PDA

View Full Version : една сексуална...



07-07-2006, 18:50
ето нещо,което току що написах...

Накарай ме да полудея!
Искай от мен за теб да живея!
Погледни в очите ми!
Разгадай мечтите ми!
Бъди този,който искаш,
ще се преструвам,че ме имаш!
Забрави,че си никой!Идвай!Люби ме!
Сутринта ще си тръгна!До вечерта забрави ме!
Знам,че за мене от много време жадуваш-
личи си-няма смисъл да се преструваш!
Хайде,направи го!Целувай ме!
Не се страхувай!Събличай ме!
Няма кой да ни спре!Твоя съм!
Не бъди дете!Не мисли че е сън!
Искам го публично!Нека ни смятат за луди!
Не се тревожи за последствията!Това са заблуди!
Точно така!Продължавай!
Отпусни се!Не спирай!
От страст искам да стенеш!
На един дъх да ме поемеш!
Изсмучи всичко от мен!
Хайде,бъди джентълмен!
Искам да взема всичко от теб!
Давай!Разтопи сърцето ми от лед!
На сутринта то пак ще замръзне,
но не за дълго ще зъзне!
Не си мисли,че си единствен,
хайде,не се дръж като девствен!
След тебе има опашка!
чакам!Сваляй проклетата прашка!
Продължавай!Побърквай ме!
Целувай!Изпивай ме!
Не бой се!Не си ми първия!
Прави го,като че си ми последния!
Искам да отхапваш устните ми до кръв!
Облизвай карамелената ми плът!
Рисувай по мен със език,
бори се да чуеш моя стенещ вик!
Не спирай!Обладавай ме цялата!
Люби ме!Не мисли за раздялата!
шепни ми името влуден от страст!
Възползвай се от мен!Сега съм под твоя власт!
Бъди друг,но не като другите!
Ах,колко бързо редят се минутите...
Няма да те оставя тази нощ да спиш,
доставяш ми голямо удоволствие...виж...
Хайде!Целувай гърдите ми!
Изсмуквай зърната ми!
Вдишай аромата ми!
Побъркай езика ми!
Твоя съм сега и само сега!
Не губи време!Утре ще съм мечта!
Разтвори широко краката ми!
Искам!Грубо!Люби ме!
ще обвия с глезени таза ти!
Продълважай!Не спирай!Казах ти!
Плъзни се бавно във мен,
и остани така до утрешния ден!
Залюлей ме!Само тази вечер ти се отдавам!
Обичай ме!Знай,че всички мъже мога да притежвам!


Е,сега вече може да си дадете мненията....







:oops:

ErinEverly
07-07-2006, 18:55
Чалга песен. Приемай го в най-лошия смисъл, на който си способна!

priti_kiti
07-07-2006, 19:10
Чалга песен. Приемай го в най-лошия смисъл, на който си способна! :lol: :lol:
към авторката: на колко си?

07-07-2006, 19:17
17 а и от доста време миличка не слушам чалга,че да ми казваш някви работи...
ае всеки си има мнение...мерси все пак

ErinEverly
07-07-2006, 19:27
17 а и от доста време миличка не слушам чалга,че да ми казваш някви работи...
ае всеки си има мнение...мерси все пак

Точно затова би трябвало още по-добре да разбереш колко лошо е "стихотворението" ти :lol: Мен не ме ебе особено дали слушаш чалга или не, аз казах че "произведението" ти е като текст на чалга песен. Мислех че има някаква логическа мисъл в теб, но явно съм се объркала :lol:

07-07-2006, 19:34
Не се сещам много много как звучат чалгарските песнички но не виждам в "стихотворението" нещо от сорта на как беше точно:мразиш ме,напусна ме,върни се,обичам те,рана,болка..и някви такива лайна както са в чалга текстовете доколкото се сещам.А и както казах всеки си има мнение.Нямам намерение да се заяждам за това,че някой не одобравя нещо което съм написала.Това е първото нещо,което пиша и очаквах такава реакция..все тая

Qgodka_
07-07-2006, 19:39
Още като прочетох първите 5 реда направих асоциация с чалга песен :? Доста вулгарно звучи. С една дума и аз съм на мнението на ErinEverly... чалга.

midian
07-07-2006, 20:19
Кво се зъбиш бе,искаше мнение-ето ти го!!!???Не ми приличаш на 17 годишна...

07-07-2006, 20:20
вулгарна 4алгария.няма нищо нежно и красиво в това "стихотворение" според мен.но погледни от добрата страна-може да изкараш доста пари като авторка на текстове за кифлите :smt021

Josefinne
07-08-2006, 14:57
Тук трябва да се съглася с останалите...За чалгичка ще стане добра чалга, само трябва да си намериш едрогърда плондинка да се шматка на клипа по бельо...

ni6to_ob6to
07-09-2006, 18:12
:-# no coment!!!

niki7o
07-09-2006, 18:19
доста прили4а на 4алга песен подкрепям форумците които са на моито мнение :smt116

LoVe_RuSlAn
07-09-2006, 19:06
Ne e zle no naistina zvu4i kato 4alga pesen ina4e me kefi ot 4asti

SweetBunny
07-11-2006, 12:06
Mili4ka, ne e lo6o. Dori me kefi. Ne obru6tai vnimanie na kritikite. Prosto nqmat druga rabota, osven da se zaqjdat ;-) Bravo za truda :D

Josefinne
07-11-2006, 18:33
Mili4ka, ne e lo6o. Dori me kefi. Ne obru6tai vnimanie na kritikite. Prosto nqmat druga rabota, osven da se zaqjdat ;-) Bravo za truda :D

Пфхаахахаха, прощавай, ама нищичко не цепиш от тая работа, що се бъркаш, където не си комптенетна ама 1%?

07-11-2006, 19:43
ne moje li 4ovek da ima sobstveno mnenie..mersi vse pak na sineoka_kukla ,
a i na vsi4ki ostanali,dori i da ne vi haresva

07-12-2006, 10:33
egati 4algata

SweetBunny
07-12-2006, 10:43
Mili4ka, ne e lo6o. Dori me kefi. Ne obru6tai vnimanie na kritikite. Prosto nqmat druga rabota, osven da se zaqjdat ;-) Bravo za truda :D

Пфхаахахаха, прощавай, ама нищичко не цепиш от тая работа, що се бъркаш, където не си комптенетна ама 1%?
xaxaxa ne sum bila kompetentna ..... ideq si nqma6 kfo prikazva6, ama nqma zna4enie...
za kfo samo se zaqjda6 :roll: kato i ne me poznava6 !?!

Josefinne
07-12-2006, 14:08
Mili4ka, ne e lo6o. Dori me kefi. Ne obru6tai vnimanie na kritikite. Prosto nqmat druga rabota, osven da se zaqjdat ;-) Bravo za truda :D

Пфхаахахаха, прощавай, ама нищичко не цепиш от тая работа, що се бъркаш, където не си комптенетна ама 1%?
xaxaxa ne sum bila kompetentna ..... ideq si nqma6 kfo prikazva6, ama nqma zna4enie...
za kfo samo se zaqjda6 :roll: kato i ne me poznava6 !?!

Не се заяждам, не всеки става за критик, не всеки става за писател. някои неща просто НЕ СА добри. [-X Няма нужда на всичко да викаме "УууУУ Колко е хУбавУ"

SweetBunny
07-12-2006, 19:07
Да!
Но е много неприятно, когато си хвърлил доста труд, за да напишеш нещо (което е и доста дълго), показваш го на всички ..... и накрая само забележки и критики :-k :(
Дори и една добра дума нямаше. Аз съм сигyрна, че ако първа бях коментирала стихотворението (и не бях видяла всички тези негативни мнения), щях да отбележа доста забележки относно текста :-k ...
Но наистина ми стана неприятно...

marche
07-12-2006, 22:15
az ne slu6am 4alga ama me kefi

Josefinne
07-13-2006, 13:34
Да!
Но е много неприятно, когато си хвърлил доста труд, за да напишеш нещо (което е и доста дълго), показваш го на всички ..... и накрая само забележки и критики :-k :(
Дори и една добра дума нямаше. Аз съм сигyрна, че ако първа бях коментирала стихотворението (и не бях видяла всички тези негативни мнения), щях да отбележа доста забележки относно текста :-k ...
Но наистина ми стана неприятно...

Риска да се опиташ - да не успееш. Не винаги става, но това не значи, че не трябва д а изказваме честното си мнение. Ти какво казваш сега - че имало забележки - ами кажи ги, вместо да я успокояваш, че е много добро. Какво, мислиш, че мен не са ме жегвали така ли? "Разказът ти мяза на сапунка, махни т'ва и т'ва и т'ва". Не е приятно, ама и животът не е най-приятното изживяване.

SweetBunny
07-13-2006, 17:04
И това, че са те жегвали, като гледам те е направило доста злобна.
Всеки все пак има нужда поне от едно поощрение сред множеството негативизми...Тя все пак не е професионален писател, естествено е да има грешки...Ама не и само тях да виждаме и единствено тях да отбелязваме.
Стихотворението се чете гладко и римата и ритъмът са спазени. На места има смислови неточности и леки вулгаризми...И най-важното, всеки си има собствен вкус и нека не си го налага на другите :wink:

Спирам да пиша по темата.

machoka
07-13-2006, 17:54
Стихотворение не може да се нарече, въпреки че има някакъв логически смисъл, няма сюжет или някакво 'развитие', но като опис на емоция става.

Би го изпяла Димана, в най-добрия случай Кати ;) Щото от Пайнер вече се мислят за голямата работа и пеят 'по-смислени' текстове, които не се отдалечават особено много от вложения смисъл в написването на тази творба.

При всички положения, авторката може да си насочи таланта в друга насока, ако иска да спечели уважение, а не САМО пари при писането на подобни текстове за ромски изпълнители, на фона на родната им музика :)

crazy_mouse
07-13-2006, 17:56
И това, че са те жегвали, като гледам те е направило доста злобна.
Всеки все пак има нужда поне от едно поощрение сред множеството негативизми...Тя все пак не е професионален писател, естествено е да има грешки...Ама не и само тях да виждаме и единствено тях да отбелязваме.
Стихотворението се чете гладко и римата и ритъмът са спазени. На места има смислови неточности и леки вулгаризми...И най-важното, всеки си има собствен вкус и нека не си го налага на другите :wink:

Спирам да пиша по темата.


ЗАБЕЛЕЖИ!
...И най-важното, всеки си има собствен вкус и нека не си го налага на другите :wink:.

Еми точно така!Всеки си има мнение така че няма за какво да се заяждате!На повечето изакзали мнение не има харесва стихотворението и това е!На теб ти харесва-ми добре,хубаво е че си изразяваш мнението но НЕ ГО НАЛАГАЙ!Какво значение има че на почти всички не им харесва -това си е тяхно лично мнение!


А сега по темата-еми и на мен не ми харесва особено!На места.......No coment =;

SweetBunny
07-13-2006, 18:30
И това, че са те жегвали, като гледам те е направило доста злобна.
Всеки все пак има нужда поне от едно поощрение сред множеството негативизми...Тя все пак не е професионален писател, естествено е да има грешки...Ама не и само тях да виждаме и единствено тях да отбелязваме.
Стихотворението се чете гладко и римата и ритъмът са спазени. На места има смислови неточности и леки вулгаризми...И най-важното, всеки си има собствен вкус и нека не си го налага на другите :wink:

Спирам да пиша по темата.


ЗАБЕЛЕЖИ!
...И най-важното, всеки си има собствен вкус и нека не си го налага на другите :wink:.

Еми точно така!Всеки си има мнение така че няма за какво да се заяждате!На повечето изакзали мнение не има харесва стихотворението и това е!На теб ти харесва-ми добре,хубаво е че си изразяваш мнението но НЕ ГО НАЛАГАЙ!Какво значение има че на почти всички не им харесва -това си е тяхно лично мнение!


А сега по темата-еми и на мен не ми харесва особено!На места.......No coment =;
E?!? Az spokoino si izrazih mnenieto. Josefinne se zaqde, 4e ne razbiram :shock:

crazy_mouse
07-13-2006, 19:15
Mili4ka, ne e lo6o. Dori me kefi. Ne obru6tai vnimanie na kritikite. Prosto nqmat druga rabota, osven da se zaqjdat ;-) Bravo za truda :D

! ! !
Защо да не обръща внимание и защо да се заяждат?!Това си е личното им мнение!Не се заяждат а изразяват ЛИЧНО МНЕНИЕ!Точка!

the_o.c_girl
07-13-2006, 20:03
ами вярно кофти,но ме ми допада!!!!!за чалга песен е дълго,пък и този текст обладай ме,люби ме нещо е :smt078

^FaiNt^F
07-13-2006, 21:08
Не ми хареса. Даже изобщо. Римите са страшно изкуствени, на моменти дори липсват. Прекалено дълго и разтегнато е. Лично мнение :)

In4iTu_
07-18-2006, 17:36
Не е лошо, но ще стане по-добре, ако намалиш вулгарния тон :wink:

07-21-2006, 12:30
вулгарна 4алгария.няма нищо нежно и красиво в това "стихотворение" според мен.но погледни от добрата страна-може да изкараш доста пари като авторка на текстове за кифлите :smt021

=D>

DuraceLL
07-27-2006, 18:07
ibahti qkoto . pozdravleniq =D>

Safira
07-27-2006, 18:46
Уфф айде и аз да си изряза мнението...
За мен това не е нищо особено. Почти всеки ако седне и ще успее да напише нещо от тоя род.. което ще обере овациите на една съвсем ограничена публика. Но някои изрази щяха да бъдат съвсем на място, ако бяха в едно стойностно стихотворение.
Но все пак казваш, че е първи опит. Поучи се от грешките си.

cMeTaHka
08-14-2006, 20:46
pa4i! mnogo si e qko,ma kat ne razbirate vie ot teq raboti ili po to4no det gi pi6e tam,ne mojete da razberete za kvo stava duma! ei kriticite ne ste li se zamislqli nqkoga kolko povarhnostni suzdaniq ste?!?
men mi haresva mnogo!

Tempestjuji
08-14-2006, 21:03
Ми на мен ми хареса..поне тя не пише за любов!! Не разбрах само какво е вулгардното?Вие прочетохте ли всичко или се спряхте само на сексуалните моменти?Аз мисля, че чрез секса показва страста към този човек!! Някои хора пишат за любов, е тя пише за страст :!:

=D>

juSTkiddy
01-08-2007, 14:55
УЖАС....

Ескада
01-08-2007, 15:04
Ммм....просто не ме грабна.Много ми звучи като чалга песен...."Изсмучи всичко от мене,хайде,целувай ме!"....абе.....не знам.Не излъчва истинска еротика,защото представянето й е много повърхностно.Занимавала съм се с литература и знам за какво говоря,не се обиждай,просто не се е получило :wink:

sometimes_
01-08-2007, 17:54
...Наистина имам чувството, че авторката е прекалила с чалгата...(без да се обижда, разбрах, че не слуша такава музика). Някои части направо ме шашнаха. И се зачудих-моите виждания за поезията ли са остарели или хората са полудели? Добре де, искаш да опишеш страст, хубаво, много хубаво даже, ама защо по тоя начин? Прашки, чудесии... :shock:

selen_mischief
02-08-2007, 18:12
ето нещо,което току що написах...

Накарай ме да полудея!
Искай от мен за теб да живея!
Погледни в очите ми!
Разгадай мечтите ми!
Бъди този,който искаш,
ще се преструвам,че ме имаш!
Забрави,че си никой!Идвай!Люби ме!
Сутринта ще си тръгна!До вечерта забрави ме!
Знам,че за мене от много време жадуваш-
личи си-няма смисъл да се преструваш!
Хайде,направи го!Целувай ме!
Не се страхувай!Събличай ме!
Няма кой да ни спре!Твоя съм!
Не бъди дете!Не мисли че е сън!
Искам го публично!Нека ни смятат за луди!
Не се тревожи за последствията!Това са заблуди!
Точно така!Продължавай!
Отпусни се!Не спирай!
От страст искам да стенеш!
На един дъх да ме поемеш!
Изсмучи всичко от мен!
Хайде,бъди джентълмен!
Искам да взема всичко от теб!
Давай!Разтопи сърцето ми от лед!
На сутринта то пак ще замръзне,
но не за дълго ще зъзне!
Не си мисли,че си единствен,
хайде,не се дръж като девствен!
След тебе има опашка!
чакам!Сваляй проклетата прашка!
Продължавай!Побърквай ме!
Целувай!Изпивай ме!
Не бой се!Не си ми първия!
Прави го,като че си ми последния!
Искам да отхапваш устните ми до кръв!
Облизвай карамелената ми плът!
Рисувай по мен със език,
бори се да чуеш моя стенещ вик!
Не спирай!Обладавай ме цялата!
Люби ме!Не мисли за раздялата!
шепни ми името влуден от страст!
Възползвай се от мен!Сега съм под твоя власт!
Бъди друг,но не като другите!
Ах,колко бързо редят се минутите...
Няма да те оставя тази нощ да спиш,
доставяш ми голямо удоволствие...виж...
Хайде!Целувай гърдите ми!
Изсмуквай зърната ми!
Вдишай аромата ми!
Побъркай езика ми!
Твоя съм сега и само сега!
Не губи време!Утре ще съм мечта!
Разтвори широко краката ми!
Искам!Грубо!Люби ме!
ще обвия с глезени таза ти!
Продълважай!Не спирай!Казах ти!
Плъзни се бавно във мен,
и остани така до утрешния ден!
Залюлей ме!Само тази вечер ти се отдавам!
Обичай ме!Знай,че всички мъже мога да притежвам!


Е,сега вече може да си дадете мненията....







:oops:

:shock: :smt108 :smt082 :smt104

WILD__BOY
02-08-2007, 19:30
Не ме кефи стила. Доста е семпъл и плосък.

katttto3
02-15-2007, 15:18
neiskam da nalagam svoeto mnenie,no stihotvorenieto ne e nito hubavo nito lo6o.v razli4ni momenti az go vazprieh po razli4en na4in i ako se analizira moje i da se razbere kakvo naistina trqbva da se kaje za nego!

Ctrl+Alt+Del
02-15-2007, 18:44
http://img155.imageshack.us/img155/1433/puke7htpy6.gif

scion_of_Storm
02-15-2007, 19:11
*търкаля се на пода* -> *задавя се* -> *умира*

magesniko
02-15-2007, 20:14
Ако го украсиме с малко Cannibal Corpse мотиви ше стане идеалния текст за някъв брутален дет метъл. :lol: :lol: :lol:

HardcorE_AFA
02-15-2007, 21:21
само се карате в тоя форум

brain_stew
02-15-2007, 21:27
Ако го украсиме с малко Cannibal Corpse мотиви ше стане идеалния текст за някъв брутален дет метъл. :lol: :lol: :lol:

Ти ми четеш мислите! :shock: