PDA

View Full Version : Искам си го обратно!:(



little_pink
07-08-2006, 09:30
Моля ви да ми дадете някакъв савет!Преди 3 дена скъсахме с гаджето ми и не заради друг а заради самата мен ](*,) .Защото прекалено много му се качвах на галавата и ставаха скандали тои каза че неможе да да продължава така с толкова нерви покраи мен. Тои ме обича още но е взел решението че няма да си трови нервите повече с мен. Но аз продължавам да го обичам и полудявм без него! Искам да си го върна обратно! моля даите някув съвет. ](*,) ](*,) ](*,)

Nadelina
07-08-2006, 09:34
Pyrvo trqbva da si vidish greshkite (uspqla si) , da gi osaznaesh , posle da gi popravish!
Izchakai izvestno vreme i pak go potyrsi.. kaji mu che iskash da go vidish.. za da vidi i toi edin chovek osaznal greshkite si i vidql neshtata takiva kakvito sa a ne takiva kakvito mu iznasq.. Pokaji mu che si se promenila i poveche nqma da gi ima starite problemi.. Iskreno ti jelaq da se saberete!

sherry
07-08-2006, 09:34
Той търсил ли те е след това?Ако си сигурна,че го обичаш,извини му се за скандалите,които си правила и излезте,сдобрете се.Ако и двамата се обичате,нищо не е изгубено.Трябва да се правят компромиси заради човека,когото обичаш.

JiMiTo
07-08-2006, 09:48
Моля ви да ми дадете някакъв савет!Преди 3 дена скъсахме с гаджето ми и не заради друг а заради самата мен ](*,) .Защото прекалено много му се качвах на галавата и ставаха скандали тои каза че неможе да да продължава така с толкова нерви покраи мен. Тои ме обича още но е взел решението че няма да си трови нервите повече с мен. Но аз продължавам да го обичам и полудявм без него! Искам да си го върна обратно! моля даите някув съвет. ](*,) ](*,) ](*,)

а мога ли да попитам що му се качваше на главата и що си му тровила нервите ако не е таина ? :-k

LP_girl_14
07-08-2006, 09:58
Явно наистина си допуснала много грешки,за да скъска с теб човек,който те обича.Преразгледай поведението и характера си.Просто трябва да му докажеш че си се променила и ако наистина искаш да подновите връзката си и двамата трябва да с енаучите да правите компромиси и да гледате не да тровите нервите на другия,а да го правите щастлив :!:

miloto_girl_4e
07-08-2006, 10:46
Какъв съвет да ти дам? Защо си била толкова досадна и си го задушавала? Тогава не помисли ли, че никой не е длъжен да те търпи? Може да те обича, но обича повече себе си и за това е взел това решение. Какво да те посъветвам ... покажи му по някакъв начин, че си се променила, че си осъзнала грешките си, че съжаляваш, но не му досаждай, той ако иска сам ще те допусне отново до себе си. Пожелавам ти късмет и следващият път внимавай как се държиш с околните :!:

IvI4k0
07-08-2006, 10:51
промени се повечето необичат да им се качват на главата "поне това е мое мнение" осьзнаи грешките си помисли над тях и му звунни извини му се кажи че ти си Виновна и ако наистина се обичате ще трьгнете пак невярвам за такива малки неща да скьсате :wink: [/u]

little_pink
07-08-2006, 11:49
много благодаря за съветите! и най-вече на Nadelina! Наистина съм осъзнала грешките си но е трудно да докажа това :(

Love_wanted_
07-08-2006, 11:52
mili4ka ako go iska6 napravi taka 4e da ne go qdosva6 promeni se malko za6toto nakraq nqma da e do teb predi da napravi6 ne6to pomisli kak i kakvo 6te kazva6 za6toto posle 6te sajalqva6.Uspeh pomisli si kakvo ti kazvam i vzemi re6enie uspeh [/b]

Nadelina
07-08-2006, 11:52
много благодаря за съветите! и най-вече на Nadelina! Наистина съм осъзнала грешките си но е трудно да докажа това :(
Shte uspeesh .. sigurna sam.. zashtoto lubovta preodolqva vsichko.. :) Samo bydi po tyrpeliva zashtoto toi edva li shte povqrva che za 3 dni ti si se promenila napylno..

little_pink
07-08-2006, 11:59
Много ми помагате! Когато се разминаваме по улицата (защото тои живее на моита улица) Тои се усмихва и ме поздравява пита как съм и разни такива пием си заедно кафето всяка сутрин заедно с другите от компанията.Но ако се виждаме прекалено често си мисля че тои няма да види никаква промяна в мен

Slave4You
07-08-2006, 12:05
Ами 6том си успяла да види6 къде си сгре6ила браво.Ние не можем ни6то да направим освен да ти дадем съвет да каже6 на мом4ето това което каза на нас!!!Кажи му 4е без него полудява6...4е мн го оби4а6...И най важното-извини му се!Ако разбере 4е си разбрала гре6ките си може да ти даде втори шанс.

kobrichka
07-08-2006, 16:15
Ами 6том си успяла да види6 къде си сгре6ила браво.Ние не можем ни6то да направим освен да ти дадем съвет да каже6 на мом4ето това което каза на нас!!!Кажи му 4е без него полудява6...4е мн го оби4а6...И най важното-извини му се!Ако разбере 4е си разбрала гре6ките си може да ти даде втори шанс.


това е най-добрият савет,послушай я =D>

little_pink
07-08-2006, 20:13
Но ме е страх да му кажа всичко това защото ако той неиска да е с мен ще рухна :smt030 :smt030 :smt030

Malko_kote
07-08-2006, 20:17
Emi macka edinstvenoto koeto moje6 da napravi6 e da pogovori6 s nego i da mu obe6tae6 4e 6te se promeni6.Nakarai go da povqrva 4e nqma da ima pove4e skandali i se postarai naistina da nqma.Puk ako stane stane vs zavisi ot nego :(

hristina^
07-08-2006, 20:19
Явно наистина си допуснала много грешки,за да скъска с теб човек,който те обича.Преразгледай поведението и характера си.Просто трябва да му докажеш че си се променила и ако наистина искаш да подновите връзката си и двамата трябва да с енаучите да правите компромиси и да гледате не да тровите нервите на другия,а да го правите щастлив :!:
napalno sam saglasna :!: =D>