PDA

View Full Version : Как да заговорим КРАСАВИЦАТА ;)



07-09-2006, 15:34
Задачата е следната: Качвате се в рейса и на другата спирка се качва някакво момиче, което сяда на седалката пред вас. Момичето много ви харесва, по погледа й съдите, че и вие не сте и безразличен. В задачата се пита как най - удачно да заговорим красавицата :)

Edit: Моля БЕЗ сарказми, простотий, offtopic SPAM .... Придържайте се към темата, за да се проведе един нормален монолог.

Ice_Queen
07-09-2006, 16:13
Ти:"Здрасти"
Тя: " :) Здрасти"
Ти: Виждали ли сме се някъде?"
Тя:"ммммм май не ... :) "
Ти:"Струваш ми се позната.., но може и да бъркам..извинявай :oops: ,ааааа аз се казвам ..******,приятно ми е :) "

тва е най-травиалното,но действа :)

az_i_ko_we
07-09-2006, 16:13
почваш да си играеш с косата и...
кат се обърне не спираш да си играеш и кат те пита ко правиш - се възхищаваш на косата....

Malko_kote
07-09-2006, 16:15
Izvinqvai, no mi izglejda6 poznata ot nqkade.Poznavame lise ? I tq est. 6te otg. ne a ti 6te i kaje6 ami moje li da se zapoznaem i tq predpolagam ako te haresva 6te akje da. I posle 6te i kaje6 4e e mn hubava i 6te i poiska6 nomera na tela.

Napushen_Buhal
07-09-2006, 16:16
дай ти дупна билетчето ? :oops:

Ice_Queen
07-09-2006, 16:18
почваш да си играеш с косата и...
кат се обърне не спираш да си играеш и кат те пита ко правиш - се възхищаваш на косата....

ахахахахахаха тва е яко ,аз (ако ми се случи нещо такова ) или ще го плесна онзи или ще се захиля!

az_i_ko_we
07-09-2006, 16:33
емии до сега съм го правил на ташак няколко пъти и се усмивки срещу мен... незнамм

07-09-2006, 16:43
Еми братле...духни и в ушето, обаче по-нежно такоа се едно буболечка я лази, и тя като са почеше после пак и духни, а след тва вече е разбрала че някой зад нея си праи ташак и като се обърни намръщена ти си усмихни като тоя - :-D . :shock:

Napushen_Buhal
07-09-2006, 16:47
Еми братле...духни и в ушето, обаче по-нежно такоа се едно буболечка я лази, и тя като са почеше после пак и духни, а след тва вече е разбрала че някой зад нея си праи ташак и като се обърни намръщена ти си усмихни като тоя - :-D . :shock:

и си дай бузата да и е по-лесно да ти удари шамара

07-09-2006, 16:48
Прав си брато, забраих за бузата просто. :oops: :lol:

07-09-2006, 18:45
Знаеш ли какво направи(естественно ако имаш това във раката де...перо) почни да е закачаш със перото във ухото ще има да се чуди какво е гъделичка xaxaxax ще бъде много яко \:D/

Malko_kote
07-09-2006, 19:23
Da ne e lo6a ideq :)

girlpower
07-09-2006, 19:29
Ти:"Здрасти"
Тя: " :) Здрасти"
Ти: Виждали ли сме се някъде?"
Тя:"ммммм май не ... :) "
Ти:"Струваш ми се позната.., но може и да бъркам..извинявай :oops: ,ааааа аз се казвам ..******,приятно ми е :) "

тва е най-травиалното,но действа :)

точно

Eclipse_bb
07-09-2006, 19:35
Това с "Виждали ли сме се някъде?" е адски неприятно, клиширано, изтъркано и умряло...
Лично предпочитам по-директен подход от рода на "Здравей много добре изглеждаш, искам да се запозная с теб", което определено работи, ако допадаш на момичето.

ProstoAz
07-09-2006, 19:45
Това с "Виждали ли сме се някъде?" е адски неприятно, клиширано, изтъркано и умряло...

Така е. :wink:
Проява на абсолютно всякаква липса на въображение.

А иначе много би ме израдвало някой да направи както BAD_GIRL_ преди правеше - иска ми запалка, пали си, а при следващата си цигара си вади запалка и ме гледа и се усмихва. Хахахаха :lol: Колко гаджета си е "хващала" така... :D :D :D Та те после сами идват и се запознават с нея. Що пък и обратното да не става?

А пък веднъж едни момчета дойдоха да се запознаем и използваха точно "Не се ли познаваме от някъде?" обаче май наистина настояваха, че се познаваме и твърдяха, че ходя в Амор. :shock: Та както и да е де...симпатични бяха, ама много ме издразниха с това, а веднага след това дойдоха едни други, които подробно ни разпитваха как ни "влизат" момчетата (как се запознават обикновенно с нас де) и ни обясняваха, че някаква анкета правили и някви такива работи - незнам истина ли беше или просто искаха да бъдат "по-оригинални". :smt005

maybelline
07-09-2006, 19:58
Ти:"Здрасти"
Тя: " :) Здрасти"
Ти: Виждали ли сме се някъде?"
Тя:"ммммм май не ... :) "
Ти:"Струваш ми се позната.., но може и да бъркам..извинявай :oops: ,ааааа аз се казвам ..******,приятно ми е :) "

тва е най-травиалното,но действа :)

точно

Може да е изтъркано,но действа безотказно!А онова със запалката също беше яко,но едва ли е добра идея за запознанство В АВТОБУСА.

ProstoAz
07-09-2006, 20:00
Опс, нещо съм се разсеяла. Ама става за спирката. :lol:

NeSTa_86
07-09-2006, 20:05
Ти:"Здрасти"
Тя: " :) Здрасти"
Ти: Виждали ли сме се някъде?"
Тя:"ммммм май не ... :) "
Ти:"Струваш ми се позната.., но може и да бъркам..извинявай :oops: ,ааааа аз се казвам ..******,приятно ми е :) "

тва е най-травиалното,но действа :)

точно

Може да е изтъркано,но действа безотказно!А онова със запалката също беше яко,но едва ли е добра идея за запознанство В АВТОБУСА.
Много тъпичко и банално ми се струва....не е ли най-добре направо да и кажеш...
-Здравей, искаш ли да се запознаем.

и тя ако си те хареса няма да откаже, а ако не и да и обясняваш, че я познаваш пак ще те отреже.

Eclipse_bb
07-09-2006, 20:22
Ти:"Здрасти"
Тя: " :) Здрасти"
Ти: Виждали ли сме се някъде?"
Тя:"ммммм май не ... :) "
Ти:"Струваш ми се позната.., но може и да бъркам..извинявай :oops: ,ааааа аз се казвам ..******,приятно ми е :) "

тва е най-травиалното,но действа :)

точно

Може да е изтъркано,но действа безотказно!А онова със запалката също беше яко,но едва ли е добра идея за запознанство В АВТОБУСА.


Не се засягай, ама нещо не ми стои, при положение, че отдавна си нямам работа с 14-15 годишни... не искам да обидя никого от посочената възрастова група, но там определено шанса да "действа безотказно" е по-голям :?

Ice_Queen
07-09-2006, 20:34
аз казах че е травиално! но и най-често използвано!а иначе найстина можеш да отидеш и просто да и кажеш :" Здрасти,сладка си,може л ида се запознаем(хаха тва също ми се струва изтъркано..нз що ) :lol:

Eclipse_bb
07-09-2006, 20:44
Не че е много оригинално, но поне няма да се правиш на (по-скоро да покажеш, че си) идиот...

И не знам за вас, но мен посочената среда (в рейса) не би ме вдъхновила за кой-знае каква вербална еквилибристика...

veselka_15
07-09-2006, 21:14
Vai puk az da vi kaja kakvo nikoga ne trqbva da pravite na edno momi4e za da ne q izkarate izvan koja :!: V petak az i moita pr. se pribirame i edna grupu4ka mom4enca minavat pokrai nas i ediniq ot tqh me udari po dupeto i az ni6to ne kazah prodaljih si i sled malko pak sa6tiq zad men i me u6tipa vah :smt013 napravo pobesnah nahalni hora zna4i stna sme6no i se hilq s palno garlo i mu vikam na teb mai ti lipsvat parvite 7 godini i toi nekvi filmi mi vkara tam.Prodaljavame ni da si varvim s moita pr. i pak use6tam oneq nahalni ra4i4ki na moite zadni 4asti togava pak ne idarjah i se rassmqh 6toto toi nakav bahti lekiq 4e i s kriv nos ujasss :smt005 napravo 4ak do bloka na pr. ni izprati 4e ne6e6e i da si hodi i az mu vikam kvo iska6 i toi svirka vaaaa eitogava naistina se qdosah i ne izdarjah i mu vikam vij kvo do sq be6e sme6no parvo ima6 ujasen nos vtoro kato cqlo si grozen i nahalen ne6toto koeto mnogo mrazq v 1 mom4e e da e nahalen kato teb i mu udarih edin 6amar i go udrah s nokti i si zaminah s moita priqtlka. MOMI4ETATA NE OBI4AT DA IM SE SVALQT GROZNI MOM4ETA ZAPOMNETE GO TVA NAI-POSLE I NI USTAVETE NA MIRA :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Eclipse_bb
07-09-2006, 21:19
:cry: И сега... грозните да мрем в кофите, така ли излиза :cry: :( :cry:

Rion4FuN
07-09-2006, 21:28
ЦЕНЗУРА!!!

т. 2

.: machoka :.

mnogomili4kata-sf
07-09-2006, 21:40
Хах...тука май се почна с комплексарщината...както и да е ...да не се отплесвам...
Тъпичко е тва да тормозиш някой в рейса,мен ми става смешно,докато в един момент не ми кипва и почвам да гледам лошо...тогава забрави да се запознае някой с мен...направо гоня с поглед... :evil:
Примерно мен би ме изкефило нещо от рода на някво мило такова да те гледа някой (но не натрапчиво) и да ти каже примерно "много си сладка.имаш хубава коса/очи...не знам си кво...ще ми кажеш ли името си" и такаа....ако не е някво натрапчиво-може

veselka_15
07-09-2006, 21:42
xaxaxaxa awe ei veselka_15 q se osyznaj we nashto momiche ti kakwo si pomisli sega? parwo kato te gledam kwi izrazi izpolzwash ot roda na "vaiiiii" "vahhhhhhh" koito sa OTWRATITELNI .. a i "lek" i etc mi gowori che si ot BOURGAS po prncip.. no kato se zamislq si ot nekwo SELO do BS taka che q po spokoino.. a i si nekwo otrepano lape na 15.. za kwa se pomisli ? phahahah groznite.. da ne vi swalqli "vas" hybawite hahahahahahah ;] prati ako iskas edin pic da te vidim ama edwa li she si pone GORE DOLO na moeto nivo.. ;]] BURGAS NE E SELO :!: NA TEB 6TI STANE LI GOTINO AKO NQKOQ GROZNA TE BARA PO DUPETO :!: VIE SA6TO NE OBI4ATE GROZNI MACKI DA VI ZADIRQT PRIZNAITE SI GO:!: A I ZA6TO NE SI TOLKOVA SE NADCENQVAT GROZNI4KITE 4E SA KOI ZNAE KAKVO VSQKA JABA DA SI ZNAE GIOLA GROZNITE PRI GROZNITE,HUBAVITE PRI HUBAVITE :!: AZ NE PRETENDIRAM 4E SA NQKVA SUPER KRASAVICA NO PONE NE SAM S KRIV NOS NITO TRETA VEJDA NITO SAM DEBELA NITO PAPKI IMAM :!:

Rion4FuN
07-09-2006, 21:50
ЦЕНЗУРА!!!

т. 2

.: machoka :.

Eclipse_bb
07-09-2006, 21:52
Rion4FuN - пич, удари се в стената...


veselka_15, интересна, макар и малко крайна позиция...

Rion4FuN
07-09-2006, 21:56
ЦЕНЗУРА!!!

т. 2

.: machoka :.

Eclipse_bb
07-09-2006, 22:00
Съжалявам, но позьора няма обхват до "Hanalulu" :(

mnogomili4kata-sf
07-09-2006, 22:02
tiho pozjor ne me zagowraji voobste.. kwo e twa bb ? kato ti gledam avatara BodyBuilding ? heheh q daj nekwi snimki da te vidim we builder...

Тоя пък!>...ти за кво си се регнал във форума...да се правиш на интересен ли,да се заяждаш с другите,да избиваш компекси?!?!?!?!?тука всеки си има право на мнение,но тва не значи,че трябва да нападаш хората с простотията си

Rion4FuN
07-09-2006, 22:04
ЦЕНЗУРА!!!

т. 2

.: machoka :.

`Death`Whore`
07-09-2006, 22:06
Най-лесно е, ако изглежда като слушател на някакъв стил музика:
- Изглеждаш рапърка...на кой се кефиш?
Музиката е добра тема за запознанство, обаче и ти трябва да слушаш същия стил.

Другите запознанства винаги са глупави. Или питаш къде е еди какво си /НДК, СУ и т.н./, или казваш: "Ти знаеш ли, че имаш страшни очи!".

Eclipse_bb
07-09-2006, 22:12
Хах, има риск да заприличаш на Тодор Колев в "Опасен чар" :D

`Death`Whore`
07-09-2006, 22:14
Всъщност филмът е "Дами канят", а актьорът - Стефан Данаилов. :)

Eclipse_bb
07-09-2006, 22:16
Всъщност филмът е "Дами канят", а актьорът - Стефан Данаилов. :)

Тук се изложих :oops:

`Death`Whore`
07-09-2006, 22:18
Впрочем, това ми го каза мъжът на първата среща...и аз казах: "Е, и аз съм гледала "Дами канят"...колко омагьосано ме гледаше тогава...

mnogomili4kata-sf
07-10-2006, 06:25
Впрочем, това ми го каза мъжът на първата среща...и аз казах: "Е, и аз съм гледала "Дами канят"...колко омагьосано ме гледаше тогава...

Тва звучи супер яко \:D/ \:D/ \:D/
Направо си е оригинално...е тва е-с хумор всичко се постига :wink:

{: SlaDka SlaDuRaNa :}
07-10-2006, 15:50
Emi az naprimer si bqh haresala edno momche vyv vlaka bqhme s kabinki i toi beshe vatre sam a nqmashe drugi svobodni mesta i az go popitah dali moga da sedna pri nego i toi est mi razreshi sednah i sled izvestno vreme igo popitah moje li edna cigara? i toi mi kaza da i az si q zapalih pri polojenie che az imah cigari no nali iskam da si pogovorq s nego shtoto e gotin mu poiskah toi mi dade kazah mu mersi i taka....sled tfa toi me popita na kolko godini si az mu kazah na 16 toi mi kaza che e na 17 zapoznahme se razmenihme si telefonite i taka ot burgas do aitos si prikazvahme 1 chas beshe mn priqtno i zabavno taka che toq nomer s cigarata DEISTVA {ako tozi koito ste si haresali pushi de} i na men sa mi go prilagali i az sym go prilagala vinagi stava !!!!!!! :wink:

Mike-Jones
07-10-2006, 17:21
zimash ot nqkoi priqtel na bashta si koito ima nqkoi BMW ili mercedes4e po novi4ko i problem nqmash ako she i nqkoi shopar dasi

100% ANGEL
07-10-2006, 18:04
Ako i kaje6 :"Ba6ta ti e kradets"6te se izkefi spored men ! Koito ne znae ba6ta i e kradets za6toto e otkradnal 2 zvezdi i i gi e slojil v o4ite! :smt007 sladko e

XePouH
07-10-2006, 18:27
Ako i kaje6 :"Ba6ta ti e kradets"6te se izkefi spored men ! Koito ne znae ba6ta i e kradets za6toto e otkradnal 2 zvezdi i i gi e slojil v o4ite! :smt007 sladko e
туй е мега банално

mabyinlove
07-10-2006, 18:43
Лошото е когато се запознаваш с непознат, дали той/тя си има приятел/ка от там нататък бъде себе си, говори каквото си падне, ако те харесва няма да те пренебрегне.

skate_warrior
07-10-2006, 20:00
Ааа т'ва с "Здравей, може ли да се запознаем" не е добър вариант, защото момичето трябва настина да те е харесало доста , за да каже "да".
Преди около седмица както си бях в тролея и един доиде до момичето, което седеше до мене и й каза "Извинявай, може ли да се запознаем?" и тя се усмихна и каза "ами не" и тоя продължава " Еми извинявай просто ми хареса усмивката ти и не се сдържах" и тя "добре и въпреки това не искам да се запознаваме" и тоя си тръгна.. :mrgreen: След това даже с момичето се посмяхме заедно на случката.. абе яко беше, ама точно тоя номер не мисля, че действа :)

`Death`Whore`
07-10-2006, 20:31
Ako i kaje6 :"Ba6ta ti e kradets"6te se izkefi spored men ! Koito ne znae ba6ta i e kradets za6toto e otkradnal 2 zvezdi i i gi e slojil v o4ite! :smt007 sladko e
Глупаво е. Баналностите карат момичето да мисли момчето за тъпак. По-добре да каже само "Здрасти."

girl{}
07-10-2006, 23:31
знаеш ли ако й кажеш "виждали ли сме се някъде ? " и тя ако ти каже "не" и ти й кажи май съм те виьдал в сънищата ми :smt005 :smt007

machoka
07-11-2006, 08:33
Аз пък искам момиче да се запознае с мен!

Да не би да и падне достойнството, като дойде и първа ми каже 'Здрасти' или нещо от сорта.. 'що пък аз винаги трябва да съм пръв ? Айдеее, нека дойде, пък и гарантирам интересен разговор :)

mnogomili4kata-sf
07-11-2006, 08:58
Аз пък искам момиче да се запознае с мен!

Да не би да и падне достойнството, като дойде и първа ми каже 'Здрасти' или нещо от сорта.. 'що пък аз винаги трябва да съм пръв ? Айдеее, нека дойде, пък и гарантирам интересен разговор :)

хихи...миличкият!дай кажи някой транспорт примерно,час,спирка ;-) ще се кача,ще те открия и ще те заприказвам :smt006

machoka
07-11-2006, 08:59
в метрото и в 310 се подвизавам всекидневно :twisted:

Като видиш красив и напет момък, аз съм, 'шА знаИш :-D 8)

mnogomili4kata-sf
07-11-2006, 09:00
в метрото и в 310 се подвизавам всекидневно :twisted:

Оооо,ще знам вече току виж ти сбъднем желанието :::

07-11-2006, 09:21
Това с "Виждали ли сме се някъде?" е адски неприятно, клиширано, изтъркано и умряло...
Лично предпочитам по-директен подход от рода на "Здравей много добре изглеждаш, искам да се запозная с теб", което определено работи, ако допадаш на момичето.

DA be da az na takiva iskash li da se zapoznaem nai-chesto im "0reja krilcata" :-D :smt019

Ice_Queen
07-11-2006, 11:45
в метрото и в 310 се подвизавам всекидневно :twisted:

Като видиш красив и напет момък, аз съм, 'шА знаИш :-D 8)
hahah nqkoi da ne putyva kum kooperativniq v lulin :mrgreen: ..mnogo se okazahme ot toz "maluk" kvartalec ;)

navits
07-11-2006, 11:49
Знаеш ли какво направи(естественно ако имаш това във раката де...перо) почни да е закачаш със перото във ухото ще има да се чуди какво е гъделичка xaxaxax ще бъде много яко \:D/

kvo pero hvashtash edin 4uk :!:

07-11-2006, 11:54
Знаеш ли какво направи(естественно ако имаш това във раката де...перо) почни да е закачаш със перото във ухото ще има да се чуди какво е гъделичка xaxaxax ще бъде много яко \:D/

kvo pero hvashtash edin 4uk :!:Хаха направо резачка :lol:

Ice_Queen
07-11-2006, 11:58
Знаеш ли какво направи(естественно ако имаш това във раката де...перо) почни да е закачаш със перото във ухото ще има да се чуди какво е гъделичка xaxaxax ще бъде много яко \:D/

kvo pero hvashtash edin 4uk :!:Хаха направо резачка :lol:
да бе що не направо като сваляте някоя мацка и с тухла 4ка.. [-( =;

mnogomili4kata-sf
07-11-2006, 14:28
Знаеш ли какво направи(естественно ако имаш това във раката де...перо) почни да е закачаш със перото във ухото ще има да се чуди какво е гъделичка xaxaxax ще бъде много яко \:D/

kvo pero hvashtash edin 4uk :!:Хаха направо резачка :lol:
да бе що не направо като сваляте някоя мацка и с тухла 4ка.. [-( =;


:lol: :lol: :lol: :lol: Важна е свалката,пък как и с какво вече няма значение :smt005

Momchence
07-11-2006, 15:22
Emi az naprimer si bqh haresala edno momche vyv vlaka bqhme s kabinki i toi beshe vatre sam a nqmashe drugi svobodni mesta i az go popitah dali moga da sedna pri nego i toi est mi razreshi sednah i sled izvestno vreme igo popitah moje li edna cigara? i toi mi kaza da i az si q zapalih pri polojenie che az imah cigari no nali iskam da si pogovorq s nego shtoto e gotin mu poiskah toi mi dade kazah mu mersi i taka....sled tfa toi me popita na kolko godini si az mu kazah na 16 toi mi kaza che e na 17 zapoznahme se razmenihme si telefonite i taka ot burgas do aitos si prikazvahme 1 chas beshe mn priqtno i zabavno taka che toq nomer s cigarata DEISTVA {ako tozi koito ste si haresali pushi de} i na men sa mi go prilagali i az sym go prilagala vinagi stava !!!!!!! :wink:Хахаха на "кабинките" във влака им викаме купета :smt005 Ето и по кфо си личи дали си селянин...ако си, ще поискаш цигара...ако не си ще поискаш само огънче. Според мен това с цигарите е глупаво...особено ако си непушач...аз много се дразня като някой ме пита за огънче или цигара (нищо че не съм красавица:lol: ) Некой хора не пушиме!! Кат немаш цигари, нема да пуши!! Кфо просиш от хората!

Иначе колкото по темата....много много зависи от ситуацията, момичето и начина на заговаряне. Първо момичето може да е вкиснато..тогава каквото и да напрайш и на уши да и се разхождаш само ще кастрира. Всяко момиче би харесало различен начин на подход от страна на момчето...не може да питате "какво харесват момичетата" момичетата са различни уникални човешки същества както всеки един човек е различен от останалите. Всяко момиче има собствени уникални изисквания критерии и прочие, на всяко ще и хареса нещо различно. И все пак ако сведеме въпроса до глобалност мисля че нещо с чувство за хумор и нещо оригинално има много повече предимство и шанс за успех пред нещо банално от сорта на цигарите и "познаваме ли се"

Аз така много много отдавна (преди 2 години) бях с един приятел в трамвая....ситуацията беше като описаната в автобуса, само че трамвай :lol: Та имаше две момичета отпред...ние бяхме две момчета...и аз не че кой знае колко ги бях харесал ма викам "аре" и гледам нещо се гримираха :lol: (ох къде ми е бил акъла :smt005 ) и само си подавам главата между двете и викам "ще ми сложите ли малко от това" и гледам към..кфо беше..спирала за очи...и те хахо хихо "ми не няма" и аз от там почнах нещо да им говора, ма не злобарско, как може да сте толкова лоши бла бла и им говора нещо аз опитвам се...ма не стана бяха някфи кифли хахаха. Мда сега като се замисля...тогава тамън бях почнал да си пускам косата и бях с прическа тип "Биитълс" с един бритон пред очите, обрасъл от всякъде...кат ритана кошница :smt005 :smt005 Пусти младини....
Сега ако тръгна, в което много се съмнявам, не знам какво бих направил, но пак нещо такова шантаво :lol:

CRaZy_IKT
07-11-2006, 18:33
Ти:"Здрасти"
Тя: " :) Здрасти"
Ти: Виждали ли сме се някъде?"
Тя:"ммммм май не ... :) "
Ти:"Струваш ми се позната.., но може и да бъркам..извинявай :oops: ,ааааа аз се казвам ..******,приятно ми е :) "

тва е най-травиалното,но действа :)
бих направила същото

`Death`Whore`
07-11-2006, 18:40
тва е най-травиалното,но действа :)
Думата "травиален" нещо като "Травиата" ли е?

Nasindo
07-11-2006, 22:06
Ako i tq proqvqva interes kam men 6te mi e mnogo lesno.... to tova si e nai-vajnoto... ina4e ako i e bezrazli4no ....kvoto i da i govorish ... ima si takivi zlobno-sarkasti4ni ku4ki 4e napravo 6te te napravqt po-nisak ot trevata :mrgreen: :wink:

дедо Груйо
07-12-2006, 11:50
За да стане наистина плавно, непринудено, естествено, трябва да я заговориш на тема, която много често, естествено и непринудено се започва в градския транспорт. А именно - темата за билетите! Продупчи си билет, седни до нея и започни да мърмориш колко са поскъпнали билетите, какъв рекет е това, колко е лош транспорта и т.н..... Съвсем непринудено тя ще се съгласи с това /то кой няма да се съгласи / и ще се включи в разговора. От там преминете на цените на тока, доматите, обирджиите наречени "Топлофикация", Софийска вода и така нататаък. Ако изрецитираш къде точно на Женския пазар доматите и сиренето са най-евтини, направо ще я тръшнеш! Веднъж като стане запознанството, може да се разберете заедно да ходите до Горна Баня с шишета за вода, или пък още по-романтично, на фона на красив залез заедно да варите компоти или да бъркате лютеница !

(само да уточня, съветите ми действат само, ако момичето е над 55 годишна възраст)

07-12-2006, 11:54
За да стане наистина плавно, непринудено, естествено, трябва да я заговориш на тема, която много често, естествено и непринудено се започва в градския транспорт. А именно - темата за билетите! Продупчи си билет, седни до нея и започни да мърмориш колко са поскъпнали билетите, какъв рекет е това, колко е лош транспорта и т.н..... Съвсем непринудено тя ще се съгласи с това /то кой няма да се съгласи / и ще се включи в разговора. От там преминете на цените на тока, доматите, обирджиите наречени "Топлофикация", Софийска вода и така нататаък. Ако изрецитираш къде точно на Женския пазар доматите и сиренето са най-евтини, направо ще я тръшнеш! Веднъж като стане запознанството, може да се разберете заедно да ходите до Горна Баня с шишета за вода, или пък още по-романтично, на фона на красив залез заедно да варите компоти или да бъркате лютеница !

(само да уточня, съветите ми действат само, ако момичето е над 55 годишна възраст)Ехх дяди,благодаря ти за съвета! Ще го използвам,то нали наскоро бабата почина! :mrgreen:

dinkisa
07-12-2006, 12:09
За да стане наистина плавно, непринудено, естествено, трябва да я заговориш на тема, която много често, естествено и непринудено се започва в градския транспорт. А именно - темата за билетите! Продупчи си билет, седни до нея и започни да мърмориш колко са поскъпнали билетите, какъв рекет е това, колко е лош транспорта и т.н..... Съвсем непринудено тя ще се съгласи с това /то кой няма да се съгласи / и ще се включи в разговора. От там преминете на цените на тока, доматите, обирджиите наречени "Топлофикация", Софийска вода и така нататаък. Ако изрецитираш къде точно на Женския пазар доматите и сиренето са най-евтини, направо ще я тръшнеш! Веднъж като стане запознанството, може да се разберете заедно да ходите до Горна Баня с шишета за вода, или пък още по-романтично, на фона на красив залез заедно да варите компоти или да бъркате лютеница !

(само да уточня, съветите ми действат само, ако момичето е над 55 годишна възраст)когато си на 15 години нема да помогне особенно :smt017 а и няма ли да си помисли че си некав дето постояно мранка и му е крив целия свят :smt017
така veselka_15 а ти що се мислиш за неква адски красива а ?

PLAMENKO
07-12-2006, 12:22
Vai puk az da vi kaja kakvo nikoga ne trqbva da pravite na edno momi4e za da ne q izkarate izvan koja :!: V petak az i moita pr. se pribirame i edna grupu4ka mom4enca minavat pokrai nas i ediniq ot tqh me udari po dupeto i az ni6to ne kazah prodaljih si i sled malko pak sa6tiq zad men i me u6tipa vah :smt013 napravo pobesnah nahalni hora zna4i stna sme6no i se hilq s palno garlo i mu vikam na teb mai ti lipsvat parvite 7 godini i toi nekvi filmi mi vkara tam.Prodaljavame ni da si varvim s moita pr. i pak use6tam oneq nahalni ra4i4ki na moite zadni 4asti togava pak ne idarjah i se rassmqh 6toto toi nakav bahti lekiq 4e i s kriv nos ujasss :smt005 napravo 4ak do bloka na pr. ni izprati 4e ne6e6e i da si hodi i az mu vikam kvo iska6 i toi svirka vaaaa eitogava naistina se qdosah i ne izdarjah i mu vikam vij kvo do sq be6e sme6no parvo ima6 ujasen nos vtoro kato cqlo si grozen i nahalen ne6toto koeto mnogo mrazq v 1 mom4e e da e nahalen kato teb i mu udarih edin 6amar i go udrah s nokti i si zaminah s moita priqtlka. MOMI4ETATA NE OBI4AT DA IM SE SVALQT GROZNI MOM4ETA ZAPOMNETE GO TVA NAI-POSLE I NI USTAVETE NA MIRA :!: :!: :!: :!: :!: :!:

ти колко си жалка батееееее..... вие да не се мислите за много хубави бе... че половината сте крокодили с клюнове......... и тва ВААААААЙЙЙЙЙЙЙ е МЕГА СЕЛСКО!!!!!!

07-12-2006, 12:26
Vai puk az da vi kaja kakvo nikoga ne trqbva da pravite na edno momi4e za da ne q izkarate izvan koja :!: V petak az i moita pr. se pribirame i edna grupu4ka mom4enca minavat pokrai nas i ediniq ot tqh me udari po dupeto i az ni6to ne kazah prodaljih si i sled malko pak sa6tiq zad men i me u6tipa vah :smt013 napravo pobesnah nahalni hora zna4i stna sme6no i se hilq s palno garlo i mu vikam na teb mai ti lipsvat parvite 7 godini i toi nekvi filmi mi vkara tam.Prodaljavame ni da si varvim s moita pr. i pak use6tam oneq nahalni ra4i4ki na moite zadni 4asti togava pak ne idarjah i se rassmqh 6toto toi nakav bahti lekiq 4e i s kriv nos ujasss :smt005 napravo 4ak do bloka na pr. ni izprati 4e ne6e6e i da si hodi i az mu vikam kvo iska6 i toi svirka vaaaa eitogava naistina se qdosah i ne izdarjah i mu vikam vij kvo do sq be6e sme6no parvo ima6 ujasen nos vtoro kato cqlo si grozen i nahalen ne6toto koeto mnogo mrazq v 1 mom4e e da e nahalen kato teb i mu udarih edin 6amar i go udrah s nokti i si zaminah s moita priqtlka. MOMI4ETATA NE OBI4AT DA IM SE SVALQT GROZNI MOM4ETA ZAPOMNETE GO TVA NAI-POSLE I NI USTAVETE NA MIRA :!: :!: :!: :!: :!: :!:

ти колко си жалка батееееее..... вие да не се мислите за много хубави бе... че половината сте крокодили с клюнове......... и тва ВААААААЙЙЙЙЙЙЙ е МЕГА СЕЛСКО!!!!!!Хахаа иска свирка вааааа :lol: :lol: :lol:

PLAMENKO
07-12-2006, 12:34
незнам защо сички му се нахвърлихте на ония пич дето я хранеше тая мърла дето до вчера си е играла с куклички .... ама с тъпия си пост дето написа ме издразни и мен много :evil:

dinkisa
07-12-2006, 12:53
ся донякаде момчето се е държало глупаво но за изказванията ако е срещна отпада ограничението не удрям момичета ...

Nasindo
07-12-2006, 12:54
veselka_15 mnogo ti se smeq :mrgreen: ti kakto taka si se hilila i tukovij toq pi4 da te be6e naebal.... mai pak 6te6e da si sa6tata usmihnata пръцка :wink: :mrgreen:

mnogomili4kata-sf
07-12-2006, 13:59
Аре бе кво толкова е казало момичето,нека си има добра оценка за себе си.няма лошо

veselka_15
07-12-2006, 14:30
Извинявайте много,4е казвам каквото мисля :---) .Няма какво да се оправдавам за това което съм написала.Не съм казвала същто,4е се мисля за много хубава само хората могат да кажат това за мен ,но пак казвам и на мом4етата и на моми4етата да не се целят прекалено на високо,а да се огледат около себе си за някои като тях с когото да си подхождат!

hollaback_girl
07-12-2006, 14:40
Ох,айде стига сте се заяждали...верно че това което веселка каза е адски тъпо и звучи надуто,ама в темата се пита за начини на запознаване в автобус и би било добре да се обсъжда САМО този въпрос... [-X

FiToKa
07-12-2006, 14:54
по темата:
"Здрасти, как си?!" Joey style :lol:

... ама трябва го направиш тарикатско, за да не получиш поредната доза 5 пръстов отпечатък върху бузата

dinkisa
07-12-2006, 16:10
по темата 1 пат пробвах и стана поглеждам момичето и чакам и то да ме погледне като се обарне 2-3 пати и види че я зяпам започна да се варти и тя да ме поглежда :P после се наложи да сляза 2-3 спирки по рано зарад нея след което като слезе я заговорих :-D

neznaesht
07-13-2006, 20:14
Незнам ама мисля че мойто би трябвало да има наистина добър успех!!

Здравейте, от доста време Ви наблюдавам и не бих могъл да отрека че сте изключително привлекателна.Може ли да се запознаем.............и т.н.
и после кат в приказките-три дена яли пили и се ебали народили си много дица и умрели от старост :D иначе фразата тря 100 да работи

i_kiss_you
07-14-2006, 11:41
hah ha tva si4koto mnogo mi napomnq na reklamata na SPRITE :D

XePouH
07-20-2006, 12:44
-Здрасти
-Здравей
-много ми приличаш на едно момиче
-така ли на кое?
-на бъдещата ми приятелка :-D

Chiana
07-20-2006, 13:52
А иначе много би ме израдвало някой да направи както BAD_GIRL_ преди правеше - иска ми запалка, пали си, а при следващата си цигара си вади запалка и ме гледа и се усмихва. Хахахаха :lol: Колко гаджета си е "хващала" така... :D :D :D Та те после сами идват и се запознават с нея. Що пък и обратното да не става?


Това ми напомня за един случай:
Идва един при мен и вика:
-Имаш ли огънче?
Аз: Ами не, и аз тъкмо си търсех огънче.
ТОй: еее, жалко, пак ще трябва да използвам моята запалка :lol:

Tweetson
07-20-2006, 19:04
Banalnite frazichki pochti nikoga ne deistwat.Nai- qko e kogato izmislish neshtu originalno...Mnogo haresah podhoda na edno momche s koeto se zapoznahme tazi zima.Beshe zastanal pred sudebnata palata i se praweshe che subira pari za nqkakwo momiche bolno ot ne pomnq kakwa bolest(hem swalq macki , hem pripechelwa pari, wupreki che e malko kofti da se ebawa s takiwa neshta)Ta... wurwi subira si pari choweka i mejduwremenno si zapiswa telefoni na mackite koito mu haresat w edno tefterche.Powqrwaite mi imashe dosta nomera :D

impress
07-24-2006, 13:19
Banalnite frazichki pochti nikoga ne deistwat.Nai- qko e kogato izmislish neshtu originalno...Mnogo haresah podhoda na edno momche s koeto se zapoznahme tazi zima.Beshe zastanal pred sudebnata palata i se praweshe che subira pari za nqkakwo momiche bolno ot ne pomnq kakwa bolest(hem swalq macki , hem pripechelwa pari, wupreki che e malko kofti da se ebawa s takiwa neshta)Ta... wurwi subira si pari choweka i mejduwremenno si zapiswa telefoni na mackite koito mu haresat w edno tefterche.Powqrwaite mi imashe dosta nomera :D

Т'ва е като да застанеш пред някое главно място за срещи в някой град (примерно Часовника в Бургас), седиш седиш и виждаш някой от срещуположния пол: "Абе имаш ли ваучер да кликнеш на един номер" и да дадеш номера на някой познат. После казваш на тоя познат да й пише съобщение "Кой/я си ти е?!" и така все някво драскане на смс-и ще се получи.
Аз лично не съм го правил това, пък и си имам приятелка ;) Айде някой ако иска да ми изпробва техниката после се похвалете с някое ново гаджи :)