PDA

View Full Version : igrae li si s men



ot4aqna
07-07-2006, 22:10
zdr na vs imam edin problem na4i bqh se hvanala s edno mom4e s koeto bqhme zaedno 3 sed i se razdelihme taka i ne razbrah za6to.No ima i drug problem ot kakto se razdelihme bqh s nego mnoo pati kogato toi poiska-taka igrae li si s men ili prosto me haresva vse o6te.No prez ve4erta sme zaedno a kakto se vidim ni6tu.......edna priqtelka go e pitala za men a toi kazal 4e ne me haresva no ne e siguren nz kvo da pravq molq vi daite mi savet

priti_kiti
07-07-2006, 22:14
оф еми аз не бих му позволила.. щото да,играе си с теб! то си личи от километри.. а и след като не те харесва кво праи с тебе? "праи си кефа".. е щом тебе те утройва окей...

sesdtr
07-07-2006, 22:17
vij mili4ka spored men si igrae s teb a moje i da te obi4a ama...............ne mu pozvolqvai taka das e darji s teb ako te haresva6e 6te6e da doide da si pogoviriteeeee no moje da ima no malki 4uvstva kam teb nz ai uspeh

LP_girl_14
07-07-2006, 22:17
Не само че си играе-използва тежестоко!Знае че имаш чувства към него и се сеща за теб смао когато му се прииска да си поиграе на чувства.Ако наистина тее харесвал,обичал и т.н.нямаше да склъса с теб.Този го разкарай и не му позволявай да те третира като марионетка.Освен тва е казал и на приятелката ти че не изпитва нищо към теб.Какво повече искаш?Мацко,той не е единствения на тази земя,така че съм убедена че скоро ще срещнеш някой който наистина те обича,а не използваш който се сеща за теб само през самотните си вечери :!:

pebz
07-07-2006, 22:21
аз подкрепям тезата на прити_кити или както е там (не са сарди) .. просто си играй с теб .. кажи му че не е познал и си живей живота .. чал :)

IvicHkA
07-07-2006, 22:23
от опит ти казвам бягай далече аман от използвачи, не е трудно сама да се сетиш какво става все пак нямаше да късате ако беше сериозно! всеки ще ти го каже дано си вземеш поука, такива са си момчетата само че много от тях не вярват че може да им се случи да си поиграят с някой и ако наистина стане са безпощадни. спри навреме и прякор "курва" ще ти се лепне. или е с тебе сериозно или НЯМАТЕ ОТНОШЕНИЯ
в краен случай се виждайте като познати нищо друго

iiirish
07-07-2006, 22:40
не само, че те използва, но дори ти се подиграва! зарежи тая работа и си потърси другаде момче. и дай боже да не попадаш отново на такъв тъпанар

Pussycatbitch
07-07-2006, 22:58
em az ako bqh na tvoe mqsto nqma6e da my davam da pravi kvoto si iska...6ot spored men toi samo si igrae s teb i kat iska ne6to a ne go namira pri dryga idva pri teb....ne my se davai se edno si my rezerva

teenkopele
07-07-2006, 23:33
Да, играе си с теб. :wink:

6emet4e
07-08-2006, 00:03
ами...да,моето мнение е че си изгае с теб! :?

koalka
07-08-2006, 07:15
Не се занимавай с него.Нали не те харесва.Според мен си играе с теб.

Spider_Web
07-08-2006, 07:31
spored men si igrae s teb

IvI4k0
07-08-2006, 11:08
за 3седмици да се обичате ух до каде е стигнал светьт, неразбирам защо сички момичета приемат че като трьгнат с някое момче то трябва да ги обича за него е било просто флиртче 8)

RudeBunny
07-08-2006, 14:47
жестоко си играе с теб ... не позволявай така да си играе с теб ..

alkobalko
07-08-2006, 15:12
Не само че си играе-използва тежестоко!Знае че имаш чувства към него и се сеща за теб смао когато му се прииска да си поиграе на чувства.Ако наистина тее харесвал,обичал и т.н.нямаше да склъса с теб.Този го разкарай и не му позволявай да те третира като марионетка.Освен тва е казал и на приятелката ти че не изпитва нищо към теб.Какво повече искаш?Мацко,той не е единствения на тази земя,така че съм убедена че скоро ще срещнеш някой който наистина те обича,а не използваш който се сеща за теб само през самотните си вечери :!:

Suglasna sum! Nqma smisul da si s chovek, koito te izpolzva. Ti ne si kukla, koqto nqma chuvstva. Toi ne e edinstveniq i ako poiskash mojesh da go zamenish s chovek, koito naistina durji na teb, a ne te izpolzva.

sensa
07-08-2006, 15:42
Za kakvo ti e da se zanimava6 s takav? po dobre prestani da se unijava6. 6tom toi ne otgovarq na tvoite 4uvstva , po dobre si potarsi 6tastieto drugade. nedei da mu ti4a6 po gaza!!!!! sega moje da ti e trudno, no skoro 6te razbere6 4e taka e trqbvalo. ne pozvolqvai da se unijava6 zaradi mom4e, na koeto qvno ne mu puka za teb

XXX_f
07-08-2006, 15:47
Ami spored men , toi si te haresva , no ne iska da e obvurzan , ne iska postoqnno da e s nqkoi prosto iska sex, ako na tebe ti e dobre taka , davai produljavai , ako ne porosto my kaji ili 6te sme zaedno , ili nqma pove4e sex

Ice
07-08-2006, 17:08
Zabravi go...Toi ne te zaslyjava...Kolkoto i da go haresvash edva li iskash da si igrae nqkoi taka s teb .. Vse pak ne e edinstveniqt nali 8)

Gugito
07-08-2006, 17:21
Opredeleno si igrae s teb!!! :shock: Ne mu pozvolqvai! [-X :!: [-X

Wander_girl
07-08-2006, 17:27
Мила,ако той те харесваше щяхте още да сте заедно.Не мислиш ли?
Моето мнение е,че си играе с теб и то по най-долният начин!Използва те!Не му позволявай! =; Все пак и ти си имаш достойнство,нали?

07-08-2006, 18:07
NO TOI E KAZAL NA EDNA NEGOVA PRIQTELKA(I MOQ)4E ME HARESVA NO NE E SIGUREN A PO DARJANIETO MU LI4I 4E PONE MALKO ME HARESVA ](*,)

Gugito
07-08-2006, 18:25
Veroqtno te haresva "pone malko", 6tom pravi sex s teb, no kato cqlo ot tova koeto kazva6 ostvam s vpe4atlenie, 4e se otnasq adski zle kam teb! Ti si mu ei taka za prez no6tta kato nqma kvo dr da se pravi! :? Ne me razbirai pogre6no, ne iskam da te zasegna, no naistina smqtam 4e si igrae s teb! Gadno e ama po dobre go osaznai na vreme! Ti si znae6 nai dobre de! Uspeh!

Malko_kote
07-08-2006, 20:39
Mi macka ako haresva6 tova mo,m4e pogovori s nego, a ako ne prosto go zareji.Toi se durji mn stranno.

Krem4eto
07-09-2006, 17:06
оф еми аз не бих му позволила.. щото да,играе си с теб! то си личи от километри.. а и след като не те харесва кво праи с тебе? "праи си кефа".. е щом тебе те утройва окей...

cskamoni4ka
07-09-2006, 17:07
хаха .. много ясно че си играе с теб!