PDA

View Full Version : Как да накарам приятелката ми да сварши



07-07-2006, 15:48
Искам да знам как да накарам приятелката ми да сварши.Моля ви кажете какво да направя искам,когато го правиме да и доставя пълно удоволствие,защото тя е всичко за мен и искам да е само щастлива с мен.Сори ако е имало други такива теми.

Веирд Ал
07-07-2006, 15:54
Пич, пробва ли да я ебеш? А такива теми с лезгар да ри ринеш. Може да ти е много малка пишката, пробвай да и пуснеш един език, ако свършваш твърде бързо удари си една чикия преди акта, кфо да ти кажа, някой са кадърни ебачи, аде да не се изхвърлям, други, еми, за друго си мойто момче ;)

Mystery
07-07-2006, 20:49
Да разбирам ли, че проблема е, че приятелкатат ти не свършва? Проввай френска любов да и направиш. Пожеш и докато правите секс да стимулираш клитора и. Пробвай с различно темпо. При всички е резлично. Ако искаш я питай направо какво най-много и харесва. Успех!

jerry_rsg
07-07-2006, 20:54
Веирд Ал, абе що не пробваш да се ебеш там където пред огледалото си бъркаш???
Не знам дали има друга такава тема, но ако има тази нощ ще я посетя :-) Та по темата ...
Не спирай да правиш любов с приятелката ти, не мисли за това какво да правиш, че тя да свърши, просто го правете. На нея и харесва в това съм сигурен ... просто някой път ( може би още следващия ) тя ще достигне края.
Първият път, когато приятелката ми получи оргазъм, беше в мисионерска ... поредния път в който ние просто си правехме любов

07-07-2006, 22:37
Може да не се кефи на нежностите , приложи малко сила ...демек бой..
Чувал съм , че помага ](*,)

07-07-2006, 22:45
Искам да знам как да накарам приятелката ми да сварши.Моля ви кажете какво да направя искам,когато го правиме да и доставя пълно удоволствие,защото тя е всичко за мен и искам да е само щастлива с мен.Сори ако е имало други такива теми.Ми просто бъди нежен,лижи я ,ближи я бъркай с пръсти и това е .ще свърши! 8-[

pavelludiq
07-07-2006, 22:51
Може да не се кефи на нежностите , приложи малко сила ...демек бой..
Чувал съм , че помага ](*,)Некъф млати жена си и кещи СВЪРШВАЙ МАААА!!! тва ше има някакъв ефект, ама едва ли ще е положителен.

07-07-2006, 22:55
Може да не се кефи на нежностите , приложи малко сила ...демек бой..
Чувал съм , че помага ](*,)Некъф млати жена си и кещи СВЪРШВАЙ МАААА!!! тва ше има някакъв ефект, ама едва ли ще е положителен.
Няма нужда да се надвикват :smt005

az_i_ko_we
07-07-2006, 23:49
Пробвай да и облизваш ту ухото ту зърното и така...
и бързичко да е клатиш няма да се моткаш.... - бързи движения в таза...

SuN4o_F
07-10-2006, 17:20
liji q..nakarai q da ti pokaje kakvo i haresva {ako mastrobira moje da ti pokaje kakvo q vazbujda } i taka trqbva da svarshi

lina15
07-10-2006, 17:28
У бре, нообита такива, като искаш да свърши я фраскаш с бухалка по главата :lol: и ще свърши в гроба :-s дано съм ти от помощ #-o

Mike-Jones
07-10-2006, 17:29
bliz bliz ot usheto :) kum koteto i she svurshi moje si vkarash ezi4eto dori da i go vrutkash :)

bulgarche
07-10-2006, 19:05
Попитай я какво най-много й харесва и просто й го направи, ако толкова искаш да го направиш :)