PDA

View Full Version : Проблем с монитора



07-09-2006, 12:54
преди малко като си дръпнах тва с клавиатурата (забравих как се казваше.. плъзгащатата се дъска за клавиатурата ) малко по рязко и монитора ми стана син тъмно син ама прозрачно синио мога да виждам всичко.. на кво се дължи тва ?? трябва ли да го нося на ремонт ?? пфф

WILD__BOY
07-09-2006, 12:57
преди малко като си дръпнах тва с клавиатурата (забравих как се казваше.. плъзгащатата се дъска за клавиатурата ) малко по рязко и монитора ми стана син тъмно син ама прозрачно синио мога да виждам всичко.. на кво се дължи тва ?? трябва ли да го нося на ремонт ?? пфф

Закачил си кабела където отива от монитора към компютъра и си понаебал видео картата. Пробвай да го поразместиш и ако не се върне избражението ново видео. На мен така ми бие на Жълто като го опъна, щото майка ми за малко да го изкорми кабела. Айде пробвай и кажи дали е станало.

07-09-2006, 13:05
дам стана :D миси аз намествах кабела горе при монитора и не се сетих да вида кво е положенито долу мерси пак :)

WILD__BOY
07-09-2006, 13:06
дам стана :D миси аз намествах кабела горе при монитора и не се сетих да вида кво е положенито долу мерси пак :)

За нищо. Това е доста често срещан проблем. В даскало колко монитори биеха на розово не е истина. :twisted: