PDA

View Full Version : с Какви бански ще сте това лято ?



sLaDuLaNkaTa
07-07-2006, 23:43
още не мога да си харесам бански за това лято затова реших да ви попитам и вас с какав бански ще сте това лято... сега са модерни тези които са с триъгълна чашка и се вразват около врата ,а долнището е изрязано или тип боксерки .. вие какво ще кажете ? какъв е вашият бански ? :)

moonbeam
07-08-2006, 07:17
az skoro si kupih banski i sa s triugulna 4a6ka i dosta plitki bokserki,a za cveta:6areni i to dosta s iskrq6ti cvetove i kato hvane6 qko ten4e izglejda gotino

kudravoto
07-08-2006, 08:12
mi minalata godina si vzeh edin mnogo qk na triumph edin rozovi4ak na palmi4ki s meki 4a6ki i plitki bikini

kudravoto
07-08-2006, 08:13
i gorni6teto e s triugulna 4a6ka koeto se vruzva okolo vrata

FlowerinesS
07-08-2006, 08:56
С хубави :-D
Ами аз имам едни на Panos Emporio и един на Mango..
И двата много си ги харесвам.Първият е светлосин с малко тъмносиньо ,с много безцветни маниста и с едни тъмносини печати :D триъгълничета и много изрязано долнище,отстрани почти е само една лентичка O:)
Вторият е с боксерки и потниче,много цветен -искрящо розово,оранжево,светлосинь о,но цветни са само надписите,а иначе те са на бял фон .
Ама смятам да си купя трети,само да си харесам ,че не съм излизала по магазините от 1 седмица.. :-D

Nadelina
07-08-2006, 10:13
Az sigurno shte sym si sas tezi ot minalata godina... Makar che iskam nof da si kupq.. Shtoto minalata godina iskah da e s chashki shtoto imam malki cici (uj da izglejdat po golemi) a pyk sega ne mi puka i iskam da e samo s parcalki otgore.. gore dolu da mi prikrivat prelestite.. :)

miloto_girl_4e
07-08-2006, 11:33
тази година съм много доволна от банският, който си купих :wink:
черен и с бели букви пише нещо по него.. т.е черно-бял се води..
аммм ... плитки боксерки и горнището триъгълничета, които се връзват около врата, трябва се снимам да ви го покажа :mrgreen:

i'm so excited!
07-08-2006, 11:52
със същия, с който бях и миналата година ... триъгълничела и плитки бикини... един такъв дънковосин и с малки нарисувани цветенца в него в ярки цветове ..
абе много грозно звучи, но е адски хубав. и горнището не е само някъф такъв слузест плат, през който да ми прозират зърната .. а е някъв по-дебел... абе много е готин

Qgodka_
07-08-2006, 12:09
Моя е черен с триъгълничета, на които има бродирани розички (много шик изглежда) и на долнището имам една такава. С ужасно ниска талия са и много си ги харесвам :)

Пчелата Лайнарка
07-08-2006, 12:52
Кафяв отзад, червено-жълт отпред. :smt018

priti_kiti
07-08-2006, 13:21
еми въпреки че не му се кефя толкова вече може би ще съм с този от миналата година...
червени прашки с ниска талия и горното триъчълничета,също червени, на някви палмички.. връзва се през врата

Slipped Away
07-08-2006, 13:34
Наскоро си купих един нов с триъгълна чашка-връзва се около врата и отзад като сутиен с плитки бикини,с ярки цветчета,с много различни цветове-много е сладурски!

ani7ka
07-08-2006, 14:52
ami az 6te buda s banskiq mi ot minalata godina.toi e s triugulni 4a6ki,vruzva se prez vrata s plitki bikini-mnogo izrqzani s vruzki otstrani.a desena mu e rae v bqlo i razli4ni nuansi na sinio i zeleno.mnogo si me kefi.

Malko_kote
07-08-2006, 23:39
Moq banski e pra6ka.Tq e triugulna ne mn razgolena ne mn pribrana a gorni6teto se zavruzva prez vruta i ne e s 4a6ka.

*PaPi*
07-09-2006, 07:03
http://www.prestigebg.com/photos/19321.jpg
мопят е такъв само че е друга шарка.на едни цветя е и по чашките има маниста.аз много си го харесвам

IKisseDAGirL
07-09-2006, 15:31
моя бански мн си го харесвам:} оранжев е с някви златни и сребърни морски звезди, горнището е на триъгълници и се вързва зад врата, а долнището е по-изрязани бикини, дето имат някви висулки със сини топчета от страни :D

xOtkiSsSs
07-09-2006, 17:37
Ми аз мн се кефя на тоя бански дето си го купих тая година светло син е с жълти надписи жързва се отзад зад врата, обаче не е с триъгълни чашки, а долнището са бикини с ниска талия и с жълти връзки отстрани. Сега като го описвам звучи някво адски тъпо, ама аз мн му се кефя, а пък др ми е като този на мацката от аватара :-) \:D/

ni6to_ob6to
07-09-2006, 17:46
аз май тая година ще съм си с тея от миналата година .. ама аз тях мн си ги харесвам, единия е червен с оранжеви и жълти фигурки .. триъгълничета и мн плитки бикини, а другия е мн шарен .. всякакви цветове има по него :D

elize
07-11-2006, 15:59
Банският, който си купих тази година е светлосин на тъмносини цветя(малко тъпо звучи като го описвам така, ама иначе е сладурски). Горнището не е "триъгълници"( всъщност миналогодишния ми е такъв), а долнището е боксерки. Доста бързо си го харесах, и как няма като обожавам синьо :D

Jessika_MG
07-11-2006, 19:29
taz godina bez banski , nqma da se hodi na plaj

marche
07-11-2006, 21:29
az taq godina si vzeh edin mn sladyk banski,s sinio i rozovo i na dupeto pi6e diva :D

PLAMENKO
07-11-2006, 21:43
Имам едни за сърф.. O`neill и едни Quicksilverki...... :D

LuCkY_YoU
07-12-2006, 13:33
http://www.prestigebg.com/photos/19321.jpg
мопят е такъв само че е друга шарка.на едни цветя е и по чашките има маниста.аз много си го харесвам
tozi e unikalen. otkude si go vze? az mn iskah da si vzema nqkuv 4eren banski ama ne si namerih nikuv hubav :( vie va6ite otkude gi kupihte?

TSecret
07-12-2006, 13:54
az trazi odina si vzeh dva 4erni-edin s potnik i bokserki i edin s 4erni triagalnici na koito ima tigrovo v 4erno i sivo a bikinite sa plitki iizrqzani v tigrovo samo!ina4e ot min god imamdva mnogo qki-ediniq e v sinio i rozovo a drugiq v zeleno s kamyni!

marche
07-12-2006, 14:20
http://www.prestigebg.com/photos/19321.jpg
мопят е такъв само че е друга шарка.на едни цветя е и по чашките има маниста.аз много си го харесвам
tozi e unikalen. otkude si go vze? az mn iskah da si vzema nqkuv 4eren banski ama ne si namerih nikuv hubav :( vie va6ite otkude gi kupihte?
toq naistina e mn qk :smt007 .otkyde si go kupi.

Swinkenhoffer
07-12-2006, 15:25
аз пък още не съм си харесала... копнея за долнище боксерки и горе некви вързанки тъпи. черен или червен... лилав, кариран - квото падне.

guAMaHT
07-12-2006, 22:07
az predi 1 mesec nqkyde si kupih edin bql s triygylni4eta i monokini.

did1ls
07-14-2006, 15:20
Ами моя е е полувинки и е на маргаритки

light_purple
07-14-2006, 20:20
Bial s 4erveni 4ere6ki.Bikinite sa ot teia po izriazanite.

07-14-2006, 21:26
bql na cvetq, meki 4a6ki, plitko dolni6te s vryzki

CaRaMeL4eTo
07-16-2006, 11:41
emi az moq predi 2 sedmici si go zeh i mn me radva :) toi e oranjev s triugulni 4ashki vruzva se na vratleto i na grub4eto i e s 4erno po kraq na ednoto triugulni4e ima 1 mn sladko lilavko cvete s lice a dolnoto e prashki po kraq sa kudravi i odzad ima 3-4 malki sur4ica i LOVE... SEX... i edin ! to4no v sredata :) :wink:

missito_
07-16-2006, 12:28
Ами и аз тази година си взех нов:значи той е шарен,обаче преобладава синьото,мн е сладурски;горнището е триъгълни меки чашки и се връзва зад връта и на гърба,а бикините за с мн ниска талия и се връзват от двете страни.

SuN4o_F
07-20-2006, 11:29
http://overload-bg.org/flex/sun4o/P6200047.JPG mi eto tova e moq banski men mn si me kefi :)

piFka_LP
07-20-2006, 11:34
плитки бикини :) и горнищетое с триъгълничета,
които се връзват около врата
тази година си го купих и съм много доволна : ))
бял е съъс някакви манички шарени цветчета :P

Лили
07-20-2006, 11:56
Взех си го тази година. Много нежно лилаво ( което много ми ходи на очото 8-[ ) Доста плитки бикини и горнище с твърди чашки. Целия е обсипан с малки розови цветчета. Много му се радвам. :-D

Kam4eto
07-20-2006, 15:50
единия, който ми е от миналата година, но още много си го харесвам е розов с бели надписчета, а този, който скоро си го купих е светло синичък и много добре седи. И двата са с триъгълничета и изрязани бикини с връзчици встрани :D

_Jessy_
07-21-2006, 01:14
Eто това е моя бански :mrgreen: Моля, не обръщайте внимание на изродчето дет го носи/аз/. Ама банския е уникален, адски е нагъл такъв чисто беличък, ефекта е безотказен! :mrgreen:

http://ivilina.hit.bg/Elenite%202005%201.2.JPG

[B]a[N]D[i]T[k]a
07-21-2006, 08:06
hah az moq si go kupih v4era plitki bikini i e na triugulni4eta vruzva se otzad i okolo vrata 4erven nqkakuv e (ne izkrqshto) s 4erni krug4eta... ne go opisah mn`kakto trqbva no az mn`si go haresvam :D (ni6to 4e e malko razgolen....................)

™bLaCk`RoSe™
07-21-2006, 10:22
http://www.prestigebg.com/photos/19321.jpg
мопят е такъв само че е друга шарка.на едни цветя е и по чашките има маниста.аз много си го харесвам

И аз искам нещо такова за бански,ама до момента не съм видяла-не че съм обикаляла много де,ама кажете все пак къде има такива и горе долу каква цена са.Иначе имам един от миналата година,ама искам нов :-D

xOtkiSsSs
07-21-2006, 10:59
http://www.prestigebg.com/photos/19321.jpg
мопят е такъв само че е друга шарка.на едни цветя е и по чашките има маниста.аз много си го харесвам

И аз искам нещо такова за бански,ама до момента не съм видяла-не че съм обикаляла много де,ама кажете все пак къде има такива и горе долу каква цена са.Иначе имам един от миналата година,ама искам нов :-D
Хех ми мила нзн от кой град си, но поне тука тея бански са от 23 до 25-6 лв. и ги има по магазините където продават бельо, иначе наистина са мн сладурски :-)

™bLaCk`RoSe™
07-21-2006, 11:02
http://www.prestigebg.com/photos/19321.jpg
мопят е такъв само че е друга шарка.на едни цветя е и по чашките има маниста.аз много си го харесвам

И аз искам нещо такова за бански,ама до момента не съм видяла-не че съм обикаляла много де,ама кажете все пак къде има такива и горе долу каква цена са.Иначе имам един от миналата година,ама искам нов :-D
Хех ми мила нзн от кой град си, но поне тука тея бански са от 23 до 25-6 лв. и ги има по магазините където продават бельо, иначе наистина са мн сладурски :-)

От София съм и мерси много. :wink:

ProstoAz
07-21-2006, 21:12
Ами днеска си взех един розовичък - с триъгълни чашки и боксерки. Много е сладък. :D

miloto_girl_4e
07-21-2006, 22:01
http://www.prestigebg.com/photos/19321.jpg
мопят е такъв само че е друга шарка.на едни цветя е и по чашките има маниста.аз много си го харесвам


моя е абсолютно същият, както описах по-горе черен с бели букви, много добър :) но моделът е като този на картинката :)

ella
07-22-2006, 09:35
imam 4 4ifta :
1.bebe6ko rozov s triugulni 4a6ki -prez 6iqta i mnogo kamuni ob6iti po tqh i s bokserki nadolu

2.su6tiq model,no v iskrq6to zeleno

3.turkoazeno sin s triugulnici+ bikini s vruzka ot ednata strana

4.4eren s triugulnici vruzva6t se prez 6iqta s bikini dolni6te

imam i drugi banski no tezi smqtam da nosq nai-mnogo

07-22-2006, 13:31
Зелен с триъгълна чашка,минава през врата с много бродерий и паети.Долнището е много силно изрязано отстрани с връзки отпред има бродерий и паети отзад една голяма бродерия

ludo_mace
07-22-2006, 13:59
Аз тая година си взех един на "Триумф" :mrgreen: Модела май беше "Чикаго"- преди го имаше навсякъде по разни реклами 8) Такъв един черен,горнището се връзва около врата,с горе-долу изрязани бикини :wink: Много му се кефя,защото на горнището между чашките и на бикините отстрани има по една черна панделка \:D/ Най-готиното е,че е на Триумф,а го взех за 45 лева :smt016

AnnGi
07-22-2006, 13:59
на триъгалници връзва се на врата и на крътса много яки боксерки които се връзват отстрани има палми на тях с шарен фон

In4iTu_
07-22-2006, 15:36
http://www.prestigebg.com/photos/19321.jpg
мопят е такъв само че е друга шарка.на едни цветя е и по чашките има маниста.аз много си го харесвам
Моят е същия само, че е оранжев (любимия ми цвят :mrgreen: )

Krem4eto
07-22-2006, 17:18
az skoro si kupih banski i sa s triugulna 4a6ka i dosta plitki bokserki,a za cveta:6areni i to dosta s iskrq6ti cvetove i kato hvane6 qko ten4e izglejda gotino

Моите са същите,цвят - оранжев и доста цветен :)

honey_reflection
07-22-2006, 22:48
Moqt banski e rozov na palmichki !! Na 2 chasti, na triygalcheta koito se zavurzvat ot zad, i s takiva smisal kato gashti.. ne bokserki !! No na men sashto mn mi harsva s tip dolnishte bokserki ! =)

vikito_666
07-23-2006, 22:03
mi minalata godina si vzeh edin mnogo qk na triumph edin rozovi4ak na palmi4ki s meki 4a6ki i plitki bikini
i moq e nqkakuv takuv..

krisi_sl
07-25-2006, 13:25
http://www.prestigebg.com/photos/19321.jpg
мопят е такъв само че е друга шарка.на едни цветя е и по чашките има маниста.аз много си го харесвам
Моят е същия само, че е оранжев (любимия ми цвят :mrgreen: )
ми те тоя вид сега са най известни,още от мин година де....такива по-твърди триъгълници с кант отстрани и долу сн боксерки или обикновени..ама ги има навсякаде...и са мн евтини...моя бански даже гго бях гледала на една реклама а си го взех за 20лв FBI черен с розов кант...беше готин но сега го загубих :(

Boot
07-25-2006, 13:26
Абе как я постигате тая магия да си губите банските?! о.О

Poulet
07-25-2006, 19:03
Вчера си взех от Триумф син на цветя.Горнището е като сутиен,а долнището-прашка.Готиното е,че има няколко модела горнища с една и съща шарка и няколко вида долнища със същата шарка.Моят десен по принцип беше прашка с меки триъгълници или твърда чашка с бикина,но аз комбинирах прашка и твърда чашка-нали са един десен,та стана екстра! :smt007

vikito_666
07-26-2006, 16:22
mi minalata godina si vzeh edin mnogo qk na triumph edin rozovi4ak na palmi4ki s meki 4a6ki i plitki bikini
i moq e nqkakuv takuv..
samo 4e moq e oranjev s cvetenca nqkvi...

ThePainIsReaL
07-26-2006, 20:16
Ами .. изрязани бикини и триъгълници , връзващи се на врата и гърба :) А шаркате е ... Хм.. шарена - жълто , бяло , оранжево и лилаво . Бледички са цветовете . Така звучи ужасно грозно , ама иначе е хубав :mrgreen:

07-27-2006, 14:14
az 6te sam s treagalna 4a6ka i pra6ka.... rozov na cvqt... mn e sladak pone na mene mi haresva de :wink:

Suss
07-27-2006, 20:30
Ооо,аз имам множко.
Първия ми е от по изчистените - пастелно жълт, поличка и сутиен с малко бродерия на ромбчета там където са циците. Но нищо особено не е, но исках да си имам и такъв.
Втория ми е цял, син и е такъв релефен на капчици. Почти са като истински. По принцип не харесвам цели,но тоя ме грабна, пък и с него не се пека.
Третия ми е от модерните: точно като този. (http://www.prestigebg.com/photos/19321.jpg) Напълно същия. Разлики НЯМА. Вземете си го от ПРестиж Аква магазина,те го произвеждат точно този моделец.
Четвъртия ми също е "Престижен" или по точно от Престиж Аква. Те имали много готини работки бе. Цък да видиш банския ми! (http://www.prestigebg.com/photos/05022.jpg)
Петия ми представлява точно една дебела лента,голяма една трета от циците и е без всякъкъв вид презрамки. Ето ти горнище. Долнището също представлява широка лента, но с разликата,че ти си я омотаваш сам както си щеш. Загар моментален и отвсякъде.
И накрая-шестия ми-класическите сутиен и гащи но целите покрити с шарени петна (разбира се-нарочно) и с това преключва складовата наличност на моята борса :lol:

Suss
07-27-2006, 20:33
Ооо,аз имам множко.
Първия ми е от по изчистените - пастелно жълт, поличка и сутиен с малко бродерия на ромбчета там където са циците. Но нищо особено не е, но исках да си имам и такъв.
Втория ми е цял, син и е такъв релефен на капчици. Почти са като истински. По принцип не харесвам цели,но тоя ме грабна, пък и с него не се пека.
Третия ми е от модерните: точно като този. (http://www.prestigebg.com/photos/19321.jpg) Напълно същия. Разлики НЯМА. Вземете си го от ПРестиж Аква магазина,те го произвеждат точно този моделец.
Четвъртия ми също е "Престижен" или по точно от Престиж Аква. Те имали много готини работки бе. Цък да видиш банския ми! (http://www.prestigebg.com/photos/05022.jpg)
Петия ми представлява точно една дебела лента,голяма една трета от циците и е без всякъкъв вид презрамки. Ето ти горнище. Долнището също представлява широка лента, но с разликата,че ти си я омотаваш сам както си щеш. Загар моментален и отвсякъде.
И накрая-шестия ми-класическите сутиен и гащи но целите покрити с шарени петна (разбира се-нарочно) и с това преключва складовата наличност на моята борса :lol:

unfaithful
08-02-2006, 23:27
Polovinki beli sys nqkolko cvetcheta.Mnogo im se kefq!

х
08-03-2006, 06:40
http://www.prestigebg.com/photos/19321.jpg
мопят е такъв само че е друга шарка.на едни цветя е и по чашките има маниста.аз много си го харесвам
tozi e unikalen. otkude si go vze? az mn iskah da si vzema nqkuv 4eren banski ama ne si namerih nikuv hubav :( vie va6ite otkude gi kupihte?
toq naistina e mn qk :smt007 .otkyde si go kupi.

6,90 lv, v1v varna na pazara!
a po v1prosa, az po4ti ne hodq na plaj, za6toto rqdko mi ostava vreme lqtoto :smt017 . banskiq mi ot 4 godini e edin i s16t...leopardov s meki tri1g1lnici i normalni ga6ti, no po princip kato hodq, vinagi hodq nepredvideno, i kato minem po aleqta, prosto se s1bli4ame po cici i pra6ki i se mqtame...
mnogo ste mi interesni kak obr16tate vnimaniq na tiq ne6ta...banski i t.ni.. :smt005

anitka_555
08-04-2006, 11:23
az tuku 6to si vzeh bokserki plitki sa dosta rozovi na cvetq 4a6kata e normalna.poprincip si padam po bokserki

trash_kid
08-04-2006, 11:27
oufh...kupih si naskoro strahoten baski, bikini-plitki i meki triagalni 4a6ki v neonovo rozovo, bez nikakvi aplikacii ili 6arki, of tova neonovo rozovo stoi unikalno na murgava koja. vlubena sam v banskia si. iskah da si kupia na 4erepi, no v balgaria niama ](*,)

08-04-2006, 12:18
mi az mnoooo se kefq na moq 6toto e jestok cvqt-iskrq6to zeleno,triagalna 4a6ka i sas 6tampi.stra6no mnoo me kefi jestok e!privli4a mn pogledi

08-06-2006, 12:21
moq pyk e ot skiny
dolni6teto e kysi pantalonki, a gorni6teto triygylino i se zavyrzva prez vrata. na 4erveno rozovo oranjevi cvet4eta e i mn me radva. osobeno pantalonkite

08-06-2006, 12:30
eto go

http://redballoon.hit.bg/banskiii.jpg

I_love_dead_people
08-06-2006, 13:05
То аз вече бях на моренце (може пак да ходя де), но нищо. Банския, който си купих тази година е на Feba. На зелени и бели квадратчета. А върху тях има изрисувани морски звезди и такива работи. Много го харесвам. С чашки е. А долнището е бикини с връзки :-) Иначе ходих и с 2 от миналата година,но тях не ги харесвам толкова. Едини я розов с триъгълничета, а другия е с късо потниче...

macka123
08-06-2006, 15:41
ми аз тази година си купих нов
триъгълник който се връзва около врата а долнището е бикини също с връзки и с ниска талия
иначе на цвят е бял с розови,жълти и оранжеви цветя и с зелени листенца
мн си ми харесва
имам и снимки но трябва да ги кача в нета и ще ви ги покажа

malko mace
12-23-2006, 09:28
Аз това лято бях с такъв с триъгълна мека чашка без подплънки,а долнището беше тип монокини,с много ниска талия и се завързва отстрани.Цвета е предимно розов с различни оттенъци.

strange__
12-23-2006, 10:11
Аз това лято бях с такъв с триъгълна мека чашка без подплънки,а долнището беше тип монокини,с много ниска талия и се завързва отстрани.Цвета е предимно розов с различни оттенъци.
По дяволите монокини не е ли,когато си без горнище?! :-s

Jamalska
12-23-2006, 13:49
Аз това лято бях с такъв с триъгълна мека чашка без подплънки,а долнището беше тип монокини,с много ниска талия и се завързва отстрани.Цвета е предимно розов с различни оттенъци.
По дяволите монокини не е ли,когато си без горнище?! :-s
е да то е било само долнището такъв тип за това е монокини :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ultra
12-23-2006, 14:14
амииии :mrgreen: на аватара съм аз тъй,че можете да ми видите банския,той ми е от миналата година,тази също бях с него,а догодина вече трябва да си купя нов.Имам и един розов,но той е със чашки и бикини мисля,че е на Сити фешън,но този повече ми харесва,защото е прашка и горнището повече е изрязано.А и доста често го махам,тъй че... :mrgreen:

qHu4Ka
12-26-2006, 16:51
*PaPi* mili4ka m0q e p0d0ben na tf0q samy 4e e na 6areni cfetq i e sini41k!mn0o0oy e sladyrski i mn0o0oy me radfa :D ama sigyrn0 tfa lqty 6i si zemam n0f.... :)

evil_lady_in_black
12-27-2006, 08:13
http://www2.victoriassecret.com/images/prodpri/V261234_W139RGB.jpg
ами то това е моя бански абсолютно същия. Взех си го от Приморско

strange__
12-27-2006, 14:56
Аз това лято бях с такъв с триъгълна мека чашка без подплънки,а долнището беше тип монокини,с много ниска талия и се завързва отстрани.Цвета е предимно розов с различни оттенъци.
По дяволите монокини не е ли,когато си без горнище?! :-s
е да то е било само долнището такъв тип за това е монокини :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Изоставам явно :lol: