PDA

View Full Version : dali me obi4a?



terry
07-07-2006, 18:49
Situaciqta e slednata:ot dosta vreme sum s edno mom4e i si4ko v na4aloto vurve6e perfektno.Nito sporove nito pripirni,normalni za edna vruzka.No v poslednite 3-4 dena stava ne6to is mene i snego!Vsi4ko zapo4va v ponedelnik:pravih kupon4e i toi neznam dali se napi ili ne6to drugo,no zapo4na da govori edni dosta gadni za mene ne6ta.Kaza 4e imal silni 4uvstva,no ne bili istinska obi4,4e ne mojal da obi4a pove4e.V glavata mu bilo samo pari,kak da se sbie s nqkogo,i kak da s enapie.I az suotvetno mi stava mnogo gadno ipo4vam da reva i go pitam za6to togava e s mene, a toi mi 6toto ne bil bezrazli4en.A az ne spiram da reva!!!Otivam v drugata staq kudeto e nai-dobrat mi priqtelka(suni)i negoviq nai -dobur priqtel (ivo),no revq6ta i te po4vat da me uspokoqvat.Sled polovin 4as az vlizam v su6tata staq kudeto e i toi i me pita "za6to reve6?".i az ne mu obru6tam vnimanie nikakvo.Na sledva6tiqt den :vtornik-toi mi se obajda da se vidime i da opravi ne6tata:a az mu kazah 4e ne moga.I naistina ne mojeh za6toto edna fr ot amerika be6e do6la i ne q bqh vijdala ot 11 godinii 4e ve4erta 6te sum s neq.No ne toi si vuobrazi 4e 6te sum s biv6iq si.i otiva na NDK ,uveri se 4e ne sum v biv6iq no pak mi se rasurdva.Toq put za6toto sum go bila izlugala.Za kakvo i az neznam,no pak kusa s mene.i sled vreme pak se sdobrqva.V srqda oba4e vliza toi v skypeto mi i zapo4va da se buzika s edin priqtel ot klasa mi,i onzi kato razbra 4e ne pi6a az a toi se qdosa.Po4naha da se psuvat i da se zapla6vat.I estveno pak az vinovna,bila sum govorila gadoriiki za nego pred onq. :cry: i pak kusa s mene.3ti put za 3 dena!!!!!!!!!!!!i sledovatelno az se qdosvam i zapo4vam da mu vikam 4e mi pisna az se da sum vinovna za si4ko!Ne pak az vinovnata!Ivo i Suni pak govoriha s nego i te mu obqsnavaha si4ko po otdelno.Ne-ta-ne!sled vreme (blizo 2 4asa)toi pak-produljavame!
Pi6a vi si4ko tova za da vi pomilq za suvet!Pisna mi se da kusa s mene i da se sdobrqva!Mnogo me naranqva cqlata tazi situaciq i iskam suvet ot vas.Ako mi kazvate da skusam s nego i da go zabravq-neznam dali 6te moga...........pls :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: daite suvet




p.s Blagodarq 4e pro4etohte temata,moje da ne e za tuka moje da e nenujna no imam nujda ot pomo6t

priti_kiti
07-07-2006, 18:57
Ako mi kazvate da skusam s nego i da go zabravq-neznam dali 6te moga...........pls :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: daite suvet
еми сори ама точно тва ше ти кажа... тоя не заслужава и уважение най-малкото! боже мене ако ме скъсат 3 пъти за 3 дена и да си се връща когато му скимне.. е неа да стане то тва си е унижение напрао.. нз въобще как търпиш подобно държание... :|

ninsy
07-07-2006, 19:10
Ako mi kazvate da skusam s nego i da go zabravq-neznam dali 6te moga...........pls :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: daite suvet
еми сори ама точно тва ше ти кажа... тоя не заслужава и уважение най-малкото! боже мене ако ме скъсат 3 пъти за 3 дена и да си се връща когато му скимне.. е неа да стане то тва си е унижение напрао.. нз въобще как търпиш подобно държание... :|
напълно съм сагласна и ти търпиш ? я му бий шута!

Donidarko
07-07-2006, 19:20
Twa si go pisala kat4eli ne staa wapros za tebe 8-[ nekwo cifra stranno mi se wijda O:) mi moia sawet e kao gledam na nego mnoo mnoo ne mu dreme ako iska6 da stane ne6to i na tebe ne trqq da ti dreme mnoo mnoo ina4e nqma da stane, shte go nalazi6 i she se oseti mom4eto 4e ne mu e kef s teb mi imam samo edno ne6to koeto moga da kaja ti samo si go rastalkuwai ""Ако обичаш някого, пусни го на свобода. Ако той се върне, е завинаги твой. Ако не се върне, значи никога не е бил.""
Nqmam kakwo powe4e da dobawq moje mnenieto mi da ne e mn trezwo i obektiwno sprqmo situaciqta ,no neiskam komenteri !

07-07-2006, 19:27
Zashto se chudish kakvo izpitva choveka? Toi ti e kazal. Ne si mu bezrazlichna, no nqma vse oshte istinska obich mejdu vas. Samiqt fakt, che se syrdi za takiva drebni neshta i revnuva i te "kysa" taka, e qsen za tova. Toi ne e naqsno sys sebe si v momenta. Pomogni mu da razbere. Hvani go, kogato ste zaedno kato dagjeta(nai-nakraq) i mu obqsni kak se chuvstvash sprqmo nego i dyrjanieto mu. Poiskai mu qsen otgovor i si daite shans. Ako i togava, kogato ste seriozni, pak ima takiva "pristypi", sama znaesh kakvo shte znachi tova... :arrow: nqma smisyl. Uspeh.

terry
07-07-2006, 19:44
Donidarko tova se otnasq za mene.A i sno6ti govorih s nego i toi mi kaza 4e az sum go oburkvala,4e mnogo durjal na mene,no bil oburkan i neznael kakvo 4uvstva!no taka oburkva i mene! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

koalka
07-07-2006, 19:55
Ами ще ти кажа мойто честно мнение-не те обича.Той не ти вярва.Може и да е ревносто,но това е друго да не вярваш на човека,когото обичаш.Любовта се гради върху доверие,а той го няма.Много тъпо е постъпил,че не се е заинтересувал как си след като ти е казал такива неща.Трябвало е да ти се обади поне.Най-добре говори с него естествено,но моето мнение е,че не си заслужава.

{sweet4e}
07-07-2006, 20:04
За да е стеб значи има някакви по-силни чувства и ако не изпитва любов-значи вярва,че тя ще дойде по-късно...по принцип става така-започваш да оценяваш колко много значи един човек за теб,когато си го опознал добре.А иначе може да седнеш сериозно (и да е в трезво състояние)и да си поговориш с този човек
УСПЕХ!!! :-)