omg

07-06-2006, 22:42
Za6toto nie jenskite haresvame po zreli majki,a ne ligliovcite na na6ata vazrast :smt019 ....pone taka si mislq de....pri mene e za tova!Ne 4e vie ne stavate za ni6to de...ama si tarsete po malki za tqh ste batkovciiii........ :smt043

malka kyrwo ti ko si misli6 4e za nego ne si na lape6ki 1k1l a???I ti si lape.Nemoje6 go skrie6 s tova ma ofca kato izliza6 s golqm!!!Sigyrno toi ti prikazva za liubov a ti si misli6 dali da se pribere6 da qde6 da ne ti se kara tati q se skrii ma napikano

ht_7j
07-07-2006, 04:05
Защото се чувстват по-специални като си мислят, че са покорили някой по-голям от тях, който сигурно има повече опит, съответно разбира повече и е по-труден. Ласкае ги. Не съм съглсна, че е за парите и колите. Момичетата на 15-16 години все още гелата Касандра и вярват, че съществува истиснка любов и я търсят. Материалистките се раждат малко по-късно.

IvI4k0
07-07-2006, 04:11
В повечето случаи тругват с по големи заради кешаа и защото са преживяли много повече от нас и може нещо повече да им дадат от колкото 15 годишните :-)

07-07-2006, 10:49
i posle 6e im doide 1k1la v glavata!

Barbie
07-07-2006, 12:23
Kolko ste kraini samo...prosto mom4etata na po 14-15-16 imat malko po-de4kovsko durjanie...dokato edin malko po-zrql mladej vduhva malko pove4e sigyrnost...No vsi4ko e mn personalno...mom4e na 15 suvsem spokoino moje da se durji kato zrql 4ovek est...samo ne trqbva da go krie (mom4etata na taq vuzrast imat navika da sa mn svestni...ma da ne go pokazvat) Principno ima po nqkolko godinki razlika vuv vuzrastta, i tova e normalno...jenata ima nujda da se 4yvstva malko ili mn za6titena, moje bi za tova tursi malko po-zrql partnior...
Btw, ne misq 4e stava duma za pari...osobeno na tazi vuzrast...

07-07-2006, 12:28
da be nqkoi sa zasilil da bii momi4etata za6titeni..

iiirish
07-07-2006, 12:30
остави ги - глупави момиченца! сами ще се опарят от последиците на своята "страст" към големите батковци!

повечето искат да се възползват от неопитността на момичетата в тази възраст и най-лошото е, че тия пикли просто им увисват на вратовете сякаш мъж не са виждали...

на къде отива тоя свят?!

Fiola
07-07-2006, 12:34
100% има и друга такава тема и ще извинявате, че сигурно четете глупостите на няк'ъв изпаднал, ама ми е интересно. Така ...
ами интересно ми е защо повечето момиче на моята възраст (аз съм на 15) си харесват и тръгват задължително с по-големи от тях. Та ние подрастващите младежи не струваме ли :P ? Много е странно. Какво толкова има в тия "батковци" дето само търсят кое младо девойче да "опарят". Не упреквам всички и ми е ясно, че за любовта няма граници, ама тук става въпрос за някакви момиченца, за които просто fashion баткото е няк'ва близалка и задължително трябва да са с такъв. :-k

Благодаря за четенето и изхабените нерви! :)

fashion баткото не е близалка, мило... Зависи от човека, който срещнеш. Понякога по-възрастните хора са много по-зрели (не само физически) и са много по-умни и чувствителни от лапаците. Те могат да те разберат и не винаги задължително тярбва да те оправят. Още повече, че вие (момчетата на моята възраст-15) се държите като пучци. Може би ако спрете да се перчите и се държите по-сериозно може и някой да ви обърне внимание. Все пак заразлика от вас на тази възраст момичетата търсят по-сериозна връзка. Моят приятел е почти на 18 и не е тръгнал с мен, за да ме изчука. Между нас има нещо много по-силно и съжалявам, че не можеш да го разбереш. Като толкова имаш зор, защо просто не тръгнеш с някой по-малък от теб?! Спокойно... Ще срещнеш и ти твоята половинка. Но моля те не съди момичетата, които ходят с по-големи. Те не са задължително курви. А по-големите не винаги са момчета, които си мечтаят за момиче, за една нощ...

Fiola
07-07-2006, 12:37
остави ги - глупави момиченца! сами ще се опарят от последиците на своята "страст" към големите батковци!

повечето искат да се възползват от неопитността на момичетата в тази възраст и най-лошото е, че тия пикли просто им увисват на вратовете сякаш мъж не са виждали...

на къде отива тоя свят?!

Пикили, невиждали мъж... добре... Едно ще ти кажа. Аре моля ти се не съди другите по себе си...

FiToKa
07-07-2006, 13:07
100% има и друга такава тема и ще извинявате, че сигурно четете глупостите на няк'ъв изпаднал, ама ми е интересно. Така ...
ами интересно ми е защо повечето момиче на моята възраст (аз съм на 15) си харесват и тръгват задължително с по-големи от тях. Та ние подрастващите младежи не струваме ли :P ? Много е странно. Какво толкова има в тия "батковци" дето само търсят кое младо девойче да "опарят". Не упреквам всички и ми е ясно, че за любовта няма граници, ама тук става въпрос за някакви момиченца, за които просто fashion баткото е няк'ва близалка и задължително трябва да са с такъв. :-k

Благодаря за четенето и изхабените нерви! :)

fashion баткото не е близалка, мило... Зависи от човека, който срещнеш. Понякога по-възрастните хора са много по-зрели (не само физически) и са много по-умни и чувствителни от лапаците. Те могат да те разберат и не винаги задължително тярбва да те оправят. Още повече, че вие (момчетата на моята възраст-15) се държите като пучци. Може би ако спрете да се перчите и се държите по-сериозно може и някой да ви обърне внимание. Все пак заразлика от вас на тази възраст момичетата търсят по-сериозна връзка. Моят приятел е почти на 18 и не е тръгнал с мен, за да ме изчука. Между нас има нещо много по-силно и съжалявам, че не можеш да го разбереш. Като толкова имаш зор, защо просто не тръгнеш с някой по-малък от теб?! Спокойно... Ще срещнеш и ти твоята половинка. Но моля те не съди момичетата, които ходят с по-големи. Те не са задължително курви. А по-големите не винаги са момчета, които си мечтаят за момиче, за една нощ...

Както съм написал в поста ... "Не упреквам всички, знам че за любовта няма граници" Съгласен съм за твоя случай. Говоря за по-голямата част от момичетата. PEACE! :wink:

Fiola
07-07-2006, 13:19
Добре... Peace! Признава се... :D А за другите то е ясно... Заради тялото. То друга причина няма... Говоря за тези, които искат от връзката само физически отношения де...

niki7o
07-07-2006, 13:21
Za6toto nie jenskite haresvame po zreli majki,a ne ligliovcite na na6ata vazrast :smt019 ....pone taka si mislq de....pri mene e za tova!Ne 4e vie ne stavate za ni6to de...ama si tarsete po malki za tqh ste batkovciiii........ :smt043
taka e :!:

koalka
07-07-2006, 13:36
Да,така е.Прав си,че тръгват с по-"зрели" момчета.Момичетата на тази възраст си въобразяват,че са вече много зрели и момчетата на тяхната възраст не са им на нивото.Те просто не разбират,че това,което батковците им дават е просто много добра имитация на любов.Има го и момента"много му е готина колата,можем постоянно да сме по кафета и т.н."Не винаги възрастта е признак за зрялост.Има много момчета на 15,които са си много зрели.Това,че са на по 20 и нещо,не значава,че са много задълбочени в чувствата си,а са за едното ебане.И им е много по-лесно да залъжат някое по-малко момиче на 15.

07-07-2006, 13:52
Да,така е.Прав си,че тръгват с по-"зрели" момчета.Момичетата на тази възраст си въобразяват,че са вече много зрели и момчетата на тяхната възраст не са им на нивото.Те просто не разбират,че това,което батковците им дават е просто много добра имитация на любов.Има го и момента"много му е готина колата,можем постоянно да сме по кафета и т.н."Не винаги възрастта е признак за зрялост.Има много момчета на 15,които са си много зрели.Това,че са на по 20 и нещо,не значава,че са много задълбочени в чувствата си,а са за едното ебане.И им е много по-лесно да залъжат някое по-малко момиче на 15.

to4no ama dali i tiq po golemite sa zrelii si e dryg vapros kaf e smisala da tarpi6 pi6lemeto to si misli kak da vleze y 4ata ili pak dali trq da qde da se pribere v 9 4asa ina4e tatko i 6e q nakaje .....

Krem4eto
07-09-2006, 15:32
100% има и друга такава тема и ще извинявате, че сигурно четете глупостите на няк'ъв изпаднал, ама ми е интересно. Така ...
ами интересно ми е защо повечето момиче на моята възраст (аз съм на 15) си харесват и тръгват задължително с по-големи от тях. Та ние подрастващите младежи не струваме ли :P ? Много е странно. Какво толкова има в тия "батковци" дето само търсят кое младо девойче да "опарят". Не упреквам всички и ми е ясно, че за любовта няма граници, ама тук става въпрос за някакви момиченца, за които просто fashion баткото е няк'ва близалка и задължително трябва да са с такъв. :-k

Благодаря за четенето и изхабените нерви! :)

Просто вие "подрастващите младежи" сте лигльовци и не мислите за любов...Е има и изключения,но досега не съм срещала тези изключения...А пък според нас момичетата ,"батковците" са по-улегнали,е това е!