PDA

View Full Version : Protivopolojno na lubovta-omraza



sensa
07-08-2006, 15:06
mrazi li li ste silno nqkogo. poznavate li tova 4uvstvo?ima li hora, koito mrazite tolkova silno , 4e bihte im navredili po nqkakav na4in?

Nadelina
07-08-2006, 15:08
Mmm.. ne.. Ima hora koito sa mi nepriatni.. No chak da gi mrazq..Prosto ne im obrashtam vnimanie i tolkoz.. Mislq che horata koito mogat da izpitvat tova chuvstvo sa sas nqkakvi kompleksi.. ne znam :P

RudeBunny
07-08-2006, 15:13
има хора които не ми понасят.. дори мога да кажа че мразя.. но не бих им навредила .. аз съм на принципа Ако можеш да направиш нещо хубаво - направи го ... ако не можеш.. не шрави и лошо... оня горе си знае работата

kobrichka
07-08-2006, 15:17
има хора които не ми понасят.. дори мога да кажа че мразя.. но не бих им навредила .. аз съм на принципа Ако можеш да направиш нещо хубаво - направи го ... ако не можеш.. не шрави и лошо... оня горе си знае работата


=D> =D> =D> =D> =D> =D> права си =D> [/b]

XXX_f
07-08-2006, 15:21
Mrazila sum da i to adksi mnogo , no sled nai mnogo 1-2 demici mi minava :D

sensa
07-08-2006, 15:30
az mislq , 4e kato mrazi 4ovek se natovarva izli6no. Ima edna misal koqto mnogo mi haresva: "Da se qdosva6 , tova zna4i da natovarva6 sebe si za gre6kite na drugite" Az smqtam , 4e nqma smisal nemrekasnato da misli6 kak da napravi6 gadno na nqkoi. samo si gubi6 vremeto. hora ne se mrazete - obi4aite se!!!! prosto mi be6e interesno va6eto mnenie , za6toto poznavam hora koito mrazqt i naistina sam vazmutena ot tova

Angel_eyes
07-08-2006, 15:53
Според мен омразата е твърде силно чувство и да мразиш няма смисъл!!!Лично аз не съм мразила,има много хора които не са ми приятни,но това не значи че трябва да ги мразя затова,нали? :wink: Не е оправдано понеже някой не те кефи само да му правиш мръсно да му говориш зад гърба и т.н.Ако някой ти е навредил недей да му навредяваш и ти а следвай принципа "Господ бави,ала не забравя" :wink:

Gugito
07-08-2006, 16:22
Ne az li4no ne moga da kaja 4e sam mrazila nqkogo naistina! Ima hora koito sa mi silno nepriqtni, no 4ak da gi mrazi6 e prekaleno! [-( Mn barzo se qdosvam na nqkogo ako napravi ne6to koeto da me izdrazni i mi se iska da mu navredq, no i mn barzo mi minava posle i taka! Omrazata e mn izli6na otricatelna energiq! Glupavo e da mrazi6! [-X

07-08-2006, 16:43
I az moga da kaja 4e ne sam mrazila. Imalo e momenti, v koito sam mislila, 4e mrazq daden 4ovek, no no e bilo taka zalagvala sam se prosto. Ne mrazq NIKOI ima hora, koito sa mi KRAINO nepriqtno, no ne gi mrazq. Sled kato sa mi KRAINO nepriqtni neiskam da imam ni6to o6to s tqh, taka 4e ne bih im navredila moje bi.

Angel_Girl
07-08-2006, 16:43
I az moga da kaja 4e ne sam mrazila. Imalo e momenti, v koito sam mislila, 4e mrazq daden 4ovek, no no e bilo taka zalagvala sam se prosto. Ne mrazq NIKOI ima hora, koito sa mi KRAINO nepriqtno, no ne gi mrazq. Sled kato sa mi KRAINO nepriqtni neiskam da imam ni6to o6to s tqh, taka 4e ne bih im navredila moje bi.
Tova be6e moe

Ice
07-08-2006, 16:54
Edin pyt prez jivota si namrazih edno momche koeto vse oshte mrazq :evil:

Wander_girl
07-08-2006, 17:18
Според мен омаразата не е най-лошото нещо,което можете да изпитвате към един човек и да искате да го нараните по този начин.По гадното е,когато ви е безразличен!
Аз лично не обичам да мразя(звучи някак изтъркано),а и не обичам и да показвам безразличие(само когато е наложително :evil: ,но и това не е решение).
Така че,не мразете,а се обичайте! :smt057 Така животът изглежда по-хубав! :D

ht_7j
07-08-2006, 17:36
Преди година имах възможността да направа нещо лошо на един познат (да си отмъстя по-скоро), който мислех, че мразя дълбоко и презирам. Около него просто се задушавах. Само че не успях. Сдържах си гнева и нищо не му направих. От тогава не изпитвам нищо към него. Мина ми. Омразата е прекалено силно чувство. Не всеки изобщо я изпитва през целия си съзнателен живот.

LP_girl_14
07-08-2006, 18:52
Изпитвала съм неприязъм към няколко хора,не съм можела да ги понасям и т.н.,но никога не съм мразила някого!Това е ужасно чувство да запълваш тялото си с негативна енергия.Като не харесвам даден човек,просто не общувам с него.Не виждам защо трябва да гледам да го прецаквам или да му отмъщавам.не съм никоя,че да раздавам правосъдие.Има кой да се погрижи за това :!:

Tekitha
07-08-2006, 20:43
Ами човека на който съм се опитала да навредя е баща ми- налетях му на бой веднъж но тогава изпаднах в някакво мн странно състояние на злоба и гняв. Не се хваля с това а пък и причините си бяха наистина основателни сега няма да разяснявам. Иначе има хора които буквално ми бъркат в здравето но омразата .... мисля че когато мразиш някой ти живееш за да му е гадно на него

koalka
07-08-2006, 20:54
Има разлика между това да мразиш някаго и просто да не ти е приятен или да не го харесваш.Омразата е адски силна дума.Човек,според мен,трябва да ти е навредил по някакъв начин,за да го мразиш.Ами аз не харесвам много хора,но не ги мразя.Не ми се е случвало да изпитвам омраза.

IKisseDAGirL
07-08-2006, 20:57
"омраза" е прекалено силна дума
до сега никого не съм мразила :wink: има хора, които са ми неприятни, но чак пък да ги мразя...
освен тва омразата вреди повече на този, който я изпитва, защото той хаби излишна енергия и емоции за нищо :? "Този, който може да те ядоса, има контрол над теб." - напълно вярно 8)

fRaNkLy`girl
07-11-2006, 21:38
Омразата може да съсипе само този,който я изпитва!Аз никога не съм мразила някои(поне така мисля).Когато някой не ти е приятен,просто не му обръжаш внимание,не е много сложно.Обаче съм чувала,че някои хора могат да навредят на друг само като го мразят.По някакъв начин го зареждали с отрицателна енергия и...бля,бля мого не го схвашам,но може и да има нещо вярно-не знам!
P.S.-Абе кофти е да мислиш злото на някои,нали? :wink:

iiirish
07-11-2006, 21:41
никога не съм изпитвала омраза. това е прекалено силна дума. неприязън - разбира се, че да. а ако някой ме попита кой е човека към когото изпитвам най-силно това чувство, няма дори за миг да се поколебая да кажа, че това са родителите ми (ако все още са ми такива, защото аз окончателно се убедих, че нямам нищо общо с тях)

PrIqTeLkA_oT_AdA
07-11-2006, 21:52
Ne sum se qdosvala tolkova za da imam silata da GO MRAZQ koito i da e .. no ot zloba moga da vi kaja 4e edin 4ovek moje da e korenno razli4en /priqtelka koqto uj poznavah ot 4 godini se promeni za edin den .. oburna se sre6tu v slu4eq men zadeto posnavah edno mom4e i nie nqmahme ni6to ob6to no sled tfa deto tq razkazva6e se polu4i dorei vruzna .. ot 6ega/ i Vsi4ko se vru6ta ,vsi4ko ..

the^one
07-11-2006, 22:00
Мразя един човек ,а много други са ми антипатични ,но не бих навредила на никого.Може би бих спестила да им помогна например.

belluci
07-12-2006, 05:30
i az ne izpitvam omraza kum nikogo,ne 4e nqma hora koito sa zaslujili da hranq takova 4uvstvo kum tqh,no smqtam 4e nqma smisul da se natovarvam s negativni 4uvstva zaradi nqkakvi plazmodii:) prosto ne sa mi priqtni i gi ignoriram ot jivota si:)

alkobalko
07-12-2006, 07:45
Ne moga da kaja, che ima nqkoi, koito mrazq. Omrazata, kakto i lubovta e dosta silno chuvstvo i ne se izpitva toku tui. Gadno e da se mrazi, tupo e i nechestno. Otnosno lubovta, imamnogo hora, koito obicham, nqkoi poveche drugi po-malko. Razlikata mejdu lubov i omraza, ponqkoga e dosta malka i pochti nezabelejima.

Master_88
07-12-2006, 07:57
Хората,които съм мразил са малко и в повечето случаи омразата ми е била временна. Но ако ми падне удобен случай,бих им навредил,без да се замисля. Иначе по принцип не обичам да тая злоба и омраза срещу хората. Но има такива,които просто си го търсят

Samsara`f`
07-12-2006, 08:39
Според мен омаразата не е най-лошото нещо,което можете да изпитвате към един човек и да искате да го нараните по този начин.По гадното е,когато ви е безразличен!
Аз лично не обичам да мразя(звучи някак изтъркано),а и не обичам и да показвам безразличие(само когато е наложително :evil: ,но и това не е решение).
Така че,не мразете,а се обичайте! :smt057 Така животът изглежда по-хубав! :D
Абсолютно съгласна съм!

light_purple
07-12-2006, 20:40
mrazi li li ste silno nqkogo. poznavate li tova 4uvstvo?ima li hora, koito mrazite tolkova silno , 4e bihte im navredili po nqkakav na4in?
po princip ne no zavisi ot situaciata i momenta.V smisukl,4e v niakoi momenti moga da reagiram emocionalno i da kaja 4e mrazia niakoi,koito ne mi e simpati4en samo v tozi moment.

Safira
07-12-2006, 20:50
Категорично не!
Не съм злопаметна...каквото и да е станало, след време не му отдавам значение. Дори и по някакъв начин човекът да ме е разочаровал винаги гледам да съм в добри отношения с него.. едно "здрасти" на улицата ми е достатъчно.
Има хора, които не харесвам.. изобщо даже. Но не мога да си представя какво може да направи някой за да го намразя... страшна е тази дума, прекалено силна е. Не искам да го изпитвам..

sladkoto_neli
07-12-2006, 21:50
аз мисля че неможе любовта да се преварне в омраза(е вече зависи кво разбирате под думата омраза).неможе да мразиш човек който до вчера си обичал.поне аз така мисля и колкото и да сам опитвала не се получава.

lost_girl
07-13-2006, 16:18
не ми харесва едно момиче ма никак,но чак да я мразя не.не бих и навредила макар да ми се иска,защото знам че псоле ще ми се върне тъпкано