PDA

View Full Version : Kakvo e istinskata lubov?



sensa
07-07-2006, 18:16
Vinagi sam se 4udela kakvo e tova 4uvstvo istinska lubov.. i kogato sam mislela 4e sam q otkrila, vsa6nost razbiram , 4e ne e lubov , a prosto silno privli4ane.. mojete li da mi kajete kak razpoznavate lubovta ot privli4aneto... misi na vsi4ki

Nadelina
07-07-2006, 18:22
Predi godina nqkade.. Za da pokaja na edin priatel che naistina sam vlubena v nego napisah slednoto neshto :
Useshtal li si kak trypne kogato e blizo do teb? Vijdal li si blqsaka v ochite i? Chuvstval li si kak tupti syrceto i kogato ste zaedno? Zabelqzval li si usmivkata i kogato govori za teb? Znaeshe li che shtom si do neq nas neq vali valsheben prashec.. tq gleda na jivota s drugi ochi? Znaeshe li che kogato te ima , tq ima VSICHKO?!!

momi4eto_M_!_S_T
07-07-2006, 18:25
moje bi da obi4a6 nqkoi
i da moje6 kogato nete obi4a
da go pusne6 ot svoq svqt i da go ostavi6 da bade 6tasliv tam kadeto e
i da se radva6 na negovoto 6tqstie
za6toto ni6to ve4no nqma !
ili neznam i az to4no kakvo....dano nqkoi den pone 1 da go nameri za da ispita ne6ta koito nie ne sme ispitali..! :)

alkobalko
07-07-2006, 18:26
Ami za men lubovta e nai-hubavoto neshto na sveta. Vlubena sum i ne si predstavqm jivota bez nego. Plakala sum, kogato ne sum go vijdala 1 den. Plakala sum, kogato toi e plakal i sum se smqla, kogato toi e shtastliv. Iskam nai-dobroto za nego. Davam dori i jivota si. Ne si predstavqm denq bez da go pregurna ili celun. Ne si predstavqm vecherta, predi da zaspq bez da chuq kak toi mi kazva:"Obicham te". Ne si predstavqm jivota bez da mu kaja, che go obicham, ne si predstavqm i da go kaja na drug. Ne moga da pomislq za druga lubov. Ne moga da ne zaspq i da ne se subudq s misulta za nego. Za men tova e lubovta. :smt007

LuCkY_YoU
07-07-2006, 18:33
ne znam :(

iiirish
07-07-2006, 22:36
за силно обичания човек би направил всичко. би жертвал и малкото, което имаш. отдаваш му цялото си сърце безпрекословно и цялостно.

ако нямаш смелост на това, значи ти просто не обичаш

ZaIcHeTyYy
07-08-2006, 06:23
Predi godina nqkade.. Za da pokaja na edin priatel che naistina sam vlubena v nego napisah slednoto neshto :
Useshtal li si kak trypne kogato e blizo do teb? Vijdal li si blqsaka v ochite i? Chuvstval li si kak tupti syrceto i kogato ste zaedno? Zabelqzval li si usmivkata i kogato govori za teb? Znaeshe li che shtom si do neq nas neq vali valsheben prashec.. tq gleda na jivota s drugi ochi? Znaeshe li che kogato te ima , tq ima VSICHKO?!!
Думите ти много ми харесаха, така е и при мен.Вси4ко това което каза е много верно.Любовта е едно прекрасно 4увство изпълнено понякога със щастие друг път с много мъка,всеки ще я изпита и ще разбере.

Spider_Web
07-08-2006, 06:46
Ako obi4a6 nqkoi bi napravil vsi4ko dori bi dal jivota si za nego...

JiMiTo
07-08-2006, 06:57
питаи ваще те би трябвало да знаят маиче...

sladkata_hilary
07-08-2006, 08:14
Ami za men lubovta e nai-hubavoto neshto na sveta. Vlubena sum i ne si predstavqm jivota bez nego. Plakala sum, kogato ne sum go vijdala 1 den. Plakala sum, kogato toi e plakal i sum se smqla, kogato toi e shtastliv. Iskam nai-dobroto za nego. Davam dori i jivota si. Ne si predstavqm denq bez da go pregurna ili celun. Ne si predstavqm vecherta, predi da zaspq bez da chuq kak toi mi kazva:"Obicham te". Ne si predstavqm jivota bez da mu kaja, che go obicham, ne si predstavqm i da go kaja na drug. Ne moga da pomislq za druga lubov. Ne moga da ne zaspq i da ne se subudq s misulta za nego. Za men tova e lubovta. :smt007

da,tova e :wink: ...ama i az iskam taka :smt010 :smt010 :smt010

sherry
07-08-2006, 09:21
Любовта е отрова.Сладка и горчива.Любовта е цвете - красиво и разцъфнало, а друг път вехнещо....Любовта е силна, а понякога те прави слаб. Кара те да си безкрайно щастлив или безкрайно тъжен.Тя е едно чувство, което може да те накара да забравиш за всичките си проблеми,да летиш от щастие...или да загубиш жаждата си за живот.Любовта е навсякъде.Понякога те кара да плачеш,друг път да се смееш.Не може винаги да те прави щастлив.Но любовта си е любов...Всеки иска да се докосне от нея...Дали ще се опари или ще се радва на сладкото и докосване..Не знае,просто трябва да рискува.Да обичаш някого означава да правиш компромиси,да споделиш дните си с някого,сърцето си даже.Да разкриеш себе си,да свалиш маската,която понякога носиш пред другите.Затова е толкова силно това чувство.Защото любовта е отдаване.Има мисъл,която гласи "Любовта е да дадеш възможност на другия да разруши твоя свят,вярвайки,че той няма да го направи".Обичта е най-важното.Да,боли от нея,но без нея животът няма смисъл.Поне за мен.

momi4eto_M_!_S_T
07-08-2006, 09:36
spored men nqma istinska lubov za6toto nqma ni6to ve4no ako istinskat a lubov ozna4ava d a bude6 s nqkoi cql jivot taka ili na4e si4ko 6te svur6i rano il ikusno

lubovta ne6to koeto krasivo no si4ki znam 4e kogato ti gadno 6te svur6i a kogato ti e hubavo pak 6te svur6i

:smt019

sherry
07-08-2006, 09:40
spored men nqma istinska lubov za6toto nqma ni6to ve4no ako istinskat a lubov ozna4ava d a bude6 s nqkoi cql jivot taka ili na4e si4ko 6te svur6i rano il ikusno

lubovta ne6to koeto krasivo no si4ki znam 4e kogato ti gadno 6te svur6i a kogato ti e hubavo pak 6te svur6i

:smt019
Да обичаш някого,не означава да сте заедно цял живот...Ти можеш да обичаш,но да го загубиш.Да е далеко от теб,това не означава,че не се обичате.Кой каза,че няма нищо вечно?И даже една връзка да свърши рано или късно,това означава ли,че хората вече не се обичат?НЕ.Просто обстоятелствата са ги разделили.

`Death`Whore`
07-08-2006, 09:46
Но ако наистина се обичате, ще намерите начин да сте заедно, дори след години.

Nadelina
07-08-2006, 09:47
spored men nqma istinska lubov za6toto nqma ni6to ve4no ako istinskat a lubov ozna4ava d a bude6 s nqkoi cql jivot taka ili na4e si4ko 6te svur6i rano il ikusno

lubovta ne6to koeto krasivo no si4ki znam 4e kogato ti gadno 6te svur6i a kogato ti e hubavo pak 6te svur6i

:smt019
Ne sym syglasna s tebe.. Ti moje da obichash i da ne si s choveka koito obichash.. Za tova ima i nespodelena lubov.. Moje da davash vsichko za edin chovek i daje toi da ne go ocenqva ti da go pravish!

sherry
07-08-2006, 09:56
Но ако наистина се обичате, ще намерите начин да сте заедно, дори след години.
Права си...Но зависи и от обстоятелствата..Ако тогава си има друга?
Аз си имам дълга връзка,обичаме се много...Но изведнъж,когато всичко беше толкова хубаво..Той трябваше да замине за друг град...И може да остане да живее там.Дойде ми като гръм от ясно небе.Много съм объркана.4 години се обичаме,а сега изведнъж да осъзная,че може би всичко ще свърши...Не ми се иска да става така!Не съм се предала,но ме е страх да не би растоянието да ми го отнеме...ти какво мислиш за това?

`Death`Whore`
07-08-2006, 10:00
Защо е трябвало? За да учи? Защото родителите му са се преместили? Все си мисля, че истинската любов би намерила начин да е до своята истинска любов. Премести се в същия град да учиш или просто се премести при него...нали сте от 4 години заедно, все пак. Обаче ако сте малки...не знам.

sherry
07-08-2006, 10:06
Защо е трябвало? За да учи? Защото родителите му са се преместили? Все си мисля, че истинската любов би намерила начин да е до своята истинска любов. Премести се в същия град да учиш или просто се премести при него...нали сте от 4 години заедно, все пак. Обаче ако сте малки...не знам.
Ами повечето негови роднини са от там...А и там има повече работа,по-голям е градът...Той завършва след 1 година,а аз след 2... Това да отида при него,няма да стане или поне не скоро.Както и да е,аз също мисля,че любовта ни няма да свърши просто така,прекалено е силна.

miloto_girl_4e
07-08-2006, 10:40
ох, понякога в този сайт задавате много философски въпроси ...
които обаче и мен терзаят затова ще философствам и аз малко над тях..
какво било истинска любов ... до сега съм се влюбвала само веднъж и съм сигурна, че бях влюбена ...
как го разбрах ... та то се усеща, сърцето никога не бърка ..
бях с това момче 8 месеца, в началото просто бях силно привлечена от него, но после.. после просто имах нужда от него, имух нужда да го видя, да го докосна.. постоянно беше в мислите ми, поставях него преди себе си(което не е хубаво донякъде.. човек трябва да е егоист)... просто.. ох, не мога да го обясна, защото така някакси звучи много клиширано... ще разбереш, ще го усетиш..повярвай ми :!:

pebz
07-08-2006, 10:44
хм..мисля че сам обичала...нз...само когато говоря..с момчето което обичах..изпитвах някаква тръпка...пулсът се ускорява...всичко става толкова.... как да кажа ... неистинско .... като го видя..краката ми се подкосяват...нз...дали това е любовта?! :?: :idea: #-o

`Death`Whore`
07-08-2006, 10:54
Това е силно привличане, според мен.