PDA

View Full Version : Mn mi e kofti iskam da spodelq :(



Malko_kote
07-08-2006, 21:17
Mi...Ima edno mom4e to e s 2 god po-golqmo ot men.To e to4no po moi vkus.Predi nqkolko ve4eri v diskoto toi mi predloji 4rez negov fr, oba4e az ne go bqh vidqla ot blizo i dori ne predpolagah 4e e tolkova gotin.I...otrqzah go.led tva se vidqhme t.e. na sledva6tiq den i si govorihme ama malko.Sled o6te nqkolko dni pak se vidqhme to4no predi da vlqzat v diskoto i me pokaniha da otida s tqh i az otidoh, toi mn me paze6e i taka.Sled o6te nqkolko dni si ogovorihme sre6ta v edno drugo disko i tam toi prosto ne otdeli o4i ot men, postoqnno me gleda6e i to dosta...Na sledva6tata ve4er pak taka.Samo4e togava pusna i pozdrav za men.V4era sled diskoto si ogovorihme sre6ta i dnes se vidqhme, ve4erta pak otidohme na disko i toi me paze6e kato o4ite si.Za utre pak imam ogovorka.Problema e 4e toi ve4e si iska sex, mn me haresva i mi go e kazval, oba4e mi spodeli i 4e vse o6te si obi4a biv6ata i iska da si q vurne.No puk samo me pipa po dupeto i me 6tipka i razni takiva.Pazi me i izob6to li4i 4e durji na men.Oba4e az sum mn oburkana, mn si padam po nego i se boq 4e 6te se vlubq a ako ostana razo4arovana, 6te mi e mn zle.6oto pred4uvstvam 4e pri4inata poradi koqto ne iska da se hvane s men e 4e az nqma da mu pusna 6oto sum mu i kazvala 4e o6te sum malka za tva, a toi opr si vodi polov jivot.A ina4e mn me haresva, no se 4udq kak da go nakaram da me pojelae, 6oto mn si go haresvam i si go iskam za men :( Suvet, pls !!!

Nadelina
07-08-2006, 21:25
Hmmm.. Moje i da te haresva obache ne e dostatachno..
1. Oshte obicha bifshata si i ti sqkash si zaradi revnuva tq (pone taka mi izglejda na men)
2. Iska sex.. che koe momche koeto durji na teb shte iska sex pri polojenie che te poznava ot sedmica i daje ne ti e gadje..

Angel_eyes
07-08-2006, 21:25
Не е оправдано той да иска само секс от теб а ти така да го харесваш.Бтв на колко години си?!След като иска да прави секс с теб и е толкова настоятелен,значи си мисли,че може да го получи от теб.Щом си му казала,че си малка затова дръж си на думата.И все пак поговори с него,кажи му,че го харесваш и нека той прецени дали може да има връзка без секс на този етап,нали? :wink: А ти не се притеснявай само,ако пък иска секс забрави го докато не си се влюбила! :wink:

Malko_kote
07-08-2006, 21:32
Ama toi ne e spomenaval ni6to, puk i ako iska6e gadjeto mu da revnuva...Toi me predopredi 4e ako nqkoi popita koq sum i za6to sum s nego, t.e. kakvo ob6to imame da kaja 4e sum mu susedka, za da ne revnuva biv6ata mu.Abe mojebi si pada po men.Oba4e na men mi e mn kofti 6oto edinstvenoto koeto go spira e tva 4e mu obqsnih 4e ne sum gotova za sex ili ne6to takova a toi si ima nujdata i poneje biv6ata mu e pusnala toi iska da se vurne pri neq, oba4e mi stiskaite palci tq da go zabravi ;(

Inn0c3nCe
07-08-2006, 21:35
Много ми е чудно от какво толкова те е пазил ?
Гледам че на няколко пъти си написала че те пазел :-s

Malko_kote
07-08-2006, 21:42
Emi za6titava me ot momi4etata, 6oto ako znaete poneje sum nova v kvartala kolko mommi4eta iskat da me biqt...za6titava me ot mom4etata, koito samo mi hodqt po gaza pregru6tat me i az ne moga da se oturva ot tqh, ujas.Abe mn mi e sladak.Mejdu drugoto sa si pi6eme po skype i toi em pita dali go haresvam i az mu kazah da :)

Nadelina
07-08-2006, 21:45
Shte ti dam samo edin savet.. Nedei da lqgash s nego ako ne si gotova.. i samo zashtoto toi iska da spi s teb!!!

Malko_kote
07-08-2006, 21:58
Da tova sus sigurnost nqma da go napravq.Luda sum po nego, no ne bih spala s nego.O6te sum mn malka za tva.

Malko_kote
07-08-2006, 23:42
Sega s nego si pisahme i toi mi kaza 4e mn me haresva i 6te proveri kak se celuvam, hihi :) Kakto i da e, razbrahme se 4e 6te vidi kak stoqt ne6tata s biv6ata mu, 4e ako tq mu prosti toi 6te se vurne pri neq, za6toto q obi4a.A az go popitah kakvo haresva pove4e v neq otkolkoto v men i toi mi kaza 4e haresva pove4e men no neq q obi4a.Of stiskaite mi palci da ne se suberat.Mn si go iskam.I postoqnno mi kazva6e macko baby, super e tva mom4e me podludqva :smt007

Nadelina
07-09-2006, 09:09
Uspeh ti jelaq milichka.. I dano trygne s teb.. :) I pishi kfo e stanalo.. i nie da sme v techenie xixi :)

AnN_G
07-09-2006, 09:20
Хм нещо не е писала кво е станало,предчувствам нещо лошооооо #-o нямам какво да кажа,мнението ми е като на другите,недей да спиш с него,ама ти си го знаеш така че...

Malko_kote
07-09-2006, 09:53
Da be hora sus sigurnost nqma da spq s nego, ne za6toto ne iskam da go napravq s nego am 6oto o6te sum si muni4e vse pak sum samo na 14 .Oba4e 6te se polu4i.Abe nqma da presilvam ne6tata, no po n4ina po koito se durji s men...i mi pravi mn komplimenti.Stiskaite mi palci :)

priti_kiti
07-09-2006, 10:16
Бе ние ше стискаме ама.. замисли се дали толкова много държи на теб? Смисъл казал ти е че те харесва но също така и че още обича бившата си и (цитирам) "иска да си я върне" Е,кво ти говори това?? че едва ли не иска да те използва само и само за да забрави нея.. поне на мен така би ми прозвучало.. а да.. интересно ми е,след като ти му каза че още не си готова за секс,ква му беше реакцията? А поведението след това? Дали вече ще те пази "като очите си"? Не мисля..

07-09-2006, 10:38
Da tova sus sigurnost nqma da go napravq.Luda sum po nego, no ne bih spala s nego.O6te sum mn malka za tva.
Ах, тази детска любов ! Чиста и непорочна ! :smt010

FaTaLn0t0_LaDy
07-09-2006, 11:48
I moito mnenie e kato na drugite..ne mu puskai vse o6te...no ot dr strana ti sama 6te si oseti6 koga si gotofa za tfa i dali toi e 4ofeka...i mi e mnoo int ako se suberat otnovo s biv6ata ti kak 6a se po4ustfa6 i toi kak 6a sa durji i sled kato toi znae 4e ti ima6 4ustfa kum neo...a i mi e dosta stranno ti ne se li po4ustfa pone malko gadn0 sled kato ti e kazal 4e sq 6a sa fidi s biv6ata za da vidi dali 6a se suberat...ot dr strana toi go prafi tfa ako ne se suberat da e sioren f tfa 4e 6a trugne s tebe...ina4e stiskam palci da sa suberete dfamcata.. [-o< ...

NeNo_pz
07-09-2006, 14:11
Da tova sus sigurnost nqma da go napravq.Luda sum po nego, no ne bih spala s nego.O6te sum mn malka za tva.
Ах, тази детска любов ! Чиста и непорочна ! :smt010
Ти го каза =D>

Slipped Away
07-09-2006, 14:56
Щом иска да си върне бившата-какво прави с теб!Ви е даже не сте гаджета,а той иска секс!Това нормално ли е?Според мен не!
Моят съвет към теб е да го попиташ директно дали иска да е стеб или иска да си върне бившата!

07-09-2006, 14:58
Dnes pak izlqzohme i za utre iamme ogovorka 8) Am toi mi kaza 4e ve4e po4va da zabravq tva momi4e :-) A men postoqnno me gleda gali me, gudeli4ka me izob6to mn si me e haresal.Mislq 4e 6te se polu4i, a otnosno sexa to na vseki si mu idva vremeto i kogato nameri6 podhodq6tiq 4ovek vs stava.No mi kajete na 14 sum mn malka za tva nali.Az sum na tva menie.Mislq 4e trqbva da stana pone na 15 4e i na 16, makar4e predi da sre6tna tova mom4e si misleh 4e na 16-17 e normalno ama nzm.Vie kakvo mislite.Primerno ako s nego se zudarjim nqkade god i stana na 15 i mn go obi4am i durja na nego kakto i toi na men, dali 6te e dobre da spq s nego?

Malko_kote
07-09-2006, 15:03
Nie i dnes izlqzohme i za utre iamme ogovorka 8) Toi mi kaza 4e ve4e zapo4va da zabravq biv6ata si i ne6to sa si bili govorili ama toi e mn razo4arovan ot razgovora im :-) Men puk postoqnno me gleda, kazva mi barbi, galime, gudeli4ka me...Mn si me e haresal.Spored vas na 15 god normalno li e edno f da pravi sex??? Predi da se zapoznaq s tva mom4e smqtah 4e e normalno na 16-17 ama sega se 4udq dali ako ne6tata se polu4at i se zadurjim primerno god.T.e. dokato stana na 15, dali ako znm 4e toi me obi4a i durji na men, da spq s nego???Kakvo mislite?

Malko_kote
07-09-2006, 15:44
mi nie s nego izllqzohme dnes i si govorihme.Toi kaza 4 ve4e po4va da zabravq biv6ata si.A men postoqnno me zaka4a.Mislite li 4e ako sega se suberem s tova mom4e i se zudarjim primerno god, dokato stana na 15 6te e dobre da spq s nego???do predi da go sre6tna si misleh 4e normalnata vuzrast za sex e 16-17 oba4e sega nzm.Vie kakvo mislite???

Malko_kote
07-09-2006, 19:45
Nie dnes si govorih s nego i toi mi kaza 4e ve4e po4va da zabravq tva momi4e-biv6ata si.I postoqnno se zaka4a s men.Gadeli4ka me, pravi mi komplimenti i t.n.Misleh si dali ako dai boje se suberem s tva mom4e, ako mu kaja da me iz4aka da navur6a 15 god i togava 6te mu se otdam :lol: Dali 6te e dobre.Predi da go sre6tna si misleh 4e zaedno f e normalno da pravi sex na okolo 16-17 god, a vie n kakvo menie ste?

Krem4eto
07-11-2006, 14:13
Toi me predopredi 4e ako nqkoi popita koq sum i za6to sum s nego, t.e. kakvo ob6to imame da kaja 4e sum mu susedka, za da ne revnuva biv6ata mu.toi si ima nujdata i poneje biv6ata mu e pusnala toi iska da se vurne pri neq, oba4e mi stiskaite palci tq da go zabravi ;(

Ако казваш,че си му съседка значи той иска само да те върти и нищо повече...И все пак в началото може да не казвате за вас,ама после трябва!Ако не кажете значи не те харесва достатъчно,за да те покаже на другите!

А това с нуждата му за секс...Наистина той сигурно обича бившата си ,защото тя му е пуснала.И все пак ти трябва да направиш така,че той да те заобича без да му пускаш!

УСПЕХ!

kisS``me
07-11-2006, 14:52
ima li nesht0 l0sh0 da mu pusnesh??na k0lk0 si ??

cskamoni4ka
07-11-2006, 18:28
Според мен не трябва да имаш общо с него..

07-11-2006, 18:52
Am zna4i nie s nego izlizame...Pravim vs vseedno sme gadjeta, no samo dokatoo sme v kafeto :( Pi6em si sms-si, mn se haresvame i toi mi go kaza.Edinstveniq problem e 4e tazi biv6ata mu e bila purvata-otvorila go e.I toi kaza 4e durji na neq, no i men mn si me haresva...Dnes si gi govorihme specialno teq ne6ta.I mi kaza o6te, 4e sega kato zamine za tuciq(6te hodi na more tam i 6te sedi 1 sed.) i posle 6te si izqsni 4uvtvata kum neq i mojebi 6te se suberemProblema mu e 4e ne iska sega da se hva6ta s men i primerno sled 1-2 sed. s onova momi4e da si prostqt(skarali sa se mn) i da stane taka 4e da se razdelim, tui kato toi o6te ima 4uvstva kum neq i po tozi na4in da me narani.Izqsnihme se i za sexa.Obqsnih mu 4e ako se suberem 6te trqbav da iz4aka do rojdeniq mi den.Iskam da navur6a 14 i da spq edin put s nego, za da mu dokaja 4e sum negova i 4e toi e specialen za men, koeto e to4no taka.I da ne prekalqvam 6te go napravq vednuj i 6te mu kaja sled tva da iz4aka do sledva6tiq mi r.d. ili pone da iz4aka 1-2 meseca ili ne6to takova.6oto o6te se 4uvstvam malka za da vodq polov jivot.Vupreki 4e poznavam momi4eta koito sa go pravili na 11, no tova e otdelen vupros.Kak mislite pravilno li 6te postupq?

Malko_kote
07-11-2006, 18:54
Opa samo da dobavq 4e tva menie be6e moeto,a ma ne bqh vleznala i za tva pi6e 4e sum gost.I da se izvinq 4e edno menie go bqh dala nqkolko puti,a ma ne izliza6e i az si misleh 4e ne sum go zapisala.Sory :)

Malko_kote
07-11-2006, 18:57
Am i mi obqsni 4e problema mu ne e sexa.Ami taq biv6ata mu :( Ama kaza 4e kato otide na moreto 6te q zabravi ili pone taka si misli i taka.Po-6tastliva sum ve4e.Vseki den se vijdame i ... :smt007

Krem4eto
07-13-2006, 15:44
Ти сигурна ли си,че искаш той да ти е първия?!

07-13-2006, 17:58
Hora stra6no mn vi blagodarq za suvetite, vnimanieto i meniqta, oab4e ve4e s nego se subrahme i vs e super :) Cunkam vi vs :P

Malko_kote
07-13-2006, 18:01
Hora mn vi blagodarq za vnimanieto, mneniqta i suvetite.Nie s nego se subrahme i vs e prekrasno.Cunkam vi vs :P