PDA

View Full Version : ne iska da q ostavi no taka trqbva...



KpuCeTo
07-07-2006, 11:47
edna moq fr ima problem..neiniq priqtel q ostavi oba4e ne iska da i kaje za6to.plakali sa zaedno toi se e qdosval sqka6 ne iska da se razdelqt..kazal i e 4e ne iska da q ostavq oba4e taka bilo po dobre...imame 4uvstvoto 4e nqkoi mu naliva gluposti v glavata i nz kakvo da misli i da pravi..spored vas kakvo se e slu4ilo v glavata mu????

sk8girL
07-07-2006, 11:51
Emi vie nishto ne mojete da napravite..
Prosto ostavete neshtata takiva kakvito sa,i ako naistina dyrji na neq rano ili kysno shte osyznae kakvo e napravil i shte popravi greshkata si.Inache prosto si nqmam i na ideq kakva moje da e prichinata da skysa s neq bez da go iska.Ne vqrvam da e tolkova glupav,che da se ostavi nqkoi da mu pylni glavata s gluposti i da zareje momicheto,koeto haresva zaradi nqkoi si.Kakvito i gluposti da mu govorqt toi ako q obicha nqma da q zareje,shte nameri drugo reshenie.

Angel_eyes
07-07-2006, 11:52
Ми мисля,че неможем ние да знаем какво е станало в главата му,какво се случва там си знае само той.Но може някоя личност която например не харесва приятелката ти да е казал/а някоя и друга "добра" дума по нейн адрес...Или може би наистина е по-добре,че са се разделили...щом е плакал,значи не го е искал,но е имал причина :|

iiirish
07-07-2006, 11:55
не вярвам той да си е тръгнал просто така без нищо. ако разговорите по между им не помогнат да изяснят положението, то твоята приятелка трябва да се опита да го забрави и да не се измъчва с въпроса "защо?"

Fiola
07-07-2006, 12:05
Ние няма как да знем, мила... Може би не иска да я нарани за нещо... Може някой да го изнудва. ВСИЧКО МОЖЕ! Въпроса е там, че нещата вече са заминали. Ако той не иска да йкажи... Значи няма как тя да му помогне... Може би ако е до него. Без да пита. Ако са само приятели по-късно ще разбере. Но засега просто няма какво да се направи. Sorry... Това е положението...

07-07-2006, 16:30
Poslednoto neshto, koeto trqbva da napravi tq e da ostavi neshtata taka. Tova shte e vyrha na gluspostta. Toi e dlyjen da dade obqsnenie zashto postypva taka sled kato dyrjanieto mu ne otogovarq na dumite mu. Kakvo, po dqvolite, znachi "ne iskam, no trqbva"? Kaji mi zashto trqbva i shte te ostavq na mira. Ne moje taka bez prichina. A i na vsichkoto otgore e i plakal. Liglio...Ne se pravi taka. Pritiskate go do stenata i zapochvate da mu vadite dumite s chengel ot ustata, ako trqbva. Mnogo se draznq na takiva poziori.

LP_girl_14
07-07-2006, 17:17
Само той знае какво става с него и каква е причината да постъпи така!И според мен приятелката ти трябва да говори с него.Може би той вече не я обича,може да харесва друга,може някои хора да са му наговорили куп глупости за нея,може пък причината да е съвсем друга,но сам той може да й я изясни.Може би наистина ще е по-добре да го забрави,но не и преди да разбере защо са скъсали :!:

BeBencEto
07-07-2006, 21:47
Само той знае какво става с него и каква е причината да постъпи така!И според мен приятелката ти трябва да говори с него.Може би той вече не я обича,може да харесва друга,може някои хора да са му наговорили куп глупости за нея,може пък причината да е съвсем друга,но сам той може да й я изясни.Може би наистина ще е по-добре да го забрави,но не и преди да разбере защо са скъсали :!:
napulno suglasna :-)

teenkopele
07-07-2006, 23:41
Само той знае какво става с него и каква е причината да постъпи така!...

Именно.
Според мен, твоята приятелка трябва да поговори с него и да се опита да разбере каква е причината. :wink:

6emet4e
07-07-2006, 23:49
ами ако е искрен когато казва че"не иска да я остави"значи явно има някаква причина която не може да сподели или нещо такова!или пък може и просто така да си говори и да не я харесва вече!ама ние няма от къде да знаем-той си знае най-добре!но приятелката ти трябжа да си поговори с него а ако не разбере каква е причината просто да спре да се пита"защо"-така ще и става още по-гадно-трябва просто да се "примири"и да го забрави!!!ето това е мойто мнение по въпроса :?

thirteen
07-08-2006, 00:12
Идват ми на ум мн неща...
Случвало ми се е,накрая се оказа,че ми е изневерил.
Това беше мн одавна даже бях забравила.. ЛоЛ :lol:

Krem4eto
07-09-2006, 16:23
Трябва да го питаш!И да разбереш!Но лошото е,че момчетата които неискат да кажат са супер твърдоглави!Така,че може никога да не разберете :-s

Malko_kote
07-09-2006, 16:33
Spored men, naqkoi e nakaral tova mom4e da skusa s priqtelkata ti.

cskamoni4ka
07-09-2006, 17:06
Опитай се да поговориш ти с него.

sensa
07-09-2006, 18:18
spored men , tq ne trqbva da ostavq ne6tata taka!!!!!!! qvno se obi4at i ne trqbva d asa razdeleni. spored men toi q obi4a prekaleno mnogo i moje bi misli , 4e tq zaslujava nqkoe po dobro mom4e ot nego i imenno za6toto q obi4a e postapil taka , zaradi neq, da moje da nameri po dostoen za neq. mislq taka , za6toto az samata bqh gotova da se otkaja ot priatelq si , za6toto misleh 4e ne sam za nego , 4e toi e prekaleno dobar i iskren i 4e ne e za men. no sega znam , 4e sme edin za drug i adski mn se radvam , 4e ne go ostavih