PDA

View Full Version : Tenyt !!!



edno f-4e
07-07-2006, 12:14
Zdraveite priateli ;) I tyi kato sum kakto mnogo momi4eta-suetna , bih iskala da vi popitam otnovo ne6to svyrzano s taka iskanata ot nas - > krasota :P Idva lqtoto, a smeq da tvyrdq che tenyt na kojata mi e prekaleno svetyl :( bih iskala da mi prepory4ate nqkakyv losion za po4ernqvane , no razbira se takyv , ne da stana kato negyr :))) a da imam lek , bronzov ten :) Prepory4aite mi nqkakyv koito vie ste probvali i naistina ima efekt, cenata na produkta za men nqma zna4enie! I imam oshte edin vypros- losionyt za po4ernqvane navsqkyde po tqloto li se maje? Po liceto,ushite? Kolko pyti na den? Moje li da se slaga predi i sled plaj?
Mersi mnogo predvaritelno!

edno f-4e
07-07-2006, 12:49
hm :| Vse oshte nikoi ne mi e otgovoril na vyprosa.. :-k #-o
I za6to taka.. Molq,kompetentnite hora kym vyprosa da mi pomognat .. :smt017

07-07-2006, 13:08
Ima edin na Johnson's koito go reklamirat

07-07-2006, 13:33
Защо трябва да се правиш на циганка? Какво лошо има в светлата кожа?

Qgodka_
07-07-2006, 13:46
Продукти има много : Казват, че и на Нивеа не е лош, никак даже, но аз не съм го ползвала. На Делиал е хубав, но нямам идея от къде да го намериш... това са от по-евтините марки.
Аз съм ползвала на Clinique (Self-tan), той не е като лосион, а като пяна, много готино се нанася и струва около 30 лв.
Маха се в зависимост от честотата, с която се къпеш. Колкото по-често, толкова по-бързо. Ако се къпеш 3 пъти седмично ще стои около 5-7 дни.
Нанася се след като се изкъпеш и си направиш хубав пилинг на тялото. Намазваш кожата с лосион за тяло ....... с цел кожата да се хидратира и изчакваш хубаво да попие (30 мин). След това нанасяш продукта за почерняване. Стоиш така по гащи без да се допираш никъде в продължение на 30 мин за по-сигурно и този ден повече не се къпи, защото ще се отмие веднага. На следваия ден имаш перфектен тен. Важното е равномерно да се нанесе. Това не се вижда при повечето продукти, но при Clinique резултатът е мигновен и виждаш дали го нанасяш равномерно, а на следващия ден си още по-тъмен. Това му е голямо предимство. След около седмица когато напълно се премахне от кожата пак по същия начин.
Ако ще ходиш на плаж и съответно стоиш във вода - процедурата е повече от безсмислена ... всичко моментално ще падне. Влизаш във водата с тен и излизаш без него, още повече ако си го нанесъл преди няколко часа. Просто няма смисъл. Такива продукти се препоръчват само когато няма досег до вода, иначе всичко е напразно и няма смисъл.

kudravoto
07-07-2006, 14:32
mi zna4i bih ti preporu4ala na johnsons holiday skin body lotion i na cabana sun

strange__
07-07-2006, 16:47
А не е ли по-лесно просто да отидеш няколко пъти на басейн?! :-s

Qgodka_
07-07-2006, 19:01
А не е ли по-лесно просто да отидеш няколко пъти на басейн?! :-s
Има хора с много малко меланин в кожата и те просто не почерняват и да седят 24 часа на слънце (което така или иначе е невъзможно). Единственото нещо, което могат да си докарат е силно изгаряне.
Просто са си бели и това е, нищо не помага.

Eclipse_bb
07-07-2006, 19:04
Ами да походи на солариум тогава и да ползва специализирана козметика, предлагаща се в соларните студия...

07-07-2006, 19:47
Добре де а що не пробваш естествен тен да хванеш...отдели един ден..намажи се с чист зехтин и под слънцето става супер тен иначе лосион avon имат нов и мисля че е хубав

ani7ka
07-08-2006, 16:04
Ami az sum distributor na AVON i znam ot lichen opit che seriqta "Be Bronze" e dosta dobra.Seriqta se sustoi ot sprei-losion za tqlo,krem za lice i avtobronzirasht losion.Ako sa namaleni vseki edin ot produktite struva po 8-9lv.

Dizi
07-08-2006, 17:36
аз съм ги пробвала тези от "Be Bronze" и не съм особено доволна виж този на Skin So Soft новия е като този на Johnsan`s и мисля че е по добрия вариант