PDA

View Full Version : Lenti4ki za ipilirane?



07-07-2006, 18:35
Nqkoi 6te razqsni li ne6to po temata ?Kak se izpolzvat?Kade se prodavat ?A kolko gore dolu struvat ?

Lorein
07-07-2006, 20:19
Такам, значи:
1. Пише се Епилиране :lol:
2. Еми аз съм ползвала такива лентички, ама не на Вийт, ами некви други бяха, не помня... Залепяш си ги на крака или мястото, от което ще премахваш косъмчетата, постарай се добре да са залепени и после рязко и силно дърпаш по посока, обратна на тази на растежа на космите. Според мен трябва като станат по-топлички, да ги пъхнеш малко във фризера да се охладят малко, защото станат ли топли, като дръпнеш рязко и то остава тая смес по крака ти. Продават се във всяка аптека и поне моите струват 1,20лв за една лентичка.
3. Това беше от мен, упех!!! :smt023

07-07-2006, 20:21
ami az gi iskam za triagalnika.. kolko lenti4ki 6te sa mi neobhodimi :-k :-k :-k

Lorein
07-07-2006, 20:24
Хм... за триъгълника няма ли да е малко болезнено? :-k Еми не мога да ти кажа колко ще ти трябват, сама трябва да си прецениш...

07-07-2006, 20:36
А защо за Бога,на мен винаги ми остава смес?!?!??!?!В хладилника слагам,всичко съм пробвала,но нищо не става!Някой може ли да ми каже какво да правя?

Lorein
07-07-2006, 20:43
Еми и на мене първите пъти ми оставаше смес и после е просто необяснимо трудно да я махнеш и после краката ми лепнеха...С какво ли не ги мих - сапун, душ гел, с двете.... и накрая ми беше писнало и като мацнах един шампоан отгоре :lol: и стана по-добре. А после му хванах цаката - значи аз си купувам по 3 лентички някъде и като ги купя :arrow: във фризера ( хладилника нищо няма да направи ). След това изваждам едната, дърпам 2-3 пъти и я пъхам пак във фризера, изваждам другата и пак така... И не залепва. Но при теб проблема може да е друг - може да не дърпаш достатъчно силно и рязко. Аз 1я път само лееееееко леко я дръпнах и то почти всичко остана по крака ми :smt012 И после като се ядосах и почнам мн рязко, тва е начина... ТРАЙ, БАБИ, ЗА ХУБОСТ! :lol: :lol: :lol:

^FaiNt^F
07-08-2006, 15:43
Ако бих помогнала на някой-лепкавите остатъци се премахват идеално с ольо или подобно друго нещо...важното е да е мазно и после с душ гел и така.... :)

fuck_you_baby
07-08-2006, 17:48
Еми и на мене първите пъти ми оставаше смес и после е просто необяснимо трудно да я махнеш и после краката ми лепнеха...С какво ли не ги мих - сапун, душ гел, с двете.... и накрая ми беше писнало и като мацнах един шампоан отгоре :lol: и стана по-добре. А после му хванах цаката - значи аз си купувам по 3 лентички някъде и като ги купя :arrow: във фризера ( хладилника нищо няма да направи ). След това изваждам едната, дърпам 2-3 пъти и я пъхам пак във фризера, изваждам другата и пак така... И не залепва. Но при теб проблема може да е друг - може да не дърпаш достатъчно силно и рязко. Аз 1я път само лееееееко леко я дръпнах и то почти всичко остана по крака ми :smt012 И после като се ядосах и почнам мн рязко, тва е начина... ТРАЙ, БАБИ, ЗА ХУБОСТ! :lol: :lol: :lol:
skapa da ti dam edin savet.neznam dali si 4ela upatvane,no tam pi6e nikoga da ne se izpolzva voda,sapun ili spirt(a ne kakto ti si napravila sas du6 gel ili sapun) za da se mahne izli6aka ot kolata maska.4etete instrukciite(te sa za tova)za drug pat da znae6 mila :wink:

santRi
07-09-2006, 06:17
м да и на мен ми остава смес по краката.. лентичките май се казваха TakY и имам още 3 4 ама смятам да поизчакам да мине малко време,щото като се сетя аккви мъки бяха докато махна гадната смес, лошо ми става [-X

ninsy
07-09-2006, 11:45
а аз мисля че не трябва да се слагат в фризвр/хладилник .На упътването даже пише да се затоплят в ръката,мойте са Taky и не ми остава гадното лепкащо.а иначе в кутийката има някакви кърпички -едните са за преди да си залепиш лентичката ,а другите след-ако ти остане от леплащото ,иначе знам че и с бебешко олио се маха.

fuck_you_baby
07-09-2006, 13:56
а аз мисля че не трябва да се слагат в фризвр/хладилник .На упътването даже пише да се затоплят в ръката,мойте са Taky и не ми остава гадното лепкащо.а иначе в кутийката има някакви кърпички -едните са за преди да си залепиш лентичката ,а другите след-ако ти остане от леплащото ,иначе знам че и с бебешко олио се маха.
to4no taka.az sa6to imam na TAKY i vatre ima takiva lenti4ki sas koito da se po4isti6 ako ti ostane ot kolata maska(az nqmam nikakvi problemi sas tova).a otnosno frizera az dori ne sam 4uvala za tova, no kakto i da e.v instrukciite si pi6e da se zatoplqt sas raka,a ne da se slagat vav frizer ili hladilnik

angelche
07-09-2006, 20:13
аз имам такижа лентички моите са на веет и на пен пи остава от тази спесьно я пахап само с вода без никакъв проблем

Lorein
07-09-2006, 22:18
Еми и на мене първите пъти ми оставаше смес и после е просто необяснимо трудно да я махнеш и после краката ми лепнеха...С какво ли не ги мих - сапун, душ гел, с двете.... и накрая ми беше писнало и като мацнах един шампоан отгоре :lol: и стана по-добре. А после му хванах цаката - значи аз си купувам по 3 лентички някъде и като ги купя :arrow: във фризера ( хладилника нищо няма да направи ). След това изваждам едната, дърпам 2-3 пъти и я пъхам пак във фризера, изваждам другата и пак така... И не залепва. Но при теб проблема може да е друг - може да не дърпаш достатъчно силно и рязко. Аз 1я път само лееееееко леко я дръпнах и то почти всичко остана по крака ми :smt012 И после като се ядосах и почнам мн рязко, тва е начина... ТРАЙ, БАБИ, ЗА ХУБОСТ! :lol: :lol: :lol:
skapa da ti dam edin savet.neznam dali si 4ela upatvane,no tam pi6e nikoga da ne se izpolzva voda,sapun ili spirt(a ne kakto ti si napravila sas du6 gel ili sapun) za da se mahne izli6aka ot kolata maska.4etete instrukciite(te sa za tova)za drug pat da znae6 mila :wink:

Еми при мене нямаше упътване - в смисъл, че моите лентички не ги знам точно как се казват ( другият път като си купя, ще проверя). От аптеката не ми дават цяла опаковка или там, както са събрани, ами питат ме колко искам и ми дават. Така че не знам какво пише на упътването, другият път ще поискам.

А колкото да фризера и хладилника :arrow: аз не знам дали някой го прави, аз сама си го измислих :lol: , защото 1-я път като се затопли много и почна да остава по кожата ми :smt012 . Затова почнах да си ги слагам на студено и така нито остава, нито нищо. :) Така че не казвам, че варианта ми е правилен, просто това е моя начин... :roll:

fuck_you_baby
07-10-2006, 13:07
Еми и на мене първите пъти ми оставаше смес и после е просто необяснимо трудно да я махнеш и после краката ми лепнеха...С какво ли не ги мих - сапун, душ гел, с двете.... и накрая ми беше писнало и като мацнах един шампоан отгоре :lol: и стана по-добре. А после му хванах цаката - значи аз си купувам по 3 лентички някъде и като ги купя :arrow: във фризера ( хладилника нищо няма да направи ). След това изваждам едната, дърпам 2-3 пъти и я пъхам пак във фризера, изваждам другата и пак така... И не залепва. Но при теб проблема може да е друг - може да не дърпаш достатъчно силно и рязко. Аз 1я път само лееееееко леко я дръпнах и то почти всичко остана по крака ми :smt012 И после като се ядосах и почнам мн рязко, тва е начина... ТРАЙ, БАБИ, ЗА ХУБОСТ! :lol: :lol: :lol:
skapa da ti dam edin savet.neznam dali si 4ela upatvane,no tam pi6e nikoga da ne se izpolzva voda,sapun ili spirt(a ne kakto ti si napravila sas du6 gel ili sapun) za da se mahne izli6aka ot kolata maska.4etete instrukciite(te sa za tova)za drug pat da znae6 mila :wink:

Еми при мене нямаше упътване - в смисъл, че моите лентички не ги знам точно как се казват ( другият път като си купя, ще проверя). От аптеката не ми дават цяла опаковка или там, както са събрани, ами питат ме колко искам и ми дават. Така че не знам какво пише на упътването, другият път ще поискам.

А колкото да фризера и хладилника :arrow: аз не знам дали някой го прави, аз сама си го измислих :lol: , защото 1-я път като се затопли много и почна да остава по кожата ми :smt012 . Затова почнах да си ги слагам на студено и така нито остава, нито нищо. :) Така че не казвам, че варианта ми е правилен, просто това е моя начин... :roll:
mi drugiq pat si kupi cqla opakovka(tam ima upatvane.6te se orientira6 po dobre po nego :wink:

07-10-2006, 20:00
a q kajete kak se proiznasqq tezi lenti4ki taky 4e ko da i kaja na aptekarkata i kolko sa vutre i kakva e cenata pls

07-10-2006, 20:03
За Ипилиране никъде няма да намериш :lol:

beb4o_bu
07-10-2006, 22:37
Произнасят се ТАКИ. Аз си ги купих за 0.89 лв. едната лентичка от аптеката. И на мен ми оставаше лепкаво обаче...после лепнех. Ама съм нова в занаята... :smt016

S_L_A_D_U_R_K_A
07-12-2006, 08:05
За триъгълника 1 лентичка голяма, маx. 2! Препоръчвам ти да си ги разрежеш на 2-3 части и по участъци! Аз веднъж пробвах с лентички на триъгълника 0.60 ст едната и има болка, но е търпима! А това за изстудяването на лентичките няма нищо вярно, в магазина дето си ги взех ми казаха дори , че трябва с ръце да ги търкам да се затоплят!!! :-k

Lorein
07-18-2006, 13:43
:? И моите се оказаха TAKY... Чак сега погледнах... #-o Е, добре, защо щом трябва да са топли, на мен ми остава по кожата, а все пак дърпам рязко :?: :-s