PDA

View Full Version : Чисто бяла коса как?



az_i_ko_we
07-09-2006, 00:21
как се избелваше косата.... да стане апсолютно бяла...
миналото лято го правех ма ме водиха и после ме направиха едни приятели но сега нищо не помня... а тях ги няма....

MorTi6a
07-09-2006, 06:28
mi s nqkakav prah mai be6e s tva s koeto se izrusqva poprincip ama ne e blundor mai se kazva sin prah

07-09-2006, 10:01
Перхидрол?

i'm so excited!
07-09-2006, 10:05
син прах изрусява до бяло.
само дето косата ти яко може да окапе след тва. пробвай

ninsy
07-09-2006, 11:37
син прах изрусява до бяло.
само дето косата ти яко може да окапе след тва. пробвай
мойта все още не е окапала а и дано не окапе :)
а иначе аз с блондор съм я изрусявала до бялоот втория път стана!

az_i_ko_we
07-09-2006, 11:41
косата не е проблем тя сега си е ~1см такаче и да окапе (което ме съмнява силно) няма да е проблем... от каде се зимаше това? аптеките? или не...
а зелена боя знае ли някой къде има? че не успях да намеря по магазините тия дни...
въртими се една шашава идея в главата...

Dizi
07-09-2006, 11:55
СУПРААААААААА ама от най-бруталната ....не знам ква ти е идеята ама сигурно изобщо не ти дреме за косата ти

LoVe_RuSlAn
07-09-2006, 15:03
Emi s prehidrol trqbva da postoi6 pove4ko vreme samo 4e mn gori kosata

az_i_ko_we
07-09-2006, 16:40
перхидрола избягват да го продават ... има някакъв % разтвор ма НЗ дали ще свърши работа... преди онова беше някво като шампоан дето го направиха и стана прекрасно бяла косата ми - чудесна основа за експериментиране....

сладка и малка
07-09-2006, 18:30
косата не е проблем тя сега си е ~1см такаче и да окапе (което ме съмнява силно) няма да е проблем... от каде се зимаше това? аптеките? или не...
а зелена боя знае ли някой къде има? че не успях да намеря по магазините тия дни...
въртими се една шашава идея в главата...
бяло...зелено...ти на футболно игрище ли ще си правиш главата?! :lol:

az_i_ko_we
07-09-2006, 18:47
косата не е проблем тя сега си е ~1см такаче и да окапе (което ме съмнява силно) няма да е проблем... от каде се зимаше това? аптеките? или не...
а зелена боя знае ли някой къде има? че не успях да намеря по магазините тия дни...
въртими се една шашава идея в главата...
бяло...зелено...ти на футболно игрище ли ще си правиш главата?! :lol:

всъщност не този тип поядисване по хоризонтала вий вертикалата... е друго... още правя симулации... да реша но ще е по вертикала

TSecret
07-09-2006, 20:23
otidi v niakoi salon koito pravqt s loreal i poiskai da ti izrusqt kosata s efasor -taka niama da izgori tolkova kolkoto sas supra-no kaji 4e iska6 da stigne do bialo! drugoto e ako ti e svetla estestvenata kosa moje da se boqdisa6 s pepelqvo ruso i nai-silniq okislitel i 6te stane bialo sivo-super cviat!

i'm so excited!
07-09-2006, 21:21
косата не е проблем тя сега си е ~1см такаче и да окапе (което ме съмнява силно) няма да е проблем... от каде се зимаше това? аптеките? или не...
а зелена боя знае ли някой къде има? че не успях да намеря по магазините тия дни...
въртими се една шашава идея в главата...
ама внимавай, че яко гори...
само си представи ква химия е тва.
а знаете при мене как изобщо не иска да става русо...
едно такова тъмно оранжево и дотам. и после розовото отгоре изобщо не иска да хваща...

az_i_ko_we
07-11-2006, 22:12
12% разтвор на перхидрол?
или избелител?
и избелителя колко е ефективен?

07-12-2006, 18:27
12% raztwor na perhidrol nqma nikakwa rabota da ti swyrshi
shte stane edno macalo,nai-dobre idi i pitai nqkude,tuk ima golqma weroqtnost da te oburkame oshte poweche i nishto da ne naprawish :wink:

az_i_ko_we
07-13-2006, 10:04
Да малъп процент на перхидрол не върши никва работа, кислороната вода също...
обезцветители или няма или не питам правилно...
Но
блондор или боя за коса имаше...
и сега ще пробвам това да е основата....
бяла боя...
пък следобяда с лилавата...
ще видим...
НО беда бялата боя ама хич не хвана... - светло оранжево... хахахахаа
тва голям смях.....

ninsy
07-13-2006, 20:25
trqbvashe s blondor