PDA

View Full Version : 99 дена без нея..



07-08-2006, 12:01
Сега сигурно ще си кажете "Я го вижте тоя загубения, мисли за някво момиче, което вече сигурно даже и не го помни..". Сигурно не ме помни, така е, но аз я помня. Мина толкова много време от раздялатани , но аз не мога да я забравя..не знам защо. Явно прекалено много съм я обичал. Понякога се питам какво прави, сеща ли се за мен, иска ли да сме отново заедно, да се видим поне за малко..за 5 минути..искам да и видя лицето отново, да я прегърна и целуна..няма причина за раздялата ни или поне не ми даде такава. Последния път като я видях, я изпратих и тя се обърна и замина радостна - радостна, че повече няма да ме види. Опитах се после да се свържа с нея, не можех. Или не ми вдигаше или затваряше, не отговаряше на смс-ите и на имейлите..не ми даде причина и това ме заболя много..уж повтаряше колко много ме обичаше, а ме заряза просто ей така..Бяхме далеч един от друг, виждахме се за по 2-3 дни в седмицата и явно това я е накарало да ме зареже..това лято щях да отида в нейния град и да бъдем заедно през цялото време, но уви..Опитвах се да я забравя по какво ли не начини - тренировки,разходки вечер с приятели, купони, фитнес..нови приятелки и какво ли още не, но не мога и не мога..ако кажа това на някой от приятелите ми ще кажат "я се стегни бе виж колко момичета те харесват и искат да бъдат с теб", да но мене това не ме интересува. Аз искам да бъда с нея, а не с друга..Явно вече наистина трябва да я забравя, да престана да мисля за нея колкото и трудно да е и да си намеря друга..която ще ме обича както аз нея..

Просто исках да споделя, не търся съвет..

priti_kiti
07-08-2006, 12:13
You don't remember, I'll never forget...


Гледай напред и я забрави колкото и да е трудно. мда... живота продължава.. :|

07-08-2006, 12:14
Трудно е, защото знам, че никога няма да я имам..знам това. Понякога се самосъжалявам, защо мога да обичам толкова силно, макар че трудн осе доверявам на някого и когато това стане, тя ме зарязва :smt011

mnogomili4kata-sf
07-08-2006, 12:20
Трудно е, защото знам, че никога няма да я имам..знам това. Понякога се самосъжалявам, защо мога да обичам толкова силно, макар че трудн осе доверявам на някого и когато това стане, тя ме зарязва :smt011

Познато е това с разочарованието...малко или много всички сме се парили....но идеята е не да се затвориш за всички.Няма гаранция,че няма да се повтори,трудно е да се препазиш,когато си чувствителен и си имал истинското желание да се получи нещо...но аз знаеш ли какво правя,за да мога по-лесно да се изтръгна от болката...може би кофти звучи,но почвам да анализирам с какво този човек ме е дразнел много,да мисля за всичките му кофти черти,заради които не е заслужил и не заслужава моето внимание.Но до самосъжаление не бива да се стига...по-добре прави като мен.Пък то времето си показва....Ангажирай мислите си с други неща,трудно е,но пък понякога помага доста

Inn0c3nCe
07-08-2006, 12:52
искаш да си с нея защото неможеш
не заради това че е красива
не заради вътрешните и качества
не заради това че е нещо повече от другите
просто защото неможеш да си с нея

колкото по бързо го осъзнаеш и забравиш за нея толкова по добре
за теб ...



;]

kobrichka
07-08-2006, 13:27
искаш да си с нея защото неможеш
не заради това че е красива
не заради вътрешните и качества
не заради това че е нещо повече от другите
просто защото неможеш да си с нея

колкото по бързо го осъзнаеш и забравиш за нея толкова по добре
за теб ...


правилно,сагласна съм с теб. =D> знам че ще ти е много трудно но трябва да я забравиш.успех и дано срещнеш момиче което да те обича толкова много колкото ти сега обичаш това моиче :smt023


;]

santRi
07-08-2006, 13:46
Какво ли не бих дала някой да ме обича така силно.. явно тя е загубила много :cry:

CVETELLINA
07-08-2006, 13:54
искаш да си с нея защото неможеш
не заради това че е красива
не заради вътрешните и качества
не заради това че е нещо повече от другите
просто защото неможеш да си с нея

колкото по бързо го осъзнаеш и забравиш за нея толкова по добре
за теб ...



;]така е!Нали знаеш,недостъпните неща са по-интересни,потайността и,те кара да я търсиш....но ако тя ти отвърне със същото,след време ще спреш да се интересуваш,разкритите карти не са интересни.....жалко е,но е така.... :|

Nadelina
07-08-2006, 13:54
Tolkova dobre razbiram kakvo ti e :( I az ne spiram da mislq za nego.. Davam vsichko za nego.. A na nego ne mu puka.. Toi ne me poznava.. Ne mu e nujna moqta lubov.. I az probvam da go zabravq.. No syrceto ne pita :( No se nadqvam skoro da gi zabravim.. i az .. i ti... i pak da sme shtastlivi !!! Zashtoto go zaslujavame..

RudeBunny
07-08-2006, 14:04
до болка ми е познато тва чувство .. просото защото съм в същото положение .. вече 5 месеца сме разделени с едно момче.. но все още го обичам.. и не знам дали някога ще спра .. но се опитвам да продължа... все някога ще свърши.. но до тогава трябва да сме силни..

ninsy
07-08-2006, 14:05
искаш да си с нея защото неможеш
не заради това че е красива
не заради вътрешните и качества
не заради това че е нещо повече от другите
просто защото неможеш да си с нея

колкото по бързо го осъзнаеш и забравиш за нея толкова по добре
за теб ...



;]така е!Нали знаеш,недостъпните неща са по-интересни,потайността и,те кара да я търсиш....но ако тя ти отвърне със същото,след време ще спреш да се интересуваш,разкритите карти не са интересни.....жалко е,но е така.... :|
точно така!

LoVe_RuSlAn
07-08-2006, 14:27
Знам много е трудно и макар че съм момиче те разбирам напълно защото и аз обичам едно момче вече след като скъсахме 6 месеца и не мога да го забравя и едва ли някога ще мога остава ми само надеждата тя винаги умира последна при човека затова не се отчайвай напълно все някога след време ще я забравиш ако това не се случи тя ще се върне при тебе аз съм убедена в това винаги така става само да не е вече прекалено късно защото когато обичаме един човек и той го знае но въпреки това ни обърне гръб след време всичко се обръща и той ззапочва да тича подир нас само че ние вече сме си харесали друг така че не се притеснявай знам че я искаш сега и че сегя обичаш но нищо не става веднага след време тя ще изпитва цялата тази любов която ти към нея надявам се и ти още да я обичаш за да може да се съберете отново

did1ls
07-08-2006, 16:47
искаш да си с нея защото неможеш
не заради това че е красива
не заради вътрешните и качества
не заради това че е нещо повече от другите
просто защото неможеш да си с нея

колкото по бързо го осъзнаеш и забравиш за нея толкова по добре
за теб ...



;]
'Na p1lno s1m s1glasna!I az go prejivqh 6te moje6 i ti! [-X

07-08-2006, 22:19
100

FiRe_LaDy
07-08-2006, 22:43
Bqh s edno momche 6meseca i nqkolko dena.TOchno na 1.06.06g. go zarqzah i na 23.06.06g. bqh veche s drug.ZNaesh li kakvo moga da ti kaja .. ne misli tolkova za neq.Ima mnogo momiche.Ne e svyrshil sveta.Gledai napred i samo napred.Povqrvai mi nqma da sgreshish :wink:

CaSsPeR
07-09-2006, 00:14
iamma abolutno su6tiq problem ... no moqta razlika e 4e sega 2 sedmici 6te trenirame zaedno ... nz i az kakvo da praa i az nqkude tolkova vreme nesme se vijdali ...

AnN_G
07-09-2006, 09:40
Всички имаме такива истории,но колкото и тъпо и суеверно да звучи,разбрах едно "колелото на съдбата се върти!",след време ще те види,ще разбере че не може да те има и тогава ще е неин ред,може да се повторя но ние момичетата искаме това което не можем да имаме,пък после се чудим защо момчетата се правят на недостъпни и ни въртят номера-ми за да хлътнем още повече и да не мислим за други.Споко пич има време, а дотогава няма да е зле да споделиш с приятелите си ,а не само във форума. :-s

ycMuBkaTa
07-09-2006, 09:56
Да ви кажа според мен много е лошо да обичаш някого и да забравиш после...Спомените болят и ти се иска да забравиш, но ако не помниш нещо, то сякаш не е било...така, че щом си я обичал така винаги ще я помниш, но просто се опитай да не мислиш толкова за това. Остави я някъде в съзнанието си и гледай напред...

07-09-2006, 11:22
искаш да си с нея защото неможеш
не заради това че е красива
не заради вътрешните и качества
не заради това че е нещо повече от другите
просто защото неможеш да си с нея

колкото по бързо го осъзнаеш и забравиш за нея толкова по добре
за теб ...



;]така е!Нали знаеш,недостъпните неща са по-интересни,потайността и,те кара да я търсиш....но ако тя ти отвърне със същото,след време ще спреш да се интересуваш,разкритите карти не са интересни.....жалко е,но е така.... :|
точно така!
за жалост и аз подкрепям тоя парадокс

CRaZy_IKT
07-09-2006, 11:22
искаш да си с нея защото неможеш
не заради това че е красива
не заради вътрешните и качества
не заради това че е нещо повече от другите
просто защото неможеш да си с нея

колкото по бързо го осъзнаеш и забравиш за нея толкова по добре
за теб ...



;]така е!Нали знаеш,недостъпните неща са по-интересни,потайността и,те кара да я търсиш....но ако тя ти отвърне със същото,след време ще спреш да се интересуваш,разкритите карти не са интересни.....жалко е,но е така.... :|
точно така!
за жалост и аз подкрепям тоя парадокс
тва бях аз

hristina^
07-09-2006, 13:21
искаш да си с нея защото неможеш
не заради това че е красива
не заради вътрешните и качества
не заради това че е нещо повече от другите
просто защото неможеш да си с нея

колкото по бързо го осъзнаеш и забравиш за нея толкова по добре
за теб ...



;]