PDA

View Full Version : Кажете какво да правя



Отчаяното
07-08-2006, 20:12
Здравейте! Първо да ви се извиня ако темата ви се стори отегчителна, но искам да споделите мнението си. Имам си преятел от година и половина. Много го обичам и той мен уж, но според мен това не е любов... забранява ми да се виждам с приятели, забранява ми да излизам без него, когато той има някаква работа и неможе да излезе трябва и аз да си стоя в дома...и още хиляди такива. Не то виня него, макар че си е доста виновен, но малко или много аз съм му позволила да стигне чак до там... търпях го година и половина, но вече немога, и без него немога! Аз не му забранявам нищо, не мисля че това е начина да то задържа до себе си, ревността убива...но при него е точно обратното. Днес отидох на басейн без него, защото вече не издържах и той като му казах и ме зарязя. И имаше изпълнения от рода " повече никога няма дя съм с теб" или "това няма дя ти го простя" .... За мен това не е нормално, не знам на вас как ви се струва... Та проблема ми е там че не мога без него, не знам навик ли е или обич, но немога... но и по тоя начин немога, а знам че няма да се промени... какво да правя????

hristina^
07-08-2006, 20:17
mili4ka imam mnogo priqtelki sas sa6tiq problem... Naistina e mnogo gadno taka da te tretira moje da e ot obi4-neiska da te izgybi,no moje i ve4e da ima use6tane 4e ti si negovo pritejanie i da pravi s teb kakvoto iska.
Ako toi naistina te obi4a 6te te razbera i sled kato te e zarqzal toi 6te te potarsi(ako te obi4a i izpitva ne6to kam teb).KOfti e 4e moje bi ti ne moje6 bez nego i ti e ma4no,no nedei da pravi6 ne6ta koito samo na nego sa mu izgodni.... nz moje bi ne moga da te razbera i ne pi6a tova koeto trqbva no ot tova koeto pro4etah ....... tova e moeto mnenie.Kasmet dano se opravite i toi se promeni :) {}

IvicHkA
07-08-2006, 20:22
ako e liubov shte te potursi i dokato ne ste zaedno shte oceni kakvo e zagubil i ZASHTO go e zagubil. dano vsichko mejdu vad potrugne i da se razberete kato hora koito vse pak sa si otdelili godina i polovina ot jivotite si edin za drug. uspeh dano se promeni kum dobro

koalka
07-08-2006, 20:51
Какво има да правиш?Вие сте се разделили така ли?Да,прекалената ревност убева любовта.Ти се нуждаеш от малко свобода.Той явно не те обича,щом зо такова нещо къса с теб след година и половина.Не се занимавай с него.Да,може би ти звучи абсурдно,защото го обичаш.Но какво можеш да направиш,освен да се унижаваш и да страдаш още?

santRi
07-09-2006, 06:49
абе ей момиче, ти да не си негова.. хората се женят и пак нямат такива ограничения.. я по спокойно една беля по-малко си имаш на главата

sk8girL
07-09-2006, 07:05
Това не е любов!Щом те е зарязал - ми хубаво.Да видим колко ще издържи.Той ако наистина те обича няма да постъпва по тоя начин.Ти да не си някаква вещ с която може да прави каквото си поиска.Опитай се да го забравиш,според мен той просто се е превърнал в навик.И съм сигурна,че си се отчуждила и от приятелите ти..Такъв човек не ти трябва!Как така ще ти забранява да излизаш ,тоя нормален ли е ?! :-k Тегли му една и те така,няма да се жениш за него.Единствено той може да съжелява.

mnogomili4kata-sf
07-09-2006, 07:15
Абе чудя ви се как ги търпите такива...аз не мога да си представя да ми каже някое мое гадже "няма да излизаш без мен"...нали ще му се изхиля и ще му бия шута,колкото и да си падам по него...това е комплекстарщина,ревност,ег оизъм,чувство за притежание....е сори майна ама такива ей там-в кофата...а ти даже цяла година си го търпяла....

teenkopele
07-09-2006, 08:00
Според мен, няма смисъл изобщо да се връщаш при него, да му се молиш отново да сте заедно и т.н., защото ще страдаш още повече.
Може да звучи много трудно, но се опитай да го забравиш.
Успех. :wink:

thirteen
07-09-2006, 08:09
Ох милата..с моя приятел далеч не сме от година и половина заедно,но ми се е случвало да се караме за излизане без него и за плаж даже,но той се е усещал.Не му звани,не му пиши...нека да усети липсата ти и тогава ще разбереш наистина ли те обича. :roll:

LP_girl_14
07-09-2006, 08:44
Да ти кажа той само си е търсел причина да скъса с теб!Ти какво?Да не си няква затворничка да си седиш във вас и да излизаш само с неговото позволение?Айде...ревност,н иска да те загуби и т.н.,ама ако твоя човек имаше малко ум в главата си(извинявай че говоря така),щеше да разсъди че ти ако искаш да си с него и при 1000 момчета да те пуснат,пак ще му останеш вярна,ако искаш пък да му изневериш винаги ще може да го направиш.То всичко се диктува от сърчицето.Ама явно той си мисли че като те е ограничавал,никой няма да те докосне и т.н.,ама се е получил обратния ефект и на птичката й е писнало да стои в кафеза...Радвай се че сте скъсали,защото колкото и да си го обичала,той се е възползвал от това да те манипулира и когато ти е писнало ,той е решил да се прояви като мъжкар и разбира се да те скъса.Радвай се на свободата си.Сигурна съм че скоро ще намериш подходящия и когато това стане,гледай той да има мааалко по-либерални разбирания :wink: