PDA

View Full Version : kola maska otnovo



07-08-2006, 10:50
iskam da popitam horata koito sa si pravili kola maska na triugulnika kolko trqbva da sa mi porasnali kosum4etata,za da si q napravq i kolko vreme durji predi da zapo4nat da rastat,za6toto do sega samo sum se brusnala,znam 4e 6te boli,no 6te go izturpq nqkak

Nadelina
07-08-2006, 11:50
Az sashto se brysna.. I ot izvestno vreme se kanq i az da ida na kozmetik na kola maska na triygylnika.. Ama spored men she umra ot bolka ta do sq ne sam otishla.. ehehe.. Inache trqbva da sa ti 3-4 mm..i shte ti izdarji nqkolko sedmici predi pak da gi mahnesh :)

LuCkY_YoU
07-12-2006, 12:43
kato ne ste informirani ne govorete.hubavo e da sa pone 1sm za6toto kola maskata ne hva6ta kusite kosum4eta :x i bolkata izob6to ne e tolkova neponosima puk i e samo za sekunda, no koftito e 4e tr da gi 4aka6 da porasnat

azito
07-12-2006, 12:55
az pyk reduvam
kola maska,brysnene,kola maska,brysnene i taka navsqkyde(osven krakata razbirase tqh gi minavam s epilator) i taka stava qko shtoto kolata maska kato ti poniknat malki kosam4eta minavash s brasna4kata i po-byrzo ponikva i ne 4akash mn mn i otivash na kola i pak taka :)