PDA

View Full Version : Аз съм ужасна,как можах да се влюбя в най-добрият си приятел



07-09-2006, 18:46
Ох..не вярвах да ми се случи..на мен да имам любовни проблеми но ужи..и то какво..
Ами аз вече сгреших като се влюбих в него,иасно че това не е просто приятелство..
Имам вапрос,моля ако някой има опит да сподели...как да измина най-лесно путя от приятелството до любота..
много го обичам,толкова е весел,мил,грижовен..една година е по-голиам от мен..да,да,знам звучи малко мелодраматично,но знам че аз също съм му много близка..той много пъти ми е казвал че ме обича..но това е неговата невинна приятелска любов..дръг мой плус е че знам че му харесвам и на външен вид..
но обстановката е много деликатна..всяко откровение трябва да е точно..иначе с нас е свършено..
Да му се разикрия ли и как,или да подтискам чувствата си..дали ще съумея? :|

Nadelina
07-09-2006, 19:05
Pyrvo izchakai.. Spored men si vaobrazqvash.. Moje tova da e nqkakvo privlichane samo.. uvlechenie.. da si si vaobrazila.. Vse pak ste priateli tolkova vreme.. I toi ti e priatel tochno zashtoto mil zabaven i t.n. .. Ne mislq che go obichash.. A ako pyk se okaje che sam bila prava.. Bori se da bydesh s nego!!!!!

maybelline
07-09-2006, 21:13
Пътя от приятелството до любовта се изминава лесно,но може да има лоши последици за приятелството след време(ако скъсате).С първата целувка от приятел,гаджето ми ми стана гадже:)
Ти си знаеш най-добре дали го харесваш наистина.Ако да - Nadelina е права - Бори се!

Heaven_inhabitant_f
07-09-2006, 22:01
Аз пък в момента от почти 10 месеца ходя с момчето,което преди това ми беше най-добър приятел в продължение на 2 години и МНОГО МНОГО МНОГО си го обичам,нали с гаджето вси преди всичко трябва да сте си приятели???Къде е проблема??

Ice
07-09-2006, 22:47
I na men mi se sluchi minalata godina, ne moga da kaja che bqh vlubena v nego no prosto si imah nqkakvi chuvstva .. Priznah my istinata vypreki che bqh na qsno che nqma da se poluchi nishto. Spored men shtom ti e priqtel bi trqbvalo da my kajesh moje da se polychi neshto.Pogovori s nego i vij kakvo misli uspex :!: :D

teenkopele
07-09-2006, 23:50
Според мен, не подтискай чувствата си, защото така само ще страдаш повече.
Излезте някъде, само двамата, и в удобен и подходящ, според теб, момент му признай всичко. Да се надяваме, че ще вземете правилното решение.
Успех. :wink:

dream_for_you
07-10-2006, 18:39
охххххх...само колко познато ](*,) Аз също съм влюбена до уши в най-добрия си приятел. Първоначално беше само увлечение и си мислех,че ще мине,но...след всяка наша среща,след всяка негова прегръдка...
До последно нямаше да му казвам,страхувах се това да не развали отношенията ни.Преди седмица вече не издържах,вече 6 месеца го обичах тайно и не можех повече...казах му :smt012 Е,не тругнахме,аз не и не исках,но мисля,4е не си и развалихме отношенията.По-различно е,но с времето всичко ще се нареди
Мисълта ми е,че ако таиш всичко тава в себе си ще ти е много трудно.Нищо не пречи да му кажеш,може пък да имаш късмет,ако пък не ... от теб си зависи дали ще си останете такива приятели.Само не го притискай,защото може първоначално малко да се шокира и да не знае какво да прави самия той
Желая ти успех и пиши какво си направила и какво е станало :smt006

slan4evo_momi4e
07-11-2006, 07:30
От всички мнения дотук, стигнах до извода, че жените адски много си приличат...и най-странното - явно не могат да бъдат само най-добри приятели с хора от противоположния пол...
Преди време и аз се влюбих в най-добрия си приятел...и ходихме доста време....Всичко беше перфектно...аз го познавах като петте си пръста, той мене също...разбирахме се, беше ни весело заедно...и всичко беше като приказен сън...докато един ден не скъсахме...Не беше драматично, не беше голяма трагедия (в смисъл не сме се карали или нещо такова)....просто решихме, че трябва да си дадем свобода...обещахме си, че пак ще бъдем най-добри приятели...Което не се случи. Сигурно стотици пъти сме повтаряли, че секса и връзката ни не биха променили приятелството ни, че то е по-силно от любовта...но това са само празни приказки...всичко се променя из основи...
Та какво бих те посъветвала...ако си готова да загубиш най-добрия си приятел...признай му чувствата си, но помни, че след това никога няма да бъдете отново най-добри приятели...не е възможно...

niGGa
07-11-2006, 07:37
Първо си помисли хубаво какво искаш от него.От приятелство се тръгва към любов, но от любов към приятелство не се тръгва...Ако ме разбираш...Повече няма да са ви същите отношенията, ако се нараните взаимно и скъсате след 1-2 седмици.Кажи му...

iiirish
07-11-2006, 07:40
права си като казваш, че трябва да го направиш по възможно най-точния и деликатен начин, защото иначе е възможно да го загубиш. според мен не пропилявай шанса си да бъдеш с това момче, но много внимавай и точно подбирай думите си. понякога сами не съзнаваме колко голяма тежест имат те. успех каквото и да решиш :wink:

hristina^
07-11-2006, 17:12
ne se vpuskai v tazi liubov [-X vse pak ako ne si dopadnete ot priqtelstvoto nqma da ostane ni6to no vse pak ... ti re6ava6 :-D uspeh

cskamoni4ka
07-11-2006, 17:56
Ммм ако си мислиш,че и той те харесва му признай или се опитай да разбереш от някъде от някой какво мисли за теб и дали изпитва нещо повече от приятелство.НО се пак не забравяй,че ако тръгнете и после скъсате пак ли ще сте толкова добри приятели?Или пък ако се окаже,че той не иска да е с теб като гадже...кофти ще се получи и за двамата .. но се пак ПЕПСИ :-D

piece0Fchocolate
07-11-2006, 18:02
"Между момче и момиче не може да има приятелство, защото винаги единия изневерява на това приятелство и се влюбва в другия!" :wink: мила, това приятелство ли е според теб - да е пред очите ти, да го желаеш, както нищо друго на света, да искаш да го прегърнеш и да му кажеш много неща, които не би ги казала като приятел.... ако мислиш, че може да се получи нещо м/у вас-действай, иначе така само се мъчиш :roll: