PDA

View Full Version : Pozdravete me!!!



ahahahaha
07-09-2006, 01:16
Ooooo,toku 6to predi malko prezhivqh nai-prekrasniq moment ot zhivota si.No neka da zapo4na s predislovie,4e da razberete za kakvo stava vyrpos.Zna4i az sym na 18,mom4e.Predi 4 godini bqh vliuben v edna syu4eni4ka,gotina macka.Kazah i,4e q obi4am,no tq me otrqza mnogo gadno.Bqh si nevzra4en tip,ama vse pak....Ta za 4 godinki stanah malko po-razli4en fizi4eski i taq sy6tata mi se svalq6e ot 1 sedmica mnogo zdravo.Dnes q ebah i predi malko q izhvyrlih kato mrysen parcal - kazah i,4e nikoga ama nikoga ne bih trygnal s takava kato neq(demek muhla),kazah i 4e po-otvratitelen seks ne sym imal v zhivota si i samo deto sym si izcapal onaq rabota s neq.Plaka mnogo,ama na men mi be6e stra6en kef....Ei,golqma rabota sym,uspqh da prekaram nai-nahakanata macka,utre kato razglasq pred averite 6te q srina sys zemqta,taq 6te trqbva sigurno da se samoubiva \:D/ .4udq se oba4e dali da ne i se izvinq,tq typa4kata e vliubena i mozhe i da mi povqrva i pak da q prekaram,ama da q izhryrlq gola ot nas i da q snimam s fotoaparata....Tova napravo 6te q zakopae ku4kata.Sega samo upqh da q snimam na GSM-a kak mi duha myrlata :mrgreen: ,ne e dostaty4no,za da q unizha kakto iskam.Daite nqkakvi drugi ideiki kak da q tormozq,kazvam vi vliubena e v men,moga da si q vrytkam kakto si 6ta,vie samo mi kazhete o6te mrysni nomera,iskam da q sysipq,bql den da ne vidi :D .Dnes e nai-6tastliviq i prekrasen den(no6t ve4e de),ebah q,duha mi i....q izritah kato pomiqr,kato predi tova taka q nasolih,4e sega sigurno o6te reve :twisted:

Sladkata_Svetli
07-09-2006, 01:45
Iskam da ti kaja 4e nikoe su6testvo na zemqta ne zslujava takova otno6enie! Znam4e ti e bilo nakurneno samo4uvstvieto predi, no pomisli malko horata se promenqt i stavat po-dobri! Kaji mi hubavo li 6te ti e da susipe6 jivota na edin 4ovek? Ako ne sega posle kato ulegne6 6te ti teji i 6te sujelqva6 mnogo! Suvetut mi kum tebe e : spri do tuk ve4e si i go vurnal ! I zapomni koleloto na jivota postoqnno se vurti i 6te doide itvoqt red! Postavi se na neino mqsto! Pomisli ti kak 6te se po4uvstva6! Mislq 4e togava ne bi go napravil.... :)

dobreSresan
07-09-2006, 01:46
Поздравявам те

x-PeRiMenT
07-09-2006, 02:01
Ooooo,toku 6to predi malko prezhivqh nai-prekrasniq moment ot zhivota si.No neka da zapo4na s predislovie,4e da razberete za kakvo stava vyrpos.Zna4i az sym na 18,mom4e.Predi 4 godini bqh vliuben v edna syu4eni4ka,gotina macka.Kazah i,4e q obi4am,no tq me otrqza mnogo gadno.Bqh si nevzra4en tip,ama vse pak....Ta za 4 godinki stanah malko po-razli4en fizi4eski i taq sy6tata mi se svalq6e ot 1 sedmica mnogo zdravo.Dnes q ebah i predi malko q izhvyrlih kato mrysen parcal - kazah i,4e nikoga ama nikoga ne bih trygnal s takava kato neq(demek muhla),kazah i 4e po-otvratitelen seks ne sym imal v zhivota si i samo deto sym si izcapal onaq rabota s neq.Plaka mnogo,ama na men mi be6e stra6en kef....Ei,golqma rabota sym,uspqh da prekaram nai-nahakanata macka,utre kato razglasq pred averite 6te q srina sys zemqta,taq 6te trqbva sigurno da se samoubiva \:D/ .4udq se oba4e dali da ne i se izvinq,tq typa4kata e vliubena i mozhe i da mi povqrva i pak da q prekaram,ama da q izhryrlq gola ot nas i da q snimam s fotoaparata....Tova napravo 6te q zakopae ku4kata.Sega samo upqh da q snimam na GSM-a kak mi duha myrlata :mrgreen: ,ne e dostaty4no,za da q unizha kakto iskam.Daite nqkakvi drugi ideiki kak da q tormozq,kazvam vi vliubena e v men,moga da si q vrytkam kakto si 6ta,vie samo mi kazhete o6te mrysni nomera,iskam da q sysipq,bql den da ne vidi :D .Dnes e nai-6tastliviq i prekrasen den(no6t ve4e de),ebah q,duha mi i....q izritah kato pomiqr,kato predi tova taka q nasolih,4e sega sigurno o6te reve :twisted: :shock: #-o ](*,) :smt011

07-09-2006, 02:06
Da sym pomislel....hi4 ne mi e na kuro kak se 4uvstva :lol: .Vazhnoto e samo,4e na mene mi e kef.Tazi 1 sedmica mi be6e istinski ad - da simuliram,4e q obi4am,da celuvam 4oveka koito nai-mnogo mrazq na sveta...dokato postigna celta si - da q iz4ukam i posle da q unizhavam.Az sym postradaliq,7 dena me razigrava da me pravi na lud,da se otnasqm s neq milo,da q glezq...abe uzhasni ne6ta,pi usloviq,4e q mrazq pove4e otkolkoto vsi4kite si vragove vzeti zaedno.Koleloto se vyrti,ama az sym otgore ve4e :-D .Taq 6te e samo otdolu,smqtam da pokazvam snimkite na vseki koito misli da se hvane s neq.Koito myzh e bil precakvan ot zhena,znae kakvo 4uvstvam i bi me pozdravil.4 godini blyskane,fitnes-mitnes - da stana pi4 ot klasa,4 godini ba4kane i u4ene,za da imam kinti i da sym ot horata koito haresva - mangizlii.Dzhe postignah po-golqm uspeh otkolkoto si misleh,ne vqrvah,4e 6te uspeq da q nakaram da se vliubi v men,samo misleh da q iz4ukam i unizq....a tq se vluibila i to bila gotova na vsi4ko(taka mi kazva6e)....sega luda moga da q napravq.Ne iskam da q opiram do stenata,iskam da q blyskam v stenata,da q ma4kam.Zhalko,4e e vakanciq,ina4e snimkite i 6tqha da uskrasqt cqloto u4ili6te....i na maika i 6tqh da pratq edna i na direktora razbira se :-D .Tova ako stane predstavqte li si go samo,taq stava kurva do kraq na dnite si :lol: .

ATAKABG
07-09-2006, 04:32
Ако е истина историята ти - еваларка :lol:
ама малко звучи като от филм...преебаваш мацката,която преди години те е отрязала като си бил невзрачен. хаха интересно и като идея и като реализация. :mrgreen: Ако е истина де. :)
И все пак за да излезеш 'победител' от цялата тая работа не трябва да я унижаваш докрай. Достатъчно унзително е като си я изчукал и изхвърлил. Останалите простотии със снимките и филмчетата на GSM-а са излишни,освен ако не почне да отрича че си го направил това с нея. :wink:

ht_7j
07-09-2006, 04:57
Ти си този, който се унижава. Такива боклуци като теб винаги ще има. Ти си поредния. Поздравления. Но никой няма да е толкова загубен и 4 години да живее с една мисъл в главата и да пропилее толкова време. Пак поздравления. И никое момиче няма да те иска, след като се разбере как си се подиграл с "врага". На сухо ще останеш. Пак поздравления. Жалък си.

alkobalko
07-09-2006, 08:20
Misleh, che poznavam muje-kreteni, no sega se ubejdavam, che te sa nishto v sravnenie s teb. Tolkova li si izpadnal, che 4 godini jiveesh s misulta za otmushtenie? Ne mojesh da vinish nqkoi, che ne te e haresal predi vreme, chovek ima pravo na izbor. Po-dobre priemi promqnata v sebe si kato neshto polojitelno i q izpolzvai za neshto po-dobro. Kakvo postigash kato q unijish? OK, tq shte e precakana, ama i ti nqma da si tolkova dobre. No vse pak, ako si reshil da produljish, ne mi se obijdai, ama si golqm idiot.

LP_girl_14
07-09-2006, 08:26
Искрено се надявам тази история да е плод на твоето отвратително въображение,а ако е истина...Ще ти кажа само едно-СЪЖАЛЯВАМ ТЕ!То боклуци много на тая земя,ама ти си достоен претендент за тая титла!Поздравления и от мен =D> =D> =D>

:smt019 ](*,) :smt013

thirteen
07-09-2006, 08:30
Ти си нашата гордост! :smt005

niki7o
07-09-2006, 08:35
abe ti ne si dobre kvoto i da ti e napravila tq nezaslujava takova unijenie
6tet6e li da ti e priqtno ako na tebe ti go be6e na pravila? ti si pulen tapanar

kobrichka
07-09-2006, 08:47
abe ti ne si dobre kvoto i da ti e napravila tq nezaslujava takova unijenie
6tet6e li da ti e priqtno ako na tebe ti go be6e na pravila? ti si pulen tapanar


ако на него му направят такова нещо нямаше да иска да го поздравиме,а щеше тук да се оплаква и самосажалява,а и честно да ти кажа за какво да те поздравиме?за това че си пълен идиот?е тогава паздравявам те =D> :evil: :evil: :evil:

Qgodka_
07-09-2006, 08:55
Някой казвал ли ти е колко си жалък? Ако не , то аз ще ти го кажа: Ти си някакво супер жалко и комплексирано същество ( обърни внимание на факта, че не те нарекох човек), защото в теб няма нищо хуманно. 4 години и накрая това?! Изобщо не си добре мога да ти кажа. Не мога да си представя как едно живо същество може да е толкова долно и да се принизи до такава степен! Като прочетох това си помислих, че единствения човек в тази ситуация, който заслужава това, си ти ..... но сега си мисля, че ти си достатъчно голямо наказание сам за себе си. Отвращаващ си.

AnN_G
07-09-2006, 08:55
Радвам се че ти е кеф,пич,но я помисли малко.Върни се в дните когато ти си я "обичал",спомни си какво ти е било,мисля че това ти е достатъчно,сега тя се чувства по същия начин,дори по-гадно(ако това те успокоява),ти си я нае**л и си я зарязал,обидил си по доста гаден начин ,от това което прочетох,някой ако ми го каже направо ще се грамна.Тва твойто за тия 4 години се е превърнало във ФИКСИДЕЯ,не може 4 години да живееш с една и съща мисъл,добре поне че благодарение на нея си "преуспял",пак ти казвам,ти си я наранил достатъчно.ЗА ЕДНО МОМИЧЕ НЯМА ПО-ГАДНО НЕЩО ОТ ТОВА МОМЧЕТО В КОЕТО Е ВЛЮБЕНА ДА Я НАПРАВИ НА ПАРЦАЛ!Все пак те поздравявам за усилията,браво успял си да съсипеш едно момиче,това е гоооооооооолямо геройство, :smt010 ,замисли се и з атеб поне,ако направиш тоя номер със снимките няма да видиш свястно гадже,а все някога ще се влюбиш,историята ще се повтори,ти пак ще и го върнеш,пак ще се влюбиш.......според мен ти все още се "влюбен" в онова момиче,доти и да не го признаваш,някъде вътре в теб.....отново те "поздравявам"!!! :-({|=

niki7o
07-09-2006, 08:59
abe ti ne si dobre kvoto i da ti e napravila tq nezaslujava takova unijenie
6tet6e li da ti e priqtno ako na tebe ti go be6e na pravila? ti si pulen tapanar


ако на него му направят такова нещо нямаше да иска да го поздравиме,а щеше тук да се оплаква и самосажалява,а и честно да ти кажа за какво да те поздравиме?за това че си пълен идиот?е тогава паздравявам те =D> :evil: :evil: :evil:
taka si e idiot e pozdravi i ot men

NaDeTy`bE
07-09-2006, 09:12
tova e nai typoto ne6to koeto sym 4uvala v jivota si .. hah .. az sy6to bqh groznoto patence navremeto a sega e razli4no ima mnogo mom4eta koito sa se podigrali s men .. ako po4na da si vryshtam na vseki .. Otkyde znaesh momi4eto moje naistina na syjelqva za onova vreme v koeto te e zaebala .. no tova da jiveesh 4 godini s misylta samo za edno OTMYSHTENIE .. tova e smeshno .. tq predpolagam ima mnogo priqtelki koito ti bi iz4ukal nali ? a dali kato im razkaje tova te 6te te iskat dali nqkoiq neina poznata shte iska da e s teb ? gradovete sa malki bylgariq o6te po malka pomisli si hubavo dali iskash da napravish tova.. ima li smisyl .. qvno ne si dorasal dostata4no za da razberesh vsi4ko tova ...

Nadelina
07-09-2006, 09:19
Nikoi .. ama nikoi.. ne zaslujava podobno neshto!!! Kakvoto i da e napravil.. shtom e jiv chovek ne mojem da go karame da preminava prez Ada.. i da go karame nasilstveno da vidi kakvo e unijenieto.. srama.. Ne si praf! Kakvoto i da ti e prichinila.. ne bydi tolkova surof.. i jestok.. Nedei.. Posle shte sujalqvash.. Zashtoto predi si obichal tova momiche.. sega ne vqrvam da q mrazish naistina.. Prosto ne go vqrvam!

sexy_macka
07-09-2006, 09:22
E pone momicheto ne trqbfa da sujalqfa,che predi 4ogd te e otrqzala,no e trqbfalo da go naprafi po-gadnu..
Vqrno,che ima mn bokluci-muje,ama chak pa takuf... :smt011

lipsofanangellll
07-09-2006, 09:26
Знае6 ли 4е такива боклуци ги има много ама ти си 4ере6ката на тортата.Колкото и да и отмасти6,в слу4ея ти си прецакания.И 4есно да ти кажа дори и пове4ето мом4ета 6те се отвратят от теб.По тоя на4ин единственото,което показва6 е колко си комплексиран.Нито един 4овек които държи на достойнството си не би направил подобно не6то.
Ти си оби4ал-да,бил си наранен-и това да ,но вси4ко това се е слу4вало на абсолютно всеки в тоя форум.ти си бил както се изразиха погоре "грозното пате" и си ре6ил данаправи6 промяна в себе си-би трябвало тя да е задобро ама явно с тая промяна не си избил комплексите си.Само един въпрос имам-за6то ти е си4ко тва?Не мисли6 ли 4е достатъ4но си я наранил?

sladkata_hilary
07-09-2006, 15:59
Ooooo,toku 6to predi malko prezhivqh nai-prekrasniq moment ot zhivota si.No neka da zapo4na s predislovie,4e da razberete za kakvo stava vyrpos.Zna4i az sym na 18,mom4e.Predi 4 godini bqh vliuben v edna syu4eni4ka,gotina macka.Kazah i,4e q obi4am,no tq me otrqza mnogo gadno.Bqh si nevzra4en tip,ama vse pak....Ta za 4 godinki stanah malko po-razli4en fizi4eski i taq sy6tata mi se svalq6e ot 1 sedmica mnogo zdravo.Dnes q ebah i predi malko q izhvyrlih kato mrysen parcal - kazah i,4e nikoga ama nikoga ne bih trygnal s takava kato neq(demek muhla),kazah i 4e po-otvratitelen seks ne sym imal v zhivota si i samo deto sym si izcapal onaq rabota s neq.Plaka mnogo,ama na men mi be6e stra6en kef....Ei,golqma rabota sym,uspqh da prekaram nai-nahakanata macka,utre kato razglasq pred averite 6te q srina sys zemqta,taq 6te trqbva sigurno da se samoubiva \:D/ .4udq se oba4e dali da ne i se izvinq,tq typa4kata e vliubena i mozhe i da mi povqrva i pak da q prekaram,ama da q izhryrlq gola ot nas i da q snimam s fotoaparata....Tova napravo 6te q zakopae ku4kata.Sega samo upqh da q snimam na GSM-a kak mi duha myrlata :mrgreen: ,ne e dostaty4no,za da q unizha kakto iskam.Daite nqkakvi drugi ideiki kak da q tormozq,kazvam vi vliubena e v men,moga da si q vrytkam kakto si 6ta,vie samo mi kazhete o6te mrysni nomera,iskam da q sysipq,bql den da ne vidi :D .Dnes e nai-6tastliviq i prekrasen den(no6t ve4e de),ebah q,duha mi i....q izritah kato pomiqr,kato predi tova taka q nasolih,4e sega sigurno o6te reve :twisted: :shock: #-o ](*,) :smt011

от една страна си го заслужава..ама ти направо си прекалил,СПРИ ДОТУКА :smt011 :smt018 [-X

iiirish
07-09-2006, 16:34
за тебе, миличък, не боклук, не измет, а не знам какъв епитет да ти лепнат пак е адски малко. жалък си с геройството и тържеството си. дай боже един ден теб да направят на парцал по абсолютно същия начин!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! амин! [-o<

cskamoni4ka
07-09-2006, 17:03
Ти си ебати долното ко*еле .. :shock: Съжалявам те! #-o :smt017

JiMiTo
07-09-2006, 18:10
отмъщението е слодко понякога нали ? Но на каква цена ? :-k
Замисли се ! [-X

Elektrik kiss
07-09-2006, 20:51
A be ti normalen li si???????Kak moje6 da postapi6 po toq na4in ti si e**ti bokluka!Vqrno 4e tq e postapila gadno no tvoqta postapka....prosto nemoga da q komentiram!Ako naistina si q obi4al nikoga ne bi napravil takava gavra,za6toto tova e gavra moje i da e bila golqma kurva i da te e otrqzala no zamisli se ti kak postapva6!!!!!Ako naistina si q obi4al nqkoga spri do tuk dostata4no si q unijil!Nikoi normalen 4ovek koito obi4a nqkogo ne bi mu pri4inil podobno ne6to!Prosto pomisli postavi se za mig na neino mqsto!Ako si 4ovek koito naistina e obii4al SPRI ne sasipvai jivota na tova momi4e!Za6toto koleloto na jivota se varti...!

Angel_eyes
07-09-2006, 21:01
Боже Боже...прибери си версиите :shock: Има ли смисъл да те обиждам?!Боклук си...из*бал си я и какво,горд ли си сега?Даже имаше такава тема за омразата...да беше прочел.Искаш поздравления ли :?: Моите поздравления,че си пустиняк от класа.Каквото и да е едно момиче не заслужава такова държание каквото ти си проявил,дано поне си горд със себе си.Ти си долно същество,но в никакъв случай не си човек...А аз си мислех,че бившия ми е боклук... :smt011

Tekitha
07-09-2006, 21:13
А тебе петима цигани да те хванат и да те ебат 24 часа и да ти се изпразнят по 10 пъти в устичката жалка и да те проснат пред вратата ваще така да си те намерят. После 1 година да не можеш да сереш нормално. Боклук нещастен! Никой не бях псувала толкова в последната поне година но ти просто.... ако въобще има нещо вярно в това което си писал де ако не са мечтите на някой грозен пубер.

07-09-2006, 21:54
Muhahhaha leleeeee kuf si boklyk otvsqkade!Hodi se metni ot nekade 4e nikoi ne moje da te gleda be parcal.Kak moje da ima tolko prosti hora :smt017 Y kofite da te iznasilqt dano i posle da te zahvurlqt :smt016
I onaq su6tata macka da stoi otstrani i da ti se izhili v liceto :lol:

ahahaha
07-09-2006, 22:48
Kakto i da e,vsi4ko si istava samo mezdu mene i neq,na nikogo ne sym kazval i nqma i da kaza.Za6to az da sym bokluka be?Ami tq kak postypi s men?Az i tq se poznavame ot pelena4eta po4ti,v edna detska gradina bqhme i dosega sme v edin klas,zhiveem vrata do vrata.I dvamata sme s po edin roditel - samo maiki imame,kato brat i sestra bqhme sme s neq.Kakvo tolkova i napravih togava,prosto i kazah kakvo 4uvstvam,a tq kakvo?Prismq mi se pred vsi4ki,napavi me na plalq4o!!!Za6to po dqvolite se podigra s men,s 4ovek koito poznava otkakto se e rodila,s 4ovek s koito sme prezhivqli kakvo li ne - vsqkakvi radosti i myki,dori zaedno sme gladuvali kato deca,kakto vi kazah bqhme samo s po 1 roditel.Ne moze6e li da mi kazhe li4no,4e ne iska?Az kakvo tolkova sym napravil?Prosto si go vyrnah,ne sym razglasqval ni6to.Bqh malko piqn i se poizhvyrlih,nikoga ne bih pokazval snimki i drugi takiva,osobeno pyk na maika i,koqto se otnasq s men kato sys svoi sin,kakto moqta pyk ima tova momi4e kato svoq dy6terq.Obi4ah q,i o6te q obi4am ako trqbva da sym 4esten pred sebe si,no za6to tq postypi taka s men sled kato ni6to lo6o ne be6e vidqla ot mene?Kakto i da e,da rovq stari ne6ta ne 6ta i bez tova minaloto i dvama ni e pove4e ot tezhko,4e da se vry6tam kym vremena kydeto i filiika hliab smqtah za luks.Dnes si govorih s neq,samo dvamata bqhme,pone 4 4asa si govorihme,poplakahme si,dazhe se celunahme nqkolko pyti.Tq mi kaza,4e znae,4e ne mislq tezi ne6ta koito i kazah i v deistvitelnost az ne gi mislq,prosto zlobata i tygata me be6e zaslepila.Syzhalqvam mnogo,no sled kato tq mi prosti kazanoto i proqvi razbirane(vse pak i tq si znae kak postypi s men predi) smqtam,4e vsi4ko e nared.Ne znam kakvo 6te stava,qvno q obi4am o6te,tq kazva sy6toto....ne znam.Samo blagodarq na Boga,4e ne mi pozvoli da stigna po-dale4e v zlobata si i da napravq polozhenieto nespasqemo.Sydite me bez da poznavate situaciqta otblizo,az ne sym bokluk i vseki koito me poznava znae tova,na nikoi 4ovek lo6o prez zhivota si ne sym napravil,mozhe bi zatova postypkata na moeto momi4e me dokara do takava bezumna zloba.Pak kazvam,blagodarq na sydbata,na Boga ili tam koito i da e,4e e vakanciq,4e bqh piqn,4e bqhme samo dvamata,4e na nikoi ne kazah i vsi4ko si ostana samo mezdu nas.Dnes se razbrahme 6tom mi e prostila groznite dumi zna4i naistina me obi4a.Vremeto 6te pokazhe dokyde 6te stignem s neq,znam samo edno - i az q obi4am i otnovo kazvam - dobre,4e ne stignah po-dale4(tq ne znae kakvi gi misleh s piqnata si glava).Sram me e oba4e vypreki vsi4ko pred syvestta mi,ako tova iskate da znaete.Kakto tova,4e q mrazq nai-mnogo celi 4 godini ne e vqrno,nikoga ne sym q mrazil,mnogo ot kazanoto ot mene sno6ti bqha piqnski prikazki,na edna piqna glupava glava,koqto si misle6e,4e e postignala ne6to.

Ice
07-09-2006, 22:51
Ima lek i za tebe :smt011

teenkopele
07-09-2006, 22:59
Отрязала те е по гаден начин, голяма работа.
Това не е причина да се държиш с нея по този начин!
Какво, променил си се, и вече си "голямото дупе" ?!? :wink:

ahahahaha
07-09-2006, 23:04
Ne sym se promenil,prosto sym si obiknoven 4ovek.Normalno e da se izmenq vyn6no ot 14 do 18 godini.Normalno e da se poddada na zlobata si,vie kato ste vliubeni ne pravite li prostotii,kato vi otrezhat ne se li ozlobqvate,ponqkoga liubovta vi ne minava li v zloba?4ovek sym,ne ma6ina,gre6a.Radostnoto e,4e nqma6e posledstviq nepriqtni ot moite gre6ki,samo malko sylzi...

ProstoAz
07-09-2006, 23:06
Нека темата бъде само една :arrow: http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=45534&start=0 ! :wink: