PDA

View Full Version : vlubena



ani13
07-09-2006, 15:08
zdraveite!az sum na 13i sum vlubena v v mom4e ,koeto e na 14.S nego sme susedi,pi6em si 4estov skypa ,izlizali se zaedno edin put.Durji se stranno edin put e mil i kogato mu kaja 4e go haresvam toi mi otvru6ta s su6toto a na drugiq den se durgi ujasno.Za sega sme samo priqteli.A az neznam kak da postupq i dosega sum nqmala gaje.Molq pomognete mi kajete kvo da napravq , 4e da me haresa i da stanem gajeta .Blagodarq vi predvaritelno :|

did1ls
07-09-2006, 15:19
Бъди такава каквато си.Няма да се променяш за едно момче,нали така!?!Щом и той споделя чуствата ти значи не си му безразлична и те харесва такава.Момчетата немогат да си изразят чуствата така,както ние искаме.Нужно им е време.

sladkata_hilary
07-09-2006, 15:35
Бъди такава каквато си.Няма да се променяш за едно момче,нали така!?!Щом и той споделя чуствата ти значи не си му безразлична и те харесва такава.Момчетата немогат да си изразят чуствата така,както ние искаме.Нужно им е време.

=D> =D> =D>

ni6to_ob6to
07-09-2006, 16:46
Бъди такава каквато си.Няма да се променяш за едно момче,нали така!?!Щом и той споделя чуствата ти значи не си му безразлична и те харесва такава.Момчетата немогат да си изразят чуствата така,както ние искаме.Нужно им е време.

И аз съм на това мнение, няма смисъл да се променяш заради момче .. остани такава, каквато си :) Успех!

ninsy
07-09-2006, 17:10
Бъди такава каквато си.Няма да се променяш за едно момче,нали така!?!Щом и той споделя чуствата ти значи не си му безразлична и те харесва такава.Момчетата немогат да си изразят чуствата така,както ние искаме.Нужно им е време.

И аз съм на това мнение, няма смисъл да се променяш заради момче .. остани такава, каквато си :) Успех!
точно така ,ако не те харесва - не е еиднствения!

ani13
07-09-2006, 17:12
a kak da mu pokaja 4e go haresvam a ne da si misli 4e iskam da sme samo priqteli

hristina^
07-09-2006, 18:04
a kak da mu pokaja 4e go haresvam a ne da si misli 4e iskam da sme samo priqteli
nali uj si mu go kazala ve4e..... ?

kisS``me
07-09-2006, 18:06
mi usmihvai mu se,hvyrlqi mu sladki pogledcheta,a i nali si mu kazala ...?!kato izlezete nqkyde sqdai do nego i sqkvi takiva istoriiki :-) sh stane vsichko sigurna sym :-)

Malko_kote
07-09-2006, 19:32
Mi macka, bila sum v absolutno su6toto polojenie.Kazah mu 4e go haresvam(tva vs stana predi 1 god) ta kato mu kazah 4e go haresvam toi se duyrja idealno, posle po4na da se durji grubo.Az praveh vs vsevuzmojno da me haresa, no uvi.Ne se polu4i.I zn6 li kakvo stana na kraq???Skarahme se i se namrazihme, a bqhme priqteli i to dobri.Ne se zanimavai.Ako toi te haresva 6te ti go pokaje.

raychu
07-09-2006, 19:49
Бъди такава каквато си.Няма да се променяш за едно момче,нали така!?!Щом и той споделя чуствата ти значи не си му безразлична и те харесва такава.Момчетата немогат да си изразят чуствата така,както ние искаме.Нужно им е време.
Napulno sam saglasna.Ako edno mom4e haresva momi4e ,to toi nqma da se darji grubo s neq i da i se surdi.Pred teb ima 2 varianta
1.Zareji go i si potarsi nqkoi drug ili
2.Bori se i ne otstapvai

did1ls
07-09-2006, 19:57
Бъди такава каквато си.Няма да се променяш за едно момче,нали така!?!Щом и той споделя чуствата ти значи не си му безразлична и те харесва такава.Момчетата немогат да си изразят чуствата така,както ние искаме.Нужно им е време.
Napulno sam saglasna.Ako edno mom4e haresva momi4e ,to toi nqma da se darji grubo s neq i da i se surdi.Pred teb ima 2 varianta
1.Zareji go i si potarsi nqkoi drug ili
2.Bori se i ne otstapvai
=D> =D> =D> =D> =D>
Има и други ,не е свършил света!