PDA

View Full Version : Целувка и възбуда



ico555
07-08-2006, 02:20
До сега не сум се целувал с език с никое момиче и имам чувството че като се целуваме аз много ще се възбудя и знаете кое ще стане твърдо в панталоните ми!!!
А ако стане така как да се доближа до момичето???То ще го усети и сигурно ще умра от срам!(а и не знам как ще се почувства момичето)
Моля ви кажете как да се справя с този проблем???
:(

maybelline
07-08-2006, 06:56
Ами незнам как точно можеш да го избегнеш.Поне на момчетата,които познавам не им се е случвало да се възбудят дотолкова от целвка с език.Вярно,приятно е,но чак да се възбудиш не е много вероятно.За всеки случай носи слипове и отгоре дънки - така момичето нищо няма да разбере.

koalka
07-08-2006, 07:13
Ами незнам как точно можеш да го избегнеш.Поне на момчетата,които познавам не им се е случвало да се възбудят дотолкова от целвка с език.Вярно,приятно е,но чак да се възбудиш не е много вероятно.За всеки случай носи слипове и отгоре дънки - така момичето нищо няма да разбере.Точно така!Обаче се случва да се възбудят!

DuraceLL
07-08-2006, 07:33
abe spoko tova e ne6to kato kompliment za momi4eto 4e se vazbujda6 dori ot {} :D

IvicHkA
07-08-2006, 08:16
nqma da se vuzbudish oshte ot purvata celuvka shtom dosega ne si go pravil. prosto shte si prekaleno pritesnen :) i da se sluchi ne e zaduljitelno da se doblijavash chak tolkova do momicheto. spazvai samo 1cm distanciq i nqma da ima problem, a prez dunki nishto ne se vijda! uspeh ;-)

Nadelina
07-08-2006, 09:03
Koe te kara da mislish che shte se vazbudish pri polojenie che nikoga ne si probval ? Ne mislq che moje da stane.. Spoks :)

`Death`Whore`
07-08-2006, 09:06
Момичето може да реагира по 2 начина:
1. Да се сдуха, особено ако доближиш "знаеш кое в панталоните си" до нея. Начинът е просто да не го буташ в нея.
2. Ще се изкефи, обаче е по-вероятно първото, защото не вярвам да се целуваш с някоя опитна.

miloto_girl_4e
07-08-2006, 10:50
Винаги ми е много странно защо толкова се срамувате, че като се целувате с някоя сте се възбудили? На мен пък ми е много приятно да знам, че доставям на момчето някакво удоволствие и че не прави всичко механично и не му е готино.. е верно, ако ходите отскоро или това е първа целувка ще е малко по-неловко, нооо за напред няма да се притеснявай от това,ей :wink:

IvI4k0
07-08-2006, 10:57
това пьк за пьрви пьт го чувам "от пьрвата целувка да се вьзбудя..."
1во. невярвам да стане пьк ако стане стане ...
2ро. това за дьнките е идея но е в краен случаи ако наистина си сигорен че ще стане ...

и Успех :mrgreen:

strange__
07-08-2006, 16:55
Е защо да не може да се възбуди от една целувка?!На приятеля ми му се е случвало и на мен ми става приятно в такива ситуации...мисълта ми е,че по принцип няма нищо странно да се възбудиш,но едва ли ще е от първата целувка,просто последното,за което ще мислиш е за това какво става в гащите ти :wink:

Malko_kote
07-08-2006, 22:11
Mi vzavisimost ot tova na kolko god ste, moje6 da q zavede6 vuv vas i da legnete na legloto.da q razceluva6 i ako takova onova... tq 6te useti i ne samo celuvkata 6te se polu4i a i ne6to drugo :)

santRi
07-09-2006, 06:47
:) еми няма нищо лошо в това.. поздравления ако стане, дано момичето да е малко по-наясно че няма нищо страшно и необичайно в това да възбубиш гаджето си :)

sk8girL
07-09-2006, 07:10
Koe te kara da mislish che shte se vazbudish pri polojenie che nikoga ne si probval ? Ne mislq che moje da stane.. Spoks :)
Me 2 :-s

`Death`Whore`
07-09-2006, 09:32
Koe te kara da mislish che shte se vazbudish pri polojenie che nikoga ne si probval ? Ne mislq che moje da stane.. Spoks :)
Me 2 :-s
Eми...време е някой да ви светне, че мъжете доста се възбуждат от целувки.