PDA

View Full Version : Какво да правя това е лудост!!!



07-06-2006, 22:46
Хора помагаите преди да съм се побъркала!! Срещнах един човек преди месец и повече много се привързах към него и той го знае отначало беше сериозен или поне така ми се струва но след това признавам си направих някои грешки които после поправих и напоследък нещо му става !!! виждаме се правим секс и всичко е точно !!! но тея дни само ми вика защотото съм била мълчала на масата като съм седнала в кафето примерно !!! а просто те си говорят некви неща за които нз какво да кажа даже оня ден крещяхме по улиците като лудите и то пак за същата глупост и незнам зашо така се държи беше казал че не иска да му се обаждам нито пък той на тем ще се обажда но се обади меднага на следвашия ден и се видяхме мисля си че ще намери някоя друза защотото сега се скарахме отново за това че съм била мълчала и той отиде с още един по центъра а аз много държа на него немога да си обясна как стана това че така се привързах към него !!! дали и тои изпитва същото !! няколко пъти ми е показвал че държи на мен но напоследък нещатата се объркаха!! кажете какво да правя ??? На мое място как бихте постъпили? да му се обадя ли да го потърся ли да се извиня ли да го забравя ли ? ( въпреки че няма да мога ) дайте съвет не издържам постоянно мисля за него изпитвам нужда да съм с него !!!! ПОМАГАИТЕ МИ МОЛЯ ВИ какво да правя? ???? Как да го задържа а да не го изгубя!!!

teenkopele
07-06-2006, 22:58
С толкова много караници, може би не сте един за друг.
Говори с него и се разберете.
Успех. :wink:

JiMiTo
07-07-2006, 00:31
Ще те разиграва наляво надясно до като си намери друга и след т'ва ще ти покаже пътния лист... това е истината по-добре го забрави безсмислено е да правиш каквото и да било...

ht_7j
07-07-2006, 03:50
Направи си услуга и направи всичко възможно да си го избиеш от главата. Много се карате. Човек не започва да се кара с някой за такива дреболии, колкото и да е изнервен. Има друга причина. Изглежда все едно те използва.

IvI4k0
07-07-2006, 04:06
Ще те разиграва наляво надясно до като си намери друга и след т'ва ще ти покаже пътния лист... това е истината по-добре го забрави безсмислено е да правиш каквото и да било... =D> =D> =D> правилно както винаги, а за караницата според мен се карате защото се обичате или нещо от сорта :-) вьв сяка врьзка има караница неможе да е перфектна сепак сме хора не го забравяи