PDA

View Full Version : ISKAM DA MI POMOGNETE...........INA4E............



onaq s papkite
07-08-2006, 18:38
zdr na vsi4ki.na4i imam edin ama mnooo golqm problem svaezano e s liceto.Imam papki i mnoo me draznqt ot na6ata kompaniq samo az imam takab problem.izpolzvah LEPTEN no liceto mi se vazpali o6te pove4e......tva mi e kompleksa daje bqh prestanala da izlizam ot strah 4e si4ki 6te mi se smeqt...no te ne sa mnoo samo po 4eloto imam.MOLQ VI DAITE MI NQKAV SAVET S KOITO DA SE OTARVA OT TAZI NAPAST---PAPKITE..MOLQ VI MOLQ VI MOLQ VI

ani7ka
07-08-2006, 18:49
az su6to imam podoben problem.ne sa tolkova mnogo ,no imam pupki.maja gi s prozra4en korektor na AVON,koito ne vinagi pomaga,no v otdelni slu4ai spomaga za po-burzoto iz4ezvane na pupkite.

07-08-2006, 18:57
az sushto imam problemi s liceto i ne samo s nego,no koi li nqma e ima i nqkoi shtastlivci koito nqmat,no za tqh ne govorim!edinstvenoto neshto e postoqnstvoto tova i samo tova sutrin i ve4er trii liceto si s toaletno mlqko za mazna koja i samo ve4er sus spirt salicilov mnogo pomaga-gori pupkite!izpolzvai razli4ni krem4eta protiv pupki sutrin i ve4er a sushto i dulboko po4istvashti piling maski 3 puti sedmi4no!1 put mese4no hodi na kozmetik,koito shte ti po4istva liceto ot 4erni to4ki i pupki!i spri malko s shokiolada i gazirinatite neshta i shte vidish 4e shte se mahnat uspeh i da pishesh dali sme ti pomognali!

07-08-2006, 19:31
avon гел за почистване с грейпфрут и чаено дърво и крем бочко всеки ден и веднъж седмичко парна баня

Dizi
07-08-2006, 19:35
avon гел за почистване с грейпфрут и чаено дърво и крем бочко всеки ден и веднъж седмично си прави парна баня
и спри да ядеш сладки неща ...шоколади ала бала...пии повече вода и яж плодове

ani7ka
07-08-2006, 19:52
az imam gel predpisan ot dermatolog-maja se s nego.4uvala sum 4e krema bo4ko pomaga i 6te vzema da si go kupq.ina4e sigurno li e 4e pomaga vsi4ko tova?

kudravoto
07-08-2006, 20:12
mi i az imam antibioti4en krem predpisan ot dermatolog mnogo ne mi ponasq no go polzvam kazva se Retin-A

ani7ka
07-08-2006, 20:18
моя се казва TEEN DERM на ISISPHARMA.добър е.

^FaiNt^F
07-08-2006, 20:47
Акне Аут Акитв. След като ти изчисти пъпките пак трябва да продължиш с него поне през ден да се мажеш-профилактично.

koalka
07-09-2006, 07:01
Ами отиди на казметик!!

Stranna_
07-09-2006, 12:40
Тук намерих нещо за акнето..но не съм го изпробвала и не знам до колко действа :)

http://rozali.com/advice.php?l=a&p=96

07-11-2006, 09:29
taka zna4i 1 i adski vajno S KOLKOO POVE4E GADOSTI SE MAJE6 TOLKOVA PO-LO6O ZA KOJATA!!!tq se izto6tava,a i v mn slu4ai po4va da se omaznqva o6te po-barzo!!!2.napalno vqrno e ,4e istinatya e vp ostoqnstvoto...zna4i kupi si gel za po4istvane na lice na l`oreal i si mii liceto sutrin i ve4er s nego.Sled kato go izmie6 go po4isti s karpi4ki za 4istene na grim ZADULJITELNO na AGIVA zelenite!(te sa specialni protiv papki i struvat nqkude 2 lv) osven tova se kupi redovno i ne qj mn sladko...za okolo mesec i spomen nqma da ima ot papkite garantiram :DDDDD

PLAMENKO
07-11-2006, 10:34
zdr na vsi4ki.na4i imam edin ama mnooo golqm problem svaezano e s liceto.Imam papki i mnoo me draznqt ot na6ata kompaniq samo az imam takab problem.izpolzvah LEPTEN no liceto mi se vazpali o6te pove4e......tva mi e kompleksa daje bqh prestanala da izlizam ot strah 4e si4ki 6te mi se smeqt...no te ne sa mnoo samo po 4eloto imam.MOLQ VI DAITE MI NQKAV SAVET S KOITO DA SE OTARVA OT TAZI NAPAST---PAPKITE..MOLQ VI MOLQ VI MOLQ VI


пробваи с Oriflame , мама ми зима едно дето първо се чисти лицето и после се маже с едно кремче ... за пъпки те ще ти кажат там...
помага .. аз не че го ползвам много щото нямам мн пъпки ама като се появи някоя помага ... ама трябва да ги мажеш често и вечер преди лягане наи добре ...!

07-11-2006, 12:52
Здравейте ,

аз сьм момче , но сьщо имах сьщия проблем .

Пробвайте с едни триъгълни лепенки .

Незнам на коя компания са , но помагат :smt016

Master_88
07-11-2006, 14:41
Пробвай и Скинорен

onaq s papkite
07-11-2006, 19:33
mnoooooo vi blagodarq na vsi4ki 4e mi pomagate mnoo vi obi4am

samanta06
07-11-2006, 20:15
taka zna4i 1 i adski vajno S KOLKOO POVE4E GADOSTI SE MAJE6 TOLKOVA PO-LO6O ZA KOJATA!!!tq se izto6tava,a i v mn slu4ai po4va da se omaznqva o6te po-barzo!!!2.napalno vqrno e ,4e istinatya e vp ostoqnstvoto...zna4i kupi si gel za po4istvane na lice na l`oreal i si mii liceto sutrin i ve4er s nego.Sled kato go izmie6 go po4isti s karpi4ki za 4istene na grim ZADULJITELNO na AGIVA zelenite!(te sa specialni protiv papki i struvat nqkude 2 lv) osven tova se kupi redovno i ne qj mn sladko...za okolo mesec i spomen nqma da ima ot papkite garantiram :DDDDD

За пръв път ги чувам тези кърпички agiva.Как се чете това и продават ли се в аптеките?

guAMaHT
07-12-2006, 22:21
lepten sa pylni bokluci!nai dobre si kupi ne6to s 4aeno dyrvo no na avon nedei mnogo sa glupavi tehnite kremove asobenno ako si s 4uvstvitelna koja.

Jessika_MG
07-13-2006, 14:04
Az izpolzvam po4istva6t gel-tonik na oriflame prez 3-4 dni i pomaga :P E... ako 4ovyrka6 pypkite kakvoto i da sloji6 nqma da ti zazdravi rani4kite, no kato sa samo pyp4ici deistva i sam dovolna.

ani7ka
07-13-2006, 15:12
kakuv e po-to4no tozi gel-tonik?da ne bi da e edin rozav toaletno mlqko i tonik 2 v 1?

DaHuTyYyY
08-15-2006, 13:40
Преди и аз имах такъв проблем, но се пттървах от него, като си почиствах лицето с
салицилов спирт 1%
розова вода
хромнитроцин
Смесват се и се получава нещо като тоник с който си почистваш лицето по няколко пъти на ден и много помага

ALiZee
08-15-2006, 14:56
btw taq smes e super,az si q kupivam ot aptekata gotova napravo!!seriqta na elea za mazna koja e mn dobra,ot li4en opit ti go kazvamte sa tri stapki-toaletno mlqko , gel i tonik,kojata biva po4istena dobre , hidratirana i osvejena,zadaljitelno si pravi vsqka sedmica maska,kato predi da nanese6 izbraniq produkt -parna banq!polzvala sam na avon s greipfrut , na aroma i na elea...opredeleno sam dovolna!!predi vreme polzvah seriqta na garnier,vartqha i reklamata predi sega ne sam q vijdala!otnovo tri stapki...efekta e porazitelen...no cakata mu e postoqnstvo...tricite za lice na st. ives na swiss formula sa po grubi4ki , no sa mn dobro re6enie ne samo za papki no i za 4erni to4ki(ne 4e dr ne sa)..tova e!!ima hubava ka4estvena balgarska kozmetika!prosto nameri podhodq6tata za tvoqta koja!krem bo4ko sadarja smradlika i zaradi tova e hubav no ne e nai razumnoto re6enie tai kato e mazen i prez lqtoto s tez raz6ireni pori...mani mani...me4e6ka usluga!tova e...produkt na godinki opit

malka_kukla
08-15-2006, 22:20
MILA KAKVO DA TI POMOGNA,NAI DOBRE 6TE NAPRAVI6 AKO OTIDE6 NA KOJEN LEKAR,TOI 6TE TI IZPI6E ANTIBIOTICI,OT KOITO 6TE TI MINAT PUPKITE.POVZVAI SALICILOV SPIRT ZA LICE,KATO SI IZTISKA6 PAPKATA Q NAMAJI S NEGO,ZA DA IZGORI PO BARZO.NO NAI DOBRE POSETI LEKAR,TOI NAI DOBRE 6TE TI POMOGNE.

bodil4e_f
08-16-2006, 22:44
ориди на кожен лекар...!!!

Mystery
08-17-2006, 15:03
Отиди при дерматолог да ти предпише нещо. И не забравяй перфектната хигиена и слънцезащитните кремчета. Почиствай си лицето с гелчета и тоници поне 1 път дневно.

6emet4e
08-17-2006, 17:16
най-важното както са казали и другите е хигиената,мии си лицето 2 пъти на ден и от там на татък кремчета...наистина салициловя спирт помага страшно много,изгаря пъпките и съответно си се махат много по бързо но проблема е,че спирта много изсушава кожата и не е много полезен!аз лично съм доволна от един продукт на AVON,slearskin има една"бързодействаща терапия за пъпки"-обаче тубичката е много малка иначе лично на мен ми помага!!!
а иначе-въобще да не ти пука,дори и никой друг от твойта компания да няма пъпки,почти всички на определена възраст имат такива проблеми-недей да си избиваш някакви комплекси или нещо такова-това е нещо временно и ще мине!!! :wink:

08-17-2006, 17:43
mi az polzvam imex prodava se v aptekite i sum dovolna ot nego no trqbva vreme i turpenie obiknoveno le4enieto e nqkolko meseca

Slave4You
08-17-2006, 19:03
Ми...аз по едно време вземах Dalacin T...ако се мажеш редовно наистина имаше ефект но струва 10 лв едно малко шишенце,а то трябва да се мажеш сутрин,обед и вечер така че ще свърши доста бързо :)