PDA

View Full Version : Moderated:Напишете абсолютно всичко за първия път...



toti
07-07-2006, 20:42
ae plssss ako nekoi ne go marzi da napi6e vsi4ko ama vsi4ko koeto mu se slu4ilo kogato go e napravil za 1-vi pat plssssssss pls pls pls ae i s podrobnosti pls


Moderated by miloto
т.7 от Правилника :!:

JaYnE
07-07-2006, 20:50
be6e mn romanti4no! me4ta za vsqko momi4e, razbira se. na plaja, sve6ti, 6ampansko, malko kruv... ne be ebavka :)
mi bole6e, ne be6e mn hubavo, no pone share-vah momenta s 4oveka koito iskah :)

07-13-2006, 09:02
mi i men me bole6e malko,no puk perfektno izjivqwane s momi4eto koeto obi4am :oops:

PLAMENKO
07-13-2006, 09:07
mi i men me bole6e malko,no puk perfektno izjivqwane s momi4eto koeto obi4am :oops:


:roll: :?: ](*,)

nimfata
07-13-2006, 09:20
mi i men me bole6e malko,no puk perfektno izjivqwane s momi4eto koeto obi4am :oops:


:roll: :?: ](*,)

Може момиче да е отваряло момиче .... #-o #-o :smt005

А по темата ... Нещата започват бавно и плавно, влага се колко се може повече страст и два пъти повече нежност.Самите действия на момчето над момичето са важни за да може тя да пренебрегне страха си.
Леко събличане от горе на долу с целувки по тялото ... стимулиране на клитора ... френска любов ... леко единия пръст и въпрос "боли ли те?" за да знаеш дали да намалиш или можеш да поускориш темпото ... после втория и пак въпроса дали боли... после трятия и така...

07-13-2006, 09:29
mi i men me bole6e malko,no puk perfektno izjivqwane s momi4eto koeto obi4am :oops:


:roll: :?: ](*,)

Може момиче да е отваряло момиче .... #-o #-o :smt005

А по темата ... Нещата започват бавно и плавно, влага се колко се може повече страст и два пъти повече нежност.Самите действия на момчето над момичето са важни за да може тя да пренебрегне страха си.
Леко събличане от горе на долу с целувки по тялото ... стимулиране на клитора ... френска любов ... леко единия пръст и въпрос "боли ли те?" за да знаеш дали да намалиш или можеш да поускориш темпото ... после втория и пак въпроса дали боли... после трятия и така...

и така...... докато влезнат двете раце :mrgreen: :smt005

nimfata
07-13-2006, 09:33
Не е нужно всички да минаваме по твоя път, нали ?
Мерси за споделения опит с ръцете все пак :smt005

07-13-2006, 10:41
mi az smqtam 4e pri vseki 4ovek si e razli4no...v smisyl zavisi ot tova kakyv harakter si.. :-({|=

yo-ma-nigga
07-13-2006, 15:36
OOO BESHE STRAHOTNO!!!!!!!!!sled 2 dni ma zarqza!!!choveka koito mi sa kalneshe v lubov ot sumati vreme!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

naia
07-13-2006, 15:39
Ми бяхме със приятелят ми във тях и се опитахме да го направим бях се отпуснала и бях затворила очи със надеждата да свърши по бързо,но той се беше претеснил повече от мен и не стана,а сега нямам желание да опитам за да не се провали пак ххххххххх
Случват се и такива неща....тъй че и за тва да сте готови. :::

07-14-2006, 13:44
OOO BESHE STRAHOTNO!!!!!!!!!sled 2 dni ma zarqza!!!choveka koito mi sa kalneshe v lubov ot sumati vreme!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


ц ц ц ц... тоя е бил баси уруда.. :( :( :(

:D
07-14-2006, 16:57
Аз пък не мога да се оплача :-D - свърших 2 пъти!!! А в близките дни се чувствах перфектно.

iiirish
07-14-2006, 22:00
мина много по-добре отколкото си го бях представяла

wANt`u
07-15-2006, 12:48
mi az oshte ne sym go praila ama sichkite mi priqtelki i poznati kazvat che ne im e haresalo pyrviq pyt... posle stava vse po-hubavo i po-hubavo taka che trq da go ima pyrviq pyt za da doide hubavoto :D

I`LoVe`My`BiTcH
07-17-2006, 16:35
mi i men me bole6e malko,no puk perfektno izjivqwane s momi4eto koeto obi4am :oops:


:roll: :?: ](*,)

Може момиче да е отваряло момиче .... #-o #-o :smt005

А по темата ... Нещата започват бавно и плавно, влага се колко се може повече страст и два пъти повече нежност.Самите действия на момчето над момичето са важни за да може тя да пренебрегне страха си.
Леко събличане от горе на долу с целувки по тялото ... стимулиране на клитора ... френска любов ... леко единия пръст и въпрос "боли ли те?" за да знаеш дали да намалиш или можеш да поускориш темпото ... после втория и пак въпроса дали боли... после трятия и така...

и така...... докато влезнат двете раце :mrgreen: :smt005
И краката :mrgreen: :mrgreen:

Iliqn4eto
07-17-2006, 16:42
Оо за 1ят път много уж се подготвяхме и избирахме кога няма да има никой у нас или у тях ,и на 2 пъти си правехме романтични вечери-свещи,вино ,ядки ,плодове,сметана ,за да е уж по гот ,но тези два пъти всичко се провали и накрая ни писна така напразно се подготвяме и извенъж ненадейно у нас нямаше никои и без планове го направихме -бях доста уплашена,ала и той -но мина зле ,в смисъл мислех си че ще е гадно ,но не чак толкоз-ала първите пъти си бе кофти-ала сега си е кефскоо ..явно тогава си е трябвало повече кураж ,и без страх напреде ;) иначе ласките си ги имаше и самата игра-или явно не е било достатъчно-знам ли .. :shock:

krisi_sl
07-25-2006, 20:04
Ми бяхме със приятелят ми във тях и се опитахме да го направим бях се отпуснала и бях затворила очи със надеждата да свърши по бързо,но той се беше претеснил повече от мен и не стана,а сега нямам желание да опитам за да не се провали пак ххххххххх
Случват се и такива неща....тъй че и за тва да сте готови. :::

мн кофти така :(