PDA

View Full Version : Moderated: Нормално ли е да не се възбудя докато ме лиже?



07-07-2006, 17:09
mii pyrvo da kaja..na 15 sym i s gadjeto mi hodim ot pochti 8 meseca,no o6te ne sym mu pusnala...i to4no zaradi tva posledniq pyt kato bqhme zaedno toi re6i da se vyzpolzva ot 6ansa 4e na6te gi nqma za da me lije..toi e na 19 i sym sigurna 4e ne mu e za pyrvi pyt,no na men mi be6e za pyrvi..bqh 4ela mnogo temi4ki otnosno taq "tehnika" i si4ki momi4eta kazvat 4e e strahotno...a az prez poi4eto vreme trqq6e da se prestruvam 4e mi haresva,za da ne se obidi...pls kajete mi normalno li e da ne se vyzbudq dokato me lije..pyk i samo kogato ry4i4kata mu e tam dolu :shock:

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 7 от правилника!
Благодаря!

Noir
07-07-2006, 17:31
Спокойно мила, проблема не е в тебе.:)
Очевидно приателят ти има проблеми със секса, иначе не би си губил времето 8 месеца с момиче, което не му пуска.
:-s

HeroesBestPlayer
07-07-2006, 17:31
Ми зависи дете лиже и как телиже, всеки си има различни ерогенни зони и такива простотии, всеки се кефи на различни работи, такаче незнам дали е нормално, обаче определено не е ненормално :wink:

07-07-2006, 17:33
Добрия лиобовник може да възбуди и мъртвец!!!!!!!!!!

Сама си прави изводи за твоя 19 годишен сополанко@#

07-07-2006, 17:37
govorili sme na taq tema..makar i ne mnogo 4esto,i toi mi kaza 4e tva 4e ne mu puskam ne e problem za nego...koeto na men mi se stori dosta stranno 6toto vse pak e na 19..i kvoto i da si govorim,mom4e e..normalno e samo sexa da mu e v glavata...nz i kak izdurja,no e fakt...poznavame se pove4e ot 2 godini i toi opredeleno ne raz4ita na tva da mu pusna....

HeroesBestPlayer
07-07-2006, 17:41
govorili sme na taq tema..makar i ne mnogo 4esto,i toi mi kaza 4e tva 4e ne mu puskam ne e problem za nego...koeto na men mi se stori dosta stranno 6toto vse pak e na 19..i kvoto i da si govorim,mom4e e..normalno e samo sexa da mu e v glavata...nz i kak izdurja,no e fakt...poznavame se pove4e ot 2 godini i toi opredeleno ne raz4ita na tva da mu pusna....

Оооооо, такали, аз мисля, че просто е хитър, знае, че все някога ще му пуснеш, и ако наистина ходите от две години и ти не си му пуснала, бъди сигурен, че човека не е останал без секс.

07-07-2006, 17:45
hodim ot 8 meseca,no predi tva bqhme mn dobri frs..poznatata istoriq "brat mi" , "sestra mi" i nakraq.. :?

Noir
07-07-2006, 17:49
Щом не разчита на теб за секс, значи разчита на друга. :wink:

kefish
07-07-2006, 18:14
Ще ти кажа само едно-щом не те възбужда значи не го прави както трябва.Всеки си има места където ако някой ги намери ще е купон.Прото не е успял да намери това място,а проблема не е в теб споко.Ако го обичаш бъди с него,а това че не те възбужда ще се оправи като почнете по често.Не го одрязвай заради това само да ти кажа,а заради причина секса се оправя със времето.Успех ти пожелавам не мисля че търсе секс от друга ;)

NeSTa_86
07-07-2006, 18:40
Спокойно мила, проблема не е в тебе.:)
Очевидно приателят ти има проблеми със секса, иначе не би си губил времето 8 месеца с момиче, което не му пуска.
:-s =D>

Spei64eto
07-07-2006, 18:53
mii pyrvo da kaja..na 15 sym i s gadjeto mi hodim ot pochti 8 meseca,no o6te ne sym mu pusnala...i to4no zaradi tva posledniq pyt kato bqhme zaedno toi re6i da se vyzpolzva ot 6ansa 4e na6te gi nqma za da me lije..toi e na 19 i sym sigurna 4e ne mu e za pyrvi pyt,no na men mi be6e za pyrvi..bqh 4ela mnogo temi4ki otnosno taq "tehnika" i si4ki momi4eta kazvat 4e e strahotno...a az prez poi4eto vreme trqq6e da se prestruvam 4e mi haresva,za da ne se obidi...pls kajete mi normalno li e da ne se vyzbudq dokato me lije..pyk i samo kogato ry4i4kata mu e tam dolu :shock:

zapo4ni da spi6 s 30- godi6ni i 6te se opravi6 :mrgreen: , no ako ne iska6 - prodaljavai s prestruvkite :-#

07-07-2006, 19:03
mii pyrvo da kaja..na 15 sym i s gadjeto mi hodim ot pochti 8 meseca,no o6te ne sym mu pusnala...i to4no zaradi tva posledniq pyt kato bqhme zaedno toi re6i da se vyzpolzva ot 6ansa 4e na6te gi nqma za da me lije..toi e na 19 i sym sigurna 4e ne mu e za pyrvi pyt,no na men mi be6e za pyrvi..bqh 4ela mnogo temi4ki otnosno taq "tehnika" i si4ki momi4eta kazvat 4e e strahotno...a az prez poi4eto vreme trqq6e da se prestruvam 4e mi haresva,za da ne se obidi...pls kajete mi normalno li e da ne se vyzbudq dokato me lije..pyk i samo kogato ry4i4kata mu e tam dolu :shock:

zapo4ni da spi6 s 30- godi6ni i 6te se opravi6 :mrgreen: , no ako ne iska6 - prodaljavai s prestruvkite :-#

tva za 30godi6nite be6e brutalno :D

koalka
07-07-2006, 19:37
Говори с приятеля си.Не крии от него.Все пак сте от 8 месеца заедно.Може да му стане гадно,но по-добре да споделяш,отколкото до се измъчваш.

jerry_rsg
07-07-2006, 20:16
SORRY, но няма ли кой да изхвърли тоя от тоя ФОРУМ, ако не се досещате говоря за NSpi4IsBack
Та, по темата ... Както ти си чувала отзиви, че френската се харесва на момичетата, така и аз съм чувал обратното. Всичко е нормално защото ние самите сме различни едни от други и всеки има различни чувства. Щом на теб не ти харесва не означава, че е ненормално. Попринцип може да си поговорите за това ... просто свалете картите на масата и ако желаете може отново да опитате, но този път и ти да му помагаш ... насочи го, научи го, покажи му как да ти доставя удоволствие от френската любов!!!

slan4evo_momi4e
07-08-2006, 18:16
за нормалното...нормално е....според мен има две обяснения за това....1)притеснила си се и не си се отпуснала....и 2)той не го прави като хората (което е много вазможно)

Chiana
07-08-2006, 19:25
Офф, абе момиче, какви изводи си правиш от 1 път?? Като те лиже едно 10 пъти и ти не усещаш нищо, тогава значи имате сериозен проблем... Ама то едно че ти е било за 1 път и не си знаела де са намираш и искаш и голямото "О" да изпиташ... :lol:

лети
07-08-2006, 21:56
Офф, абе момиче, какви изводи си правиш от 1 път?? Като те лиже едно 10 пъти и ти не усещаш нищо, тогава значи имате сериозен проблем... Ама то едно че ти е било за 1 път и не си знаела де са намираш и искаш и голямото "О" да изпиташ... :lol:

абсолютно съм съгласна! и при мен първите пъти беше странно, не изпитвах точно възбуда, може би бях ипрекалено притеснена, защото изпитвах подобно нещо за пръв път, но сега след като го правим доста чоесто изпитвам ОГРОМНООО удоволствие. Просто не очаквайю от пърмия път всичко да е идеално! Бтв, приятелят ми наистина го прави перфектно... :wink:

Аз ще те посъветвам да го направите пак, да се отпуснеш и всичко ще сиодйде на мястото :wink:

az_i_ko_we
07-08-2006, 22:01
проблема е в него....
понякога и 5 минути са достатъчни (за голямото Охх) понякога 15....
а щом не ти харесва значи незнае... покажи му каде ти е клитора.... Г точката и тн...

`Death`Whore`
07-08-2006, 22:02
Джи точката трудно ще достигне и стимулира с език, душко.

az_i_ko_we
07-08-2006, 22:11
е са знаеш ако няма пръсти докато лижеш нестава нищо.... трябват си и пръсти... а от 10 един може да е на Г-то....

Mike-Jones
07-09-2006, 16:28
mii pyrvo da kaja..na 15 sym i s gadjeto mi hodim ot pochti 8 meseca,no o6te ne sym mu pusnala...i to4no zaradi tva posledniq pyt kato bqhme zaedno toi re6i da se vyzpolzva ot 6ansa 4e na6te gi nqma za da me lije..toi e na 19 i sym sigurna 4e ne mu e za pyrvi pyt,no na men mi be6e za pyrvi..bqh 4ela mnogo temi4ki otnosno taq "tehnika" i si4ki momi4eta kazvat 4e e strahotno...a az prez poi4eto vreme trqq6e da se prestruvam 4e mi haresva,za da ne se obidi...pls kajete mi normalno li e da ne se vyzbudq dokato me lije..pyk i samo kogato ry4i4kata mu e tam dolu :shock:

zapo4ni da spi6 s 30- godi6ni i 6te se opravi6 :mrgreen: , no ako ne iska6 - prodaljavai s prestruvkite :-#
ot takvis tupi kurvi4ki kat tebe mi sa povdiga 4ak tu spish i sas 66 godishni razkaji ni tuka kak e kefi li te

07-09-2006, 16:58
mii pyrvo da kaja..na 15 sym i s gadjeto mi hodim ot pochti 8 meseca,no o6te ne sym mu pusnala...i to4no zaradi tva posledniq pyt kato bqhme zaedno toi re6i da se vyzpolzva ot 6ansa 4e na6te gi nqma za da me lije..toi e na 19 i sym sigurna 4e ne mu e za pyrvi pyt,no na men mi be6e za pyrvi..bqh 4ela mnogo temi4ki otnosno taq "tehnika" i si4ki momi4eta kazvat 4e e strahotno...a az prez poi4eto vreme trqq6e da se prestruvam 4e mi haresva,za da ne se obidi...pls kajete mi normalno li e da ne se vyzbudq dokato me lije..pyk i samo kogato ry4i4kata mu e tam dolu :shock:

zapo4ni da spi6 s 30- godi6ni i 6te se opravi6 :mrgreen: , no ako ne iska6 - prodaljavai s prestruvkite :-#

pf..ako iskash moje i s bashta mi da probvam,toi e na 37 :shock: ne sum stignala do tam oshte...i Ne SmqTaM Da StiGaM ! :shock: :? grrrr..

yo-ma-nigga
07-10-2006, 10:26
mai toi nemoi da te oprai kato horata :o

Jessika_MG
07-10-2006, 12:06
egati kak i narejdate gadjeto.. tova 4e ne e pravil seks s neq ne zna4i 4e toi ima problemi, nai-malkoto moje bi q obi4a za da e o6te s neq!
a tova 4e ne si se vyzbudila moje da e poradi mnogo pri4ini, da ti e bilo ne6to nervno ili pyk da ne si go iskala to4no togava, a moje toi ne6to da ne e ulu4il 4uvstvitelnite to4ki..za6to pyk da e nenormalno?

Mike-Jones
07-10-2006, 12:22
egati kak i narejdate gadjeto.. tova 4e ne e pravil seks s neq ne zna4i 4e toi ima problemi, nai-malkoto moje bi q obi4a za da e o6te s neq!
a tova 4e ne si se vyzbudila moje da e poradi mnogo pri4ini, da ti e bilo ne6to nervno ili pyk da ne si go iskala to4no togava, a moje toi ne6to da ne e ulu4il 4uvstvitelnite to4ki..za6to pyk da e nenormalno? abe i ti lekar stana ei strashna rabota tuka ako imam problem da znaish pri teb she sa konsultiram ostavi si i nomera za konsultacia

SuN4o_F
07-10-2006, 16:38
mili4ka otpusni se i vs 6te e ok ot parviq pat ne stava perfekno...

07-24-2006, 20:46
Според мен всичко е до психиката. Целува ли са ме различни момчета на едно и също място и уж по един и същи начин, но чуството е коренно различно. С тези с които не е имало тръпка съм толкова безчуствена, че чак ми е гадно, а други така са ме възбуждали само с една целувка.