PDA

View Full Version : кфо толкоз прая веее !?



злее
07-07-2006, 07:55
начи така се случи случката ): - имах гадже с което ходихме 8 месеца и скъсахме,след което бях съсипан от болка ): ! Дойде лято кфо да се прави аз трябваше да го превъзмогна и си намерих друга,която твърдеше че ме обича а у...а след 3 дена пей друга песен съвсем различна,не съм я обидил с нищо! и ми обяснява че не се получава м/у нас .. сега пак съм много дроп и сърцето ми е като "гнездо за птици" апф .. що така се случва ): тя мн ме нарани с това което направи и ми заяви че така е по добре отколкото след време когато ще ми е още по зле..кфо толкоз правя и аз не знам .. нека момичета да се вникнат и да ми разяснат грешките леле ):

playful_baby
07-07-2006, 08:02
ми малко трудно ще ти открия грешките като казваш само имах гадже за 8 месеца бях сасипан хванах си ново гадже и скасахме след няколко дена ......това са само факти!!!ако може разясни малко :-k

sladkata_hilary
07-07-2006, 08:06
еми значи аз мисля че грешките не са в теб :wink: ,просто момичето не те обича толкова много,за да иска да се разделите.Споко бе човек-не е последното момиче на света,има много други,които ще те обичат и ще те заслужават :wink: .Ако успееш да намериш точната живота ти ще е като приказка,успех!

santRi
07-07-2006, 08:07
хах мн нажътре зимаш сичко. адската мацка си си намерил щом за 1 2 дена ти е казала че те обича.. какво очакваш от такова момиче не моа да разбера.. при такива момичета прекалено барзо става сичко харесване..влюбване и разлюбване. почини си малко излизаи с приятели и си прекараи лятото по флиртчета и дискотеки :) сигурна съм че ще ти помогне

злее
07-07-2006, 08:30
оф напрао нз вече .. 10х за съветите ама ): немога така ! значи да разясня-започна някфо привличане от нейна страна към мене и по едно време тя ми вика обичам те ама сериозно(щото ние преди тфа си флиртувахме само)..аз викам ами може да се получи нещо и така започнахме,след 1-я - 2-я ден сичко си беше повече от отлично,докато не дойде снощтната вечер..тя отиде уж да оправа един пр с едно момиче и ми вика аз ще се върна и аз и викам ами добре..тя обаче не се върна и направо си замина,след което сички ме питаха къде е ПРИЯТЕЛКАТА ТИ ВЕ ? почуствах се доста неловко и гадно.от чата я попитах защо е заминала без да ми каже чао и тя почна ми обяснява че трябвала да оправя някфи раоти и за нея приятелите за по важни от мене някфи такиа и ми вика абе не се получава и аз казах ми ще се получи просто трябва един разговор а тя каза че и е писнало от разговори и каза край ! мн ми е кофти просто..мн гадно постъпи след като твърдеше "обич,обич" апф .. тва е историята просто пълна "чикия" ): кфо толкоз съм направил и аз не знам и кфо толкоз прая ):

santRi
07-07-2006, 08:33
абее.. много ли те кефи това момиче, ако не е нещо спрециално какво се занимаваш изобщо.. К.рвенски номера щи върти я...

злее
07-07-2006, 08:48
santRi маце права си,не е перфектна ама я чувствах някакси близо и ся ми е много кофти че става така ): просто ми пречинява болка това,колкото и да не е перфектна след като я усетих близо до мене и някакси ): .. но ще трябва да се примеря с прителство с нея,само и само приятелство..няма начин! [-X

santRi
07-07-2006, 09:13
еми стават и такива работи понякога..казваш си МИНАЛО и тва е.. пък ще видиш че бързо ще я забравиш. Айде успех

iiirish
07-07-2006, 09:24
ами просто попадаш на неподходящи момичета. споко. ще дойде и твоето време :wink:

LP_girl_14
07-07-2006, 09:34
Това е живота...срещи и раздели!И докато се чудиш как да преевъзмогнеш болката по предишпната,вече сруга ти е завъртяла главата.Никой не може да ти каже какви са ти грешките!Може би пък всъщност грешките да не са в теб,а в момичетата!В любовта няма грешни и невинни.Това не е съд!Просто идва момент в който чувствата охладняват и явно при втората ти приятелка така се е получилоЗабравил си първата,ще забравиш и втората.Просто недей да тръгваш с никое момиче,преди да се увериш че наистина имаш чувства към нея и че си забравил бившата.Желая ти много успех и дано вече не попадаш на неправилни момичета :wink: