PDA

View Full Version : Светъл или тъмен грим на ЗЕЛЕНИ очи?



Lovebaby
07-07-2006, 17:24
Значи аз имам зелени очи и незнам какъв грим да слагам .. тъмен или светъл ,за да ми изпъкват повече очите .. някой ми казва,че като си слагам светъл грим повече ми изпъкват други пък обратното .. аз лично мисля и незнам кво да слагам и междудругото съм с матова кожа .. айде който разбира да казва кво мисли :)

Danielle
07-07-2006, 17:32
според мене по- добре се гримирай със светли тонове
ся и без тва е лято.. а и ан светли очи отива повече с черен грим илис тъмен ше си кът вещица

ProstoAz
07-07-2006, 17:34
На светли очи - тъмен грим. :wink:

moonbeam
07-07-2006, 17:35
ami edna pr e sus zeleni o4i i sa4etava rozovoto sus lilavo i 4eren moliv otdolu i otdolu pak slaga malko lilavo,a su6to zlatistite i kafenikavi nyuansi,a moje i samo zelen moliv ili senki na dolnata 4ast na okoto

midian
07-07-2006, 17:39
На светли очи - тъмен грим. :wink: Axa-axa.

midian
07-07-2006, 17:43
ami edna pr e sus zeleni o4i i sa4etava rozovoto sus lilavo i 4eren moliv otdolu i otdolu pak slaga malko lilavo,a su6to zlatistite i kafenikavi nyuansi,a moje i samo zelen moliv ili senki na dolnata 4ast na okotoАбе тя да не е на 30 бе?Как ше се маже толкоз?

Barbie
07-07-2006, 18:05
topli..zlatisto-kafqvi tonove :) zeleniq cvqt e mn hubav i interesen sam po sebe si i ne e nujno da lepka6 nekvi frapira6ti tonove za da izpuknat o4ite ti...Nejni senki - perleni cvetove, pod4ertava6 s moliv...edna hybava spirala...edin perlen glanc i gotovo ;) super macka ;)

Lovebaby
07-07-2006, 18:21
Мерси много :)

moonbeam
07-07-2006, 18:22
ami edna pr e sus zeleni o4i i sa4etava rozovoto sus lilavo i 4eren moliv otdolu i otdolu pak slaga malko lilavo,a su6to zlatistite i kafenikavi nyuansi,a moje i samo zelen moliv ili senki na dolnata 4ast na okotoАбе тя да не е на 30 бе?Как ше се маже толкоз?
kakvo mu e mn na tova,senkite sa sus perlen blqsuk i kato su4etae cvetovete si stava extra,ne e izob6to nqkuv naplasten grima,daje stava suvsem semplo,zavisi kakvi sa senkite vse pak

Eclipse_bb
07-07-2006, 19:03
Зависи от цвета на кожета и косата ти и до някъде от стила на обличане.
Нах-добре се консултирай с професионалист (гримьор), много по-добре е, отколкото да пробваш 100 различни неща, а и ще ти даде по-ценни съвети, отколкото можеш да прочетеп в подобен форум.

`Death`Whore`
07-07-2006, 19:49
Ако сложиш светъл грим, той ще се слее с окото. А тъмният грим ще очертае окото и ще изпъкнат очите ти.

light_purple
07-07-2006, 19:53
Значи аз имам зелени очи и незнам какъв грим да слагам .. тъмен или светъл ,за да ми изпъкват повече очите .. някой ми казва,че като си слагам светъл грим повече ми изпъкват други пък обратното .. аз лично мисля и незнам кво да слагам и междудругото съм с матова кожа .. айде който разбира да казва кво мисли :)
za da gi pod4ertae6-tumno zeleno.Edna poznata ima takiva o4i i kato si sloji tumno zeleni senki i sedi super iako ;-)

Dizi
07-07-2006, 19:53
За какво трябва да се забиваш да ползваш определени цветове или тонове щом и двата варианта ти отиват се гримирай според тоалета случая(за през дена-светъл,на парти по-наситен) така е най-добре

^sladyranka`
07-07-2006, 20:18
Eksperimentirai!Prez denq s po -svetal,a ve4erta s po-tamen .Smesvai cvetove,koito misli6 4e 6te ti podhojdat.Grimirai se kakto na teb ti haresva ,a ne kakto na okolnite .Vajno e ti da se 4uvstva6 dobre :-)

Eclipse_bb
07-07-2006, 21:06
Не е нужно да си повтаряте постовете една на друга...

santRi
07-09-2006, 06:23
за зелените очи е подходящ и светъл и тъмен грим... розово-лилавите нюанси подчертават цвета.. очертаи си очите с молив(черен или цветен) и със спирала за предпочитане зелена или лилава според грима :D

Elektrik kiss
07-10-2006, 13:17
I az sam sas zeleni o4i!Ot opit ti kazvam 4e ednakvo dabre mi sedqt i svetli i tamni senki!Principno cveta na senkite zavisi ot drehite ili ot tova dali izlizam ve4er ili prez denq.Naposledak predpo4itam svetli perleno-rozovi senki!Ai mnogo dobre sa6to stoi da ne izpolzva6 senki prosto edna po nasiteno 4erna spirala na edno lice napraveno s fondiuten(po svetal niuans okolo o4ite{nai ve4e pod tqh})!No nai dobre ekspirementirai no s mqrka!

Jessika_MG
07-10-2006, 17:25
Mi az imam zeleni o4i i rusa kosa i predpo4itam po-svetlite tonove, prosto dori da si sloja i moliv nqkaksi mi e trudno da se vyzpriema s ne6to tymno. Taka 4e sam za svetliq grim :P

ChoChiNka
07-11-2006, 21:43
Jessika_MG
При положение, че си със светла коса и светли очи, защо светъл грим?
Лицето ти ще бледнее, пък така ще изпъкват повече дефектите на лицето ...
Слагай не тъмни, а средни тонове - зелено, лилаво.. т.н... и очите ти ще бъдат много по-привлекателни..
Да се гримираш с черно - трябва да умееш.. много е грозно човек, който не може да се гримира с такъв цвят да се появява въобще с него... Ако знаеш как да се гримираш в черно.. според мен ще ти е много хубаво.. :)

Shadow Mage
07-12-2006, 09:42
На мен много ми харесва как стои зелено око с по-матова кожа, леко очертано с бяло - дали ще е молив, сенки, или каквото си намериш - оптически уголемява и изглежда красиво. Топли нюанси - всякакви, от бежово до кафяво, зависи доколко искаш да ти изпъкнат очите и дали точният нюанс ще подхожда на кожата ти. С черното внимавай, ако имаш намерение да го използваш в големи количества, защото не се знае какво може да се получи=). И ако си с малки очи, по-добре без него.

SweetBunny
07-12-2006, 09:58
Подходящи цветове за зелени очи са прасковано (въобще цялата кафява гама), охра, сивото, златисто, сребристо, розово и лилаво :wink:
Като цяло слагай по-светли тонове .... все пак е лято :wink:

Jessika_MG
07-12-2006, 10:49
Jessika_MG
При положение, че си със светла коса и светли очи, защо светъл грим?
Лицето ти ще бледнее, пък така ще изпъкват повече дефектите на лицето ...
Слагай не тъмни, а средни тонове - зелено, лилаво.. т.н... и очите ти ще бъдат много по-привлекателни..
Да се гримираш с черно - трябва да умееш.. много е грозно човек, който не може да се гримира с такъв цвят да се появява въобще с него... Ако знаеш как да се гримираш в черно.. според мен ще ти е много хубаво.. :)

Da ti kaja 1vo az mnogo rqdko slagam grim, za da otdelqm vreme da mislq po kakyv to4no na4in da se grimiram i pro4ie... no sam zabelqzala 4e tymnoto ne mi otiva mnogo. Prava si 4e srednite tonove stoqt po-dobre i slagam nqkolko nuansa (blizki est) za da se prelivat. To se pak zavisi i ot cveta na kojata. Pri vseki e razli4no. Moita e tolkova svetla, 4e da ti kaja i svetlite senki izpykvat :wink: