PDA

View Full Version : stupid holiday



07-09-2006, 11:20
Awe guys samo na men li mi e super tupa taq vakanciq...s koito govorih vsichki kazvat che im e super tupo...Ama to ne moe sichki do 15 god vyzrast da izpitali veche i napivane napushvane ebane i sekvi izvrashteniq i da ima neshto koeto da im e interesno de no vse pak de da zn....mn mi e tupa taq vakanciq :( pri vas kak e?!

MidnightScream
07-09-2006, 11:24
emiiiiiiiiiiiiii pri meneee do sa beshe mn typo... no ot utre se ochertava qko0o0o shtoto sa sum na more s edna fr posle sum s kompaniqta pak na more i tam she se smachkame :mrgreen: nadqvam se da e qko

cvetiiii
07-09-2006, 11:39
spoko macka i na men ne mi e koi znae kolko interesno daje sega sum nakazana za6toto onazi ve4er bqx do 4 v raionnoto i sega ne moga da izlizam ot nas taka 4e spoko!

Stasi`f`
07-09-2006, 11:46
spoko macka i na men ne mi e koi znae kolko interesno daje sega sum nakazana za6toto onazi ve4er bqx do 4 v raionnoto i sega ne moga da izlizam ot nas taka 4e spoko!

Ei tova veche e mnogo kofti rabota :smt009 sachustvam ti da znaesh

Tapo ti e shtoto imash mnogo svobodno vreme i zapochvash da se chudish po kakav nachin da go zapalnish i rano ili kasno ti pisva

WILD__BOY
07-09-2006, 11:52
Абе тебе да не те е ударил някой с тухла по глава та говориш такива глупоси бе?! Мнооооо ясно, че не ми е тъпа ваканцията. Само гаднот е, че трябва да се разделя с гаджето за през лятото ама ще се чуваме. Отивам из провинцията да се скивам с приятели, после по села, август на море. Иди кажи, че ще си изкарам тъпо. Па и ако братчеда дойде на село и баси купона ще вдигнем :) Лудница да става.

07-09-2006, 17:00
Искам да дойде моментът когато ще ти се наложи да кандидатстваш в университет (не НБУ, естествено). Тогава ще те видим как пускаш теми "Не мога повече - самоубивам се!". Сега тръгнала да се оплаква, че й била тъпа ваканцията...

Communist
07-09-2006, 17:10
spoko macka i na men ne mi e koi znae kolko interesno daje sega sum nakazana za6toto onazi ve4er bqx do 4 v raionnoto i sega ne moga da izlizam ot nas taka 4e spoko!
Вместо да се радва, тя..... :smt011

priti_kiti
07-09-2006, 20:00
ми при мен е добре.. е можеше и по-добре да е де но се пак не се оплаквам.. само ме е яд,че морето тая година неа да ме огрее :( И ще съм си в София до края на юли и после само 20 дена .. някъде си и после пак тука..

07-11-2006, 14:02
Poznaite koi 6te si izgnie v Sofiq cqlata vakanciq kofti ama kvo da se prai,vsi4ki me zarqzaha vseki po svoi si na4in.Sega se 4udq kvo da pravq,smqtam da zapo4vam nqkykva rabota ot sledva6tata sedmica,tokuvij sym izvadila nqkykyv kysmet de da znam.Mn. kofti s taz vakanciq se polu4i oba4e,a ia4e si pravex az edni smetki......

just_a_kid
07-11-2006, 18:54
Ваканцията е такава, каквато си я направиш. Аз винаги си намирам интересни занимания.