PDA

View Full Version : кажете ми някакво кремче за петна от пъпки



07-07-2006, 11:09
моля ви ми кажете някакво кремче за петна защото когато ми излезне някоя пъпка след това винаги ми остава петно и трябва да се мацам постоянно с коректори.Не си стискам пъпките само ги мажа с кремчета и пак ми остават петна.А и не ми казвайте за контратубекс защото съм го ползвала мн дълго време и не помага,то петната си из4езват сами но след мн време и без него.Та ако знаете някое кремче моляви ми го кажете

07-07-2006, 21:55
айде бе хорааа моля ви
никой ли нз нищо :(

Eclipse_bb
07-07-2006, 21:59
До колкото ми е известно, кремовете, съдържащи цинк имат избелващ ефект, гледай за него в съставките като си купуваш крем за тая цел.

midnight...
07-08-2006, 05:00
отиваш в някой магазин за козметика и казваш да ти препоръчат нещо

07-08-2006, 10:46
Contractubex 12-13 лв.

Leyla
07-10-2006, 04:49
Тука ще ти препоръчам нещо, само, че нз дали го има в аптеките, аз си го поръчах от един козметичен салон, но сигурно, дори и да го няма може да ти го доставят, ако поръчаш! \:D/
Начи на Авен( AVENE: Cleanance) Води се---почистващ и матиращ лосион! Точно тва ти тряа-да има матиращ ефект за премахване на петната, съдържа цинк и когато го нанесеш кожата там къфет си го нанесла побелява от цинка и след неколко нанасяния се..излющва или там обелва. Траен е еефекта...около 15кинта струва!!! Дано само си го намериш :roll:

07-10-2006, 18:08
за вашата кожа трябва комплекс микродермабразия, който шлифува и осветлява кожата, но се подбира индивидуално. Можете да закажете бесплатна консултация arakovcen@yahoo.com