PDA

View Full Version : BULGARIA



07-08-2006, 19:49
na6ata durjava porobena ostava i nikoi ne mu puka,4e sme za bokluka.bulgaria e malka,tupa sukalka i 6te otide guzove da blije.tupiqt simeon sexkoidiotksi ni6to ne pravi i 6te ni ostavi.vinagi posledna i mnogo bedna nikoi ne q iska,a tq se natiska-tova e bulgaria.az sum bulgar4e i mrazq na6te mutni blata,nalaineni polqni i mrusni balkani.tlusta svinq divacite kolqt,kanibalite besqt,a hamalite psuvat.tova e tq-na6ta bulgaria.ne iskam da se pravq,4e sum vuv raq,kato sum vuv ada s tazi balada-bulgaria.vsi4ki se prestruvat,4e q obi4at,za6toto se strahuvat,4e 6te gi nake4at gorilite na na6ii car,gospodar-simeon4o,skapan parcal.u4ime ezici,no vse 4ujdi,za6toto se otri4ame ot na6iq govnarski,nablagozvu4en bulgarski.iskame razplata za tazi zaplata,koqto se nadqvame da ni stigne za gradskata toaletna,no ne stiga dori za pumiq,kamoli puk za hartiq.ti iska6 da bude6 s men,az iskam da buda s teb,no bednq4e kato men ne moje da bude s mangizlii4e kato teb.subudete me ot tozi ko6mar,vikam az,no nikoi ne me 4uva,za6toto vsi4ki spqt:politici,etici,carici,biznesmeni i bu6meni.ot taz durjava mi se draifa-pulno e s tupaci,glupaci,pedali,sudisti,komunisti,idioti i mafioti.nie tuk sme si dobre,vikat te:malkite,jalkite horica,no ne e taka i vsi4ko go dokazva.bulgario,pusni me da jiveq!pipni me tuk i tuk i tuk,po djob4eto me pipai,pipni me tuk i tuk i tuk,po djob4eto me pipai i ako e prazno to-po zadnika me ti izritai.skalata,ledeniq.trite hiksa,kein i er ve de,az sum tqhna fenka,no nemoga da gi gledam,za6toto tok se har4i,a vsi4ko skupo e pri nas.ne iskam da go gledam po obqvi skupite ne6ta i ligite mi da tekat,no nemoga da gi kupq,za6toto bedna sum sega.iskam da si har4a kolkoto si 6ta i da si kupuvam skupite ne6ta.i ne stiga,4e se mu4a v tazi durjava,a i o6te mi se trupa,kato u4a v u4ili6teto,koeto mozuka mi izpiva,no i tova ne e kupaka,ima o6te:v 199 ima takiva,koito me prispivat,a posle se surdqt,4e protestiram.tezi u4iteli si imat imena i te sa:anton kal4evski-dqdo na pokemon,veselina damqnova-baba dqvolica,nata6a petrova-zla,otmustitelna kobra,violeta stoqnova-razbrican robot,poli ivanova-nai-iziskanata "fruc-fruc-pik",zoq angelova-zombi dqvolova,daniela dan4eva-bu4va,nabodena s igli,krasimira bu4varova-dqvol djudje,vencislav stratiev-debel 4ervei 100 kila,gergana nedkova-nai-umnata "u-u-u",atanas avaramov-vulk-kambana.tova sa te,vsi4kite svine.iskam da si imam pove4e jivotni,a ne edno,no ne moga da si pozvolq,za6toto jiveq v koliba i za mene nqma mqsto,kamoli puk za tqh,a i te sa skupi,a az nqmam pari daje za curvuli."vervaite mi!",vika simeon4o,no ne ti vervam az,za6toto si osran i sopolite ti tekut kat na bebe pelena4e i ostavi tova,a i o6te ima:ti si ednokletu4no,prokariotno su6testvo,na koeto mozukut mu e po-maluk ot glavi4ka na topliika,no kakvo govorq!?tvoqt mozuk e po-maluk dori ot molekulite,atomite i ionite,vsqko po otdelno.imah vqra na oniq talibani,4e 6te ni spasqt,no i te se osraha kato vsi4ki politici.opitaha ne6to,no opitite im ostanaha plahi i ne promeniha su6tnostta na vodenata politika.nadqvam se,4e v kraq na 80-te godini na sledva6tiq vek 6te se osvobodim ot na6 cariu.

strange__
07-08-2006, 22:13
Винаги съм се чудила като България е такава кофа...защо си тук?!Не ме интересува на колко години си,щом не ти харесва си хващай парцалките и да те няма.В крайна сметка всеки си прави личния избор и никой не е длъжен да слуша непрестанните хленчения на недоволните :!: Аз също откривам лошите страни на държавата и не отричам,че са много,но съм си изградила някакво мнение и то си е мое.Твоята цел каква е?Да ни натрапиш каква "кофа" е родината ни?!Хм...подходяща тема за незнаещите какво искат,но за тези,които са се ориантирали в обстановката (а те са болшинството) темата е глупава,защото всъщност не казва нищо ново,не задава някакъв конкретен въпрос и няма да промени вижданията им :idea:

kobrichka
07-08-2006, 23:34
Винаги съм се чудила като България е такава кофа...защо си тук?!Не ме интересува на колко години си,щом не ти харесва си хващай парцалките и да те няма.В крайна сметка всеки си прави личния избор и никой не е длъжен да слуша непрестанните хленчения на недоволните :!: Аз също откривам лошите страни на държавата и не отричам,че са много,но съм си изградила някакво мнение и то си е мое.Твоята цел каква е?Да ни натрапиш каква "кофа" е родината ни?!Хм...подходяща тема за незнаещите какво искат,но за тези,които са се ориантирали в обстановката (а те са болшинството) темата е глупава,защото всъщност не казва нищо ново,не задава някакъв конкретен въпрос и няма да промени вижданията им :idea:

тя е права какво целиш да намразиме държавата си?,вярно в България има много отрицателни неща,но това е Тя които не я харесва да се маха, и аз искам да се промени всеки чужденец да знае коя е тази държава да стане по-богата страна,но въпреки всичко не сам седнала да убиждам нали?щом не ти харесва тая `кофа`` както ти я наричаш нямаш място в тая страна :evil: :evil:

teenkopele
07-08-2006, 23:52
Прочетох само първите няколко реда, но ми бяха достатъчни, за да разбера що за "българин" си ти.
Да, страната ни има проблеми, както всяка друга, дали повече или по-малко това е друг въпрос, но да говориш по този начин, просто незнам...не стига, че неграмотно си го написал, не стига, че дори не е на кирилица, но си използвал и думи, присъщи за един прост и ограничен човек, такъв като теб.
За съжаление, точно заради хора като теб, голяма част от проблемите на България са на лице. :wink:

kobrichka
07-09-2006, 00:14
Прочетох само първите няколко реда, но ми бяха достатъчни, за да разбера що за "българин" си ти.
Да, страната ни има проблеми, както всяка друга, дали повече или по-малко това е друг въпрос, но да говориш по този начин, просто незнам...не стига, че неграмотно си го написал, не стига, че дори не е на кирилица, но си използвал и думи, присъщи за един прост и ограничен човек, такъв като теб.
За съжаление, точно заради хора като теб, голяма част от проблемите на България са на лице. :wink:

=D> =D> =D> поткрепям те =D> =D> =D> аз лично много се ядосах на този глупак :evil: :evil:

bulgarche
07-14-2006, 02:01
Прочетох 4-5 педа и ми стана ясно...Пишеш само изречение за изречение. Не е навързано. Насоката е една, но не е смислено

In4iTu_
07-18-2006, 13:38
Права си за беднотията и изобщо за положението, в което се намира държавата ни, но се изказваш доста грубо, което не е много етично. Разбирам те напълно, защото преди време, когато изживях голяма трагедия, аз също пуснах подобен пост ---> http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=40755&highlight=%C7%E0%F1%EB%F3%E6%E0%E2%E0

strange__
07-18-2006, 21:23
Просто не разсъждавате правилно,не го ли разбирате?! Що за оптимист трябва да си,за да вярваш,че някъде другаде като отидеш и ще живееш много по-добре?!Едно и също е,но да речем там приходите са ти 3000Евро,а разходите 2900.... :!: Още повече нали знаете,те там стоят и пляскат тлъстите пачки и само питат:"Абе къде е Петранка от с. Петърч?".Гледайте реалистично...животът е труден навсякъде,свалете розовите очила,ако не ходете блъскайте си главата,за да видите,че в действителност и там печелите толкова,колкото да преживеете :idea:

Frank_Lampard
07-20-2006, 07:33
Не мога да разбера защо мислите само за материалната част на нещата ... Толкова ли сте алчни всички ? Аз ЩЕ живея винаги в България, защото тук съм роден, тук са корените ми, тук се чуствам най-пълноценен, а и защото България е най-красивата страна на света.
"наречи ме шувенист, но пред себе си съм чист ... ЗА БЪЛГАРИЯ !!!" :wink:

Frank_Lampard
07-20-2006, 07:38
Пък ако тоя гувнар, дето е писал темата успее да ми каже къде другаде има такива "гувнарски" Балкани като наще ? Чисти езера като наще ? Зеленина като наща ? Равнина като наща ? Обещавам, че ако ми кажеш поне една страна с всички тези природни дадености ще ти целуна "лайняния български задник" ! Нещастник ! Отивай да живееш в пустинята !