PDA

View Full Version : Moderated: На какво се дължи това щипене след секс и...



Miroslava
07-09-2006, 10:19
predi 2 meseca pravih citonamazka...i nishto..Ne sum smenqla gajeto..samo,4e toi uchi na dalech i ne bqh imala polovi kontakti s nego mesec i poveche.Vchera bqh na kozmetik..i posle se sluchi taka che spah s nego..neshto se 4ustvam nekomfortno po vreme na sex..sled sex 5min mi shtipeshe i posle kato pishkah me jijeshe.Sq veche kato pishkam ne me jije..a sexa beshe s prezervativ i beshe suvsem zamalko.Predi 1 mesec predi da zamine mi se slu4i sushtoto..Spored vas na kakvo se dulji?Che pochvam da se pritesnqvam..i 4akam i vashteto mnenie ako ne da ida na doktor.. ;(((

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 7 от правилника!
Благодаря!

MidnightScream
07-09-2006, 10:22
ot prezervativa ?!?! :shock:

07-09-2006, 10:36
mi neznam dali e ot nego..po princip sme probvali sportex..durex i nai komfortno se 4ustvah s tia ot 20st poneje nqma nikakvi lubrikanti i spermicid v nego..dali moje da e ot prezervativite???
Spored men nemoje da e nqkakva bolest po polov put..a kak mislite?Po princip se go pravim s prezervativ..1 put se skusa po vreme na akta i sled tva bqh na citonamazka i nishto..a dali moje ot gubichki da se poluchava taka?uj si imam normalno techenie ;((

07-11-2006, 09:59
xora molq vi se daite mi nqkakav savet ot kakvo moje da e ;((( ako na nqkoi mu se e slu4valo ;(((

did1ls
07-11-2006, 10:38
xora molq vi se daite mi nqkakav savet ot kakvo moje da e ;((( ako na nqkoi mu se e slu4valo ;(((
Отиди на лекар