PDA

View Full Version : ПРЕКАЛЕНО СЪМ ДЕБЕЛА!



Никара
07-08-2006, 08:03
Сега... Знам, че ще кажете, че преувеличавам, но си е така. Много съм дебела. Е не чак много. Но си имам лоен задник. Днеска ще се прави купон около един басейн. Ще бъде толкова яко. Ще бъдем с най-великата компания на света. С тях ми е толкова весело! Последния път така се смях, че буквално ме заболя стомаха от смях. Накрая до такава степен ме болеше, че просто стоях на едно място и се тресях безмълвно от смях! Тия хора са велики и... чудесно изглеждащи! Имат перфектни тела! Всички до един! Освен това от седмица ходя с едно момче от тая компания! Той е страшен сладур, но... Не сикам да ме гледа по бански! Раздвоена съм! Обичам басейните, а и с тях ще е пълен купон! ПАРТИ! Все пак съм с най-великата компания на света... Но съм дебела... И то много... Мисля си, че този проблем ще ми пречи да се забавлявам. Ще съм покрай супер сладури и мен така ще ме е срам, че още преди да съм си саблякла банския ще реша да си тръгна! А и си мсиля, че другите ще ме сочат и ще викат: "Гледай тия салдури, ква коза повлекли със себе си!" Блах... НЕ ИСКАМ ДА СЕ СЪБЛИЧАМ ПО БАНСКИ! Още повече, че може ТОЙ да дойде и само като ме види ще си каже: "Ква е тая лоена буца, с която съм тръгнал?! Боже колко съм сляп! Я да не се излагам! Ще я зарежа!" И КРАЙ! Ще съжалявам до края на живота си, че съм отишла! оххххх... Какво да правя?! ](*,)

cveti4ka
07-08-2006, 08:23
ami kaji,4e si nerazpolojena i 4e nemoje6 da se subli4a6 po banski ili vuob6te ne otivai!

pebz
07-08-2006, 08:47
абе момуче не трябва да се притесняваш ти ако зн колко дебели (наистина дебели) аз вся кат ходя по басейни .. тях не ги инт..
тей че напрей си кефа никой нощо няма да ти кажи..или пак ак0 не искаш пр0ст0 0буи п0ла и п0тник .. и с тях ще влизаш ;О)

Nadelina
07-08-2006, 08:59
Edna moq priatelka predi nqkolko dni me zanimavashe sas absolutno sashtia problem.. I na neq i kazah che trqbva da ide!!! Shte otidesh i shte se zabavlqvash.. zashtoto toi ne e trygnal s tebe zashtoto golemiq ti zadnik ne si lichi prez pantalona.. Trqbva da otidesh.. trqbva! Zashtoto shte syjalqvash ako ne otidesh .. a ne obratnoto! I kato otidesh nqma da stoish s molesht za sachuvtsvie pogled a shte si gledash kefa.. ne vqrvam nqkoi da si kaje nqkoq ot glupostite koito si mislish... nito pyk gadjeto ti da te zareje.. :) No ako naistina ne mojesh da se otarvesh ot paranoqta si.. Togava si nameri nqkakvo izvinenie.. i ne hodi s "nai velikata kompaniq na sveta" ..

alkobalko
07-08-2006, 09:35
Otidi i se zabavlqvai i hich da ne ti puka ot horskoto mnenie. Vse pak ti ne jiveesh za horata. No puk, ako tolkova se pritesnqvash obui nqkakvi shorti i ot gore gonishteto na banskiq. Stoi gotino, vijdala sum momicheta da hodqt taka i me kefi. Uspeh! No v nikakuv sluchai ne se kompleksirai.

IvicHkA
07-08-2006, 09:36
какво ти пука! отиваш и си правиш кефа, ако не покажеш, че се срамуваш от фигурата си няма кой да и отдаде чак пък толкова голямо значение. ако някой си направи шега отговаряш с усмивка и с шега и проблема е никакъв. ако започнеш да се притесняваш и прикриваш ще привлечеш повече негативно влияние и дори съжаление. дерзай :)

LaFee
07-08-2006, 10:15
6tom tolkova se pritesnqva6 po-dobre ne hodi kaji im 4e si nastinala ili ne6to takova ili im kaji 4e ne ti se hodi na basein i izmislete nqkakvo dugo mqsto

LP_girl_14
07-08-2006, 10:24
разбира се че трябва да идеш!Ако след 2 дни направят купон пак ли няма да идеш?Там ще е гаджето ти...Когато той е тръгнал с теб едва ли не е забелязал тялото ти,но въпреки това той е с теб,защото вероятно изпитва нещо към теб.Кво те интересува мнението на другите?Пък и щом сте приятели не виждам защо да ти се подиграват или да те бъзикат.По-скоро се хвани със някакъв спорт или иди при някои фитнес инструктор да ти състави програмка и да си стегнеш тялото.освен тва полуването е страхотен спорт и точно на басейна ще може да го практикуваш.Ще отидете там за да се забавлявате,не да си сравнявате телата!Пък ако не искаш да си личи толкова тялото ти,може да не слагаш изрязан бански или пък отгор върху банския да си вържеш една кърпа и си готова :wink:

sometimes_
07-08-2006, 10:59
След като не искаш да се събличаш по бански-не го прави. Наистина можеш да кажеш, че си неразположена и да си останеш по пола и блузка(примерно)...Щом наистина няма да ти е комфортно по бански, недей да се събличаш, но това не значи, че трябва да пропускаш купона.
Успех! :wink:

Slave4You
07-08-2006, 11:35
Ето и моето мнение :

1)Не е важно как изглеждаш 6том си с любимите хора на любимото място и 6том 6те си прави6 кефа.Знае6 ли какви жени по 200 кг(буквално) има на плажа и на басейните ама НЕ ИМ ПУКА.

2)Ако гаджето ти наистина те оби4а няма да те остави 6тот имаш голям задник а 6те те хареса такаваа каквато си.А пък ако наистина скъса с тебе - о6те по зле за него - тъкмо 6те разбере6 колко държи на теб и дали наистина те оби4а .

А ако не ме послу6а6 и наистина не иска6 да дойде6...както казаха си4ки останали кажи 4е си нарезположена или...виждала съм жени които си слагат някоя кърпа на задника за да го закрие :)

IvI4k0
07-08-2006, 11:43
ако пьк се имаш за прекалено дебела ходи на фитнес прави някакви диети тренираи и отслабни

07-08-2006, 12:00
Вземи да олабиш малко .
А за вечерта вкарай някое друго питие и няма да ти пука...

little_pink
07-08-2006, 12:02
Миличка щом тои е тръгнал с теб значи те харесва такава каква си.Не се притесняваи

Skinnyman
07-08-2006, 12:07
Аз мога да ти кажа , щом си тръгнала с момчето може би тои те харесва такава каквато не си , така че и да си пълничка и да си слабичка тои ще те харесва ако си те е харесвал и от начало ..

`Death`Whore`
07-08-2006, 12:07
Щом те е срам от тялото ти, не отивай на басейна.

priti_kiti
07-08-2006, 12:12
:lol: :lol: :lol: ебати комплексите,ебати чудото. Кво се оплакваш?? Или земаш некви мерки по въпроса или се примирчваш с тва което си и спираш да мрънкаш! Баси колко се дразна!А и съм 99% сигурна че преовеличаваш и не си толкова дебела колкото се изкарваш.
А за партито разбира се,че ще отидеш. Ако не отидеш ще е проява на ниско самочувствие а не би трябвало да ти пука особено...Весели се!

kobrichka
07-08-2006, 13:43
спорет мен трябва да отидеш и да се забавляваш много,защото си млада и ще си с най-готината компания както ти каза.А за мамчето мисля че няма логика да те зареже,защото през панталона се вижда колко си пълна и когато е трагнал с теб той е бил наясно колко си пълна,а ако найстина се чувстваш пълна има страхотни диети които ще ти помогнат и трябва спорт но внимаваи с диетите да не вземеш да хванеш някоя болест.Приятно прекарване на купона и после пиши как си си прекарала,но отиди иначе ще сажаляваш.Успех :smt023

Slipped Away
07-08-2006, 13:48
Не се събличай а си стой по рокличка!

LoVe_RuSlAn
07-08-2006, 14:35
щом е тръгнал с тебе макар че си дебеличка значи го е направил заради това което си ти самата харесал те е заради това което знаейш и което ти в отврътре и ако наистина те харесва не би си казал нищо и не се излагай отиди ако пък те скъса нищо не губиш просто ще го разбереш какъв е всъщност и ще разбереш за какво е ходил с тебе през цялото време айде успех и не мисля че ще ти се смеят

RudeBunny
07-08-2006, 14:37
важното е да не ти пука ... важното е на тебе да ти е яко.. просто не мисли как изглеждаш...

SuPer_KeKs4e
07-08-2006, 15:50
taka...znae6 li...az sam slaba...na 17 sam,i teja 40 kg...tva ne e mn normalno,si4ki mi kazvat...kolko perfektno tqlo ima6 ama povqrvai mi...ne e tolkova qko da si slab.Haresvai se takava kakvato si,taka i drugite 6te te haresat.Ako toi si kaje 4e si loena buca i te zareje samo zaredi tova 4e ima6 po golqmo dupe...mi na4i ne si e zaslujavalod a trugva6 s nego.Ti si tova koeto si.Te sa te haresa li zaredi tova 4e si zabavna.Da ne ti puka.Derzai momi4e:)

Gugito
07-08-2006, 15:51
Abe gluposti, ne pridavai tolkova golqmo zna4enie na vida si! 6tom mom4eto e tragnalo s teb zna4i si te haresva takava, a i 6tom si 4ast ot tazi kompaniq, logi4no e da dopada6 i na ostanalite, kakvato si! Vse pak moje da poraboti6 po vaprosa da si stegne6 figurata s fitnes ili nqkakav sport, kakto re6i6! No da, zadaljitelno otidi na kupona i si izkarai super! Gore glavata! :wink: :wink: :wink:

Angel_eyes
07-08-2006, 15:58
Обзалагам се,че хич ама хич не си дебела,а те хваща превземацията.Щом пък си толкова дебела и те е срам къде си тръгнала,затвори се у вас и се тъпчи за да надебелееш още?! [-X [-X [-X Как ти се струва това?Първо,явно на приятеля ти не му пука от това какво телослужение имаш,и второ направи си кефа иди на партито и не се притеснявай за нищо!
P.S.Това,че имаш наднормено тегло,НЕ те прави с нищо по-лоша,по-различна или каквото и друго да е.Ако някой те преценява по външния вид,значи не може истински да оцени красотата :wink:

Ice
07-08-2006, 17:03
Eee q stiga be :!: Kakwi sa tiq kompleksi molq ti se ... Kak nqma da idesh :?: Estestweno che shte otidesh se pak towa e party ne e nqkakwo modno rewiu da si srawnqwate telata otiwash tam za da se zabawlqwash i da razpysnesh ne da se pritesnqwash.. Minaliq mesec kato bqh na more i hodih na plaja ako ti kaja kolko debeli imashe i izobshto ne im pykashe i si gledaha kefa, a ako priqtelqt ti naistina dyrji na teb i te haresva/obicha nqma da si kaje " Taq kolko e debela sha q zareja" stiga da ne se vliqe ot nqkoi dryg estestweno i nai wajnoto badi sebe si da ne ti pyka idi se zabavlqvai priemai sichko za dadenost zashtoto taka cql jivot shte te e sram...Ako se mislish za tolkova debela otslabni hodi na fitnes sportyvai namali testenite izdeliq i sladkoto i taka Uspex mila :wink:

hristina^
07-08-2006, 20:24
spored men ne trqbva da se sramuva6 ot kilogramite si ! Tova e problem koito zasqga mnogo hora.Ako tova mom4e te haresa 6te te haresa takava kakvato si !

IKisseDAGirL
07-08-2006, 21:17
тия приказки колко съм ги слушала, мале мале :)
сичките ми приятелки са така - ако ги чуеш как говорят за себе си, ще речеш, че са някви по 120-180 кг, ама като ги видиш очите ти ще останат в тях ;-) според мен само си въобразяваш, едва ли си толкова зле :wink:
апък ако наистина имаш проблем с теглото и се притесняваш, кво си чакала до сега?? да си направила нещо по въпроса... супер тъпо е ей така като гледам някви дето се оплакват колко били напълняли, ала-бала, а продължават да се тъпчат с шоколадчета и сладолед :? хубавото тяло си иска жертви, не може така даром (е, аз май съм си изключение, щото ям като някво не-добре, пък си седя високо и слабичко:mrgreen:)

MaD_CaT ne moje da se log
07-08-2006, 21:45
....че още преди да съм си саблякла банския ще реша да си тръгна.....
:-k Аз..тва не го разбрах..
какъв е този купон около басейн....уж с бански...а пък без бански :smt005
може...да си се объркала..но ми стана смешно :mrgreen:
иначе..няма смисъл да повтарям написаното от другите...наистина е добре да отидеш :smt006

eXciTiNg-BabY
07-08-2006, 22:49
приятеля ти тряя да те харесва такава каквато си ако наистина е стока няма да скаса с тебе само за6тото си 2-3 кила по дебела от другите :smt018 пък и кво ти пука ходи се забавляваи :mrgreen:

CaSsPeR
07-09-2006, 00:11
e , tolkos li nemoje56 da otslabne6 >?!. ne za 1 sedmica ma poprincip ako tolkova te kefi i e super sladur ima6 stimul ima6 si4ko a ti sigurno do ri nesi pomislila da spre6 da se pluska6 !!! zamislise

santRi
07-09-2006, 06:41
не ми се вярва дрехите които носиш да те правят 10 кила по слаба.. момчето с което си явно си има представа че не си с перфектно тяло, но щом е с теб явно не му пречи :) не се притеснявай от това как ще изглеждаш в неговите очи, ако те харесва ще бъдеш най-прекрасното и красиво момиче за него в басейна, ако ли не - по добре ще е да скъсате, все пак рано или късно той ще те види по бельо или бански :)

sk8girL
07-09-2006, 06:58
Да не ти пука!Не се срамувай от тялото си.И не се комплексирай по тоя начин.Не ми се вярва гаджето ти е да с теб само,защото не изглеждаш толкова дебела в дънки или панталон.Той ако наистина те харесва ще те хареса и по бански и ..без бански :lol: Колкото до компанията си мисля,че едва ли са някви ограничени хора и да започнат да се присмиват и т.н.Просто отиди и си направи купона! А съм сигурна,че с тях ще успееш.Най-добрата ми приятелка е малко пълничка,но това не й пречи да ходим всеки ден на плаж,много често взимаме и приятеля й с нас.Просто той я харесва такава каквато е,не само с панталони,които я правят по-слаба.И все пак,ако наистина се притесняваш да отидеш измисли някакво извинение..,че си болна или пък не си в настроение до купони,или имаш проблеми с ваште и такаМ.. Айде,успех! И горе главата O:) :smt016

nik
07-09-2006, 07:40
Az imam slabo tialo,no haresvam po zakrugleni momi4eta,ima i drugi,koito haresvat takiva kato teb!I po baseinite ve4e ima vsiakakvi svini...taka,4e spokoino:)napravi si kefa i tva e:)

teenkopele
07-09-2006, 07:56
разбира се че трябва да идеш!Ако след 2 дни направят купон пак ли няма да идеш?Там ще е гаджето ти...Когато той е тръгнал с теб едва ли не е забелязал тялото ти,но въпреки това той е с теб,защото вероятно изпитва нещо към теб...

Напълно съм съгласен. :wink:

light_purple
07-10-2006, 07:21
Сега... Знам, че ще кажете, че преувеличавам, но си е така. Много съм дебела. Е не чак много. Но си имам лоен задник. Днеска ще се прави купон около един басейн. Ще бъде толкова яко. Ще бъдем с най-великата компания на света. С тях ми е толкова весело! Последния път така се смях, че буквално ме заболя стомаха от смях. Накрая до такава степен ме болеше, че просто стоях на едно място и се тресях безмълвно от смях! Тия хора са велики и... чудесно изглеждащи! Имат перфектни тела! Всички до един! Освен това от седмица ходя с едно момче от тая компания! Той е страшен сладур, но... Не сикам да ме гледа по бански! Раздвоена съм! Обичам басейните, а и с тях ще е пълен купон! ПАРТИ! Все пак съм с най-великата компания на света... Но съм дебела... И то много... Мисля си, че този проблем ще ми пречи да се забавлявам. Ще съм покрай супер сладури и мен така ще ме е срам, че още преди да съм си саблякла банския ще реша да си тръгна! А и си мсиля, че другите ще ме сочат и ще викат: "Гледай тия салдури, ква коза повлекли със себе си!" Блах... НЕ ИСКАМ ДА СЕ СЪБЛИЧАМ ПО БАНСКИ! Още повече, че може ТОЙ да дойде и само като ме види ще си каже: "Ква е тая лоена буца, с която съм тръгнал?! Боже колко съм сляп! Я да не се излагам! Ще я зарежа!" И КРАЙ! Ще съжалявам до края на живота си, че съм отишла! оххххх... Какво да правя?! ](*,)
eemi ti taka ili ina4e kogato otide6 naprekusnato 6te se oglejda6 dali niakoi te gleda ili te komentira i prosto niama da si izkara6 dobre.Po-dobre ne hodi.Taia kompania 6te ia vijda6 4esto 6tom gadjeto ti e v neq.Kusno si se setila 4e si debela.Moje6e da pravi6 nekvi uprajnenia ili da hodi6 na fitnes.Sega ako ti kaja da se opita6 da otslabne6 6te e dosta kusno,no vse pak opitai{ei i vnimavai da ne razvie6 niakoia bolest kato anoreksia}

dEnIsTy
07-11-2006, 08:10
Сега... Знам, че ще кажете, че преувеличавам, но си е така. Много съм дебела. Е не чак много. Но си имам лоен задник. Днеска ще се прави купон около един басейн. Ще бъде толкова яко. Ще бъдем с най-великата компания на света. С тях ми е толкова весело! Последния път така се смях, че буквално ме заболя стомаха от смях. Накрая до такава степен ме болеше, че просто стоях на едно място и се тресях безмълвно от смях! Тия хора са велики и... чудесно изглеждащи! Имат перфектни тела! Всички до един! Освен това от седмица ходя с едно момче от тая компания! Той е страшен сладур, но... Не сикам да ме гледа по бански! Раздвоена съм! Обичам басейните, а и с тях ще е пълен купон! ПАРТИ! Все пак съм с най-великата компания на света... Но съм дебела... И то много... Мисля си, че този проблем ще ми пречи да се забавлявам. Ще съм покрай супер сладури и мен така ще ме е срам, че още преди да съм си саблякла банския ще реша да си тръгна! А и си мсиля, че другите ще ме сочат и ще викат: "Гледай тия салдури, ква коза повлекли със себе си!" Блах... НЕ ИСКАМ ДА СЕ СЪБЛИЧАМ ПО БАНСКИ! Още повече, че може ТОЙ да дойде и само като ме види ще си каже: "Ква е тая лоена буца, с която съм тръгнал?! Боже колко съм сляп! Я да не се излагам! Ще я зарежа!" И КРАЙ! Ще съжалявам до края на живота си, че съм отишла! оххххх... Какво да правя?! ](*,)
а Ако не отидеш..как ще се почувства авера ти...?!
ае3е..ако той те обича,едва ли ще те зареже заради килограмите ти...явно не си чак толкова дебела..щом дрехите прикриват тези килца:)
ПРиятно изкарване:)

iiirish
07-11-2006, 08:42
ами кво се притесняваш от него?! той като е тръгнал с теб много добре е знаел какво прави. не е бил сляп за тялото ти тогава, защо очакваш сега да прогледне?! харесва те и толкова. (питам се секс не сте ли правили, че те е срам?!)

аз няма да те съветвам нищо. каквото решиш си е за твоя сметка. успех

forrzi
07-11-2006, 12:19
малеле
кфо? и аз съм дебела,ама тфа не ми пречи да се забавлявам!
щом приятелите ти са страхотни,както ти ги описа няма да им направи впечатление че не си с перфектно тяло
ако те са толкова страхотни въобще няма им пука как изглуждаш по некъв бански (:

niki7o
07-11-2006, 12:21
СПОРТ+ПРАВИЛНО ХРАНЕНЕ= ИДЕАЛНА ФИГУРА :wink:

forrzi
07-11-2006, 12:23
СПОРТ+ПРАВИЛНО ХРАНЕНЕ= ИДЕАЛНА ФИГУРА :wink:
мноол ше ми бъде интересно кфо имаш предвид под "правилно хранене"
обясни на момичето

niki7o
07-11-2006, 12:25
СПОРТ+ПРАВИЛНО ХРАНЕНЕ= ИДЕАЛНА ФИГУРА :wink:
мноол ше ми бъде интересно кфо имаш предвид под "правилно хранене"
обясни на момичето

Прави упражнения. Ходи ако трябва на фитнес. Не се оставяй да затлъстееш. Оправдания като "няма къде, няма кога, незнам как..." са глупави! Ако искаш да си със хубава фигура и самочувствие ще намериш начин да спортуваш.
Яж повече плодове, пий чайчета и спортувай! Може да си вземеш и стягащ лосион така 100% ще се обръщат след теб :)
За да имаш красиво тяло с бебешки мека кожа, след всяко къпане си намазвай тялото със лосион!!! Има най-различни аромати - пъпеш, портокал, орхидея и прочие.

forrzi
07-11-2006, 12:27
СПОРТ+ПРАВИЛНО ХРАНЕНЕ= ИДЕАЛНА ФИГУРА :wink:
мноол ше ми бъде интересно кфо имаш предвид под "правилно хранене"
обясни на момичето

Прави упражнения. Ходи ако трябва на фитнес. Не се оставяй да затлъстееш. Оправдания като "няма къде, няма кога, незнам как..." са глупави! Ако искаш да си със хубава фигура и самочувствие ще намериш начин да спортуваш.
Яж повече плодове, пий чайчета и спортувай! Може да си вземеш и стягащ лосион така 100% ще се обръщат след теб :)
За да имаш красиво тяло с бебешки мека кожа, след всяко къпане си намазвай тялото със лосион!!! Има най-различни аромати - пъпеш, портокал, орхидея и прочие.

хаха...чайчета и плодове...якооо
само дето после пак ше напълнее
но нищо,ти си експертът
бтв-аз си остаам в ренесанса

maraia
07-11-2006, 12:44
еми да измисли причина да не се събличаш по бански.кажи че си херазположена, че не трябва да излагаш кожата си на слънце и разни такива.ако ли не просто не ходи

A/X
07-11-2006, 14:05
Ето и моето мнение :

1)Не е важно как изглеждаш 6том си с любимите хора на любимото място и 6том 6те си прави6 кефа.Била ли си някога дебела бе, момиче? Знаеш ли какъв животопогубващ комплекс е това? А и напълно оправдан, при това. Не давайте тъпи съвети на момичето, за които после няма да изпитате и капка от срама.

Съгласен съм с maraia, просто не ходи. Ще си правите кефа другаде. ;)

DeSsY`
07-11-2006, 14:53
Аз мисля че щом е тръгнал с теб те харесва такава каквато си, защото 100 на 100 те е огледал много добре преди да тръгнете. Момче е все пак.. http://smilies.sofrayt.com/fdm/wink2.gif

Krem4eto
07-11-2006, 14:57
Сега... Знам, че ще кажете, че преувеличавам, но си е така. Много съм дебела. Е не чак много. Но си имам лоен задник. Днеска ще се прави купон около един басейн. Ще бъде толкова яко. Ще бъдем с най-великата компания на света. С тях ми е толкова весело! Последния път така се смях, че буквално ме заболя стомаха от смях. Накрая до такава степен ме болеше, че просто стоях на едно място и се тресях безмълвно от смях! Тия хора са велики и... чудесно изглеждащи! Имат перфектни тела! Всички до един! Освен това от седмица ходя с едно момче от тая компания! Той е страшен сладур, но... Не сикам да ме гледа по бански! Раздвоена съм! Обичам басейните, а и с тях ще е пълен купон! ПАРТИ! Все пак съм с най-великата компания на света... Но съм дебела... И то много... Мисля си, че този проблем ще ми пречи да се забавлявам. Ще съм покрай супер сладури и мен така ще ме е срам, че още преди да съм си саблякла банския ще реша да си тръгна! А и си мсиля, че другите ще ме сочат и ще викат: "Гледай тия салдури, ква коза повлекли със себе си!" Блах... НЕ ИСКАМ ДА СЕ СЪБЛИЧАМ ПО БАНСКИ! Още повече, че може ТОЙ да дойде и само като ме види ще си каже: "Ква е тая лоена буца, с която съм тръгнал?! Боже колко съм сляп! Я да не се излагам! Ще я зарежа!" И КРАЙ! Ще съжалявам до края на живота си, че съм отишла! оххххх... Какво да правя?! ](*,)

Кажи си мерките!Може пък само да си мислиш,че си дебела а да не си!

hristina^
07-11-2006, 16:47
ne se sramuvai ot sebe si! a tva mom4e ako se sramuva ot teb zna4i prosto nqma smisal da ste zaedno...

07-11-2006, 16:58
Отиди. Не влизай в басейна, щом не искаш. Не разбирам тези, които казват да си измислиш причина да не влизаш. Не лъжи!!! Това са ти приятелите, гаджето... Щом толкова се притесняваш - не влизай в басейна, но иди.

Rookie
07-11-2006, 17:27
отслабни

cskamoni4ka
07-11-2006, 17:46
Кофти ситуация .. да не ти пука отиди и се забавлявай,това не трябва да те притеснява въобще,ако тоя те зареже значи е пълен тъпак и гледа само външността на човека,пък ако не те зареже ще разбереш че държи на теб ;) Ай успех от мен!И все пак за нататък може да ходиш на фитнес или нещо такова ;)И приятно изкарване .. \:D/

strange__
07-11-2006, 21:34
Кофти ситуация .. да не ти пука отиди и се забавлявай,това не трябва да те притеснява въобще,ако тоя те зареже значи е пълен тъпак и гледа само външността на човека,пък ако не те зареже ще разбереш че държи на теб ;) Ай успех от мен!И все пак за нататък може да ходиш на фитнес или нещо такова ;)И приятно изкарване .. \:D/
Така е...би могла да положиш малко усилия,вместо да се самосъжаляваш.След като очевидно не се чувстваш добре в кожата си,си наложи да отслабнеш!Всичко е воля и всичко е постижимо:idea:

big_sister
07-11-2006, 23:52
не ходи!! ти добре ли си къде ще се помъкнеш там?:) много добре си знаеш ти че не си дебела ама...дори да приемем че е така от поста ти личи че искаш да се движиш с тях и най-вероятно го правиш или просто се опитваш да избиваш комплекси пускайки такива теми...

LaFee
07-12-2006, 08:44
отслабни

това не беше ли малко злобничко от твоя страна?


СПОРТ+ПРАВИЛНО ХРАНЕНЕ= ИДЕАЛНА ФИГУРА Wink

не на всички им се отдава тоя метод :smt013

Rookie
07-12-2006, 09:01
има ли желание - има и резултати. да си дебел не е някаква болест... просто човек не се храни както трябва и т.н. в резултат на което, визията на човека става по-неприятна за околните..
плюс това затлъстяването е нездравословно...
не искам да се подигравам. но просто е така!!!
с фитнес и диета съм сигурен, че ще го впечатлиш със стройна фигура, когато, и където и да е! ;]
тука май си пролича че не си падам по по-закръглените мадами :oops: :roll:

amazonkata
07-12-2006, 12:10
абе момуче не трябва да се притесняваш ти ако зн колко дебели (наистина дебели) аз вся кат ходя по басейни .. тях не ги инт..
тей че напрей си кефа никой нощо няма да ти кажи..или пак ак0 не искаш пр0ст0 0буи п0ла и п0тник .. и с тях ще влизаш ;О)

naistina mnogo xora samo4ustvieto im e do nebeto a sa palni4ki.ne trqbva da se pritesnqva6 te te xaresvat takava kakvato si

MIRIO_PZ
07-12-2006, 15:00
Emi spored men trqbva da propusnesh nqkolko kupona i da se pogrijish mnogo seriozno za vanshniq si vid.Drugiq variant e ako idesh i naistina vsi4ki si pomilsat taka za teb ne im se sardi a prosto otnovo se pogriji za vanshniq si vid i kato zabelejat promqnata shte se uzomat ot teb.Taka 4e badi tvarda i uporita =D>

stasi_girl
07-12-2006, 15:45
Как може да се срамуваш от това което си !!! Той ако истински те харесва ако истински иска да бъде с теб няма да го интересува как си по бански без бански или с дрехи той винаги ще е с теб !!! Помисли може факта че не искаш да отидеш да го отдръпне и да си помисли разни неща като.... Тя защо не иска да дойде какво има аз немога да съм с такова момиче и т.н !! не се излагай,ти си единствена сама по себе си ако ще да си 100кг или 50кг ти пак си си ти !!! тои ще е с теб не само заради визиата примерно а и заради характера !! Не се комплексираи много лошо ще е за теб, повярваи ми, за това ВДИГНИ ВИСОКО ГЛАВАТА СИ и да не ти пука все пак представи си че някоя вечер останете в тях и ти трябва да се съблечеш? как ще постъпиш?? :-k Ако ти е толкова хубаво с тази компания отиди ако решиш да се комплексираш сама у вас остани си в къщи?! но ще сгрешиш според мене успех в взимането на решение

yo-ma-nigga
07-13-2006, 10:16
ne se trevoji za tqloto si ako toi naistina ima chuvstva kam tebe nqma da si kaje tva koeto mislish vijjjjj kolkoto do drugite za tqh da ne ti puka ti si s gotina kompaniq a drugite ne trqa te ebe za tqh izobshto

sexy_haos4eto
07-13-2006, 10:46
6tom se 4uvstva6 taka trqbva da izmisli6 nqkakva pri4ina i da ne otide6.zapo4ni da trenira6 za da vleze6 v forma,no spored men :) ako te sa ti istinski priqteli za tqh nqma da e tolkova vajno kak izglejda6

I_love_dead_people
07-13-2006, 15:04
Да ти кажа ли нещо?
Има толкова много крокодили-грозни жени,дебели,които за сметка на това излъчват огромно самочувствие и винаги са оптимистично настроени,весели...и точно затова хората ги харесват,независимо какви а по външност.Затова имай самочувствие! щом тази компания е весела и щом те е "повлякла" със себе си,значи има защо! И щом този сладур е тръгнал с теб...е,значи не си толкова дебела или поне те харесва такава,каквато си! Куууууууураж!

NaDeTy`bE
07-13-2006, 15:16
plashtash li danyk ob6testveno mnenie? e kato po4nesh da go plashtash togava mu misli tolkova :D hi4 da ne ti puka

lost_girl
07-13-2006, 16:07
kvo ti puka otidi i si napravi kefa,a ako tvoq naistina te obi4a nqma da mu pre4i tva 4e si debela(spored teb)az imam edna poznata basi svinqta a gajeto i e basi klio6taviq no tva ne im pre4i

Nasindo
07-13-2006, 16:17
EMI STOI SI U VAS ,MAAI KIFTETA I VSI4KO 6TE SE OPRAVI... PF... KATO SI DEBELA SI VDIGAI 4UKALA I MAR6 NA FITNES.NE SE JALVAI TUKA :wink: