PDA

View Full Version : kak dago nakaram da me lije



07-07-2006, 23:51
zdraveite imam edin mani4ak problem.neznam kak da nakaram gadjeto mi da me lije.pravil go e ama samo kogato na nego mu skimne,a tva mene me vazbujda adski mnogo.molqvi pomognete mi kak da mi napravi kefa i na men ](*,)

jerry_rsg
07-07-2006, 23:54
:-) Яка темичка!

Предизвикай го ... направи всичко така че това да е единственото, което да може да прави
Или по-лесния вариант ... поговорете си :-)

Master_88
07-08-2006, 00:01
Кажи му,нали трябва да има удоволствие и за двамата все пак

IvicHkA
07-08-2006, 00:10
изнасили го :lol:
не ве само прави тфа дето и аз
бутни му главата надолу ако пак неще е нарочно
от тфа улав да си ше се сетиш
успех :P

NicknameANdPasswORd
07-08-2006, 00:25
:)

1-во Поговори с него ... Питай го какво Му доставя удоволствие ..... *ако има поне малко мозък ще ти зададе и на теб въпросът*
2-ро .... Нз пробвай горните съвети ... да го напътстваш по пътя на доло
3-то :) пОлзваи сметана шоколад .. мед нещо и .... покажи му пътя на доло
3-то :) Наръчник за Френска Любов :) като подарък !!!
или нещо от сорта 100 начина как да задоволиш своята приятелка


Или му дай линк към Теенпроблем.ком там темичката за Оралната любов и 10 съвета за момчета ...

07-08-2006, 06:50
натискаш му тиквата надоло....лижи копелеееее

koalka
07-08-2006, 07:08
Ами просто поговори с него и му кажи,че го искаш.Все пак трябва да си доставяте взаимно удоволствие.Както казаха по-горе предизвикай го,придърпай му главата.

BeBencEto
07-08-2006, 07:16
mejdu drugoto tova s knijkata e dosta dobur suvet zashto ne opitash :-)

pavelludiq
07-08-2006, 07:19
Въпрос: kak dago nakaram da me lije?
отговор: Е как как, с МЕРАК!

Napushen_Buhal
07-08-2006, 08:40
Ами просто поговори с него и му кажи,че го искаш.Все пак трябва да си доставяте взаимно удоволствие.Както казаха по-горе предизвикай го,придърпай му главата.

тва с главата не е много добра идея... поне аз мразя да ме карат насила. все едно на теб да ти бутат главата че да праиш бибитки... пък иначе по темата : ми тва което го казваш на нас му го кажи на него... за кво ходите ако не можете да се чуствате добре един с друг и не можете да си казвате каквото мислсите :roll:

WILD__BOY
07-08-2006, 09:02
Седни му на лицето :-D

Просто му прошепни че искаш да те лиже и готово ;)

sladkata_hilary
07-08-2006, 09:44
Седни му на лицето :-D

Просто му прошепни че искаш да те лиже и готово ;)

:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

07-08-2006, 09:44
натискаш му тиквата надоло....лижи копелеееееxaxa тва беше смешно!

07-08-2006, 10:21
Vinagi sym smqtala,4e razgovorite mejdu dvamata partniori (po kakyvto i da bilo problem) sa neizbejni,ako iska 4ovek da ima edna naistina dobra vryzka.Taka 4e i moqt syvet e-izdebni podhodq6tiq moment za da pogovori6 s nego i da se nadqvame 4e uspehyt 6te e s teb! Ako ne drugo,pone bi mogla da razbere6 koq e pri4inata da ne ti dostavq taka jelanoto ot teb udovolstvie i da razre6ite zaedno tozi problem. UsPeH tI jElAq! :wink:

jerry_rsg
07-08-2006, 11:01
Vinagi sym smqtala,4e razgovorite mejdu dvamata partniori (po kakyvto i da bilo problem) sa neizbejni,ako iska 4ovek da ima edna naistina dobra vryzka.Taka 4e i moqt syvet e-izdebni podhodq6tiq moment za da pogovori6 s nego i da se nadqvame 4e uspehyt 6te e s teb! Ako ne drugo,pone bi mogla da razbere6 koq e pri4inata da ne ti dostavq taka jelanoto ot teb udovolstvie i da razre6ite zaedno tozi problem. UsPeH tI jElAq! :wink:
Наистина, хвани и поговори с него! Успех

IvI4k0
07-08-2006, 11:13
пу даваи направо бутни му главата на долу и ако не се сети е т^п пьк ако не стане така му кажи че искаш да те лиже и че ти доставя голямо удоволсвие и таака ..

jerry_rsg
07-08-2006, 11:23
Да правиш френска на момиче е супер яко ... приятеля ти май обаче мисли друго яче, така че само разговор може да свърши работа в този случай

?!?!
07-08-2006, 11:49
Подмий се! :evil:

07-08-2006, 12:17
ami opitvala sum da govorq s nego ama ne napravo.pravila sum mu zaka4livi nameci.ponqkoga se pravi na udaren 4e ne me razbira a ponqkoga go pravi,no samo kogato toi sam si re6i.a pyk kato 4e li malko me e sram da mu kaja"iskam da mi pravi6 frenska lubov" :oops: i vse pak mn vi blagodarq za savetite do tuk :P

Съветник
07-08-2006, 16:21
Предложи му 69.

Или 68 - той на теб, ти имаш да му връщаш 1.

07-08-2006, 19:53
Аз пък се чудя как да накарам мойта да ми даде да я лижа...

NeSTa_86
07-08-2006, 20:12
Да си чувала за една позичка 69 69 69 69 69 69

07-08-2006, 21:46
Аз пък се чудя как да накарам мойта да ми даде да я лижа...
ХеХе може да си решим взаимно проблемите.Базикам се разбира се.
Абе момчета кажете на вас доставяли ви удоволствие да правите френска лубов

`Death`Whore`
07-08-2006, 21:48
Или им доставя голямо удоволствие, или обожават евините сокове, или знаят само този начин за навлажняване на жена.

WILD__BOY
07-08-2006, 22:50
Седни му на лицето :-D

Просто му прошепни че искаш да те лиже и готово ;)

:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

/оff-topic
Що се хилиш?

HeroesBestPlayer
07-08-2006, 23:34
Аз пък се чудя как да накарам мойта да ми даде да я лижа...
ХеХе може да си решим взаимно проблемите.Базикам се разбира се.
Абе момчета кажете на вас доставяли ви удоволствие да правите френска лубов

Че тва ми е едно от любимите, мноо ме кефи, само да е глатко избръсната иначе, на космати въобще нестава :wink:

CaSsPeR
07-09-2006, 00:04
Kato ti mu duha6 ... nal iznae6 kat napraite 69 i nema na kude da bega ma i ti su6to nema kude da bega6 ;)

ssssa
07-09-2006, 00:44
zorlen ne mojesh da go nakarash,osobenno ako e gnusliv [-X

x-PeRiMenT
07-09-2006, 01:17
:)
Или му дай линк към Теенпроблем.ком там темичката за Оралната любов и 10 съвета за момчета ...

Я почерпи с тоя линк :smt016

Иначе по темата: Еми най-лесно ще е да му вкараш няква оферта.Примерно ако той те лиже ти ще направиш каквото той поиска и такива работи.Можеш също да му намекнеш като се целувате 'Много си палав с езика'.Общо взето ако момчето не е тъпо ще се сети.Обаче и ти трябва отдолу да си в състояние за френска.Със здраве :smt006

jerry_rsg
07-09-2006, 08:15
Аз пък се чудя как да накарам мойта да ми даде да я лижа...
ХеХе може да си решим взаимно проблемите.Базикам се разбира се.
Абе момчета кажете на вас доставяли ви удоволствие да правите френска лубов

ДА! Това е много готино нещо :-)
А инак `Death`Whore` за първото да, за второто предпочитам повече да ги усещам когато съм в нея, за третото - ХАХА определено май не знаеш много за ерогените зони на момичетата, може не само да ви навлажним, но може и спокойно да свършите без да сме ви близвали и докосвали там, нито да сме правили секс

07-09-2006, 09:12
Аз пък се чудя как да накарам мойта да ми даде да я лижа...
ХеХе може да си решим взаимно проблемите.Базикам се разбира се.
Абе момчета кажете на вас доставяли ви удоволствие да правите френска лубов
Съгласен съм O:)
Иначе на мене ми харесва!

`Death`Whore`
07-09-2006, 09:34
Не съм малоумна! Май не схвана каква беше идеята на поста ми.

Mike-Jones
07-09-2006, 15:37
nali imash usta ne moje li da mu kajesh milo xaide da mi udarish edno ezi4e nevqrvam da otkaje kvo tolkos

MauMyHkaTa
07-09-2006, 16:28
"гостът" от вчера - Съб. Юли 08, съм аз.

07-09-2006, 22:02
като се измиеш....

SuN4o_F
07-10-2006, 17:03
predloji mu 69 de :mrgreen:

naia
07-10-2006, 17:05
намажи се със някъв миризлив крем.....може да се искуши....

impress
07-11-2006, 12:33
духай му, че да му дойде кефа; т'ва за ушенцето също става. Или му кажи "искам 69"

bulgarche
07-11-2006, 22:39
Говорете си какво му харесва на теб и на него. Кажи му, че ти харесва и че те възбужда най-много и че супер усещането е мноуулл якооооууу баааттккооооо (отплеснах се). Ама малко в еухория му кажи, че ти харесва. Питай го има ли нещо което го притеснява да го прави

07-11-2006, 22:47
Как ми се лиже не е истина искам аз да те лижа :? :oops: :? :? :? :? :oops: :? :? :oops: :? :oops: :? :oops: :? :? :? :? :oops: :? :? :oops: :? :oops: :? :oops: :? :? :? :? :oops: :? :? :oops: :? :oops: :? :oops: :? :? :? :? :oops: :? :? :oops: :? :oops: :? :oops: :? :? :? :? :oops: :? :? :oops: :? :oops: :? :oops: :? :? :? :? :oops: :? :? :oops: :? :oops: :? :oops: :? :? :? :? :oops: :? :? :oops: :? :oops: :? :oops: :? :? :? :? :oops: :? :? :oops: :? :oops: :? :oops: :? :? :? :? :oops: :? :? :oops: :? :oops: :? :oops: :? :? :? :? :oops: :? :? :oops: :? :oops: :? :oops: :? :? :? :? :oops: :? :? :oops: :? :oops: :? :oops: :? :? :? :? :oops: :? :? :oops: :? :oops: :? :oops: :? :? :? :? :oops: :? :? :oops: :? :oops: :? :oops: :? :? :? :? :oops: :? :? :oops: :? :oops: :? :oops: :? :? :? :? :oops: :? :? :oops: :? :oops: :? :oops: :? :? :? :? :oops: :? :? :oops: :? :oops: :? :oops: :? :? :? :? :oops: :? :? :oops: :? :oops: :? :oops: :? :? :? :? :oops: :? :? :oops: :? :oops: :? :oops: :? :? :? :? :oops: :? :? :oops: :? :oops: :? :oops: :? :? :? :? :oops: :? :? :oops: :? :oops: :? :oops: :? :? :? :? :oops: :? :? :oops: :? :oops: :? :oops: :? :? :? :? :oops: :? :? :oops: :? :oops: :? :oops: :? :? :? :? :oops: :? :? :oops: :? :oops: :? :oops: :? :? :? :? :oops: :? :? :oops: :? :oops:

ssssa
07-12-2006, 10:51
Как ми се лиже не е истина искам аз да те лижа :? :oops: :? :? :? :? :oops: :? :? :oops: :? :oops: :? :oops: :? :? :? :? :oops: :? :? :oops: :? :oops: :? :oops: :? :? :? :? :oops: :? :? :oops: :? :oops: :? :oops: :? :? :? :? :oops: :? :? :oops: :? :oops: :? :oops: :? :? :? :? :oops: :? :? :oops: :? :oops: :? :oops: :? :? :? :? :oops: :? :? :oops: :? :oops: :? :oops: :? :? :? :? :oops: :? :? :oops: :? :oops: :? :oops: :? :? :? :? :oops: :? :? :oops: :? :oops: :? :oops: :? :? :? :? :oops: :? :? :oops: :? :oops: :? :oops: :? :? :? :? :oops: :? :? :oops: :? :oops: :? :oops: :? :? :? :? :oops: :? :? :oops: :? :oops: :? :oops: :? :? :? :? :oops: :? :? :oops: :? :oops: :? :oops: :? :? :? :? :oops: :? :? :oops: :? :oops: :? :oops: :? :? :? :? :oops: :? :? :oops: :? :oops: :? :oops: :? :? :? :? :oops: :? :? :oops: :? :oops: :? :oops: :? :? :? :? :oops: :? :? :oops: :? :oops: :? :oops: :? :? :? :? :oops: :? :? :oops: :? :oops: :? :oops: :? :? :? :? :oops: :? :? :oops: :? :oops: :? :oops: :? :? :? :? :oops: :? :? :oops: :? :oops: :? :oops: :? :? :? :? :oops: :? :? :oops: :? :oops: :? :oops: :? :? :? :? :oops: :? :? :oops: :? :oops: :? :oops: :? :? :? :? :oops: :? :? :oops: :? :oops: :? :oops: :? :? :? :? :oops: :? :? :oops: :? :oops: :? :oops: :? :? :? :? :oops: :? :? :oops: :? :oops:
Phahahah cepenqk ](*,)

strange__
07-12-2006, 18:44
Аз бих направила така:"Извади го тоя паланвик езичето ти от устата ми и го насочи надолу,ако не ти представлява трудност,разбира се." :wink: Важно е да можеш да кажеш на партньора си какво искаш и то по малко по-директен начин,за да си сигурна,че няма да има грешки :-)

SickBoy
07-12-2006, 18:52
Ак оискаш може да напраим сделка-аз ще те лижа докато се обезводниш ако искаш,а ти ще ми духенш веднъж,хехе :-D

^KaSiDi^
07-12-2006, 19:02
za boga....shtom ti e priqtel pogovori s nego :!: kaji mu,che na tebe ti haresva da te lije...sled kato mu go kajesh,ako prodyljava da ne go pravi qvno prosto ne iska i tova,nqma kak da go nakarash,a i shte e typo da go zastavqsh nasila....ako pak veche redovno ti pravi kefa,znachi si te obichka i iska da ti e dubre :)

BadLord
07-12-2006, 21:09
zdraveite imam edin mani4ak problem.neznam kak da nakaram gadjeto mi da me lije.pravil go e ama samo kogato na nego mu skimne,a tva mene me vazbujda adski mnogo.molqvi pomognete mi kak da mi napravi kefa i na men ](*,)
Ако не иска ела при мен. Аз ще те лижа! :smt016

CRaZy_IKT
07-12-2006, 21:38
Как ми се лиже не е истина искам аз да те лижа :? :oops: :? :? :? :? :oops: :? :? :oops: :? :oops: :? :oops: :? :? :? :? :oops: :? :? :oops: :? :oops: :? :oops: :? :? :? :? :oops: :? :? :oops: :? :oops: :? :oops: :? :? :? :? :oops: :? :? :oops: :? :oops: :? :oops: :? :? :? :? :oops: :? :? :oops: :? :oops: :? :oops: :? :? :? :? :oops: :? :? :oops: :? :oops: :? :oops: :? :? :? :? :oops: :? :? :oops: :? :oops: :? :oops: :? :? :? :? :oops: :? :? :oops: :? :oops: :? :oops: :? :? :? :? :oops: :? :? :oops: :? :oops: :? :oops: :? :? :? :? :oops: :? :? :oops: :? :oops: :? :oops: :? :? :? :? :oops: :? :? :oops: :? :oops: :? :oops: :? :? :? :? :oops: :? :? :oops: :? :oops: :? :oops: :? :? :? :? :oops: :? :? :oops: :? :oops: :? :oops: :? :? :? :? :oops: :? :? :oops: :? :oops: :? :oops: :? :? :? :? :oops: :? :? :oops: :? :oops: :? :oops: :? :? :? :? :oops: :? :? :oops: :? :oops: :? :oops: :? :? :? :? :oops: :? :? :oops: :? :oops: :? :oops: :? :? :? :? :oops: :? :? :oops: :? :oops: :? :oops: :? :? :? :? :oops: :? :? :oops: :? :oops: :? :oops: :? :? :? :? :oops: :? :? :oops: :? :oops: :? :oops: :? :? :? :? :oops: :? :? :oops: :? :oops: :? :oops: :? :? :? :? :oops: :? :? :oops: :? :oops: :? :oops: :? :? :? :? :oops: :? :? :oops: :? :oops: :? :oops: :? :? :? :? :oops: :? :? :oops: :? :oops:
ааа чудно само такива кат теб да има :lol:
А по темата-ми може да е гнуслив.Но пробвай с номера за "палавия език" по игриво му загатни-може и да се изкефи.И гледай му миришеш на яко и да си добре обръсната ако тва му е проблема.Най добре го питай защо не му е кеф-и направи всичко възможно така че и на него да му е кефче :P :smt016

07-12-2006, 22:39
zdraveite imam edin mani4ak problem.neznam kak da nakaram gadjeto mi da me lije.pravil go e ama samo kogato na nego mu skimne,a tva mene me vazbujda adski mnogo.molqvi pomognete mi kak da mi napravi kefa i na men ](*,)

mace zemi mi se oabdi na men :) :evil: :evil: :evil: :evil:

geri_fenka
07-13-2006, 10:11
ami kato ne6te nali ima6 ry4i4ka davai s neq :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt021 :smt005

sud
07-13-2006, 10:59
Ами просто поговори с него и му кажи,че го искаш.Все пак трябва да си доставяте взаимно удоволствие.Както казаха по-горе предизвикай го,придърпай му главата.

тва с главата не е много добра идея... поне аз мразя да ме карат насила. все едно на теб да ти бутат главата че да праиш бибитки... пък иначе по темата : ми тва което го казваш на нас му го кажи на него... за кво ходите ако не можете да се чуствате добре един с друг и не можете да си казвате каквото мислсите :roll:

to4no taka e.....

sexy_tigar4e_MM
07-13-2006, 12:17
:-) Яка темичка!

Предизвикай го ... направи всичко така че това да е единственото, което да може да прави
Или по-лесния вариант ... поговорете си :-) =D> =D> =D>

07-18-2006, 12:51
ami kato ne6te nali ima6 ry4i4ka davai s neq :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt021 :smt005
А-а-абе-е-е...друго си е да те близнат!!! :lol: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: ::: \:D/ :P

Chiana
07-18-2006, 13:21
Е, как ще те е срам да му кажеш?!?!?!
Казваш му в прав текст : Миличко, ще ми направиш ли френска??
Аз така правя.. Когато ми се иска нещо директно казвам на приятеля ми. Или пък той ако иска френска, ми казва и готово.
Какво сложно има?? Все пак сте заедно, обичате се, трябва да си казвате всичко.
Или пък друг вариант, изпробван:
Кажи му: дай ся да играем на една игра. Аз те питам интимен въпрос и ти трябва да ми отговаряш честно. После ти ме питаш и така. И НИКОЙ НЯМА ДА СЕ СЪРДИ НА ДРУГИЯ.
И го питаш: Ти що не ме лижеш често? Гнус ли те е или те мързи, или просто не ти харесва?
Или пък въпрос: Какво ти липсва в секса?
И каквото те пита и ти го питаш трябва да си кажете напълно честно и искренно. Много е ефектно, научават се доста интересни неща един за друг. :roll:

mechanized
07-18-2006, 13:25
ЛЕЛЕЛЕЛЕЛЕ ми ако не ще да те лиже или просто не е лизач или проблема е в теб.Може би не се къпеш често.Подмивай се с минерална вода преди да отидеш в тях.Може би ще помогне и едно бръснене.Сигурное неприятно да си заплиташ езика.

ЩО ЗА ТЕМИ ГОСПОДИИИИИИ!!!!! ](*,)

ПП:Ако направиш тези неща може и да имаш успех .

Balcys
07-18-2006, 13:43
Искате орална любов?
Понякога е добре мъжете да знаят какво точно харесват жените

Първо бъдете сигурна, че това ще ви донесе удоволствие, но също така е добре да намалите окосмената покривка върху клитора и гениталиите. Известно е, че пра-баба ви не го е правила, но това не означава, че за партньора ще бъде по-приятно да се рови в дебри и да се дави. Подобно преживяване едва ли ще остави и вас и него с особено приятни преживявания - така, че улеснете достъпът това все пак си е вашето удоволствие.

Понякога е добре мъжете да знаят какво точно харесват жените при оралната любов, но има и някои правила, които е добре да са известни и за двете страни. Не очаквайте още от първият път да получите невероятен оргазъм все пак сте начинаещи, не че няма изключения. Ето някои съвети, които са съставени от сексологът Кивин и се наричат метод на Кивин (можете да си измислите и ваш такъв):

1) мъжете трябва да знаят, че жените имат нужда от по-продължителна стимулация на клитора, за да почувстват оргазъм така че пригответе се за около 20 мин (това не важи за жените с голям опит в тази област, но пък ще им е приятно).

2) мъжете трябва да използват и двете си ръце- поставете показалецът и средният пръст отстрани на клитора и много нежно извършвайте движения с тях.

3) поставете долната си устна до отвора на пикочния канал към клитора (жените обичат да се стимулира частта точно преди него), като така ще можете да извършвате движения с език.

4) поставете пръст на лявата си ръка върху перинеума (частта между вагиналният отвор и ануса) това е сензитивна част както за мъжете така и за жените, а и освен това ще можете да усетите малките конвулсии, който предхождат оргазма.

5) за жената е много важно да не забравите да се избръснете гениталиите са много нежна част и можете вместо удоволствие да й причините болка.

6) понякога е възможно жената да има желание да стимулирате ануса й просто го направете (няма да се изцапате), същото важи и за стимулацията на ануса при мъжете. Можете да добавите и ваши желания и докосвания, които за вас са също важни към гореизброените идеи стига това да ви доставя удоволствие.

07-18-2006, 15:38
ami opitvala sum da govorq s nego ama ne napravo.pravila sum mu zaka4livi nameci.ponqkoga se pravi na udaren 4e ne me razbira a ponqkoga go pravi,no samo kogato toi sam si re6i.a pyk kato 4e li malko me e sram da mu kaja"iskam da mi pravi6 frenska lubov" :oops: i vse pak mn vi blagodarq za savetite do tuk :P

apf на мен приятелката ми тва ако ми го каже ще стана като звяр! (в положителния смисъл) Ще я изпапам направо :Р

07-18-2006, 15:42
Аз пък се чудя как да накарам мойта да ми даде да я лижа...
ХеХе може да си решим взаимно проблемите.Базикам се разбира се.
Абе момчета кажете на вас доставяли ви удоволствие да правите френска лубов

Само ако е с момиче :Р

NicknameANdPasswORd
07-19-2006, 16:56
http://www.teenproblem.net/index.php?m=s&id=627
Eto go batko beee ;)


I az imam syshtoto jelanie da podludq priqtelkata mi ot F-ska liubov :) taka che sychystvam vi
!!!

sex-instruktor
07-19-2006, 22:16
Виж сега,има и друг вариант...например като започнете с петинга,кайи му или му прошепни на ушенце"мило искам да ме цункаш някъде"...при мен са го правили 2 моми4ета и просто трябва да съм малоумен да не се сетя за какво става на въпрос,а и немога да им откажа!

07-19-2006, 22:49
Ами просто поговори с него и му кажи,че го искаш.Все пак трябва да си доставяте взаимно удоволствие.Както казаха по-горе предизвикай го,придърпай му главата.

тва с главата не е много добра идея... поне аз мразя да ме карат насила. все едно на теб да ти бутат главата че да праиш бибитки... пък иначе по темата : ми тва което го казваш на нас му го кажи на него... за кво ходите ако не можете да се чуствате добре един с друг и не можете да си казвате каквото мислсите :roll:

saglasen sam sas 6amara

btw za6to ne go izduha6 i posle toi trq se oseti pak ako ne se ti mu go namekni.. ne e filosofiq. apak ako ti si ot tezi koito ne obi4at da pravqt svirki normalno dane ta lije pone spored men

Ivan4o
07-19-2006, 22:56
Ами просто поговори с него и му кажи,че го искаш.Все пак трябва да си доставяте взаимно удоволствие.Както казаха по-горе предизвикай го,придърпай му главата.

тва с главата не е много добра идея... поне аз мразя да ме карат насила. все едно на теб да ти бутат главата че да праиш бибитки... пък иначе по темата : ми тва което го казваш на нас му го кажи на него... за кво ходите ако не можете да се чуствате добре един с друг и не можете да си казвате каквото мислсите :roll:

saglasen sam sas 6amara

btw za6to ne go izduha6 i posle toi trq se oseti pak ako ne se ti mu go namekni.. ne e filosofiq. apak ako ti si ot tezi koito ne obi4at da pravqt svirki normalno dane ta lije pone spored men
=D> =D> =D> evala i az taka mislq :lol: