PDA

View Full Version : Какво да правя с него???



donkihot
07-08-2006, 13:33
Проблема е следният,ходя с едно мн готино м,но тои адски мн ме ревнува и не ме оставя намира,направо се побарквам искам спокойствие,но го харесвам и нз какво да правя. А и има и друго момче,което още леко го харесвам,но от разговорите не мога да разбера нищо за чувствата му(бившо гадже,заряза ме).Какво да правя,помогнете ми моля ви!!

Nadelina
07-08-2006, 13:40
Pyrvo si izqsni chuvstvata a posle pishi za problema shtoto toi sega ne e edin.. A moq savet e .. govori s gadjeto si i mu kaji che da revnuvash ne znachi da obichash a da naranqvash!

ninsy
07-08-2006, 14:08
Pyrvo si izqsni chuvstvata a posle pishi za problema shtoto toi sega ne e edin.. A moq savet e .. govori s gadjeto si i mu kaji che da revnuvash ne znachi da obichash a da naranqvash!
определено си права

RudeBunny
07-08-2006, 14:44
Pyrvo si izqsni chuvstvata a posle pishi za problema shtoto toi sega ne e edin.. A moq savet e .. govori s gadjeto si i mu kaji che da revnuvash ne znachi da obichash a da naranqvash!
определено си права

напълно съм съгласна ... и аз бих постъпила така

kobrichka
07-08-2006, 14:48
изясни си чувствата,та ти незнаеш какво искаш,а за ревноста говори с него и му кажи че прекалява и така ако продалжава нищо няма да спечели а ще те изгуби.Успех :smt006

`Death`Whore`
07-08-2006, 14:52
От поста ти се разбра само, че момчето изпитва силни чувства към теб, а ти искаш да правиш, каквото поискаш, и изпитваш само привличане. Отивай при бившия.

maybelline
07-09-2006, 12:32
Погледни го от добрата страна - това,че гаджето ти те ревнува доказва колко много те обича.Поговори си с него и му обясни,че поведението му е неприемливо и трябва да направи нещо по въпроса.Колкото до бившия,поговори и с него и го попитай направо дали още има чувства към теб.

alkobalko
07-09-2006, 12:55
Pyrvo si izqsni chuvstvata a posle pishi za problema shtoto toi sega ne e edin.. A moq savet e .. govori s gadjeto si i mu kaji che da revnuvash ne znachi da obichash a da naranqvash!
определено си права

напълно съм съгласна ... и аз бих постъпила така

I az sum za!

girlpower
07-09-2006, 13:20
Какво се оплакваш,щом те ревнува значи си направила нещо,той неможе да почне да те ревнува ,ако не се закачаш с други момчета!Ако пък не е така,значи е параноик.

П.С-ХхАХха дадох му диагноза