PDA

View Full Version : gadjeto mi...



momi4eto_M_!_S_T
07-07-2006, 18:41
zna4i hodih me na more s s edno mom4e(na lager s grupa) tragnah me i se vurnanah me v sf toi zaminava6e sa6tia den za pari6
taka sled nqkolko dni edin fr mi vika 4e bil kazal 4e hodel s men samo za da me naebe i da me zareje....taka stana mi gadno nali...
dnes se vurna nali az go pitah dali e vqrno toi mi kaza 4e e bilo v na4aloto no neznam dali e taka....ne 4 emu nqmam doverie no ...nez dali da sum 100% sigorno :-#

ebati 6ita...

priti_kiti
07-07-2006, 18:43
ъъъ... чакай чакай не разбрах само,ти като си го питала дали е истина той кво ти е казал???

Nadelina
07-07-2006, 18:44
Naebal li te e ? Ako te e e naebal i prodaljava da e s tebe znachi ima i neshto poveche ot jelanieto da te bodne... A ako pak ne te e naebal oshte pak e s teb.. koeto e oshte po hubavo :)

momi4eto_M_!_S_T
07-07-2006, 18:45
emi dnes kato se vidqhgme inqkade sled 1 4as go popitah"vqrno li 4e hodi6 s men samo za da me naebe6 i da me zareje6"
a toi mi raspravq"ne e vqrno tova be6 v na4aloto sega ne e taka"


no se pak neznam kvo si misli principno isi vikam 6to da ne me izlaje ...

momi4eto_M_!_S_T
07-07-2006, 18:46
Naebal li te e ? Ako te e e naebal i prodaljava da e s tebe znachi ima i neshto poveche ot jelanieto da te bodne... A ako pak ne te e naebal oshte pak e s teb.. koeto e oshte po hubavo :)


mi ne ne mee i nqma da me ebe !!

LuCkY_YoU
07-07-2006, 18:46
ne mu se doverqvai osobeno :?
po-dobre nameri na4in da proveri6 dali tova e taka ili ne, za6toto est 4e toi nqma da si priznae dori i da e taka.

priti_kiti
07-07-2006, 18:49
emi dnes kato se vidqhgme inqkade sled 1 4as go popitah"vqrno li 4e hodi6 s men samo za da me naebe6 i da me zareje6"
a toi mi raspravq"ne e vqrno tova be6 v na4aloto sega ne e taka"


no se pak neznam kvo si misli principno isi vikam 6to da ne me izlaje ... пфф.. ако бях на твое място,дори факта,че си го е помислил даже (само да ме наебе и айде) ще е достатъчна причина да му кажа чупката!

LP_girl_14
07-07-2006, 18:51
Абе имай си едно на ум!Не може да се предоверяваш на човек,който е тръгнал с теб,само за да те изч**а и да те зареже.Със времето ще си проличи дали наистина има чувства към теб,или е с теб поради съвсем други причини.Убедена съм че животът ще ви подложи на много ситуация,в който ще се "тестват" чувствата му към теб.Така че...наблюдавай поведението му и се пази :wink: