PDA

View Full Version : Gyrdite mi



Kotkatatatataaa
07-09-2006, 15:00
Da vi popitam kakvo trqbva da qdem za da podhranvame gyrdite si kak te da stanat po golemi 4uvala sym 4e ot bozata porastvat ama ne obi4am boza ta vyprosa e qsen kakvo da pohapvam za da mi porasnat pove4e gyrdite mle4no li de da zn

*PaPi*
07-09-2006, 15:21
абе боза глупости.от бозата освен гъза ти да порасне друго няма да стане.защо просто не изчакаш да пораснат

07-09-2006, 15:37
нещо млечно да ядеш? :smt005 глупости
нито бозата помага,нито бирената мая,нито мекиците,нито нищо
ако си на 13-14 и си мислиш,че са малки,не се притеснявай има още да растат :wink: а ако си по-голяма и пак са малки,не знам да има естествен път,по който можеш да ги уголемиш :mrgreen: можеш да правиш упражнения за стягане,защото нали знаеш "по-добре малки и стегнати,отколкото големи и увиснали" :lol: (успокоенито на всяко момиче с малки гърди)ама реално погледнато си е така :roll:
потърси в www.google.com съвети и упражнения за стягане,или из форума също може да намериш нещо,преди време имаше такава тема :wink:

maraia
07-09-2006, 17:34
да тва за бозата...е пълна глупост.няма такава простотия!!!приличаш ми на една моя приятелка... :smt005

ni6to_ob6to
07-09-2006, 17:48
Е и мойте не са най-големи .. ама нито пия боза, нито ям тиква или лук(някой си беше измислил, че от тва растат ..) Споко, има време, ще ти пораснат .. няма къде да ходят :)

ProstoAz
07-09-2006, 18:08
Всичко си е въпрос на ген!

Но погледнато от друга страна - можеш да ядеш всичко, да качиш 10-15 кила, след което неминуемо и гърдите ти ще са качили нещо. :lol: Устройва ли те?

az_i_ko_we
07-09-2006, 18:53
има силикони....
има хормони...
има кви ли не простотии
щом тялото ти е стегнато и с правилни пропорции (скелет) то и малки да са ти ко толко...

07-09-2006, 19:16
Има един мачин от бабините заръки. В 1л зехтин счукваш 5 скилитки чесън. И така с тази смес ги мажеш и масажираш сутрин и вечер по 5-10мин, но полсе не трябва да се къпеш 1 час. Пробвай.

beb4o_bu
07-09-2006, 21:09
Не знам, ама от това горното най-много да смърдиш яко на чесън... :-s (някой се бъзика пак). Тука, в един вестник пише, че в Африка в едно племе, увеличавали гърдите на жените по изкуствен път. Но не със силикон де. :P Мажели се с някакви еликсири на билкова основа, които стимулирали деленето на клетките. А, и носели специални сутиени... иначе друг начин не съм чувала. :|

FlowerinesS
07-09-2006, 21:28
Не знам, ама от това горното най-много да смърдиш яко на чесън... :-s (някой се бъзика пак). Тука, в един вестник пише, че в Африка в едно племе, увеличавали гърдите на жените по изкуствен път. Но не със силикон де. :P Мажели се с някакви еликсири на билкова основа, които стимулирали деленето на клетките. А, и носели специални сутиени... иначе друг начин не съм чувала. :|
Дааа,и аз тва го четох някъде и ми стана мн интересно.

marche
07-10-2006, 20:52
az predpo4itam malki ,no uformeni a ne golemi.pyk za bozata ni6to neznam