PDA

View Full Version : Той е женкар, а аз си падам по него...



Тра-ля-ля
07-09-2006, 19:06
Проблема ми е следния ... падам си по един ... приятел. Познаваме се от 3 години с него и знам така да се каже ... що за стока е. По принцип е много печен обачe ... ако разбере, че някое момиче си пада по него и ... почва да му сваля луната и звездите ... и след като разбере, че вече въпросното момиче е хлътнало много по него много здраво му казва "Много си сладка обаче не изпитвам нищо към теб и искам да си останем само приятели". Правил го е тоя номер 2 пъти на братовчедка ми. И тя ми казва, че и с мен ще направи така. И аз го знам обаче ... някак си ... нали знаете ... надеждата умира последна. Пък усещам, че малко или много тоя пич си пада по мене и едва ли не ме е набелязал за .. . "следваща жертва". Та въпроса ми е ... какво да правя ... само не ми казвайте да се откажа, защото няма да стане ":Рр

Nadelina
07-09-2006, 19:09
Shtom nqma da se otkajesh.. saveta mi e .. BORI SE!!! Nali znaesh che edin den dori i nai golemiq jenkar se vlubva :)

ninsy
07-09-2006, 19:09
e shtom neiskash da chuesh "otkaji se" to togava probvai a ako osetish che iska da napravi s teb kakto i s drugite prosto go zareji

Malko_kote
07-09-2006, 19:10
Mi 6tom tolkova te kefi...Prosto opitai ni6to ne gubi6.

Gugito
07-09-2006, 19:40
Naistina 6tom ne iska6 da se otkaje6, nqma6 drug izbor osven... da deistva6!!! Probvai, ni6to ne gubi6! No vse pak 6tom e takav jenkar se opitai da ne vazlaga6 prekaleno golemi nadejdi za da ne te narani mn nakraq! Uspeh!!! :wink:

07-09-2006, 19:51
Naistina 6tom ne iska6 da se otkaje6, nqma6 drug izbor osven... da deistva6!!! Probvai, ni6to ne gubi6! No vse pak 6tom e takav jenkar se opitai da ne vazlaga6 prekaleno golemi nadejdi za da ne te narani mn nakraq! Uspeh!!! :wink:
dam i az mislq taka.

ProstoAz
07-09-2006, 19:51
1. Аз не му викам на това ЖЕНКАР. :shock:
2. Това, че е направил така с братовчедка ти не значи, че го прави с всички и още по-малко, че ще го направи с теб.
3. Иначе по-добре от това не мога да го кажа:

Probvai, ni6to ne gubi6! No vse pak [...] se opitai da ne vazlaga6 prekaleno golemi nadejdi za da ne te narani mn nakraq! Uspeh!!!

beb4o_bu
07-09-2006, 20:19
Защо ли историята ти ми е толкова позната... Има 2 варианта... 1.отказваш се, 2.пробваш се. Щом не искаш да се откажеш :arrow: знаеш какво трябва да направиш. Много, ама много е вярно това, което казаха по-горе: И най-големият женкар, все някога се влюбва. Не можеш да си сигурна, кой ще го промени...може да си ти. [/quote]

ProstoAz
07-09-2006, 20:50
beb4o_bu, ако ме разбираш - най-големия женкар се ВЛЮБВА през 1-2 седмици!!! :D

macka123
07-09-2006, 22:34
влизам ти в положението
повярвай ми
един пич
футболист
деян се казва
супер сладък
ама ще иска само да спи с мен
и ще ме зареже
ама иначе още откакто го видях се влюбих в него
като го видя настръхвам
а и не съм го виждала от около месец и полувина
и още съм му страшно навита

Waterhand
07-09-2006, 22:45
Плаша се от мненията на момичетата... Защо са толкова лишени от мозък... ццццццццц

theraven_nz
07-09-2006, 22:54
Плаша се от мненията на момичетата... Защо са толкова лишени от мозък... ццццццццц

заради тази липса на мозък у момичетата повечето момчета лъскат нощем...

sorry за израза :mrgreen:

teenkopele
07-09-2006, 23:16
Mi 6tom tolkova te kefi...Prosto opitai ni6to ne gubi6.

Можеш само да пострадаш, ако се окаже, че си поредното момиче, което реже.
Помисли хубаво и после действай.
Успех. :wink:

HandOfBlood
07-09-2006, 23:22
е аз па колкото и да го харесвам няма да му се оставя... най-малкото за да разбере, че не може да има всяка, която си пожелае

hristina^
07-09-2006, 23:25
Shtom nqma da se otkajesh.. saveta mi e .. BORI SE!!! Nali znaesh che edin den dori i nai golemiq jenkar se vlubva :)

Da_Bitch
07-09-2006, 23:27
Оф не ми се преглеждат мненията на другите ...
Значи аз разбрах , че той те харесва , нали? :-k ..еми остави го той да ти падне в краката.Флиртувай с него , но не ми се бутай.И рано или късно ще те огрее..Успех!

e_l_i_z_a
07-09-2006, 23:28
Съветът,който може да ти се даде,се крие в темата ти-просто не хлътвай по него...или поне не очевидно.Ти дръж юздите,не му се отдавай напълно,но покажи,че го харесваш.Измисляй интересни занимания за срещите ви,разведрявай обстановката.Не се дръж като покорно ново приятелче без личност и мнение,а като току-що спечелен познат с много тайни и променливи настроения...ти сама ще си усетиш нещата,ако се насочиш правилно в тази посока.
Успех :D

07-10-2006, 00:05
ako iska6 da bude6 100% s nego opitai,no samo pri yslovie 4e ima6 silni 4uvstva kam vaprosnoto mom4e,no vnimavai toi da ne se vazpolzva ot teb,i ako yseti6 4e toi zapo4va da te razigrava i tn,prosto go zareji

LP_girl_14
07-10-2006, 01:50
Той се държи така,защото досега вероятно е бил само с еднакви.Пожелава си някоя,завърта й главата и после като я има му омръзва и гледа да покорява някоя друга.Покажи му че си различна,че ти си момичето за него,че не си само поредната бройка.Провокирай го,изненадвай го,бъди променлива..нека да не си мисли че си му в кърпа вързана.Така все повече ще те желае,а кой знае..може пък и да се влюби.Нали знаеш-Всеки рано или късно си намира майстора :wink:

koalka
07-10-2006, 05:50
Ако е женкар,както си написала няма да си по-различна от другите.За него ще си поредната бройка.Но естествено сама си решаваш.

whatthe
07-10-2006, 08:02
Shtom nqma da se otkajesh.. saveta mi e .. BORI SE!!! Nali znaesh che edin den dori i nai golemiq jenkar se vlubva :)
не мойто момиче ! в голяма грешка си!
ЗАПОМНЕТЕ ГО ДОБРЕ! ТОЗИ КОЙТО КОМАНДВА НА УЛИЦАТА ТОЙ БИВА КОМАНДВАН СЛЕД ТОВА ЦЯЛ ЖИВОТ ОТ ЖЕНА!
и да не се отклонявам толкова от темата нека ти кажа нещо :)
ако наистина смяташ че те харесва, а не си бройка давай! усетиш ли страх бягай :lol:

beb4o_bu
07-10-2006, 09:31
^npocTo^a3^f^
Пуснато на: Нед Юли 09, 2006 11:50 pm Заглавие:
beb4o_bu, ако ме разбираш - най-големия женкар се ВЛЮБВА през 1-2 седмици!!!
Хахаха... :mrgreen:

07-10-2006, 09:51
е аз па колкото и да го харесвам няма да му се оставя... най-малкото за да разбере, че не може да има всяка, която си пожелае bravo!bravo!ot nashte si!!!!!!!!!! =D> 8) :mrgreen:

NaDeTy`bE
07-10-2006, 19:59
oX mila i moq priqtel beshe jenkar :P 4estno kazano no ot po4ti 9 meseca az opyvam sendjira :P taka 4e NE SE OTKAZVAI DavaI PRAVO NAPRED ! ! !

iiirish
07-10-2006, 20:27
и аз съм била в подобно положение. но си мисля, че ако той те е набелязал първи ще започне да настъпва. поне при мен беше така. първо приятели, после едни намеци... леле мале... :wink:

07-11-2006, 00:27
Плаша се от мненията на момичетата... Защо са толкова лишени от мозък... ццццццццц
=D> =D> =D>

lina15
07-11-2006, 01:05
Shtom nqma da se otkajesh.. saveta mi e .. BORI SE!!! Nali znaesh che edin den dori i nai golemiq jenkar se vlubva :)

dEnIsTy
07-11-2006, 07:40
Shtom nqma da se otkajesh.. saveta mi e .. BORI SE!!! Nali znaesh che edin den dori i nai golemiq jenkar se vlubva :)
=D> :wink:

beb4o_bu
07-11-2006, 08:10
oX mila i moq priqtel beshe jenkar :P 4estno kazano no ot po4ti 9 meseca az opyvam sendjira :P taka 4e NE SE OTKAZVAI DavaI PRAVO NAPRED ! ! !
И аз съм така, само че от малко по-дълго. 8-[

maraia
07-11-2006, 08:45
еми да пробвай се с него.опитай се да му завъртиш главата и после ти го зарежи и така си го върни за вс си френдки!но пък ти го обичаш?еми тогава...нз :mrgreen:

cskamoni4ka
07-11-2006, 18:45
Ми като "няма да стане" опраай се ..

_lqlq_lqlq_
07-11-2006, 21:36
saveta mi e da ne go pravi6!!! da ti kaja v momenta i az sam v sa6tata poziciq samo deto tozi "majkar" znae 4e sam luda po nego i me varti na prasta si a az ne moga da spra 4uvstvata si i tova e nqkakav ko6mar ...

michelka
07-12-2006, 23:21
az ti predlagam da se darji6 lubezno-hladno.kogato ti zvanne nomera:EMI AZ DNES 6TE IZLIZAM I AKO SE OSWOBODQ 6TE TI ZVANNA,NO TI NE SE SAOBRAZQVAI S MEN I A IZLEZNI AKO TI SE OBADQT.e mnogo dobyr,za6toto ako iska da e s teb 6te 4aka da mu zvanne6 cql den!kato prez tova vreme misli postoqnno dali i koga 6te zvanne6,i taka malko po malko 6te navlezne6 v uma mu.Iztakvai postoqnno ka4estvata ti i mu vmeni 4e ako ne ostane s teb 4owekat koito gubi e toi.Uspex

santRi
07-13-2006, 06:51
ами свали му няколко звездички.. и като хлътне по теб му кажи: "много си сладък, обаче не изпитвам нищо към теб" много ще ти се зарадва

07-13-2006, 07:19
Ахахахах е то повечето момчета сме така ,но не е добре да се съди за човека само от 5-6 найсет такива постъпки мухахахахаха много точно си казала "Що за стока е " хубава стока намярно мухахахах.

yo-ma-nigga
07-13-2006, 09:02
edinstvenoto koeto moga da ti kaja e sledvai instinkta si ..deistvai noooo ne slushai samo surceto si ponqkoga trqbva i glavata :!:

white_chik
07-13-2006, 09:05
Защо не опиташ нещо различно.Вместо да му казваш,че го харесваш направи точно обртното.Някой път като си говорите и стане нещо на въпрос му кажи,че колкото и много момичета да го харесват,той не е твой тип и че не разбираш кво харсвате момиетата в него.Паралелн с това обаче трябва да се опиташ да му кажеш,че държиш на него кто на приятел и нищо повече.Това може да го жегне под лъжичката и да предизвика интереса му.Все пак нищо не губиш