PDA

View Full Version : prezervativi



07-09-2006, 15:24
awe ko staa s tupata strana be deba ve4e ni6to li ne praat kat horata umruzna mi da kusam prezervativi i ne e 6tot ne gi slagam pravilno mi sa ebasi boklucite na vas slu4va li vi se i durex ve4e ne struvat minalata sedmica mi donecoha ot germaniq ami nikuv problem izdurjat aka amortizaciq a tiq det gi prodaat tuka sa ebasi boklucite e ta kajete mi horata kak da se predpazvat ot bremennost i bolesti

kudravoto
07-09-2006, 15:27
podkrepqm te durex sa pulni bokluci

tra-la-la
07-09-2006, 15:29
taka e moje bi i za tva se otkazah da polzvam ne 4e e mnoo umno no pone znam 4e kat si napraa belqta sam sum si vinoven

maybelline
07-09-2006, 20:17
Ами заради такива презервативи може голям гаф да стане.Момичетата ползват противозачатъчни като контрацептив,защото презервативите вече станаха боклуци,както каза kudravoto.Ако с гаджето ти сте достатъчно големи,тя може да ползва и други контрацептиви освен хапчетата,като спирала например(май не биваше да се поставя на девствени момичета).А таблетките имат доста висока ефективност,така че засега са най-надеждният контрацептив.

az_i_ko_we
07-09-2006, 20:24
слагай по два....
два от по 20 стинки ем си на оферта....

Sweet girl
07-09-2006, 21:01
Emi vij,ne 4e sum osobeno kompetentna zatova moeto si sobstveno mnenie nqma da ti go kazvam,no dneska si govoreh s edna fr i s gajeto mi i te sa na mnenie,4e durex naistina ve4e nestruvat i sa pulni bokluci,no beneton prezervativite sa nai-dobrite!Taka mejdo dr sum 4uvala ot mn hora probvai s edin beneton prezervativ moje da ostane6 dovolen(iskrenno se nadqvam)! :wink:

anichkaaa
07-09-2006, 21:06
Zna4i pri men skoro ne se e slu4valo da kusam prezervativi(da 4ukam na durvo) i se nadqvam da ne mi se slu4va,no bih te posavetvala da probva6 sas sportex ili beneton kakto ti kazaha ve4e.Uspeh :roll:

Chiana
07-09-2006, 21:48
Ха-ха, ще се сетите, че презервативите били боклуци... Да де ама навсякъде пишат: ползвайте презерватив! Това е истината!
Ние с приятеля ми сме късали някъде 10-15 презерватива за 3-4 месеца... Правете си изводите. За това и минах на противозачатъчни. Ми то няма смисъл, много по-сигурно е да не свършва в тебе, отколкото да свършва в тебе и кондома да е скъсан, и после да се натъпчеш хубавинко с постинор.. Щото постинора съдържа толкова хормони колкото и в една опаковка противозачатъчни, обаче ти ги изпиваш наведнъж и ти се прецаква целия организъм...

07-10-2006, 01:05
znae6 li za postinora hubavo e 4e sa i go izmislili no v 16 na 100 ot slu4eite ne pomaga s edna ot biv6ite mi priqtelki napravihme gaf to4no s durex predstavete si kolko be6e priqtno da razbera 4e 6ibanata guma se e bila skusala i cqlata sperma se be6e izlqla vutre ta burzo ti4ai kupuvai postinor i kvo stana stana taka 4e mackata zabremenqqqq ta razpravii gluposti aborti maborti kot sa setite i si4ko tva ot skapan prezervativ 98% garanciq li da im sera na rgaranciqta moje ot 100 98 da se kusat ama ne i obratnoto

jerry_rsg
07-10-2006, 08:24
На мен единствено са ми се късали тези, които са COLOR, просто решихме да ги пробваме и от пробата се стигна до постинора :-) за по-сигурно!
А инак аз гледам да свършвам навън, колкото и да прекратявам удоволствието ... предпочитам пред това да си прееба живота или да напълня приятелката ми с постинор и накрая нещо да и стане.

bulgarche
07-10-2006, 09:16
слагай по два....
два от по 20 стинки ем си на оферта....
Няма страшно. И аз преди 3-4 години когато не бях виждал путка така говорех :smt005

За да не тормозя момичето съм решил на "противозачатъчни за мъже". Не ги знам как се казват, ама ги пие мъжът. А и то вече не са като едно време да се дебелее и т.н.

PleasureSeeker
07-10-2006, 10:15
слагай по два....
два от по 20 стинки ем си на оферта....
Няма страшно. И аз преди 3-4 години когато не бях виждал путка така говорех :smt005

За да не тормозя момичето съм решил на "противозачатъчни за мъже". Не ги знам как се казват, ама ги пие мъжът. А и то вече не са като едно време да се дебелее и т.н. дано да не са мн вредни тия противозачатъчни :)

yo-ma-nigga
07-10-2006, 10:17
popitai aptekarite za kachestveni sig shte nasochat

`Death`Whore`
07-10-2006, 10:18
слагай по два....
два от по 20 стинки ем си на оферта....
И вероятността да се скъсат и двата е огромна. Аман от малоумници! Дюрекс се късат, да. За да не се къса кондомът, трябва жената да не изсъхва, защото ако има триене, се увеличава вероятността да се скъса.

kudravoto
07-10-2006, 10:20
eto edno mnenie na golqm 4ovek

yo-ma-nigga
07-10-2006, 10:30
eii tva opita e golqma rabota :lol:

az_i_ko_we
07-10-2006, 11:08
хахаха
то защо кат си земеш дюрекс вътре са по три? - да си ги сложиш и трите едновременно...
цццц

сега сериозно
има едни кремчета дето са нещо като смаска - и правят чудеса... като шейна аз как не късам?

`Death`Whore`
07-10-2006, 11:11
Няма нужда от смазки, възбуда му е майката. Природата се е погрижила за това.

az_i_ko_we
07-10-2006, 11:16
Няма нужда от смазки, възбуда му е майката. Природата се е погрижила за това.

точно...
емм... то може да се скъса и от кофти слагане....
смисък да е прекалено опънат...
аве незнамм....

krem4et0
07-10-2006, 11:59
Абе да не казвам голяма дума,ама до сега от 30 пъти сигурно се е скъсал само 1 презерватив и то защото правихме ужасно бурен секс,понеже бяхме загорели доста.Общо взета презервативите си късат,ама си предпазват и от други неща освен от бременост.За това е хубаво да се ползват.Аз си пия противозачатъчни и по принцип искам секс без презерватив,но колкото да опитам,а не да е постоянно.Така че слагайте гумички.Ние с гаджето сме на Спортекс и от повечето видове сме доста доволни.

kudravoto
07-10-2006, 12:01
mi nie s priqtelqt mi polzvame lifestyles i vitalis durexa se e kusal

SuN4o_F
07-10-2006, 16:46
lelle naplashihte me s tezi durex... nie samo durex polzvame i NIKOGA ne se e kasal...

ahhaahh
07-10-2006, 16:51
E da ama durex moje da se skusa samo kat oe opunat a na men kato si go sloja na patkata daje nemi e upunat nz za6to na bru4aktn e celiq i nese kusa!

Mike-Jones
07-10-2006, 17:58
No coment ;) 4e she raskusam nqkoi

Tekitha
07-10-2006, 18:02
UNITED COLORS OF BENETTON

^Iskam_Te_Zavinagi^
07-10-2006, 22:09
spored men protivozachatychnite imat nai golqm efekt.az piq hapcheta i do sega sym nqma nikvi pritesneniq che sym bremenna.shtoto s priqtelq mi pravim sex vinagi bez prezervativ i udovolstvieto i za dvamata e mn po golqmo dori toi spokoino svyrshva v men i nqmame nikakyv strah.a otnosno bolestite az lichno nqmam pritesneniq shtoto az pravq sex samo s nego i sym sigurna che nishto mu nqma. \:D/

shadow4e
07-11-2006, 01:30
в трите пъти, в които сме ползвали презерватив, единия път се скъса Lifestyles.Втория път ин се наложи да прекъснем. но третия беше ужасно...за 3 мин изсъхнах и нищо не усещах...може би защото винаги го бяхме правили без, но просто ей така решихме да пробваме кво е усещането.....
а представям си какво ще е ,ако се сложат два....то ще му спадне на момчето,бе....а пък и ще се скъсат мн по-лесно естествено.

iiirish
07-11-2006, 08:01
това за презервативите си е напълно вярно. не искам да броя колко пъти сме късали презервативи с моя притятел. и било моля ви се от неправилно слагане... айде де! да не съм на 15!!!