PDA

View Full Version : И аз да си излея мъката (и да искам съветче)



sweefty
07-07-2006, 19:39
Като чета темите тук и ми става много тъпо и искам и аз да си споделя проблема, та ако не друго поне да ми олекне, че бая ми е натежало :-k Надявам се да не е мн тъпо и да не копирам някой [-o< Та по същество: Преди около половин година се запознах с едно момче, защото още тогава бях много много влюбена в него...Запознахме се...първо си бяхме за здравей-здрасти само, после почнахме да си говориме малко повече, разменихме си телефоните, излизахме няколко пъти заедно, и точно в това е проблема - на всеки мой опит за близост когато сме навън заедно, той ми се дърпа, а по телефона си говориме всяка вечер с часове... преди около месец му признах чувствата си, но не на 4 очи, а с писмо на e-mail-а му (което беше грешка, но ми беше по - лесно) След това очаквах да ми се дърпа повече, но грешах, даже излизахме пак заедно и гушкаше ме, държеше с мен миличко, но отново не ми позволи да го целуна :( Говорихме си, или поне опитахме, защото той винаги ги отклонява тези теми, и ми каза, че държи много на мене ( всъщност не ми го казва за първи път), приятно му е с мене, но отдавна бил спрял да се впряга във всяка предложена му връзка, а дори не искаше да ме пусне да си тръгна когато трябваше да се разделиме.Много съм влюбена, обаче си нямам никаква идея ка да постъпя, защото си личи, че наистина много държи на мен, но май ме приема просто като много добра приятелка или...и аз не знам какво... :smt055 :smt055 :smt055 :smt055 :smt055 :smt055

koalka
07-07-2006, 19:48
Ами точно,защото не знаеш най-добре питай него,а не стой в неведение.Кажи му,че искаш да ти обясни държанието си.

{sweet4e}
07-07-2006, 19:53
Дай му малко време и не преставай да му показваш чувствата си-определено има някакъв интерес към теб

sweefty
07-07-2006, 20:04
ами всъщност питала съм го и той винаги отклонява темата:( А мисля и че достатъчно му се разкривам дори съм си казвала какви намерения имам и точно тогава ми каза, че вече не се впуска във всяка предложена му връзка.......
:-k :-k :-k :-k

Mystery
07-07-2006, 20:13
Ако вичи си го питала защо се държи така и нищо не ти е отговорил, предполагам, че държи на теб, но само като много добра приятелка. Все пак не се отчайвай! Продължавайте да излизате и постепенно ще разбереш какви точно са чувствата му. Може и той да те харесва, но да е по-срамежлив или да се притеснява.

Krem4eto
07-09-2006, 16:04
ами всъщност питала съм го и той винаги отклонява темата:( А мисля и че достатъчно му се разкривам дори съм си казвала какви намерения имам и точно тогава ми каза, че вече не се впуска във всяка предложена му връзка.......
:-k :-k :-k :-k

Ами кажи му,че щом държи на тебе значи не си всяка срещната или там всяка предложена му връзка!Ако не успееш да го целунеш до няколко срещи влизаш в списъка с приятелите и тогава няма смисъл да си губиш времето с него!Успех!

iiirish
07-09-2006, 16:09
ако говориш с него не мисля, че трябва да го питаш по заобиколния начин какво изпитва, ами направо му задай въпроса "Искаш ли да сме заедно като нещо повече от приятели или не?" и с това да свършат мъките ти, защото така понякога просто можеш да се съсипеш като все се питаш едно и също и се въртиш около едни и същи въпроси

cskamoni4ka
07-09-2006, 17:13
Попитай го какво изпитва към теб.

Malko_kote
07-09-2006, 20:11
Spored men mn te haresva, mojebi ima i 4uvstva kum teb, no v momenta qvno ne e predrazpolojen kum obvurzvane.Iz4akai malko, toi 6te se vlubi i togava 6te ti padne :)