PDA

View Full Version : Сваляч срещу сладур



Милинкото
07-07-2006, 12:55
ДОбре знам, че сигурно има и дръги такива теми, но все пак... Моля дайте ми съвет. Незнам какво да правя...
Занчи работата е следната: Срещнах се с две момчета на басейна. Бях до тях и те дойдоха да се запознаят. Цял ден бях с тях и следващите два дена пак излязохме. Те са братя и заразлика от други не се карат, а са приятели. С тях е толкова весело. Станахме много добри приятели. Често се чуваме. Толкова са весели и всичко. Единия- Михаил- е сваляч и половина. С година по-голям е от мен. Той е много красив и всички момичета му се лепят. Няма си приятелка. Има стархотно тяло и въобще... Гледа те с един такъв поглед, с който направо те съблича. Има такув неустоим чар. Абе той е тип 'лошо момче'. Брат му-Даниел- е такъъъъв сладур! Той е на моята възраст! Има руса коса и красиви сини очи. Той не е точно с перфектното тяло и не е чак такъв сваляч. Мисля, че за него любовта не е толкова важна. Той е голям веселяк! Постоянно се шегува, смее се, енергичен е! В очите му е събрана такава живинка! Той просто си живее живота, разбира те ли? И двамата са супер! Само дето... Онзи ден разбрах, че и двамата ме харесвали! Ох! И решили днес да ми признаят (в 7 ще излизаме на кино)! Да ме помолят ако харесвам някой от тях да си призная! Те помолили за савет моята приятелка (запозанх ги с нея), защото тя ме познавала най-добре. Тя обещала да не казва на никой, но знаела, че ще ми е гадно и че ще ми е като гръм от ясно небеи затова решила да ми каже. БЯХ СТАПИСАНА И ВЦЕПЕНЕНА! И като се замисли човек, наистина! Напоследък толкова се караха! И се подиграваха един на друг... Водеха спорове кой бил по-готин и ми искаха мението! КАК МОЖЕ ДА СЪМ БИЛА ТОЛКОВА СЛЯПА?! Не, че не си го бях представяла, но все пак... Не очаквах... Моля ви! Кажете какво да правя! НЕЗНАМ! Кой бихте избрали и въобще бихте ли избрали някой? Не искам да ги скарам... Те са братя все пак!!! Но щом са си казали един на друг... ох незнам... Какво да направя според вас?

И ме извинете за романа... :oops:

Милинкото
07-07-2006, 12:58
Забравих да отбележа, че наистина като разбрах, че ме харесват осъзнах, че съм ЛУДА И ПО ДВАМАТА! Затова незнам кой да избера... :oops: И варианти като тройка са ИЗКЛЮЧЕНИ!

07-07-2006, 13:03
нито единия нито другия

{~EcSTaSy KISs~}
07-07-2006, 13:03
Ой миличко, то твоето наистина е като сапунка.... :roll:
Ти явно си в трудничка ситуация, от която доста често се излиза с положението: от два стола - на земята. Затова трябва добре да си помислиш какво да правиш. Ако кажеш "ДА" на единия, то другия ще се обиди или пък ще му стане много гадно... Но няма как, освен ако не държи чак толкова на развръзката на нещата. Има и втори вариант- да кажеш баналното "не искам да си разваляме отношенията - нека останем приятели" и да затънеш тотално в сапуна.... Което пък е още по-тъпо.

Така че решавай!

Ако има други, които са попадали в подобна ситуация да споделят!

П.С. М/у другото, Милинкото на колко години си?

IKisseDAGirL
07-07-2006, 13:07
ами нз защо, но аз съм за вторият :)
не си падам много-много по"лоши момчета".. не ме привличат :P :roll:
апък и го описваш като някво жизнерадостно, весело момче, с по-добър характер.. нз.. повече ми допада, макар че все пак не съм ги виждала и не мога да преценя добре :?

апък и ако си толкова несигурна, можеш да поискаш да прекараш по 1 час с всеки от тях и после да помислиш с кой ти е по-добре и кого харесваш повече :D

P.S. охх апък и толкова се кефя на името Даниел.. :smt050 O:)

niki7o
07-07-2006, 13:08
az sum za purviqt

Милинкото
07-07-2006, 13:15
P.S. охх апък и толкова се кефя на името Даниел..

НАЛИ?! Има страхотно име... Та значи аз съм на 15. :)

missito_
07-07-2006, 13:33
P.S. охх апък и толкова се кефя на името Даниел..

НАЛИ?! Има страхотно име... Та значи аз съм на 15. :)
ОХХХХХх,даммм,а пък и той беше синеокия нали?защо ли така ме влечат тези синеоки сладури :oops: от една страна е много гадно защото те са братя и до този момент са си били като приятели и ще е много гадно заради теб да се скарат.сигурно ще е тъпо ако кажа да избереш този,който повече харесваш,защото ти май ги харесваш и двамата.трябва да разбереш по някакъв начин(и аз нз какъв)с кой искаш да бъдеш,но си остава проблема да не се скарат.направо много гадно положение.а решението те да не се скарат е да не избираш нито един.абе нз дали разбра нещо,но постъпи така както намериш за добре :-k

07-07-2006, 13:37
Боли ме фара кой ще е мухахахахах.

rusalkata_
07-07-2006, 13:44
така като ги описваш и двамата не са за изпускане,но бих ти казала да не избираш нито един.избереш ли един от двамата,другият ще страда и ще ти се сърди.ще ги скараш,а те са братя! :? кофти е,но още по-кофти ще стане ако се събереш с единия от двамата. :roll:

Slipped Away
07-07-2006, 13:45
Аз бих тръгнала със сваляча,ама щом са братя и не искаш да ги скарваш не тръгвай нито с единия,нито с другия!

07-07-2006, 13:55
Аз бих тръгнала със сваляча,ама щом са братя и не искаш да ги скарваш не тръгвай нито с единия,нито с другия!

to4no

e_l_i_z_a
07-07-2006, 14:08
Трудна ситуация...меко казано.Всъщност проблемът е,че когото и да избереш,ще искаш другия.Затова да не избираш нито един на пръв поглед ти се струва добре...но само на пръв поглед.Тогава пък ще съжаляваш и ще искаш двамата.А ако си играеш и с двамата-ще стане още по-лошо.Всъщност излиза така,че каквото и да направиш на този етап-ще е грешно.Затова в момента,в който те попитат,отговори първото нещо,което не умът,а СЪРЦЕТО ти подскаже!Пожелавам ти не само успех,а и сила!И то в изобилие,защото ще ти трябва. :wink:

koalka
07-07-2006, 14:09
Ами според мен твойто не е любов,а просто увлечение.Познато ми е.Привлечена си от телата им,лицата им.Доста гадно ще се получи,ако тръгнеш с един от тях.Така че моето мнение е-нито единия,нито другия.

nasty_f
07-07-2006, 14:35
Az bih izbrala vtoriqt,za6toto kakto kaza toi e veselqk i ne misli samo za momi4eta.A toi 6tom te e haresal,zna4i si vleznala dosta v glavata mu.Dokato "svalq4at" si e dobre,za6toto mu se lepqt postoqnno nqkvi "muhi"(xaxa)momi4eta i mnogo lesno 6te te zabravi,a ako se hvane6 s nego moje puk da te zareje,zaradi druga.Znam mnogo dobre,4e ti e kef da se hvane6 s nqkoi(i az sum bila v podobni situacii),taka 4e az bih izbrala vtoriq.6te se skarat li?Moje,no ne za dalgo,te sa bratq,potoqnno sa zaedno i iskat,ne iskat 6te se sdobrqt i to mnogo skoro i 6te vidqt,4e e bilo tapo da se karat,zaradi momi4e. :mrgreen: .izborut si e tvoi.Az samo kazah moeto mnenie po vuprosa.Nadqvam se da sum ti pomognala s ne6to.USPEH!!! :lol:

IvI4k0
07-07-2006, 14:39
трьгваи с 2мата =))

POLA^_^
07-07-2006, 14:42
Az bih izbrala vtoriqt,za6toto kakto kaza toi e veselqk i ne misli samo za momi4eta.A toi 6tom te e haresal,zna4i si vleznala dosta v glavata mu.Dokato "svalq4at" si e dobre,za6toto mu se lepqt postoqnno nqkvi "muhi"(xaxa)momi4eta i mnogo lesno 6te te zabravi,a ako se hvane6 s nego moje puk da te zareje,zaradi druga.Znam mnogo dobre,4e ti e kef da se hvane6 s nqkoi(i az sum bila v podobni situacii),taka 4e az bih izbrala vtoriq.6te se skarat li?Moje,no ne za dalgo,te sa bratq,potoqnno sa zaedno i iskat,ne iskat 6te se sdobrqt i to mnogo skoro i 6te vidqt,4e e bilo tapo da se karat,zaradi momi4e. :mrgreen: .izborut si e tvoi.Az samo kazah moeto mnenie po vuprosa.Nadqvam se da sum ti pomognala s ne6to.USPEH!!! :lol:
ama to4no tova si mislq i az!!! :wink:
Jelaq ti 6tastie!

ludamacka
07-07-2006, 14:48
xix ami po princip bih izbrala purviq,no tui kato mi se e sly4valo i na men tova d aizbiram mejdu 2ma bratq ne izbrah nito ediniq.6toto ina4e 6te6e da e mnoigo kofti za vsi4ki

NeSTa_86
07-07-2006, 16:34
или нито единият или и двамата...,но ако са двамата ще се стигне само до една тройка и толкова;)

07-07-2006, 16:46
Shte izberesh ediniq, te shte se skarat. Sled 2 sedmitzi shte osyznaqt, che ne si struva da se karat bratq za momiche i shte te ostavqt. :arrow: Nito ediniq.

DuraceLL
07-07-2006, 16:52
SLADURA!

^FaiNt^F
07-08-2006, 14:58
Нито един от двамата оферта ли ти е? :lol: :lol:
Ясно колко ти пука и за двамата...щом си стигнала до някъв си форум-хвърляи зарове/боб/монети кой двамата да е. И така като те гледам ква си сигурна бас държа че след две седмици с единия или ще скъсате или непрекъснато ще се вайкаш защо не си избрала другия. И пак ти казвам-нито един е най-правилния избор!

alkobalko
07-08-2006, 15:06
Ами според мен твойто не е любов,а просто увлечение.Познато ми е.Привлечена си от телата им,лицата им.Доста гадно ще се получи,ако тръгнеш с един от тях.Така че моето мнение е-нито единия,нито другия.

Podkrepqm napulno. Nqma da e chestno da im razvalish dobrite otnosheniq. A i rano ili kusno i na teb shte ti stane gadno ot tova polojenie.

648541
07-08-2006, 15:37
emi az ako bqh MOJE BI 6tqh da izbera purviq za6toto si padam po "lo6i" mom4eta,NO ako naistina ne iska6 te da se skarat nedei da trugva6 s nito edin ot dvamata i im go kaji 4e ne iska6 da se karat zaradi tebe.... za6toto te sa bratq i predstavq6 li si kak 6te se gledat kato sa si vku6ti i kak 6te se karat neprekusnato!!!Taka 6te suzdade6 problemi ne samo na tqh no i na roditelite im koeto e mn lo6o :roll: :?

07-08-2006, 15:48
samo da vi svetna 4e sre6tata otdavna e minala i ve4e nqma zna4enie kvo 6te posyvetvate momi4eto.

ludo_mace
07-08-2006, 15:54
нито единия,нито другия...но ако НА ВСЯКА ЦЕНА искаш да тръгнеш с един от двамата,аз бих избрала втория.при него,доколкото разбрах,и характера ти допада.а първият,ако отговаря на прословутия тип "лошо момче",ще те преодолее ;-) но най-добре СИ ОСТАНЕТЕ САМО И ЕДИНСТВЕНО ПРИЯТЕЛИ :!: :!: :!:

флоуи:)
07-08-2006, 16:40
А..хрумна ми нещо..защо ен запознаеш и най-добрата си приятелка с тях.Ако тя е хубава ще е още по-лесно..ще разбереш на бързо кой държи повече на теб.Тогава квото остане-за теб е :wink:

IKisseDAGirL
07-09-2006, 10:46
кажи кво стана де :)

AnN_G
07-09-2006, 11:30
Както и да е,та според е по-добре да избереш оня със сините очи,след като другия е сваляч лесно ще му мине,добре ще е да прекараш известно време с двамата по отделно(1 час),но аз бих избрала сладура,ми не знам ти май вече си избрала така че... поне кажи какво е станало :P

HandOfBlood
07-09-2006, 11:39
Ами според мен твойто не е любов,а просто увлечение.Познато ми е.Привлечена си от телата им,лицата им.Доста гадно ще се получи,ако тръгнеш с един от тях.Така че моето мнение е-нито единия,нито другия.оливаш се вече... къде е написала, че е влюбена? написала е, че е луда по тях, че ги харесва... ама това не значи, че непременно е казала 'ох, влюбена съм в тях...'
иначе според мен не трябва да тръгваш нито с единия, нито с другия...

Malko_kote
07-09-2006, 15:35
Mi macka zaviisi ot vkusa.Az li4no bih si izbrala svalq4a.S gotinoto tqlo...samo4e ako si o6te malka i devstvena :) hihi sory ama sum direktna.Vnimavai 6oto obiknovenno takiva siiskat sex.Nzm na kolko god ste no kazvam poprincip :P